PDA

View Full Version : Football Manager 2006 Super Update 06/07 (By_BarceloGS)

Scocco
31.Temmuz.2006, 22:45
Football Manager 2006 Super Update 06/07
+
Fm 2006'da takımlarda, transferlerde ve oyuncularda yapılan önemli değişiklikleri bu update üzerine oluşturdum.
Bu update için biraz da ayrıntıya inerek saatlerce uğraştım. Ve updateyi ilk kez sizlerle paylaşıyorum. Eminim bu paylaşımımı beğeneceksiniz.

İşte değişiklikler ve yenilikler:

1- Türkiye ve Avrupa liglerinde 01.08.2006 tarihine kadar gerçekleşen transferlerin büyük kısmı oyuna aktarıldı.

2- Türkcell Süper Ligi ve 2.Lig A kategorisi teknik direktörlerin 06-07 sezonuna göre güncel hali oyuna aktarıldı.

3- 2006 Dünya Kupası'nda forma giyen oyuncuların özellikleri yükseltildi ve itibarları düzenlendi.

4- Turkcell Super Liginde 05-06 sezonunda forma giyen oyuncuların performansına göre özellikleri güncellendi.

5- Oyuna birçok genç yetenek eklendi. ( Cem Sultan, Uğur Demirok, Aydın Karabulut, Ufukhan Bayraktar, Tevfik Kose vb.)

6- Oyundaki large(geniş) veritabanındaki oyuncu sayısı arttı. Normalde Türkiyede açılacak bir lig için veritabanında 25000 olan oyuncu sayısı 30000'e kadar genişletildi.

7- Kulüp ve Milli takım renklerinde birtakım düzenlemeler yapıldı.

8- Türkcell Süper Lig'indeki 3 büyüklerin sevdiği ve sevmediği kişiler güncellendi.

9- Türk vatandaşlığa geçen oyuncular güncellendi. (Aurelio, Ayman Abdelaziz )

10- Türkiye'de yer alan birçok kulübün (18 süper lig takımı da dahil) finansı güncellendi.

11- Muhtemel olan değişiklikler oyuna aktarıldı
Örneğin:
Galatasaray'ın Ribery transferinden pay alması
Fenerbahce'nin alacağı yıldız oyuncu için dev bütçe oluşturulması
Galatasaray'ın 2008'de yeni stadına taşınması vb.

12- İtalya Serie A temyiz davasındaki sonuçlara göre güncellendi

13- Kulüp başkanları ve yöneticileri güncellendi. (Adnan Polat, Nihat Özdemir, Nuri Albayrak vb.)

Ve birçok küçük değişiklik.....

Not: Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

Bir not daha: Eğer oyunda gördüğünüz hata ve eksiklik varsa buraya yazın. Gerekirse yeni transferler ekleyerek 2. versiyonunu çıkaracağım

İndirmek İçin Burayı Tıklayın.... (http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28429)

engin_can
01.Ağustos.2006, 19:52
ellerine saglık dostum indiriyom

barahir
01.Ağustos.2006, 19:53
eline sağlık

mertcan1304
01.Ağustos.2006, 19:55
indirdim şimdi güzel bişeye benziyor eline sağlık

mgokalparslan
01.Ağustos.2006, 20:14
şimdi indiriyorum çok sağol ya en sonunda güzel bi patch buldum

NiC 3 9
01.Ağustos.2006, 20:36
sağol kardeşim eline sağlık
bide kaynak neresi?

nekop
01.Ağustos.2006, 20:48
tesekkürler...

celepao
01.Ağustos.2006, 20:52
cok ii update

Scocco
01.Ağustos.2006, 20:53
Update yapımında kaynak olarak birçok yerden yararlandım. Transfer siteleri, internetten indirdiğim maç özetleri, 05-06 sezonunun istatistiki bilgileri, eklediğim oyuncuların bilgilerini almaya çalıştığım siteler ve öneriler vb.

