PDA

View Full Version : Fanatizm

Universal
26.Temmuz.2006, 14:16
Sitenin galeri bölümde fanatizm içeren resimler var ve ben bunu bu siteye yakıştıramadım örneğin FB:3-4:BJK varken niye FB:6-0:GS yok veya orda zıpla zıplamayan fenerli diye bir resim var ayrıca Fenere 7 gol atan bir oyuncunun ismi var bunların kaldırılmasını istiyorum? Eğer kaldırılmayacaksa bu sitede fanatizm'e izin verilmeli.

r_a_z_o_r
26.Temmuz.2006, 14:21
Bencede verilmemeli ama gözden kaçmış olabiliyor...

Universal
26.Temmuz.2006, 14:23
Bu arada başlığı iki kez açtım kusara bakmayın diğer başlığı kaldırırsanız sevinirim.

Since_1907
26.Temmuz.2006, 14:30
arkadaşa katılıyorum onlar konuluyorsa 6-0 lık maçta konulsun o zaman.onların bir ayrıcalıgı yok.

KaPaLı
26.Temmuz.2006, 14:34
Herkes dioki 7-1 kardeşim o maç ne zamandı 1911de :D 6-0 var önümüzde 4 sene önce geçen seneki maçta 4-0 yendik direkler çizgiler var ;) Madem Fanatizm Yapılacaksa Eşit Yapılsın ;)

AlicanKidd
26.Temmuz.2006, 14:39
Evet Bencede.İmzaya Yazıncada Olay Oluyor.İşine Gelince Koyabiliyoruz Resimler.!!!!!!

Burak Duran
26.Temmuz.2006, 14:40
1. zıpla zıpla zıplamayan fenerli olayında bir fanatizm yok. rahatsız olduysanız gereği yapılır
2. skor olayında bir zamanlar 6-0da vardı ama galiba kaldırıldı 4-3 olayı gözden kaçmış olabilir. böyle her sıkıntınız olduğunda konu açmak yerine ö.m vs ile ulaşsanızda olur.

crespo009 nickli arkadaş olayı fanatizm derecesine çekmeye çalışma burda ayrım yapılmıyor gözden kaçmış olaylar var. tutupta işimz gücümüz yok ayrım yapacağız fanatiklik yapacağız uğraşıcak daha ciddi işlerimiz var

ki batuhan sen 6-7 aydır üyesin bu sitede fanatiklikle ilgili taviz verilmediğni bilmen lazım

Universal
26.Temmuz.2006, 14:43
Ben tahrik oldum şahsen zıpla zıplada rahatsız oldum. Kusura bakmayın ö.m atacaktım ama sitede admin yoktu sonra unuturum diye konu açtım.

VoLkaN BaROs
26.Temmuz.2006, 15:18
Şimdi herşeyi büyütmeye gerek yok, sitede daha önceden 6-0 avatarı da vardı. Üyelerden bazıları "bu avatarı kullanabilir miyiz?" diyip bize yollamışlardı bizde onların avatarı yapmıştık. Avatarlar yenilenince eski avatarlardan bazıları gitti doğal olarak...

Bir galatasaraylının "tüm stad ayağa, kalkmayan fenerli olsun", ya da bir fenerlinin "tüm stad ayağa, kalkmayan cimbomlu olsun" tabirlerinde nasıl bir fanatizm veya holiganizim görebiliyorsunuz?

Biz kimsenin imzasındaki 6-0 veya 7-0 a dokunmadık dokumayız da... Ama sen gidip 6S ya da febe yazarsan buna dokunmuşuzdur...

Siz tutup kulübün değerlerine, başkanına, oyuncularına veya taraftarlarına hakaret etmeyin yeter, haricinde kalan esprilerinize zaten ses çıkarmıyoruz...

Universal
26.Temmuz.2006, 15:32
Eskiden böyle bir avatar olduğunu bilmiyordum ben sadece rahatsız olduğum için yazdım...

Vieri
26.Temmuz.2006, 15:51
bundan sonra rahatsız olduğun mesajın altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif resmine tıklayıp, sakince derdini bize iletebilirsin.

Universal
26.Temmuz.2006, 15:57
Mesajdan değil Avatar galeri dosyasından bahsediyoruz.

Burak Duran
26.Temmuz.2006, 15:59
o avatarı kullanan kişinin altındakine basarsan ve yazarsan yine olur :D

S-B-Z
28.Temmuz.2006, 02:56
hernekadar bjk li olsamda ayrımcılık olmasın.bende karşıyım.bu tür avatarların bence hepsi kaldırılsın.yani o var buda olsun denilmesin.o zaman ilk maçlardan günümüze kadar ne kadar farklı skor varsa hepsinin avatarının yapılması lazımki buda imkansız :D

comandante
28.Temmuz.2006, 14:35
o 4-3 lük avatar istek üzerine konuldu.6-0 la ilgili bi avatar talebinde bulunup da geri çevrilirseniz o zaman isyan edin...