PDA

View Full Version : Para Sıkıntısı Bİttİ...!!!

mrk_1905
01.Ağustos.2006, 16:20
Evet belkide Fm 2005 ve 2006 oynayan herkesin ortak sorunu para idi.oyunun editorunden parayı fullemek artık cok kolay ne programa ne de baska biseye ihtiyacınız sadece yapacagınız sey C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2006/fm data editöre girmek.Egerki Fm 2005 icin istiyorsanız C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2005/fm data editör e girmeniz gerekiyor.
Editöre girdikten sonra ekranın yukarısında file yazmaktadır bu file ustune tıkladıktan sonra altında çıkan load database basınız sonra ekranın ortasında cıkan pencerede server_db nin ustune iki tıklayın oyunun verileri yuklendikten sonra sol tarafta yazan club ın ustune basınız we altta yazan finances a basın sonra yandaki bolumde ustunde Clubs yazan bi arama bolumu wardır orada parasını artıracagınız takımın ismini yazın Örnegin: Galatasaray ve altta cıkan galatasarayın ustune basın ve ekranın sagında galatasarayın simdiki parası gozukur parayı fullemek icinde cash injection nın yanında ki yare tik koyun ve transfer badgetın da yanına tik koyun ve ondan sonra cash €2,000,0000,000 yazın transfer budgetında yanına €2,000,000,000 yazın sonra yeni oyun acın paranız full alacaktır ayrıca sadece cash injection ve transfer budgetın yanına tik koyun sakın sugar daddy nin yanına tik KOYMAYIN.Egerki koyarsanız para azalır Public Limited Company nin yanına isterseniz koyabilirsiniz o size kalmıstır eger ki daha once werildiyse özür dilerim bol fm li günler

KaÇaK_1907
01.Ağustos.2006, 16:29
Kardeş bu hiledir...
"Hile yaptığın için yadırgamıyorum yanlış anlaşılmasıN"....
Ama hile yapıp para kazanmanın yöntemi zaten istemediğin kadar çok yani... ;;)

barahir
01.Ağustos.2006, 16:35
Evet belkide Fm 2005 ve 2006 oynayan herkesin ortak sorunu para idi.oyunun editorunden parayı fullemek artık cok kolay ne programa ne de baska biseye ihtiyacınız sadece yapacagınız sey C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2006/fm data editöre girmek.Egerki Fm 2005 icin istiyorsanız C:/Program Files/Sports Interactive/Fm 2005/fm data editör e girmeniz gerekiyor.
Editöre girdikten sonra ekranın yukarısında file yazmaktadır bu file ustune tıkladıktan sonra altında çıkan load database basınız sonra ekranın ortasında cıkan pencerede server_db nin ustune iki tıklayın oyunun verileri yuklendikten sonra sol tarafta yazan club ın ustune basınız we altta yazan finances a basın sonra yandaki bolumde ustunde Clubs yazan bi arama bolumu wardır orada parasını artıracagınız takımın ismini yazın Örnegin: Galatasaray ve altta cıkan galatasarayın ustune basın ve ekranın sagında galatasarayın simdiki parası gozukur parayı fullemek icinde cash injection nın yanında ki yare tik koyun ve transfer badgetın da yanına tik koyun ve ondan sonra cash €2,000,0000,000 yazın transfer budgetında yanına €2,000,000,000 yazın sonra yeni oyun acın paranız full alacaktır ayrıca sadece cash injection ve transfer budgetın yanına tik koyun sakın sugar daddy nin yanına tik KOYMAYIN.Egerki koyarsanız para azalır Public Limited Company nin yanına isterseniz koyabilirsiniz o size kalmıstır eger ki daha once werildiyse özür dilerim bol fm li günler
Arkadaşım ÇOOOK Teşekkür ederim Eminim Kimse Bilmiyodur bu Hileyi. Bende diyodum bu parayı nasıl yükseltcez die. Eminim herkes benim gibi düşünüyodur.:D:D