s_akin_e
01.Ağustos.2006, 20:57
%58 de link çalışmıyo artık

engin_can
01.Ağustos.2006, 21:10
arkadsalar ben indirdim süper starlar serbest iste bunlardan bazıları

bartez
kily gonzales
okocha
ze maria

trabelsi
sol campel
ze roberto berkant goktan

bide hatalar war tabi cisse liverpol kiralık verdi onu marsilya ya

Scocco
01.Ağustos.2006, 21:16

bartez
kily gonzales
okocha
ze maria

trabelsi
sol campel

oyunda hataları burada söylemişsin bu iyi. Çünkü transfer dönemi kapandığında eğer update beğenilirse 2. versiyonunu çıkartacağım. O zaman hataları da gideririz.

engin_can
01.Ağustos.2006, 21:16

bartez
kily gonzales
okocha
ze maria

trabelsi
sol campel

kardes marsilya kıtasal turnuvalara katılmadı onuda iletmek isterim saygılar

emege saygı....

LaKe
01.Ağustos.2006, 21:18
Ellerine sağlık. :)

bjk_melo_151
01.Ağustos.2006, 21:33
eline sağlık aslında tek başına yapmaman gerekir böyle şeyleri kendimden biliyorum.0da yapayım dedim. Baya hata çıktı:(

engin_can
01.Ağustos.2006, 21:36
begenileceginden eminim
arkadaslar kusurab bakmayın oyunu en bas ben indirdigim için söylemek zorundayım hataları bu futbolcular satın alınmıs ama gecmişe bakınca fita yazmıyo onlarada bir cagre bulunursa ii olur patris viera ne oldu o adam interlemi anlastı ??

bu arada adresim bu yardıma ihtiyac olursa burdayım ;)
[email protected]

inorax
01.Ağustos.2006, 21:48
bu patch kayıtlı oyunlara uyumlumudur acaba

engin_can
01.Ağustos.2006, 21:51
hayır kayıtlı oyunlarda olmuyo yeniden kurman lazım :s

DoDo7
01.Ağustos.2006, 23:08
Arkadaşlar burdan indirmeyi bilmiyorum biri nasıl indiriliyor anlatabilirmi yada rapid e upload edebiirmi

Nedvedmania
01.Ağustos.2006, 23:17
şu italya kararlarının güncellemede olması süper oldu

erkanzengin
01.Ağustos.2006, 23:36
arkadaşlar bu çıkan siteden ilk kez bişey indiriyorum nasıl indirliyor birisi anlatabilir mi?

Scocco
01.Ağustos.2006, 23:42
arkadaşlar bu çıkan siteden ilk kez bişey indiriyorum nasıl indirliyor birisi anlatabilir mi?

Açılan sitede siyah kutucuk içine aldığım bölgenin içindeki yazının üstüne tıkla. İndirmeye başlar.
http://img523.imageshack.us/img523/6223/hbq3.jpg (http://imageshack.us)

fox3131
02.Ağustos.2006, 04:02
gerçekten çok güzel bir güncelleme yaması ufak tefek hatalar var ama olsun yaptıklarının yanında anlaşılıyo bile eline meğine sağlık italya içinde ayrıca teşekkür ediyorum

engin_can
02.Ağustos.2006, 09:14
arkadaslar 2. versiyonunu da cıkarılacak artık hatalar cözülecek yeni genceler eklenecek tabi regen oyunucu değil arastırılaarak transferler daha detaylı olacak örnegin mardcelinho trabzona 2.500$ geldi gecmişide bunlar yazacak

Burak Duran
02.Ağustos.2006, 09:48
marsilya intertotoya katıldı yani kıtasal turnuvalarda var

Scocco
02.Ağustos.2006, 10:35
Evet Marsilya İntertoto kupasına katılmış. Yamada bununla ilgili herhangi bir sorun yok.

rameryem
02.Ağustos.2006, 11:11
arkadaşım ellerine sağlık 2. sini şimdiden bekliyorum italya kararlarının uygulanması çok iyi olmuş

aykut_gencfb
02.Ağustos.2006, 11:45
arkadaşlar nasıl indercez ya açılan sitede indrebilmem için bi link göremedim yardımıcı olurmusunuz

yukarıdaki gibi göstermior ya download linki yoq

peşimist
02.Ağustos.2006, 11:57
ELLERine SAĞLık:D:D:D

Burak Duran
02.Ağustos.2006, 12:46
download linkinde probem var birazdan link güncellenecek

Scocco
02.Ağustos.2006, 12:52
Gün içerisinde alternatif olarak rapidshareden indirebilirsiniz.

