PDA

View Full Version : fm scout yardım

efrasiyap26
02.Ağustos.2006, 18:00
arkadaşlar ben fm2006 oynamaya başlıyalı hemen hemen 4 ay falan oluyor bu scout nedir ve nasıl çalışıyor oyuncu hakkında bilgimi veriyor indirebileceğim bi link atarsanız cok bahtiyar olurum allağa emanet olun byyy.....

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 18:07
kardes staff a gir orda scout yazan adamlara tıkla sonra ordaki en alttaki secenege girip nerden oyuncu istediini faln yazıyosun o da sna kardes oyuncu oneriyo!!!

efrasiyap26
02.Ağustos.2006, 18:10
http://img509.imageshack.us/img509/1043/2lrorentook0.jpg

ben bu resimdeki gibi istiyorum... anlatamadım galiba

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 18:14
he kardes kus bkma lutfen bn oyundaki sandım
o dedigin bi nevi hile oyuncuların gelecekte cıkanları onceden haber weriyo sana sonra kardes potansiyel yıldızları gosteriyo oyunda senn goremediin bazı ozellikler war oyuncularda onları gorebiliyosun

Burak Duran
02.Ağustos.2006, 18:18
hile ile alakası yok ve gelecekte çıkanları vermiyor. o oyun şu an oyun içinde bulunan oyuncuları gösteriyor. pot abilitiy ve current ability ye tıklayarak iyi oyuncular bulabilirsin. oyun içinde scout göndermek yerine bundan faydalanabilirsin

efrasiyap26
02.Ağustos.2006, 18:23
bunu bana bı linkle gönderseniz çünkü başkasında gördüm bende yok bi link atarsanız çok mutlu olurum allağa emanet olun

JunkChorn
02.Ağustos.2006, 18:26
hile ile alakası yok ve gelecekte çıkanları vermiyor. o oyun şu an oyun içinde bulunan oyuncuları gösteriyor. pot abilitiy ve current ability ye tıklayarak iyi oyuncular bulabilirsin. oyun içinde scout göndermek yerine bundan faydalanabilirsin

abi nası yok yapma oyunda goremedigimiz ozellikleri gorebiliyoruz o programla birlikte...

OgUzKaGaN
03.Ağustos.2006, 02:58
ama dokunamıyosun. bişey yapamıyosun. sadece göz atıosun. bende scout kullanıorm we benim için fm'nin wazgeçilmezi. o olmadan oynayamnıyorum walla.

israfil
03.Ağustos.2006, 03:48
abi adam link istiyo bi bakınbi zahmet...:)

OgUzKaGaN
03.Ağustos.2006, 03:55
abi adam link istiyo bi bakınbi zahmet...:)

biraz araştırsa bulamaz mı. bildğin gibi vbulletin sitelerde "arama" fonksiyonu mevcut.

burdan;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=11301&highlight=scout

Burak Duran
03.Ağustos.2006, 11:33
abi nası yok yapma oyunda goremedigimiz ozellikleri gorebiliyoruz o programla birlikte...
sonuçta sen güney amrekiaya scout yolladığıda o oyuncuların aynısı çıkıyor...