PDA

View Full Version : Arkadaşlar ayın üyesini seçelim!...

Bulut
17.Nisan.2005, 22:46
Evet arkadaşlar nasıl? Bence güzel bir fikir!... (b) Yanihem değişiklik olur hem de çok zevkli olur bence!...
Evet herkes ayın üyesi için istediği isimleri buraya yazsın!... Nedeniyle birlikte!
Hadi bakalım!... (b)

Evet bence ayın üyesi; apaydin! Çünkü yaptığı yorumlarla,aktifliğiyle,verdiği güzel cevaplarla,
yardım severliği ile ve de mezitli deki başarısı ile!... (aslındaa onun kendi başarısı idi ) (b) (ı)

[b]NOT; Şunu da eklemek istiyorum! Buraya gelen oyları sayımını sonucunu açıklamasını VİERİ yapsın! ve Ödül versin ödüle kendisi karar versin ben karışmam valla

FilippoInzaghi
18.Nisan.2005, 10:41
Olabilir güzel bi fikir olabilir (d)

Layblood
18.Nisan.2005, 12:44
kardeş site karinca.org da böyle bir uygulama var.Güzel olur gerçekten :mrgreen:

apaydin2148
18.Nisan.2005, 13:11
bence ayın üyesi
sergio
gerek açtığı konularla gerekse yazdığı mesajlarla forumu canlandırdı diyebilirim

Vieri
18.Nisan.2005, 20:28
esasta yapmak istediğim o kadar çok şey varki tek sorun zaman hepsini yavaş yavaş yapacağım

Bulut
19.Nisan.2005, 01:38
Evet arkadaşlar o zaman bundan sonra herkes ''1'' (bir) kez yazmak şartıyla ''kendinden başka''
birini yazsın buraya!... (b) (ı)

ToFy
21.Nisan.2005, 22:53
hiç kimse (r)

biras gözlemliim o zaman bayaııdır bakmıodum (h)

kabus81
22.Nisan.2005, 16:50
Bence SERGİO

Cfksanal
24.Nisan.2005, 21:07
Ayın üyesi olacak kişi şuan yok bence (c)
Çünkü forum çok yavaş. Eski hava yok. Tabi biz geri getireceğiz inşallah.

ToFy
24.Nisan.2005, 21:22
forumlar hep aynı durmaz yeniler gelir yeni konular açılır yeni muhabbetler olur sürekli değişim içindedir eski eski deyip durmak yenilere haksızlık olur sanırım :roll:

Vieri
24.Nisan.2005, 21:39
scream_of_niqht, katılıyorum sana

Cfksanal
24.Nisan.2005, 22:51
forumlar hep aynı durmaz yeniler gelir yeni konular açılır yeni muhabbetler olur sürekli değişim içindedir eski eski deyip durmak yenilere haksızlık olur sanırım :roll:

Tabi haklısın ama bu sıra forum durgun eskiler gelmiyor ve yeniler fazla mesaj yazmıyor (sözüm herkese değil. yazan arkadaşlara haksızlık etmek istemem)....

Cfksanal
24.Nisan.2005, 22:51
bence ayın üyesi olmak isteyenler yazmasın.
adayları adminler belirlesin
?????????

Vieri
25.Nisan.2005, 14:29
ya şu aktiflik eskiye nazaran biraz daha iyi tabi dahada artabilir

Cfksanal
25.Nisan.2005, 15:36
ya şu aktiflik eskiye nazaran biraz daha iyi tabi dahada artabilir

Benim tam demek istediğim bu aktiflik. Aktifliği artırmak içinde üye olup foruma gelmeyenlere mesaj yollamak bana göre. Bana yolladığın gibi :mrgreen:

comandante
01.Mayıs.2005, 10:58
sergio bunu anket şeklinde yapsan daha iyi olmaz mı abi?zaten yeni bi aya girdik.ayın 15ine kadar adaylar bu sayfaya aday olduğunu belirtecek mesaj yazsınlar,15inde de anketi aç.takdir edersiniz ki ayın üyesini seçiyoruz yani ayın ortasına kadar beklemek lazım en azından.geçen ayın üyesi olarak sergio derim ben

