PDA

View Full Version : transfer edilmeyen oyuncular!

unique_bmw
24.Temmuz.2006, 04:20
arkadaşlar bi cok konuda okuyorum we Nuri Şahin, kompany v.b gibi oyuncuların mutlaka alınmasını savunuyorsunuz! bende bunların cok iyi olduklarını biliyorum fakat Galatasaray'a gelmiyo bu oyuncular! GS ile oynayıp alabilen warmı bu oyuncuları???

mlt44
24.Temmuz.2006, 10:34
arkadaşşım nuri şahin ilk 2 sezon hiçbir yere gitmiyor ama kompany anderlecht deyken geliyor eğer başka takıma gitmişse alman biraz zor

Atakan38
24.Temmuz.2006, 11:03
kompany'e baya para wermen gerekıor koLay koLay bırakmıoLar ama GaLatasarayın ıLk 2 sezon werdıgı butceyLe aLman bıraz zor
nurıyıde 2. sezon aLabıLırsın baska bı kuLube gıtmezse

sanalkardes
24.Temmuz.2006, 11:19
Nuri Şahin i aldım ama diğerine hiç teklif götürmedim.Nuri galatasaraya geliyo

2007s
24.Temmuz.2006, 11:31
Nuriyi aldım,kompany denemedim ama gelir büyük ihtimalle.

SaMaNYoLu
24.Temmuz.2006, 14:20
ilk sezon degılde 2. sezon ben bu isimleri mutlaka alıyorum... sözleşmesi bitmeden alınmayan isimler. Fernando torres rodrigez ibrahimovic bunun gibi yıldızları alamıyorsunuz.

musti_90
24.Temmuz.2006, 17:05
Kompany i paran yeterse ilk sezon bile gelir ama nuri ilk sezon gelmiyo

cüneyt11
24.Temmuz.2006, 17:28
çok kolay e abi bunları getirmek ben de var ya başlığa baktıktan sora zannettim beckham fln dicek die.bunlar en kolay alınan oyuncular be abi.

unique_bmw
25.Temmuz.2006, 18:29
çok kolay e abi bunları getirmek ben de var ya başlığa baktıktan sora zannettim beckham fln dicek die.bunlar en kolay alınan oyuncular be abi.
kardeşim kolay diyosunda kompany'i para yağmuru yapıyorum adam gelmek istemiyorum diyor! nuri ztn ne wersen gelmiyo utanamasam kulupten hisse vercem ama adam inat gelmem diyo serefsiz :D

alisefer
25.Temmuz.2006, 19:44
Ben Oyunu Actigimda Nurİ Nİn Kontrati BİtmİŞtİ..İlk İmza Attir Dedİgİmde İstemİyodu..yİnede Teklİf Ettİm..kabul Etmedİİ..2. Teklİfİmde Kendİ Ne Kadar İstedİgİnİ Soyleyİp PaŞalar Gİbİ Geldİ Cİmboma...

LaKe
25.Temmuz.2006, 20:07
Bende Nuri Şahin gelmiyor. Ama Kompany'i bi kez almıştım...

manyaa
26.Temmuz.2006, 19:44
nurinin 2007 sezonunda kontratı bitmiş oluyor ve siz ona 2006 nın dewre arasında yuksek bir kontrat onerirseninz geliyor suan bende oynuyor ve chelsea-porto gibi takımlar adamın pesinden kosturuyor ama kontratı biterken kesinlikle kontrat onerin deger turlu gelmyor bu adam

Adana_UA
27.Temmuz.2006, 11:54
ben hiçbir takımla Jesus Navas ı alamadım.

