PDA

View Full Version : Tribün Bölümü Olsun...

KaÇaK_1907
03.Ağustos.2006, 09:40
Öncelikle herkese selamlar...
Bence tribün bölümü olursa,tribündeki anılarımızı,deplasman maceralarımızı,fotolarımızı,tecrübelerimizi anlatırsak bence güzel olur diye düşünüyorum...
Futbol forumunda bunları konuşmak yanlılş olur bu yüzden Tribün bölümü açılırsa bence çok iyi olur...
Tabiki son söz admin'leirn...:rolleyes:

TaşkınMahmut
03.Ağustos.2006, 11:18
alla alla . her gün mesaj gerliyor şu bölüm açılsın bu bölüm açılsın.Tamam o zaman herkez için farklı bir bölüm açılsın o zaman.

Del Piero_10
03.Ağustos.2006, 13:03
cafe futbol bölümünde herkes istediğini anlatabiliyor.

KaÇaK_1907
03.Ağustos.2006, 15:07
alla alla . her gün mesaj gerliyor şu bölüm açılsın bu bölüm açılsın.Tamam o zaman herkez için farklı bir bölüm açılsın o zaman.
Sen böyle cvp vereceksen bi yönetici olarak bence hiç bi forum açılmasın "İstek,Öneri Ve Eleştiriler" Forumu kapansın iyi olmaz mı?
Hem böylece kimse de istekte bulunmaz...
BEnim o kadar forumda üyeliğim var isteğime böyle bir cvp veren yön. ile ilk defa karşılaşıyorum...
Biz bunları forumun daha da ileri gitmesi için söylüyoruz...
Sen yön. ben üyeyim diye sanal da azarlayacaksan sana en büyük önerim kapatalım istek,öneri formunu...

cafe futbol bölümünde herkes istediğini anlatabiliyor.
Kardeş bence o zaman fm bölümünü de kapatalım cafe bölümünde tartışalım fm ile iligli konuları ne de olsa orada her istediğimizi anlatabiliyoruz di mi ama(!)

Yanlış anlaşılmasın sorunum Tsl'la değil sadece Taşkınmahmut nick'li yöneticinin cevabına açılır vaye açılmaz bu Adminlerin kara vereceği bişey...

Burak Duran
03.Ağustos.2006, 15:39
arkadaşım istiyorsan cafeye konu aç tribün anılarımız diye ama tutup ayrı bölüm olması bence fazla kaçar ama cafe bölümünde bu konu konuşulabilir

Vieri
03.Ağustos.2006, 15:42
merhaba,

böyle bir isteğin varsa bunu ilk etapta bir başlık altında başlatalım istersen, cafe bölümü veya futbol bölümünde, bakırız başka arkadaşlarda eşlik ediyor aynı şekilde bu tip başlık sayıları çoklaştı ve artık diğer bölüm içeriği ile karışıyor o zaman bu başlıkları bulundukları kategoriden ayırarak yeni bir bölüm altına toplarız senin açılmasını arzu ettiğin şekilde tribün bölümü ismini vererek.

bursa_mc
03.Ağustos.2006, 15:48
alt forum olarak açılabilir

r_a_z_o_r
03.Ağustos.2006, 15:56
Fazla konu göz çıkarmaz zaten konu sıkıntısı çekiyorum.:D

KaÇaK_1907
03.Ağustos.2006, 15:59
merhaba,

böyle bir isteğin varsa bunu ilk etapta bir başlık altında başlatalım istersen, cafe bölümü veya futbol bölümünde, bakırız başka arkadaşlarda eşlik ediyor aynı şekilde bu tip başlık sayıları çoklaştı ve artık diğer bölüm içeriği ile karışıyor o zaman bu başlıkları bulundukları kategoriden ayırarak yeni bir bölüm altına toplarız senin açılmasını arzu ettiğin şekilde tribün bölümü ismini vererek.
Mrb
Dikkate aldığınız için tşkr'ler açılıp açılmaması çok sorun değil msj'ımdaki tepkim verilen cevabaydı...

TaşkınMahmut
03.Ağustos.2006, 16:07
Kaçak_1907 arkadaşım. Öncelikle senden özür diliyorum ama benide haklı bulmanı isterim.İnanki sırf yönetici olmamdan değil tepkim. o bölüm açılsın bu bölüm açılsın die o kadar çok istek geliyorki yakında sıradan normal bir forum gibi gözükecez die korkmaya başladım :) Neyse kırdıysa seni cevabım özür dilerim...

KaÇaK_1907
03.Ağustos.2006, 16:28
Kaçak_1907 arkadaşım. Öncelikle senden özür diliyorum ama benide haklı bulmanı isterim.İnanki sırf yönetici olmamdan değil tepkim. o bölüm açılsın bu bölüm açılsın die o kadar çok istek geliyorki yakında sıradan normal bir forum gibi gözükecez die korkmaya başladım :) Neyse kırdıysa seni cevabım özür dilerim...
Tamam önemli değil sende kusura bakma...