mrk_1905
01.Ağustos.2006, 16:38
kardes belkide haklısın ama oyunda bazı kuluplerin parası az ewt haklısın bir suru yolu war para icin ama bunu ben kendi emegimle buldum hile ise hiledir bana gore bu bazı takımlar icin zorunlu bise cunku takımın parası olmayınca transfer yapamıon ve oyunun zevki kalmıo yine fikrini soledigin icin saol

tosunpasa
01.Ağustos.2006, 16:40
allah allah bak görüyonuz mu,?kaç yıldır fm oynuyorum ilk defa senden duydum bu olayı:D:D:D kardeş biz hile yapmadan oynuyoruz ama yapanıda zorlamıyoruz;)

sanalkardes
01.Ağustos.2006, 16:40
Kardeş benim editör çalışmıyo bunu nasıl halledicem

mrk_1905
01.Ağustos.2006, 16:41
editorun calısmıyosa kardes sitede olacaktı siteden indirebilirsin

Hugo
01.Ağustos.2006, 16:43
ya ben bunu nasıl göremedim tabii ya!

tüh tüh bak görüyon mu?

editör yaa tabii hay aklını seveyim!

:D:D:D

KaÇaK_1907
01.Ağustos.2006, 16:44
Kardeş benim editör çalışmıyo bunu nasıl halledicem
Kardeş editör'e gerenk yok seç ing. ligini'de menejer ekle büyük klüplere paf oyuncularını trilyonlara sat...

bunu ben kendi emegimle buldum hile ise hiledir
Hile yapmana saygı duyarım ama hilenin emek verilerek yapıldığını söylersen buna karşı çıkarım...

mrk_1905
01.Ağustos.2006, 16:52
kacak _1907 aga tamam o konuda da haklısın da bise dicem ing liginden kendi oyuncuna para wererek yapıonda sen o zmn da senin gelecekte ki bi oyuncunu satmıs oluon hem bunda oyunun en iyi oyuncusunu aldıgın diyelim ki henry en yuksek fiyatı yani 246 Trilyon werdin ve aldın sende para cok azalır ama bunda oyuna basladıgında cıkan para 4.92 oldugun icin henryi alman butceyi cok az etkiliyo umarım anlamıssındır

ZiD4n3
01.Ağustos.2006, 16:57
hileyle oyun oynanır mı be yaa:D:D:D

sercan_cavdar
01.Ağustos.2006, 16:58
yaa bu hileye gier en güzeli ve en zevklisi oyunda kendin başarılarınla bu bütçeyi artırmaktır bnce hileyle çok kötü olur ama oynamak isteyeni kimse tutaamaz saygı duyarızzzz

Universal
01.Ağustos.2006, 17:56
Ben bunu biliyordum. :D :D :D Ben hilesiz oynuyorum sağ ol. ;)

FMkolik
01.Ağustos.2006, 18:30
Sağol paylaşım için ama en iyisi hilesiz ;;)

r_a_z_o_r
01.Ağustos.2006, 18:42
Konu başlığının i'lerini ı yap istersen yanlış anlaşılmasın.

barahir
01.Ağustos.2006, 18:51
bencede...

ahmetokur29
01.Ağustos.2006, 19:30
paylaşım için saol ama hilesiz oyunu tercih ederim.

RAMBO
01.Ağustos.2006, 20:12
çok süper taktik kimsenin bilmediğine eminim :D :P

djmurat
01.Ağustos.2006, 20:22
ya ben server_db dosyasını seçiyorum ama loading people data'ya gelince editör donuyo ve ilerlemiyo:(

ALİ_can
01.Ağustos.2006, 20:48
mrk sen hangi devirde yaşıon editör ü ben buldum fln diom.dünde ben çakmağa basınca ateş yandığını gördüm 100% kendi emeğim herkes bilsin istiyorum:D sadete gelirsem editörle oynanan oyundan bi zevk alınmaz bende eskiden senin gibi düşünüodum bi zevki kalmadı oyunun hatta data ile çok oynadım zidane yi fln transfer edbiliyim die yaşlarını 19 çektim oynucağım takımı faworileri yaptım ama bi baktım oyuna girmiyo yani oyunun tabanı ile çok oynarsanız yeniden oyunu silip kurmanız gerekir

LaKe
01.Ağustos.2006, 21:43
Arkadaşım hile yapmanı pek hoş bulmuyorum. Bir kez hilesiz oynamayı dene. İnan çok daha iyi ve zevkli olacaktır. FM'yi eğer gerçek olarak görürsek, her zaman kazanmak diye birşey yoktur. Bazende kaybedersin. Bu oyunun zevki zaten, kazanmak için çaba harcamaktır.

Comanche72
01.Ağustos.2006, 21:45
hile sewenler için

Orc KiLLER
03.Ağustos.2006, 03:44
Arkadaşlar bana biri yardım etsin ben sırf egomu tatmin etmek Türkiye'ye dünya devi getirmek için bütün takımları WorldWide yapmıştım ve para vermiştim editörden.. Hiç bir takımda sorun yok ama sadece Fenerbahçe'de(2 milyar sterline yükseltmiştim) finansal kriz yaşanıyor düzeltemiyorum yaw egomu da tatmin edemedim daha

JunkChorn
03.Ağustos.2006, 12:15
saolda kardes bu hilenin alası oluyo hernese arkadaslar saygı duymak lazım

yusufislam
03.Ağustos.2006, 12:18
bende diyodum ya bu galatasarayi secenler nasil olurda ilk 3 yilda bomba transferler yaparlar, nedeni ortadaymis :D

vallaha yalan degil cogu zaman "galatasaray ile kadrom" topici gordugumde kadrolardaki bu yanlisiligi farketmistim... ben gs yi alirken normal oynarken babayi getiremezken sizler fred falan filan getiriyordunuz,,, ama tabiki ilerde basarili olunca alabilir, ama benim bildigim galatasarayda paralarin cok azini goruyorsunuz ozel bi kilit var gsde borclardan dolayi ve

FINANCAL durumu KORUNUYOR yaziyo hemde !!!!!!!

FENERBAHCEde ZENGIN
BESIKTASTA IYI yaziyor

peşimist
03.Ağustos.2006, 12:21
HilEYe HAYIR:(
HiLe SeWeNLERrrrrrrr İçin BiRe Bİr;;)

ugur060713
03.Ağustos.2006, 13:51
eger böyle oynuyacaksam ben zevk almam bu hile bence oyunları hile yapmadan oynanmalı

yavuuzzzz
03.Ağustos.2006, 14:27
anlamadım yaw dünya kadar yolu var

mremre
03.Ağustos.2006, 15:08
Arkadaşım ÇOOOK Teşekkür ederim Eminim Kimse Bilmiyodur bu Hileyi. Bende diyodum bu parayı nasıl yükseltcez die. Eminim herkes benim gibi düşünüyodur.:D:D++++++++9999999999:D:D:D:D:

oyunun tabanı ile çok oynarsanız yeniden oyunu silip kurmanız gerekir
silip tekrar yuklemeye gerek yok;
C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db burdaki server_db dosyasinin yedegini aldiktan sonra yeni database inizi begenmezseniz tekrar oraya yuklersiniz ve eski haline geri doner

spreew
03.Ağustos.2006, 15:40
bu hiledir kardeş oyunun zevkini bozar

r_a_z_o_r
03.Ağustos.2006, 15:43
Hilenin baba'sı zaten herkez biliyor kanımca.;)

dreams_19
03.Ağustos.2006, 17:40
Sen o kadar uğraşıyomusun :)
Bak benden sana başka bir yol...
Siteden fm modifier'i yükle...
oyunu aç...
orda bir load butonu olacak,ona tıkla...
sonra takımını bulup istediğin parayı yaz...
bu kadar basit...
Ne upraşıyon editör'le :):):)

emir077
03.Ağustos.2006, 19:49
boşverin hileyi yaw

MeMo
03.Ağustos.2006, 20:54
arkadaşlar isteyn hileli isteyen hilesiz oynasın sanmayım ben hile ile oynuyorum ama saygı gösterelim

mrk_1905
15.Ağustos.2006, 11:31
tüm yarumlarınız icin tesekkur ederim bol fm li gunler

zionnais
15.Ağustos.2006, 12:30
wala benim editör le aram ii fm 2005 editör le çok uraşmıştım Yalovaspor a adamlar yaratmıstım ama bu da bi hile en zevklisi de hilesiz oynamak bnce..

biz zaten bu editör ü bilioduk ama yine de ..

FatalRhymeR_58
15.Ağustos.2006, 12:39
hayatımda bu kadar saçma bi konu görmedim. yok kendisi bulmuşmuş. yok para sıkıntısı bitmişmiş

KaÇaK_1907
15.Ağustos.2006, 12:42
Benim yapana saygım var ama yine de paylaşımı hoş olmuyor!

fernand9torres
15.Ağustos.2006, 15:11
kardeşim ben bu hileyi zamanında 2005te yapmıştım birazcık kafa yoran herkes yapabilir , sen buldun diye bişey yok. Ayrıca öyle oyunun zevki çıkmaz . ama bence editörün en zevkli yanı kendinizi yapmanız ;)

Sea_Eyes
15.Ağustos.2006, 16:40
Hilesiz oyun en güzelidir...
Başka türlü zaten keyfi çıkmazki???

pancaro
15.Ağustos.2006, 18:11
Tüh be sen benden önce bulmuşsun bu olayı!!!

Bide emeğimle buldum yazmış ya sanki yeni birşeyler bulunuyor!!!

Yine de bilmeyen varsa paylaşım için saol.

umutumut67
15.Ağustos.2006, 18:12
Arkadaşım ÇOOOK Teşekkür ederim Eminim Kimse Bilmiyodur bu Hileyi. Bende diyodum bu parayı nasıl yükseltcez die. Eminim herkes benim gibi düşünüyodur.:D:D
evet senin gibi düşünüyorum hile ile oyunun zevki çıkmaz...

rustem goldberg
15.Ağustos.2006, 18:15
lan olum ben bunu yapmayı cm 00-01 oynarken biliodum sen kofteyi daha yenimi caktın?

hem ole yapınca zevki cıkmıo

Hem zaten ole yapınca hile sayılır ne zevki cıkar ki oyunun?

niceray
15.Ağustos.2006, 19:45
Bu Hİle Basa Bela

dear55
16.Ağustos.2006, 00:10
BU BAALL GİBİ HİLE BENDE ÖNEMLİ SANDIM...:mad:

uğuray1907
16.Ağustos.2006, 15:26
valla hocam boyle oyun olmaz.bu dupeduz hiledir kendini kandırmaktır.sen resmen kendini kandırıyosun.sen bize basarılarını anlatsan ben inanmam.cunku hileyle olmus bi seydir.ne editorum calısıyo nede menejer eklem.sıkıysa kendi cabanla yapta o parayı goriyim:8: :8: :8:

Afacan_1905
16.Ağustos.2006, 17:06
En iyi hilesiz oyun hileyle oynanınca tadı kalmıyor oyunun benim görüşüm bu

Murderer26
17.Ağustos.2006, 10:54
Sağol paylaşım için ama en iyisi hilesiz

erpay
17.Ağustos.2006, 11:16
Database i kullanan biri bunu zaten bilir ama bunu yapmak oyunu direk katletmektir ben Hollandadan Telstarı aldığımda 60 bin Euro su vardı 4.sezon sonunda kasada 75 milyon Euro var ve bunu kazanmak hiç de kolay olması ama zevki burda işte.

peşimist
17.Ağustos.2006, 14:19
Zaten bunu herkes biliyorrrr olmasu lazım

sezer92
17.Ağustos.2006, 21:01
abi bunu data yı bilen herkez kolaylıkla yapar ama oyunun zevki kalmaz ne yapcan o kadar parayı holding mi kurcan :D:D:D hem paran olsa bile yıldız oyuncular gelmez yani parayla saadet olmaz