PDA

View Full Version : aktif edilemeyen nick sorunu

Steven_Gerrard
17.Nisan.2005, 17:04
bundan 1 ay önce fln Ribery die bi nick aldım daha doorusu alamadım mail adresime aktiflik mesajı gelmedi we ne o nick kullanabiliorum nede o nick girdigim mail adresimim buna girebiliorum.. rica etsem o nick'i silebilirmisiniz bölece mail adresimi bu nick'in profiline girebililrim... (g)

Vieri
17.Nisan.2005, 18:30
daywalker, ribery nickli üyeliğini siliyorum ve bu üyeliğinin üye adını Ribery yapıyorum.

Ayrıca mynet gibi bazı mail yazan kullanıcılara email gitmeyebiliyor.

Steven_Gerrard
17.Nisan.2005, 18:48
oké.. cok teşekkürler (ı) (a) (ö)

Anonymous
17.Nisan.2005, 21:19
ya Ribery'inin mail adresini deiştirdim ama gene gelmedi aktivasyon mesajı..? (c)

Vieri
17.Nisan.2005, 22:39
demekki sorun var abicim ne değişirsin sen maili :mrgreen:

Steven_Gerrard
17.Nisan.2005, 23:29
tmm tmm geldi msj herşey yolunda.. (a) saol.. :mrgreen: (cok sacma ama msn'de gözükmüyo gelen msj die ama siteden girdim baktım gelmiş)

Steven_Gerrard
17.Nisan.2005, 23:30
mecbur_kaldım'ı silebilirsin boşu boşuna kalabalık yapmasın.. (m)

Anonymous
24.Haziran.2005, 12:31
Benimde bir sorunum var doğru yeremi yazıyorum emin değilim ama kusura bakmayın.
Benim daha önce kullandığım bir nick vardı. epeydir kullanamıyorum bu nickimi.
ne şifremi ne mailimi hiç bir şeyi kabul etmiyor. aktivasyon sorunu diye bir mesaj geliyor.

_NecroP_ olan bu nickimi kullanmak istiyorum. yeni aldığım<_NecroP_> nickinin iptalini ve eski nickiimleberaber puanlarımıgeri istiyorum :)) nikimin tepesinde az da olsa yazanlardan yazmasına sinir oldum... :))) şaka bir yana gereken ilgiyi göstermenizi rica ediyorum...
Şimdiden teşekkür ederim...

VoLkaN BaROs
24.Haziran.2005, 23:54
Benimde bir sorunum var doğru yeremi yazıyorum emin değilim ama kusura bakmayın.
Benim daha önce kullandığım bir nick vardı. epeydir kullanamıyorum bu nickimi.
ne şifremi ne mailimi hiç bir şeyi kabul etmiyor. aktivasyon sorunu diye bir mesaj geliyor.

_NecroP_ olan bu nickimi kullanmak istiyorum. yeni aldığım<_NecroP_> nickinin iptalini ve eski nickiimleberaber puanlarımıgeri istiyorum :)) nikimin tepesinde az da olsa yazanlardan yazmasına sinir oldum... :))) şaka bir yana gereken ilgiyi göstermenizi rica ediyorum...
Şimdiden teşekkür ederim...

yeni aldığın <_NecroP_> nick' ini silip eski nick' inin şifresini ilk verdiğin mail adresine yolladım...

NecroP_AnkarA
30.Haziran.2005, 19:01
selamlar mailime hiçbir mesaj gelmedi... Tolga Kaprol ilede yazıştım oda gönderdim dedi ama yok mail. Acaba farklı mail adreslerindenmi bahsediyoruz.

kullandığım adresler:
[email protected]
[email protected]
[email protected]

buraya muhtemelen 3. maili vermiş olmalıyım...
bir ricam daha olacak 3. mail ise buradak kayıtlı mail adresim. onu değiştirmemiz gerekecek çünkü o firmadan ayrıldım dolayısıyla kısa süre sonra iptal edilecek...
[email protected] bu maili kullanmak istiyorum...

senold
01.Temmuz.2005, 00:57
Ribery sevgili kardeşim artık sen bu nicki çöpe atarsın . Adam Ferraribery idi Firraribery oldu bence sen bu nicki kullanma artık (d)

VoLkaN BaROs
01.Temmuz.2005, 02:23
selamlar mailime hiçbir mesaj gelmedi... Tolga Kaprol ilede yazıştım oda gönderdim dedi ama yok mail. Acaba farklı mail adreslerindenmi bahsediyoruz.

[email protected] adresini buraya verdiğin için bu adresine yolluyoruz.

belirttiğin [email protected] adresine yine yolladım şifreni... Girince bana cevap atarsan sevinirim

_NecroP_
01.Temmuz.2005, 10:58
volkan çok teşekkür ederim şifrem geldi...