PDA

View Full Version : kayıtlı oyun yüklenmiyor

sercan_cavdar
22.Temmuz.2006, 21:17
arkadaşlar benim kayıtlı oyunum açılmıyor neden??? yardımlarınızı bekliyorum............

miharbi
22.Temmuz.2006, 21:30
konuyu biraz açarsan daha iyi olur bişe anlamadım nasıl kaydetmiyor.

pampas
22.Temmuz.2006, 22:06
bencede konuyu biraz daha ac da çözüm bulalım

sercan_cavdar
22.Temmuz.2006, 22:59
arkadaşlar olay şu:
benim bir kayıtlı oyunum war ve bu oyunu açmak istiyorum normalde her zaman açıyoum ama bu defa oyun açılmıyoo ve kayıtlı oyun yüklenemedi diyor.bu yüzden oyunu açıp oynayamıyorum şimdi inş. anlamışınızdır....

sasanargiz
23.Temmuz.2006, 00:41
arkadaşım veritabanı küçük yapıp muhtemelen çok lig açmışındır sana önerim yeni oyun kur oyun aç de ve oyunu seç ama kuracağın oyun geniş olsun biraz :)

Burak Duran
23.Temmuz.2006, 01:04
oyunu tam kaydetmeden oyundan çıktın mı yada ne biliyim pc kapandı mı?

Stamina
23.Temmuz.2006, 01:48
o sorun bendede oldu oyunu tam kaydederken elektirik gitti oyunu sımdı açamıyorum daha oncede olmustu bir kerede oyunu oynarken acıl cıkmam gerektı Fişi cektım dırek geldıgde oyun acılmadı sadecede Bir lig vardı..Yani ligin cok olmasıyla alakası yok save dosyasına hata verıyor galıba cozumude olmaması lazım bılgıdım kadarıyla

S-B-Z
23.Temmuz.2006, 03:41
artan kayıt uyguluyorsan ve son kayıt esnasında bir hata oluşmuşsa büyük ihtimal o yüzden yapıyor ve bence kurtaramazsın o oyunu.

Etkisiz_Eleman
23.Temmuz.2006, 08:49
bilgisayarına virüs girmiş olabilir.bazen oluyo böyle.

mlt44
23.Temmuz.2006, 09:47
o sorun bendede oldu oyunu tam kaydederken elektirik gitti oyunu sımdı açamıyorum daha oncede olmustu bir kerede oyunu oynarken acıl cıkmam gerektı Fişi cektım dırek geldıgde oyun acılmadı sadecede Bir lig vardı..Yani ligin cok olmasıyla alakası yok save dosyasına hata verıyor galıba cozumude olmaması lazım bılgıdım kadarıyla arkadaşımızın dediği gibi ise seninkide elektrik yüzündendir

sercan_cavdar
23.Temmuz.2006, 12:25
arkadaşlar elektirikler 2 ay önce elektrikler gitmişti.ama o zaaman oyunda hala sorun yoktu.. ama şimdi açılmıyor.ayrıca bi kayıtlı oyunum daha war onu açıyor...

eser3131
23.Temmuz.2006, 14:01
oyunu tam kaydetmeden oyundan çıktın mı yada ne biliyim pc kapandı mı?

Katılıyorum - Genellikle Kayıtlı Oyun Sorunları Böyle Doğuyor

Eray Dengiz
23.Temmuz.2006, 14:03
Oyun genellikle save yaparken bilgisayar kapanması, elektirik gitmesi tarzında bir olay olursa save bozulur diye biliyorum. Ya da arkadaşların dediği gibi save'in olduğu dosyaya virüs bulaşmışta olabilir..

cihanbuyuk
23.Temmuz.2006, 14:20
Arkadaslar benimde böyle bi sorunum var..

ve ne elektirikler kesildi nede başka birşey.. kaydettim. çiktim.. hiç bir hata mesajida gelmedi. ancak şimdi "kayitli oyun yüklenemiyor" mesaji geliyor.

tek olan şey oyunu tükçe oynarken bi gün ingilizceden açtim.. ingilizcedeyken kaydettim.. sonra hiç ne ing ne türkçe hiç bi yerden açilmadi..

ne yapmamiz lazim.?? okadar emek harcadigim oyunum yok yere gitti.. !!!

eser3131
23.Temmuz.2006, 15:53
Sorunu Kendin Söylemişsin Cihan eng Açmışsın Kaydetmişsin - Şimdi Açılmıyor - Save Bu Kadar Önemliyse Türkçe Yamayı Kaldır Bi Daha Dene - Olmazsa O Cache Dosyaları Falan Var Onları Baştan Silioduk - Sen Eng Açınca Yeniden Kendini Dizine Kurmuş Olabilir - Bide OyunuBaştan Kur Belgelerim deki Sport İnteractive ı Yedekle - Sadece Save leri Değil Komple Dosyayı Belgelerimden Yedekle - Olmazsa SAĞLIK OLSUN Kardeş Yapacak BirşeyYOK