PDA

View Full Version : Yıldız oyuncu mu? Çalışkan oyuncu mu?

de assis
30.Temmuz.2006, 11:26
:confused: Ben valencia takımıyla oynuyordum.Güzel bir kadrosu var.İlk sezon hiç transfer yapmadım.Hatta 2-3 oyuncuyu sattım.Hem ligde şampiyon oldum hem uefa kupasını aldım.Ama 2. sezon takıma birkaç yıldız aldım şampiyonlar liginde başarılı olabilmek için.(Cristiano Ronaldo, William Gallas) Ama başarılı olamadım.Sizce oturmuş düzeni olan çalışkan bir takım mı? Yoksa yıldızlardan kurulu bi yıldızlar karması mı?...

mremre
30.Temmuz.2006, 11:28
oturmus duzeni olan bir takim ama icinde bir kac yildiz oyuncu bulunmasi sart bence takima liderlik yapiyorlar cunku

GeNç KaRTaL
30.Temmuz.2006, 12:30
evet önemli olan bence bu ikisini harmanlayabilmek

ahmetokur29
30.Temmuz.2006, 12:37
oturmus duzeni olan bir takim ama icinde bir kac yildiz oyuncu bulunmasi sart bence takima liderlik yapiyorlar cunku
kesinlikle katılıyorum...

cervantes07-24
30.Temmuz.2006, 13:51
Bence ise çalışkan takım.At.Madrid'le 2010'dayım.Bu sezona kadar kadromda Owen,Pazzini,Leo Franco,Torres,Leo Franco,Maxi Rodriguez,Ibagaza,Peter Luccin,Pablo vardı.Bu kadroyla ya şampiyonlar liginde yarı finalde ya da çeyrek finalde hep Chelsea'ye yenildim ve elendim.Ancak bu sezon kadromun yaş ortalaması 22.İlk 11'de 4-5tane 17 yaşında oyuncu oynatıyorum ve hepsi süper gençler.Takımın en yaşlısı Gabi o da 27 yaşında.Yani bu gençler daha yıldız falan değiller.Ben bunlarla çeyrek finalde Chelsea'yi eledim ve şimdi Arsenal'le final oynayacam.Üstteki saydığım kadrodan takımımda bir tek Torres kaldı söyleyeyim...Çalışkan takım her zaman için iyidir...

pascal88
30.Temmuz.2006, 14:37
çalışkan takım tabi ki iyidir genç kadro hep koşar başarıya açtır ama arada iki üç tane yıldız şart bence onlarsız olmaz gs de haci bjk de sergen gibi yani sembol oyuncu on numara yada yıldız ne dersek diyelim böyle bi kaç oyuncu şart bence

Del Piero_10
30.Temmuz.2006, 16:58
En iyi oyuncu Çalışkan Yıldız oyuncu.

cüneyt11
30.Temmuz.2006, 17:12
ya ikiside değil bence kendi takımına bakıp mesela diyelim girdin valencia ya.takım uyumuna bakıcaksın.uyumu bozan veya yeterli olmayan bölgelere takviye ya***aksın. olay bu.benim fikrim böle.

_DenizeruS_
31.Temmuz.2006, 00:29
bende Zico kafası var hep gençleri yıldız yapmayı tercih ediyorum ...

Comanche72
31.Temmuz.2006, 00:32
bende Zico kafası var hep gençleri yıldız yapmayı tercih ediyorum ...

nerden biliyon ziconun kafasını hani gerets desen tamam da :D :D :D

sanalkardes
31.Temmuz.2006, 11:14
Abi sen zico yu nerden biliyosun.Adam daha yeni geldi.Wendel kardeşin dediği gibi gerets olsa neyse

themastermind
01.Ağustos.2006, 19:14
budur hocam..