PDA

View Full Version : KOMPLO TEORİLERİ

11
21.Nisan.2005, 12:28
Bu başlıkda kendi ürettiğiniz fakat akla mantığa sığan ve delilleri olabilecek kopmlo teorilerini paylaşalım mı?bence evet :mrgreen:
11 eylül olayından sonra amarikanın Afganistan a saldıracağı belli olunca Afganistan da deprem olmuştu.ufak birşeydi 5 civarında.Sonra Irak olayı çıkınca da İran ve güney doğu Anadolu bölgesinde küçük çaplı depremler olmuştu.Mel Gibson ın Consipiracy Theoriy filminden sonra bu iki olay çok dikkatimi çekti.araştırdığımda ilginç şeyler gördüm.Bazı teorisyenler; bir kaç yıldır amarikanın doğa olaylarını özellikle de depremi kontrol etme yönünde nasa da yıllardır süren bir çalışma içerisinde olduğunu düşündüğünü öğrendim.Zaten bu olaylar da bu hipotezi destekliyor bence.fakat deprem girişimi başarısız olmuştu,sebep?bence bu .bneler bir deprem kontrol yöntemi geliştirdi,bu da büyük ihtimal uydudan belli bir sinyal gönderme küçük ihtimal ise dünya üzerindeki bir makine.ve bu yöntemi de deniyorlar,afganistan da büyük deprem olsa çok büyük konuşmalar olabilirdi bunun için küçük bir deprem oldu fakat bunun en büyük sebebi bu bölgenin çok dağlık ve kayalık olması.ırak ta da zaten ciddi aktif bir fay hattı yok.
en son ki tsunami olayı ise tam bir facia bence.bu da bilinçli yapıldı fakat tsunaminin böylesi bir zarar vereceği yanlış tahmin edildi bence.
bu düşüncelerimden sonra Akşam gazetesi yazarı sayın Serdar Turgut un yazdığı bir yazıda amarikanın elinde bir deprem kontol cihazı olduğunu söylediğinde gerçekten şok oldum.Kendisi tekip ettiğim tek Türk köşe yazarıdır.aletin ismini falan da söylemişti ama şu an hatırlamıyorum.akşam.com.tr de vardır bu yazı sanırım.tabi ilginizi çekerse.

Vieri
25.Nisan.2005, 11:00
olabilir ben inanıyorum istedikleri zaman deprem yaptırabilirler ama çinden korksunlar onlar böyle teknolojiye ihtiaç duymuyorlar 1.5 milyar insan aynı anda zıplasa dünyanın rotası değişir :mrgreen:

11
25.Nisan.2005, 11:47
yok kardeş o iş olmuyor ya.5 6 yıl önce çin başbakanı bunu söylemişti,yapalım demişti ama fıs çıktı :7:

Vieri
25.Nisan.2005, 12:29
bu türklerin tükürüğü ile yunanları boğulması gibi birşey

comandante
01.Mayıs.2005, 11:03
en yararlı komplo şudur arkadaşlar yani insanlık için:

amerikaya biolojik bi bomba atacaksın;başkan olan herkes kendini maymun olarak görecek.yani bizim onlar hakkında ne düşündüğümüzü anlasınlar

tolginho
01.Mayıs.2005, 15:08
Dünya üzerinde 5 şiddetindeki depremler doğaldır. Her yerde olabilirler, fay hattı olmayan bir yerde de deprem olabilir. Kaldı ki Irak'ta 5 şiddetinde depremleri yaratabilecek ölçüdeki fay haritalarının olduğunu bile sanmıyorum. Çünkü bu haritaları oluşturmak bile büyük zaman ve para istiyor. Jeofizik biliminde üst sıralarda yer almasına rağmen Türkiye'de bile bu ölçekli haritalar yakın zamana kadar yoktu.

Bu Arada Conspriacy Theory bu akşam ATV de yayınlanıyor.

11
02.Mayıs.2005, 01:24
ufolar,uzaylılar hakkında ne düşünüyorsunuz?

S-B-Z
12.Mayıs.2005, 21:17
kuranı kerimin ilk suresi olan fatiha suresinde hamd 18,000 alemi yaratan allahadır(c.c) denmektedir.bunun tefsiri böyledir böyle yapmıştır alimler.ve allahü teala yarattığı hiçbirşeyi boşa yaratmamıştır.o halde ben başka alemlerde yaşam olduğuna inanıyorum.

emirduman
14.Mayıs.2005, 12:03
Ya bende kesinlikle inanıyorum.... Koskoca evrenin sadece bizim için yaratıldığını düşünmek bana çok büyük bir egoistlik gibi geliyor...

Ayrıca zaten bu konuda bir çok çok önemli bulgu war hatta NASA uzaylı yakalamış falan die de duymuştum.....