Burak Duran
02.Ağustos.2006, 12:57
link güncellenmiştir birazdan kendi serverlarımız üzerinden de indirebileceksiniz

kendi sunucularımızın içinede eklenmiştir artık rapidshare kotasına takılmak istemeyenler bizim sunucularımızdan indirebilirler

Crazy_boys
02.Ağustos.2006, 15:18
Evet Ben Sitenin Kendi Serverında Yükledim.Güzel Bir Yama. Tebrik Ederim.Devamını Bekleriz

Rapidshare de sorunda var

muratgs_735
02.Ağustos.2006, 17:24
çok güzel ama bazı hatalar var... mesela süper ligde son şampiyon galatasaray oyunda ise fenerbahce yazıyor

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 17:39
kayıtlı oyunlarda calısır mı?

Scocco
02.Ağustos.2006, 17:47
kayıtlı oyunlarda calısır mı?

KAyıtlı oyunlarda çalışmaz. Yeni lig açman lazım.

soykaaa
02.Ağustos.2006, 18:07
gerçekten güzel olmus saol yani

RAMBO
02.Ağustos.2006, 18:11
eline sağlık sağol

narakan1969
02.Ağustos.2006, 18:27
arkadasım emeğine ellerine sağlık gerçekten tesekkürler

aykut_gencfb
02.Ağustos.2006, 18:38
peki arkadaşım sen demişin fenerbahçenin dünyaca ünlü alacağı bir oyuncu için ayırdıı bütçe oyuna aktarıldı peki büyük futbolcuların türk takımlarına gelmemesi gibi konularıda değişiklik yapabildin mi???

Scocco
02.Ağustos.2006, 19:04
peki arkadaşım sen demişin fenerbahçenin dünyaca ünlü alacağı bir oyuncu için ayırdıı bütçe oyuna aktarıldı peki büyük futbolcuların türk takımlarına gelmemesi gibi konularıda değişiklik yapabildin mi???

O bütçeye alabiliyorsan alabilirsin ama Fenerbahce su anda transferde nasıl sorun yaşıyorsa FM'de de transfer için aynı sorunu yaşar. Mesela Milan, Arsenal, Barcelona'dan yıldız bir oyuncu satılık listesi konulmadığı sürece hiçbir Türk takımına gelmez. Yıldız getirtmeye çalışman sana kalmış.

aykut_gencfb
02.Ağustos.2006, 19:27
takım içindeki olumsuzluklar yansıtıldımı?mesala anelkanın şuan içinde bulunduğu durum gibi. . . tuncay,anelka yine bir önceki updatedeki gibi ii para ediormu?

Scocco
02.Ağustos.2006, 19:57
takım içindeki olumsuzluklar yansıtıldımı?mesala anelkanın şuan içinde bulunduğu durum gibi. . . tuncay,anelka yine bir önceki updatedeki gibi ii para ediormu?

daha fazla soru soracaksan indir...

aykut_gencfb
02.Ağustos.2006, 19:59
indirdim sabah merak etme ama yeni oyuna başlamama çok war ondan soruom

son olarak fmscout bu update ile uyumlu mu? çok merak ettim şimdi başlamaya karar werdim.kardeş nie kızıon ki ya???

Scocco
02.Ağustos.2006, 20:24
indirdim sabah merak etme ama yeni oyuna başlamama çok war ondan soruom

son olarak fmscout bu update ile uyumlu mu? çok merak ettim şimdi başlamaya karar werdim.kardeş nie kızıon ki ya???

ben zaten açıklamayı yapmıştım Oyun 6.03 üzerine kurulu 6.03 üzerine uyumlu olan fmscout vb. programlar da çalışır. Pek kızmadım soracağın soruların hepsini bir mesajında sorsan daha iyi olurdu.

SefaReis66
02.Ağustos.2006, 20:30
indirelim bakalım
emeğine sağlık kardeşim

narakan1969
02.Ağustos.2006, 21:27
antepspor cok kötü olmuş(herhalde bir tek o:D) melliti-kaondra-ettayeb gitti ve hiç yapılan transfer aktarılmamış nerdeyse

yıldo_23
02.Ağustos.2006, 21:47
arkadaşlar ne turksportal sunucusundan ne de rapid'den indirilmiyo bu yama.başka bi yer yokmu indirebileceğimiz.turksportal sunucusundan iniyo çok yavaş...

tn19
02.Ağustos.2006, 21:49
bekelemeni tavsiye ederim dieger sunucularda da bekliceksin...

Scocco
02.Ağustos.2006, 22:16
antepspor cok kötü olmuş(herhalde bir tek o:D) melliti-kaondra-ettayeb gitti ve hiç yapılan transfer aktarılmamış nerdeyse

Yarın 2. versiyonu çıkartacağım hata ve eksiklikleri giderdim. Ayrıca Turkcell Süper Lig'indeki tüm transferleri güncelledim. 2.versiyon yine bu topikte yayınlanacak.

engin_can
02.Ağustos.2006, 22:59
barca bende yardımcı olacam unutma trasnfer dosyası tamam ona göre

Cnkby
02.Ağustos.2006, 23:29
eywallah dostum

Eray Dengiz
03.Ağustos.2006, 01:01
Barcelo öncelikle böyle bir yama yaptığın için seni kutlarım.
Ayrıntılara gelince..

Galatasaray'dan başlıyorum; Ayhan Akman'ı DMC ve ML posizyonlarını katabilirsin. Turan Arda DR,MR,AMR tarzı bişi olmalıdır. Marek Heinz AML ve AMC olmalıdır. Volkan Arslan, DMC ve AMC olmalıdır.

Diğer özellikler çok hoşuma gitti. Uğur Demirok, Mehmet Güven, Ferhat vs. gibi isimlerin para durumu ve güç ayarlanmış. Mükemmel!

Fenerbahçe; Appiah biraz daha güçlü olabilir. Geri kalanı güzel..

Beşiktaş; Tayfun Korkut'un sözleşmesi feshedildi galiba. Bobo'nun bonservisi alındı kiralık değil. Gerisi güzel.

Kayserispor; Gökhan Ünal, uzaktan şut 16-19 arası olmalıdır.

evet genel olarak gözlemlerim bunlar. zaten oynadıkça eksikler gördüğümde söylerim. kolay gelsin

Muskacı
03.Ağustos.2006, 04:30
arkadaşım yamayı indirdim oynuyorum juventusu 2,ligten çıakrtacam inşallah eksiklikleri giderip bu arada bi tane daha çıkarırsan ii olur

nekop
03.Ağustos.2006, 05:51
ben hemen hataları yazim trabzonsora ufukhan bayraktar diye yeni bi oyuncu yapılmıs eski aml oynayan ufuk bayraktar zaten o oyuncu aynı oyuncudan iki tane olmus oldu bide tomas junla djokaj kiralık gitti mehmet yılmaz ve adem kocakta bonservisleriyle ankaraya gittiler.besiktasa gelince aydın karabulut gelecegin ronaldinhosundan daha iyi halde cok abartılmıs sacma olmus.galatasaraya gelince zaten ferhat roberto carlos olmus adeta efecen karacada joe coledan daha iyi duruma geliyor ilk sezon bitince.fenerbahceye gelince nedir bu lugano daha adam imza atmadan takıma gelmiş artık sacmalamayın diyorum adam bi imza atsın ondan sonra koyun ayrıca luciano kiralık olması gerekiyor bonservisiyle fenere gelmis ayrıca can arat kerim zengin ve hüsnü zeybekoglu inanılmaz abartılanlar arasında yer alıyor gökhan ünal ile mehmet topuz biraz daha iyi olmalıydı ayrıca barcelonaya zambrotta geldi onuda koymamıssın...

Hububat_Fiyatları
03.Ağustos.2006, 08:48
tayfun korkut gençlerbirliğinde ya ta ara transferden beri orda bence önce ara transferleri de kontrol et

Scocco
03.Ağustos.2006, 10:32
ben hemen hataları yazim trabzonsora ufukhan bayraktar diye yeni bi oyuncu yapılmıs eski aml oynayan ufuk bayraktar zaten o oyuncu aynı oyuncudan iki tane olmus oldu bide tomas junla djokaj kiralık gitti mehmet yılmaz ve adem kocakta bonservisleriyle ankaraya gittiler.besiktasa gelince aydın karabulut gelecegin ronaldinhosundan daha iyi halde cok abartılmıs sacma olmus.galatasaraya gelince zaten ferhat roberto carlos olmus adeta efecen karacada joe coledan daha iyi duruma geliyor ilk sezon bitince.fenerbahceye gelince nedir bu lugano daha adam imza atmadan takıma gelmiş artık sacmalamayın diyorum adam bi imza atsın ondan sonra koyun ayrıca luciano kiralık olması gerekiyor bonservisiyle fenere gelmis ayrıca can arat kerim zengin ve hüsnü zeybekoglu inanılmaz abartılanlar arasında yer alıyor gökhan ünal ile mehmet topuz biraz daha iyi olmalıydı ayrıca barcelonaya zambrotta geldi onuda koymamıssın...

ufukhan bayraktarla ilgili hata yoktur. ufuk ve ufukhan olarak 2 kardeşler. Ufuk bayraktar geçen yıl a.sebatta kiralık oynuyordu. Bununla iligili sorun yok. Mehmet Yılmaz'la Adem Koçak trabzona transferi daha resmi değil. Diego Lugano ve Patrik Vieria'nın transferi bitirlme aşamasındaydı. Hatta bugün Patrik Vieria'nın interle ve Lugano'nun fenerle anlaşması resmileşmiştir. Bunula iligili de sorun yok. Transfer hataları 2. versiyonda düzeltildi. Bugün bu topikte indirirsin. Gelelim genç yeteneklere sen onları devamlı oynatırsan zaten onlar gelişecek. Özelliklerde herhangi bir abartma yok. Bazen gerektiğinden daha az verdiğim özellikler var. Potansiyeller ve özellikler doğru şekilde ayarlanmıştır.

tn19
03.Ağustos.2006, 12:07
Ya arkadasım ben data ile ilgili degilde baska sorunlarım var onları duzeltırsen super olur.

-Kendi ligin dısındaki ligleri goremıyosun
-Diger menejerler hakkında bilgi sahip olamıyosun ve mesaj yazamıyosun
-Kendi ligin dısındaki diger liglerdeki takımların maclarına bakamıyosun..

NiC 3 9
03.Ağustos.2006, 12:44
FB de de;
serkan a DR/DMC/MR
selçuk DMC/MC/ML
ümit DL/DC/ olmalı

Scocco
03.Ağustos.2006, 12:58
Ya arkadasım ben data ile ilgili degilde baska sorunlarım var onları duzeltırsen super olur.

-Kendi ligin dısındaki ligleri goremıyosun
-Diger menejerler hakkında bilgi sahip olamıyosun ve mesaj yazamıyosun
-Kendi ligin dısındaki diger liglerdeki takımların maclarına bakamıyosun..

Yeni oyuna başlamadan önce Turkcell Süper Lig'in dışında başka ligleri seç. Ondan sonra yeni oyuna başla.

aykut_gencfb
03.Ağustos.2006, 13:10
kardeş bugün 2.sini çıkaracağını sölylemişin bugüne yetişecek mi dün indirdiim updatetinde yeni sezona başlamıştım eğer bugün yetişecekse biras bekleyip bi daha yeni oyun açayım

Scocco
03.Ağustos.2006, 13:30
Sen en iyisi bekle

adonani
03.Ağustos.2006, 13:51
cok dandik olmuş turk takımları guclendir biraz

Scocco
03.Ağustos.2006, 13:55
cok dandik olmuş turk takımları guclendir biraz

Emeğe saygı edeceğine ihanet ediyorsun. Ben açıkladım hataları giderip 2. versiyonu çıkaracağım. Eğer beğenmiyorsan kendin yap.

ker
03.Ağustos.2006, 14:43
şimdi indiriyorum ellerine sağlık

sanalkardes
03.Ağustos.2006, 15:02
Kardeş ellerine sağlık şimdi indiriyorum

anelkalex
03.Ağustos.2006, 15:14
kardeş yeni update ne zaman gelir bu arada emeğin için teşekkürler

Scocco
03.Ağustos.2006, 15:18
kardeş yeni update ne zaman gelir bu arada emeğin için teşekkürler

IYeni patch şu anda onay işlemini bekliyor kardeş. Onaylandığı zaman yayınlanacaktır.

Azer
03.Ağustos.2006, 15:32
tek birşeyi beğenmedim.oyuncu değerleri çok yüksek.mesela gökhan güleç 10 trilyon.gs li ferhet 6 trilyon.oğuz sabankay 5 trilyon.böyle cok oyuncu var.tamam kabul hepsi cok yetenekli ama oyun açılır açılmaz bu kadar değer olmazki.en yüksek transferlerdn biri matias delgado oldu bu sene 10 trilyona yakın.ama oyuna bakıyosun 17 yaşındaki cocuk bile 7-8 trilyon.ayrıca bazı oyuncuların mevkileri yanlış.yanlış anlama sadece eleştri yoksa gerçektan cok beğendim.bikaç beğenmediim nokta sadece.emeğine sağlık yinede.

Archilles_TR
03.Ağustos.2006, 15:43
ççok mevki hataları var
Nuri Şahin gerçekte amc oyunda dm yapılmış
Gökdeniz AM RLC ama oyunda AM LC yapılmış
Tayfun gerçekte G.Birliğinde oyunda Beşiktaşlı yapılmış
Bobo BJK'ye bonservisiyle alındı oyunda kiralık
Heinz'ı amc yapmışsın gerçekte am lc
Ayhan Akman oyunda mc yapılmış gerçekte DM-AMLC

Azer
03.Ağustos.2006, 15:48
ççok mevki hataları var
Nuri Şahin gerçekte amc oyunda dm yapılmış
Gökdeniz AM RLC ama oyunda AM LC yapılmış
Tayfun gerçekte G.Birliğinde oyunda Beşiktaşlı yapılmış
Bobo BJK'ye bonservisiyle alındı oyunda kiralık
Heinz'ı amc yapmışsın gerçekte am lc
Ayhan Akman oyunda mc yapılmış gerçekte DM-AMLC

evet arkadaşım bende o yüzden diyorum zaten.bende galatasaraylıyım.gs nin alt yapısı çok kalite bunu tüm türkiye kabul ediyor ancak değerleri cok abartı.ayrıca.2008 de stad yapılmayacak.kesin olan bişey yok.

Scocco
03.Ağustos.2006, 15:59
Bazı oyuncuların mevki hatasını düzelttim. Oyuncuların değeri abartı değil aslında. O oyuncuların 05-06 sezonunda altyapı ve ligde gösterdiği performansa göre özelliklerini arttırdım. Yeni oyun açtığınızda bazen db uçuyor. Ona ben birşey yapamam. Stat konusunda ise Galatasaray mutlak ilerde yeni bir stada taşınacak. Bu olmazsa olimpiyatta oynar. Kariyerinizde 2010 yılına gelirken bazı şeylerin devamlı oyunda aynı kalmaması gerekir.

Azer
03.Ağustos.2006, 16:03
Bazı oyuncuların mevki hatasını düzelttim. Oyuncuların değeri abartı değil aslında. O oyuncuların 05-06 sezonunda altyapı ve ligde gösterdiği performansa göre özelliklerini arttırdım. Yeni oyun açtığınızda bazen db uçuyor. Ona ben birşey yapamam. Stat konusunda ise Galatasaray mutlak ilerde yeni bir stada taşınacak. Bu olmazsa olimpiyatta oynar. Kariyerinizde 2010 yılına gelirken bazı şeylerin devamlı oyunda aynı kalmaması gerekir.

yok ben şu açıdan diyorum.mesela oğuz sabankay 5 trilıyon.biçok kişde böyle.oğuzun ne performnsı varki.ligde oynamadı daha.mesela onu 1 tilyon yapabilridn.oyunda zaten değeri artıor zamanla.oğuz dedim diye sadece oğuz değil o örenek yanlızca.ama yinede cok beğendim.özellikle franc ribery olayı müthiş.düzeltilmeyecek hatalar değil.emeğine sağlık

yok ben şu açıdan diyorum.mesela oğuz sabankay 5 trilıyon.biçok kişde böyle.oğuzun ne performnsı varki.ligde oynamadı daha.mesela onu 1 tilyon yapabilridn.oyunda zaten değeri artıor zamanla.oğuz dedim diye sadece oğuz değil o örenek yanlızca.ama yinede cok beğendim.özellikle franc ribery olayı müthiş.düzeltilmeyecek hatalar değil.emeğine sağlık

Scocco
03.Ağustos.2006, 16:11

öncelikle sana yorumların teşekkür ediyorum . Bu oyunda editörde 0 olarak kayıtlı olan özellik yeni oyun açılınca 20 oluyor. Bu dalgalanmayı önlemek için değerler verdim. Maalesef editörde yinede 12-13 verdiğim özelliklerin 15-16 gibi değerler aldığını gördüm. Bu o kadar sık değil. Sadece 4-5 oyuncuda var. Oğuz Sabankay, Ferhat öztorun ve Kerim zengin gibi..

Azer
03.Ağustos.2006, 16:17
öncelikle sana yorumların teşekkür ediyorum . Bu oyunda editörde 0 olarak kayıtlı olan özellik yeni oyun açılınca 20 oluyor. Bu dalgalanmayı önlemek için değerler verdim. Maalesef editörde yinede 12-13 verdiğim özelliklerin 15-16 gibi değerler aldığını gördüm. Bu o kadar sık değil. Sadece 4-5 oyuncuda var. Oğuz Sabankay, Ferhat öztorun ve Kerim zengin gibi..

o zaman yapcak bişey yok.zaten gs olarak borçtayız bende faydalanırım bu durumdan.son sürümü bekliyorum suan yeni oyuna başlamak için.tekrar ellerine sağlık.

tn19
03.Ağustos.2006, 16:28
Ben diger liglerdende oyunu actıgımda diger ligleri goremıyorum sadece turkıye lıgı actıgımda olmuyor yani

Azer
03.Ağustos.2006, 16:34
Ben diger liglerdende oyunu actıgımda diger ligleri goremıyorum sadece turkıye lıgı actıgımda olmuyor yani

arkadaşım tam anlayamadım.biraz daha açarmısın

anelkalex
03.Ağustos.2006, 16:52
arkadaşım tam anlayamadım.biraz daha açarmısın

kardeşim arkadaş şunu demek istio galiba hani biz birden fazla lig açıoz ya o zaman açtığımız diğer ligleri de görebilioz ama arkadaş oynadığı lig dışında açtığım diğer ligleri göremiorum demek istio galiba

engin_can
03.Ağustos.2006, 17:27
barca ne zaman yolluyon bu arada borre drc değil drc/dm/mr olacak
colombia alt yapısında cardenas war o cıkmıyo yok galiba database de elexis sanche campos ve mancilla chileli oyunccular yok onlarıda yaparsın artık mancilla gercekten oyunun en enemli forvetlerinden biri inanmıyorum cogu kişi tanımıyo her oyunumda alırım o adam süper golcü