JunkChorn
27.Temmuz.2006, 14:42
arkadaşlar bi cok konuda okuyorum we Nuri Şahin, kompany v.b gibi oyuncuların mutlaka alınmasını savunuyorsunuz! bende bunların cok iyi olduklarını biliyorum fakat Galatasaray'a gelmiyo bu oyuncular! GS ile oynayıp alabilen warmı bu oyuncuları???

kesinlikle GELECEK VAAT EDEN OYUNCULAR
oyuzden turkiyeye gelmiyolar iste sartları zorla biraz

yavuuzzzz
27.Temmuz.2006, 19:15
ben nuri almıştımhem de ilk baştaki transfer sezonunda

spreew
28.Temmuz.2006, 14:30
gs'ye nuri şahini aldım 3 sezon oynatıp real madride'e 12 M'ye sattım

Ilhan
28.Temmuz.2006, 14:37
gs'ye nuri şahini aldım 3 sezon oynatıp real madride'e 12 M'ye sattım
helal olsun be.
yerine kimi oynatıyorsun?

imajinaryworld
28.Temmuz.2006, 15:56
peluk nuri galatasaraya geliyor kompany için 15 mn teklif et oda geliyo ben de 15mn olmadığı için kompany i alamadım. ama kaçıncı sezonda olduğuna bağlı. bazı arkadaşlar nuri için gelmiyo demişler arkadaşlar NURİ ŞAHİN İLK SEZON BİLE GALATASARAYA GELİYO.......

ZiD4n3
28.Temmuz.2006, 16:02
bende gs ile 2.sezonumda almıştım nuri yi ama kompany e hiç teklif götürmedim:D:D:D:D:D:D:D

peluk nuri galatasaraya geliyor kompany için 15 mn teklif et oda geliyo ben de 15mn olmadığı için kompany i alamadım. ama kaçıncı sezonda olduğuna bağlı. bazı arkadaşlar nuri için gelmiyo demişler arkadaşlar NURİ ŞAHİN İLK SEZON BİLE GALATASARAYA GELİYO.......

yanlışın var ilk sezon nuri gelmiyor:D

imajinaryworld
28.Temmuz.2006, 16:39
ben ilk sezon 3. oldum ve kadromdaydı. 2. sezona giriyorum

unique_bmw
29.Temmuz.2006, 02:45
ya geliyo demişsiniz nası geliyo adama haftalık 110.000 maaş ayrıca imzalama bedeli 3.5 M veriyorum yinede geliyo.. ayrıca kompany 8 M euro KULUBU İZİN VERİYO SÖZLESMEYİ KABUL ETMİYO SEREFSİZZ ..:cool:

thebest73
29.Temmuz.2006, 12:48
Bi FB'li olarak yorumum...Nuri ilk sezon gelmedi ikinci sezon As Takımda oynacağı teklifine anlaşma istedi...Kompany 20M$ ok dedi ama aç gözlülük yapıp kontratının bitmesini bekledim şimdide kulübümü seviyom gelmem diyo ama kulubüyle sözleşme imzalamıyo(Bi çelişki var ama anlamadım).

imajinaryworld
29.Temmuz.2006, 15:20
arkadaşlar bildiğiniz üzere oyunun ilk sezonu nuri (imza attır)ye sözleşme önerebiliyosunuz. ama kabul etmiyo çünkü avrupada oynamak istiyo dimi? bende şöyle oldu
nuri sözleşmelerimi kabul ETMEDİ EN SON klubü ile sözleşme imzaladı.değeri 2mn oldu 2mn teklf ettim klüp kabul etti tekrar sözleşme önerdim zaten bu sefer nuri ne istediğini açıklıyo yani; verincede geliyoooooooooooo
yani dortmundun nuriye yıllık verdiği para benden az olduğu için direk kabul ediyo NURİ DE AZ UYANIK DEİL YANİ ADAM ''KARİYERİMİ DÜŞÜNÜYORUM'' DEDİ PARAYI DÜŞÜNÜYOMUŞ.

yigit_415
29.Temmuz.2006, 23:30
bende kompany almaya calısıorum ama anderletch cok para istio 25million ytl werdim yinede kabul etmiolar

Hububat_Fiyatları
29.Temmuz.2006, 23:40
maldiniyi alamazsınız

unique_bmw
31.Temmuz.2006, 15:51
maldiniyi alamazsınız
çok alakalıymış kardeş :):)