PDA

View Full Version : Bizim neyimiz eksik,biz de birleşelim

11
16.Nisan.2005, 11:58
ben de kahve delisiyim.çayıma püsküüt de batırıom ama.en önemli birliktelik kafa maddeleri bence.bu gece saat 12 de oturdum pc nin başına saat 11 ve 1 paket sigaram bitti.viceroy içiyorum bu arada.favori içkim de votka limon. (//ı) (y)
forza alkol forza sigara (v)

Bulut
17.Nisan.2005, 00:35
Valla ben içkiye karşıyım içmem!... (b)
Bu arada bu yanlış bir konu bence insanları içkiye sigara özendirmişsin!... (l) (l) (l)
Sigaraya HAYIR içkiye HAYIR!... (b) Tabii bana göre (tabi herkese göre öyle olmalı ama neyse) (b) (k)

tolginho
17.Nisan.2005, 01:47
evet insanın işi bilgisayarla ilgili olunca, çoğu kez sabahlama zorunda kalıyor. Ertesi güne dergiye yetişmesi gereken yazılar, oraya buraya bedelsiz yaptığınz yardımlar, çalışılması gereken vizeler, ve bitirmesi gereken projeler...

Sabahlarken çay ve kahvesiz olmuyor. Şükür sigara alışkanlığım yok, bu kadar yıl olmadıktan sonra olacağını da sanmıyorum, ama bol bol çay kahve içtiğimi söyleyebilirim. Hatta şu anda kahve içiyorum, çünkü birkaç güne bitirmem gereken bir site tasarımı projesi var. Piyasadaki bütün sallama çayları denedim, bazıları gerçekten sallanacak çaylardan, favori çayım Sir Winston Earl Grey, kahvem ise her zaman içemesem de Cafe Mocha.

11
17.Nisan.2005, 11:10
Valla ben içkiye karşıyım içmem!... (b)
Bu arada bu yanlış bir konu bence insanları içkiye sigara özendirmişsin!... (l) (l) (l)
Sigaraya HAYIR içkiye HAYIR!... (b) Tabii bana göre (tabi herkese göre öyle olmalı ama neyse) (b) (k)

dii mi.haklısın ya,kapatın ulen bu topiği :8: :/a)