Bulut
01.Mayıs.2005, 16:58
sergio bunu anket şeklinde yapsan daha iyi olmaz mı abi?zaten yeni bi aya girdik.ayın 15ine kadar adaylar bu sayfaya aday olduğunu belirtecek mesaj yazsınlar,15inde de anketi aç.takdir edersiniz ki ayın üyesini seçiyoruz yani ayın ortasına kadar beklemek lazım en azından.geçen ayın üyesi olarak sergio derim ben
öncelikle sağol TAMAN O ZAMAN ARKADAŞLAR ADAY OLACAKLAR AYIN 15 İNE KADAR ADINI YAZSIN BURAYA SONRA BEN BAŞKA ANKET AÇARIM ve MAYIS AYININ ÜYESİNİ SEÇERİZ!.... (k) Ben bu işe bakarım o zaman olur mu vieri?----> yani her ayın 15 ine kadar herkes ismini yazar ben ankat açarım ve böyle böyle devam eder bu her ay!....
Olayı şöyle yaparız bu aydan başlayarak aday olmak istyenler adını yazsın buraya bu başlığı da silmeyin veya kitlemeyin buradaki adayları ben her ay anket olarak açarım ve her ay ayın üyesine ''AYIN ÜYESİ'' rütbesini veririz bu arada daha önce seçilen bir kez aday olabilir!.... Böylelikle foruma renk gelir!... Eeeeeee vieri ne dersin???? (k)

apaydin2148
01.Mayıs.2005, 19:45
bu arada ayın üyesine ödül gibi bişey var mı?
mesela 10 gün moderatörlük verilebilir vs...

Bulut
01.Mayıs.2005, 20:02
bu arada ayın üyesine ödül gibi bişey var mı?
mesela 10 gün moderatörlük verilebilir vs...
valla ödülü vieri bilir ben sadece bu işi yapmayı üstlendim ama bence seçilen o kişinin kullanıcı rütbesi bölümüne yeni ayın üyesi seçilene kadar ''Ayın üyesi'' yazılabilir!...

capriceman
02.Mayıs.2005, 03:36
Sergio ne gerek vardı benim için böyle bir Topic açmana ya? Gene de çok saol düşünmüşsün o kadar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vieri
02.Mayıs.2005, 15:25
ayın üyesini seçtim ben serigo seni seçtim

emirduman
02.Mayıs.2005, 18:37
ya aslında güzel bir uygulama ama bence böle olmaz
bir kod yazılarak, ya da en azından anket açılarak yapılmalı..............

capriceman
02.Mayıs.2005, 20:30
Şaka bi yana SERGİO kesinlikle... (ı)

Vieri
02.Mayıs.2005, 21:37
bir kod yazılarak, ya da en azından anket açılarak yapılmalı

tabi canım öyle olacak Man Of The Turksportal Forums anketini açarız yakında :mrgreen:

ToFy
02.Mayıs.2005, 22:48
bütün gün zorla tsp de dolaştırıolar ühühü herbölüme zorla yasıom ben hakediyom ayın üyeliğini (8)

emirduman
02.Mayıs.2005, 22:49
(b) (b)

Bulut
03.Mayıs.2005, 02:44
bir kod yazılarak, ya da en azından anket açılarak yapılmalı..............
yahu emirduman yazmadan önce senden önceki mesajları oku bende aynı şeyi diyorum ayın 15 ine kadar aday olmak isteyenler adını yazsınlar sonra ben anket açarım diyorum ben (b) (k) BU ARADA;

ayın üyesini seçtim ben sergio seni seçtim
vieri sağol teşekkür ederim de ben adil bir oylama açalım ve orada bu kişiyi herkes kendi oyunu kullanarak istediğini seçsin diyorum ben!... (b) ve ben bu işi üstleniyorum diyorum... (b)

bütün gün zorla tsp de dolaştırıolar ühühü herbölüme zorla yasıom ben hakediyom ayın üyeliğini (8)
tabii ki hakediyosun S.O.N seni de oylamaya ekleriz merak etme!... (b) (ı)

apaydin2148
03.Mayıs.2005, 22:21
bence ayın üyesi olmak isteyenler yazmasın.
adayları adminler belirlesin
?????????

emirduman
03.Mayıs.2005, 23:25
oardon sergio yaw özür dilerim kendimi nasıl affetirebilirim.................

allah allah dövseydin abi................ (c) (c) (d) (d)

PhotoGrapher
03.Mayıs.2005, 23:33
Sergio,

capriceman
04.Mayıs.2005, 05:48
Ya bi bu böyle olmaz ki bizim yazmamızla, adminler modlar her hafta atıyorum cumartesi günü 5 aday belirler oylamaya sunarlar Pazar gecesi 24.00'da biter bu oylama diğer Pazar gününe kadar haftanın üyesi belirlenir. Zati Vieri yazmış orda yakında açarız diye daha heyecanlanmaya ne gerek var? Ha şuan öyle bir anket olsa ben sergio derdim...

Vieri
04.Mayıs.2005, 14:54
son 1 ay içerisinde en fazla post gönderen kişileri ankete dahil edeceğim sizde oylarsınız

apaydin2148
04.Mayıs.2005, 16:10
evet öyle daha iyi olur

PhotoGrapher
04.Mayıs.2005, 18:17
Heyecan doruktaa :!: :!: :!:

ToFy
05.Mayıs.2005, 00:24
bu iş yaş :mrgreen: