PDA

View Full Version : Tokatspor....

gokhangider
26.Temmuz.2006, 14:09
Ben bir Tokatlı olarak Tokatspor maçlarını çoğunlukla takip ederim.FM 2005 ve FM 2006 oyunlarında Tokatsporlu futbolculardan sadece 3-4 tanesi tanıdık diğerlerinin alakası bile yok....Ben FM 2007 araştırması için görev almak istiyorum futbolcu ve antranör listesini kolaylıkla bulabilirim....hatta yönetimden destek bile alabilirim bu iş için....yapılan treanferleri değişiklikleri anında gözlemleyebilirim....daha önce başvuru formunu doldurdum ama hala bi sonuç çıkmadı....yetkili arkadaşlardan haber bekliyorum....

Tokatspor geçen sene 3.ligdeydi ama bu sene 2. lig B kategorisi 4. grupta mücadele edecek...biraz daha gözönünde olması gerekir....

Tokatspor şuan Nevşehirde kamp yapıyor ve burda birçok takımla hazırlıkı maçı yapıyor...yönetimin şuanki hedefi Tokatsporu 2. lig A kategorisine çıkarmaktır...Tokatspor son yaptığı hazırlık maçında Samsunspor la 0-0 berabere kaldı...(24-07-2006)

SAYGILARIMLA

Tokatspor'un Nevşehir kampı sona erdi

İddaa Lig (B) 4. Grup takımlarından Tokatspor'un, Nevşehir'deki hazırlık kampı sona erdi.

Tokatspor Kulübü Basın Sözcüsü Erkan Ka***ıoğlu, Avanos'ta 12 gün süren kampta 5 hazırlık maçı yaptıklarını, bu kampta yeni transferlerin de istenilen performansı gösterdiklerini söyledi.

Kampın istedikleri düzeyde gerçekleştiğini anlatan Ka***ıoğlu, ''Özellikle yeni transferlerimiz iyi bir izlenim yarattı. Turkcell Süper Ligi takımlarından bazı yöneticiler de takımımızı izledi. Onların düşüncesi de yeni oluşturulan takımımızın iyi bir kadro olduğu yönündeydi'' dedi.
Sezon açılışını 2 Ağustos Çarşamba günü yapacaklarını belirten Ka***ıoğlu, 6 Ağustos Pazar günü Orduspor ile hazırlık maçında karşı karşıya geleceklerini kaydetti

gokhangider
03.Eylül.2006, 01:03
sayın adminler özür dilerim ama bu ne ilgisizlik konuyu açalı 1 ayı geçti...2 tane form doldurdum ama hala bi cevap yok....bari bi yorum yapsaydınız..yada seni yeterli görmüyoruz diye bi mesaj atabilirdiniz....biz istedikki bir yardımımız olsun...hemde TOKATSPOR u tanıtalım dedik....ama sizden bi sonuç çıkmadı konunun bir an önce açıklığa kavuşmasını istiyorum

SAYGILARIMLA