Scocco
03.Ağustos.2006, 17:33
barca ne zaman yolluyon bu arada borre drc değil drc/dm/mr olacak
colombia alt yapısında cardenas war o cıkmıyo yok galiba database de elexis sanche campos ve mancilla chileli oyunccular yok onlarıda yaparsın artık mancilla gercekten oyunun en enemli forvetlerinden biri inanmıyorum cogu kişi tanımıyo her oyunumda alırım o adam süper golcü

Su anda patch onay bekliyor arkadaşım. Bu versiyonda yeni oyuncu eklemedim. Biraz araştıracağız. Transfer dönemi kapandığında yeni bir verisyon daha çıkarırız belki.

engin_can
03.Ağustos.2006, 17:33
kardeşim arkadaş şunu demek istio galiba hani biz birden fazla lig açıoz ya o zaman açtığımız diğer ligleri de görebilioz ama arkadaş oynadığı lig dışında açtığım diğer ligleri göremiorum demek istio galiba
o oynu acarken ligleri secince ligin yanında resimdeki gibi
http://img73.imageshack.us/img73/3978/ligyq7.jpg

anlasılmıstır insallah bide bilgi dogrudur insallh

tn19
03.Ağustos.2006, 17:53
Arkadasım takımlar cıkıyor ama lig puan durumları yaptıkları macların goruntusu gozukmuo yane actıgım lıglerın dısındaki liglerin puan durmunu fiksturunu lig bilgilerini goremıyorum.Daha once bole bırsey olmuyordu bu patch i yukleyınce oldu...

GeNç KaRTaL
03.Ağustos.2006, 17:57
bende ikinci versiyonu bekliyorum ilkini indirmedim bunu indirecem

Scocco
03.Ağustos.2006, 17:59
Arkadasım takımlar cıkıyor ama lig puan durumları yaptıkları macların goruntusu gozukmuo yane actıgım lıglerın dısındaki liglerin puan durmunu fiksturunu lig bilgilerini goremıyorum.Daha once bole bırsey olmuyordu bu patch i yukleyınce oldu...

Allah Allah Ben Türkiye ve İtalya liglerini bir arada açtım ama detaili full yaptım, bir sorun olmadı liglerde 1 hafta ilerleme rağmen.

anelkalex
03.Ağustos.2006, 18:04
ya şu update gelsede oynasam artık 2 saattir pc nin başında bekliom

Scocco
03.Ağustos.2006, 18:05
ya şu update gelsede oynasam artık 2 saattir pc nin başında bekliom

gelecek. Sanırım Volkan_baros açacakmış konuyu. O da daha gelmedi. Gelirse onay verir açar. Sen istersen biraz takıl.

tn19
03.Ağustos.2006, 18:06
peki sen diger liglerin puan durumunu gorebılıyo musun?ben goremıyorumda

http://img284.imageshack.us/img284/6761/hatalvb6.th.jpg (http://img284.imageshack.us/my.php?image=hatalvb6.jpg)

Burda benim sadece ingiltere ligini actım full ama mesela barcelona nın ispanyadaki durmunu goremıyorum teknık direktorunun ozelliklerine bakamıyorum...

anelkalex
03.Ağustos.2006, 18:10
arkadaşım sadece ingiltere ligini açtıysan sadece o ligi görebilirsin

tn19
03.Ağustos.2006, 18:18
Arkadasım olur mu hıc oyle adamların gelecek mac fıksturunu bıle goremıyorum
Hadi hepsini gectim menejerlerin ozelliklerini bile goremıyosun

Sadece avrupa maclarının sonuclarını goruyosun ...

Vieri
03.Ağustos.2006, 18:51
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=16820

buradan devam