PDA

View Full Version : traning te son nokta...(frenzzy traning)

frenzzy
29.Temmuz.2006, 15:56
7 aydir bu siteye hazirlayacağim en iyi antreman programı koyabilmek için belki ellinin ustunde traning denedim..akıllara gelmicek yontemler uyguladım:)saka bi yana gercekten cok guvendiğim bu antreman programını sizlerle paylasmak istedim..işleyiş tarzı diğer programlardan biraz farklı...bu farklarda bu kadar tecrubenin sonucu:)neyse acıklama su sekilde...
oncelikle programda a takım ve genc oyuncular için idmanlar var...
program ağustos ayının birinde koc traning roporunu verdiği an baslamalı ve lig bitene kadar birazdan anlatacağim sekilde ilerlemeli..neden ağustos ayı diyecek olursanız 2. sezona basladiğimizda ilk sezonun sonundan sonraki tatil düşüşünü aniden soklamamak birden yuklenirsek gelişim gecikiyor..programın ozu şu şekilde...2 ay yetenekler bir ayda fiziksel ozelliklerin gelişimine dayalı...yetenekler gelişirken fiziksel ozellikler de dusme fiziksel ozellikler gelişirkende yeteneklerde dusme oluyor..bunu bu sekilde ayarlamamın nedenide sakatlık sonrası idman gelişimlerindeki artış gibi düşünmek..( oyuncu sakatlıktan sonra butun traning gelişim okları yeşil ve dik şekilde)..buda bir nevi gelişip düşürüp şoklama işlemi..
programın içinde ağustos eylul mevkileri var once a takıma hazırlamıstım ondan..yapacağiniz iş ağustos 1 de futbolcularımızı ağustos eylul traningine mevkilerine gore koymak..sonra ekim 1 de yine koc traning raporunu verince ekim traninglerine almak...ekim bitince bu sefer yine ağustos eylul traningine alıyoruz oyuncularımızı yine iki ay burda ki antramandan sonra ekim traningine alıp sezon bitene kadar bu surkulasyonu sağlıyoruz..sezon macları biter bitmezde butun oyuncularımız tekrar generale alıp ağustosa kadar generalde bekletiyoruz...
olay budur..sorularınız olursa ben burdayım..yorumlarınızı esirgemeyin lutfen...
esasında traning isimleri 1.2. ay ve 3.ay olarak koymam gerekirdi..gencleri sonradan hazırladiğim için bu duzeltmeyi onlarda yaptım...dosyanın içinde goreceksiniz zaten..herkese iyi eğlenceler...

http://www.hemenpaylas.com/download/1277524/frenzzy_traning.rar.html

arkadaslar 2.seneden itibaren tatil donusunundeki ağustos eylul ve genclerdeki 1.2 ay traningli isimleri 3 ay tutun sonra aynen devam...sezon basını 3 ay tutuyoruz cunku idmanlardaki futbolcu yukselişi devam ediyor...sonra bir ay yine guc ve aerobic,daha sonra 2ay yine yetenek anlıcağiniz:))

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 15:58
harika kardes ellerine saglık paylasın için saol

ZiD4n3
29.Temmuz.2006, 15:59
sağol güzel paylaşım

r_a_z_o_r
29.Temmuz.2006, 16:01
Denemekten zarar gelmez:D dediğin gibi ise süper bişey paylaşım için sağol.

frenzzy
29.Temmuz.2006, 16:02
nasıl unuttum bu siteye yeni uye oldum...gereken zaman belkide bugundu:)ama sizlerin arasında cok iyi kişiler var bugun bana yardımlarının benden esirgemeyen alex20fb kardeşime gonulden tessekurler...keske daha once uye olsaydım buraya...:(

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 16:05
saol kardes bnde tesekkur ederim....

sanalkardes
29.Temmuz.2006, 18:04
Kardeş paylaşımın için sağol ellerine sağlık

JunkChorn
29.Temmuz.2006, 18:05
arkadaslar lutfen yorumu yapın esirgemeyini!!!

yusufcan41
01.Ağustos.2006, 00:17
harika bi ant. olmuş

powerspam2
01.Ağustos.2006, 17:46
ellerin dert görmesin