11
14.Mayıs.2005, 17:20
rosvelt olayı bence kesinlikle doğru.
islami açıdan bakarsak bence yecüc mecüc kavimleri uzaylılar!bu konu hakkında iskender türe nin zülkarneyn adlı bir kitabı var adam resmen ispatlamış.

PhotoGrapher
14.Mayıs.2005, 18:37
Bi ara şöyle bi haber vardı:
-Amerikalılar aya çıktıklarında ayın arka yüzeyinde uzaylıların merkezi varmış.Amerikalılar da uzaylılarla işbirliği yapıyorlarmış.Eğer uzaylılar dünyaya saldırırlarsa sadece amerikalılar kurtulacakmış...

benyaben
14.Mayıs.2005, 19:33
arkadaşlar bende uzaylıların var olduğuna inanıyorum amerika ya (kaç yılında olduğunu unuttum)bir uzay gemsi düşmüş ve 4 tane ufo olduğu belirlenmiş bu uzaylılardan 3'ü ölmüş birisi sanırım kaçmış ama nereye kaçabilir bilmem hatta hatırlarsanız sanırım amasya civarlarında bir tane ufoyu taşla öldürmüşlerdi(sanırım bu da 4'üncüsü) :mrgreen: YALNIZ BUNLAR ŞAKA DEİL ben bi yerde duymuştum bunları

benyaben
14.Mayıs.2005, 19:35
hatta ve hatta bu piramitlerin 1 taşını so teknloji aletler zorluklarla kaldırıyorlar mış o zaman o çağdaki insanların bu piramitleri yapmaları imkansız BU KONU HAKKINDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

benyaben
14.Mayıs.2005, 19:38
(d) (c) (c) (b) (b) (e) (e) (f) (f) (g) (g) (g) (g) (l) (l) (r) (r)

emirduman
14.Mayıs.2005, 20:14
Ya benyaben son mesajı yazmaktaki amacını sorablir miyim?... Hoş birşey yazılmamış ama...

PhotoGrapher
15.Mayıs.2005, 01:51
ben piramitleri uzaylıların yaptığına inanmıyorum...Uzaylı yapsa böyle elips,yuvarlak bişey olurdu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

benyaben
15.Mayıs.2005, 17:56
fakat piramitlerde uzaylı resimleri bulunmuş (b)

fanatikadnan
15.Mayıs.2005, 22:57
arkadaşlar konuyu açan arkadaşa CEVABIM: EVET! senin komplon kesinlikle doğru hatta o teknolojinin adı da HAARP KIYAMET TEKNOLOJISI!!!!!!!!!hatta 17ağustos depreminide amrekanın yaptığı düşünülüyor.LINKI bulunca yazıcam

fanatikadnan
15.Mayıs.2005, 23:06
malesef bulamadım ama GOOGLE de n aratırsanız HAARP KIYAMET TEKNOLOJISI diye çok çarpıcı bilgiler bulacaksınız.ben zamanında cok ilgilenmiştim bu tür şeylerle en azından benim düşünceme göre KESİNLİKLE Amerika parmak atıyo böyle şeylere

fanatikadnan
15.Mayıs.2005, 23:20
http://www.antrak.org.tr/gazete/012001/mutlu.htm --->>alın buldum bi kısmını OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM..

fanatikadnan
15.Mayıs.2005, 23:22
birde AYDOĞAN VATANDAŞ diye bir yazarın HAARP KIYAMET TEKNOLOJISI adlı kitabınıda okuyun derim(okumadım ama en kısa zamanda alıcam..)

11
16.Mayıs.2005, 08:42
birde AYDOĞAN VATANDAŞ diye bir yazarın HAARP KIYAMET TEKNOLOJISI adlı kitabınıda okuyun derim(okumadım ama en kısa zamanda alıcam..)

apokalipse diye bi kitabı da var o da güzel.

apaydin2148
16.Mayıs.2005, 09:57
arkadaşlar konuyu açan arkadaşa CEVABIM: EVET! senin komplon kesinlikle doğru hatta o teknolojinin adı da HAARP KIYAMET TEKNOLOJISI!!!!!!!!!hatta 17ağustos depreminide amrekanın yaptığı düşünülüyor.LINKI bulunca yazıcam

evet ben bunu Forumda bir konuya yazmıştım.
deneme amaçlı fay kırıklarına Sinyal göndermişler ama bu kadar büyük deprem olacağını beklemiyorlarmış.Ayrıca orda bulunan bazı Amerikalı yetkili ve askerlerin aniden helikopterlerle oradan alınması idsdayı güüçlendiriyor

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 13:39
o konunun linklini verebilir misin lütfen??