PDA

View Full Version : editör olayı

MeMo
31.Temmuz.2006, 18:05
arkadaşlar konunun yeri burasımı bilimom ama herkes editörden bahsedio nedir bu editör bi programmı biri detaylı olarak anlatabilirmi

r_a_z_o_r
31.Temmuz.2006, 18:15
FM 2006 Data Editör kullanıcının oyunun veritabanında 'oyuncu, personel, kulüp, ülke, şehir, stadyum, renk, hava, medya isimleri ve daha birçok konuda' değişiklik yapmasını sağlayan güçlü ve komplike bir araçtır.

MeMo
31.Temmuz.2006, 18:19
bu bi programmı ve bu siteden indirebilirmiyim noolur cvp werin

r_a_z_o_r
31.Temmuz.2006, 18:21
bu bi programmı ve bu siteden indirebilirmiyim noolur cvp werin
evet bir prg ama siteden inmiyor fm kurulurken oda kurulur çalıştırmak için yapman gereken.

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\fm data editör

djmurat
01.Ağustos.2006, 20:24
ya ben server_db'yi seçiyorum ama loading people data yazısında donuyo

r_a_z_o_r
01.Ağustos.2006, 20:25
Sistemin kaldırmıyor olabilir rahat çalışma için 512 Mb ram tavsiye ederim.

barahir
01.Ağustos.2006, 20:37
ya ben server_db'yi seçiyorum ama loading people data yazısında donuyo
O donmuyo oyuncu veritabanı fazla olduğu için açılması biraz zor. 300.000 e yakın insan war kolay değil yani. sen bi bi kaç saat bekle o mutlaka açılır.

IcedEarth
01.Ağustos.2006, 20:40
O donmuyo oyuncu veritabanı fazla olduğu için açılması biraz zor. 300.000 e yakın insan war kolay değil yani. sen bi bi kaç saat bekle o mutlaka açılır.
bikaç saat mi :D:D:D:D:D arkadaşım şaka mı yapıon bende hemen açılıo bir dk. bile beklemeden

S-B-Z
01.Ağustos.2006, 21:49
bikaç saat mi :D:D:D:D:D arkadaşım şaka mı yapıon bende hemen açılıo bir dk. bile beklemeden
onu bilmem ama bence sen gerçekten şaka yapıyosun :D

Kuvvetmira
01.Ağustos.2006, 21:51
onu bilmem ama bence sen gerçekten şaka yapıyosun :D
10 numara espri yaa,gül gül öldüm:D :D

S-B-Z
01.Ağustos.2006, 22:00
10 numara espri yaa,gül gül öldüm:D :D
haliyle mazlzeme iyi olunca böyle güzel şeyler çıkıyor ortaya :n:

r_a_z_o_r
01.Ağustos.2006, 23:21
Arkadaşlar makine iyi ise çabucak açılıyor büyükpivotun makine iyi demekki ben kronometre tuttum editör'e tıklamamla hazır hale gelmesi 25 saniye sürüyor.

S-B-Z
02.Ağustos.2006, 01:15
Arkadaşlar makine iyi ise çabucak açılıyor büyükpivotun makine iyi demekki ben kronometre tuttum editör'e tıklamamla hazır hale gelmesi 25 saniye sürüyor.
sendemi brütüs :D
demekki güleriz ağlanacak halimize gibi bişey olmuş bizimkisi :D
hemen pc yi değiştirmek lazım o halde,çağın gerisinde kalmışız.

r_a_z_o_r
02.Ağustos.2006, 01:17
sendemi brütüs :D
demekki güleriz ağlanacak halimize gibi bişey olmuş bizimkisi :D
hemen pc yi değiştirmek lazım o halde,çağın gerisinde kalmışız.
:n: :n: :n: :n: :n:

MeMo
02.Ağustos.2006, 01:26
peki nasıl kullanılıyor birisi söyleyebilirmi bana mail atabilirsiniz [email protected] bana bu konuyu biri detayıyla anlatsın lüüüütfen

mlt44
02.Ağustos.2006, 09:28
pc'nin gücü yeterse hemen açıyor eğer yetmiyorsa bi 5 dk içinde açıyor

hunter20
19.Temmuz.2007, 14:46
peki bişeyde ben sorayım. bunu çok merak ettim yapmayada çalıstım. mesela türkiye ligini a.b olarak gösterip yabancı sınırlamasını 6 değilde A.B dışından 6 olarak yapabiliyormuyuz. bide herhangi ligdeki bir takımı başka bir lige atabiliyormuyuz. mesela orta avrupadaki bir takımı doğu avrupaya atabiliyoruz. sonuçta ne oluyor. bu editörü ço inceledim. yapmak içinde çok uğraştım ama yapamadım. belkide olmuyordur bilemiyorum. ama içinizde yapabilen varsa nasıl yaptığını soylerse sevinirim.