PDA

View Full Version : FM2006 BarceloGS Update 06/07 Version 2 (By_BarceloGS)

Pages : [1] 2

Scocco
03.Ağustos.2006, 14:52
Football Manager 2006 Super Update 06/07

Fm 2006'da takımlarda, transferlerde ve oyuncularda yapılan önemli değişiklikleri bu update üzerine oluşturdum.
Bu update için biraz da ayrıntıya inerek saatlerce uğraştım. UPdate'nin 2. versiyonunu gelen talepler üzerine önceki update'teki hata ve eksikleri gidererek yayınlıyorum. Hata ve eksiklikleri gidermemde yardımcı olan engin_can nikli arkadaşa ve turksportal üyelerine teşekkür ediyorum.

Değişiklikler ve yenilikler:

1- Avrupa liglerinde 03.08.2006 tarihine kadar gerçekleşen transferlerin büyük kısmı oyuna aktarıldı.

2- Türkcell Süper Ligi ve 2.Lig A kategorisi teknik direktörlerin 06-07 sezonuna göre güncel hali oyuna aktarıldı.

3- 2006 Dünya Kupası'nda forma giyen oyuncuların özellikleri yükseltildi ve itibarları düzenlendi.

4- Turkcell Super Liginde 05-06 sezonunda forma giyen oyuncuların performansına göre özellikleri güncellendi.

5- Oyuna birçok genç yetenek eklendi. ( Cem Sultan, Uğur Demirok, Aydın Karabulut, Ufukhan Bayraktar, Tevfik Kose vb.)

6- Oyundaki large(geniş) veritabanındaki oyuncu sayısı arttı. Normalde Türkiyede açılacak bir lig için veritabanında 25000 olan oyuncu sayısı 30000'e kadar genişletildi.

7- Kulüp ve Milli takım renklerinde birtakım düzenlemeler yapıldı.

8- Türkcell Süper Lig'indeki 3 büyüklerin sevdiği ve sevmediği kişiler güncellendi.

9- Türk vatandaşlığa geçen oyuncular güncellendi. (Aurelio, Ayman Abdelaziz )

10- Türkiye'de yer alan birçok kulübün (18 süper lig takımı da dahil) finansı güncellendi.

11- Muhtemel olan değişiklikler oyuna aktarıldı
Örneğin:
Galatasaray'ın Ribery transferinden pay alması
Fenerbahce'nin alacağı yıldız oyuncu için dev bütçe oluşturulması
Galatasaray'ın 2008'de yeni stadına taşınması vb.

12- İtalya Serie A temyiz davasındaki sonuçlara göre güncellendi

13- Milan Uefa'nın verdiği onayla şampiyonlar liginde mücadele edecek.

13- Kulüp başkanları ve yöneticileri düzenlendi. (Adnan Polat, Nİhat Özdemir, Nuri Albayrak vb.)

14- Turkcel Süper Ligindeki transferlerin büyük bir kısmı güncellendi. 1.versiyondaki transfer ve kiralama hataları düzeltildi

15-Turkcell süper lig ve diğer kıtasal turnuvaların son şampiyonları oyuna aktarıldı.

Ve birçok küçük değişiklik yapıldı.....

Not: Daha önce 1. versiyonunu yüklediğiniz db dosyasını silin. Çünkü herhangi bir hata oluşmasın. Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

link: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28429

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

anelkalex
03.Ağustos.2006, 19:09
bu yenisi mi??????

mertcan1304
03.Ağustos.2006, 19:25
evet bu yeni versiyonu

anelkalex
03.Ağustos.2006, 19:27
tşkrler emeğine sağlık

engin_can
03.Ağustos.2006, 19:28
eylwalla kardes yenisinide cıkardın he ii yine yapmısın emegine saygı

kardes yaaa bu link te bi sorun war bi indiriyo bi %72 de kalıyo rapidsharede yap sunu yafff

Scocco
03.Ağustos.2006, 20:15

kardes yaaa bu link te bi sorun war bi indiriyo bi %72 de kalıyo rapidsharede yap sunu yafff

yakın bir zamanda turksportal sunucusuna geçecek.

nekop
03.Ağustos.2006, 20:19
abi tomas junla djokajı kiralık olarak ayarladınmı suan indiriyorum daha yüde 10'da ayrıca gökdenizi amrlc yaptınmı...

topikanist
03.Ağustos.2006, 20:43
ya arkadaşlar zambrotta barçaya gitmedi mi?ben bu versiyonda barçada zambrotta yı göremedim?ze roberto kily gonzales falan boşta

Scocco
03.Ağustos.2006, 20:47
ya arkadaşlar zambrotta barçaya gitmedi mi?ben bu versiyonda barçada zambrotta yı göremedim?ze roberto kily gonzales falan boşta

tek zambrotta hatası var diyelim. Ze roberto ve kily zaten boşta. Bunlar için niye sorun yapıyorsunki. Her yama tamı tamına hatasız olması zordur.

Eray Dengiz
03.Ağustos.2006, 20:50
Emeğine sağlık. Her insan hata yapar. Elbette bu yamadada hata vardır. Ama en kısa zamanda düzeltilir. Barcelo arkadaşımıza yardım etmek için buraya hataları yazarsanız daha iyi olur.

tn19
03.Ağustos.2006, 21:06
inmiooo bu yaaaaa nasıl indircez...

adonani
03.Ağustos.2006, 21:08
abi az önce yazdıım için özur dilerim önce
nasıl indirece zbunu bi acıklama yapsan

nekop
03.Ağustos.2006, 21:20
abi okadar hatayıda gir editörden sen düzelt zor bişey degil zaten ben öyle yaptım...

tn19
03.Ağustos.2006, 21:30
Ya arkadaslar bır yardım edın inmiyor bu sey...

semih_usta
03.Ağustos.2006, 21:44
sezonlar ayarlanmıyor mu mesela 06-07 sezonundan baslasa ?? 05-06 nın yerine

yıldo_23
03.Ağustos.2006, 21:44
"Please try later or upgrade to sendspace Max™ to enable guaranteed slots and instant, fast downloads."

arkadaşlar böyle bişey yazıyo bende sendspace'de.bir türlü indiremiyorum.yama için çok teşekkürde bunu niye daha sağlıklı bi sunucuya vermiyosun.çıkardığın 1.versiyonunu da indirememiştim.bunu sakın ukalalık olarak anlama ama indirme sorun var.

GeNç KaRTaL
03.Ağustos.2006, 21:46
inmiyo inmiyo inmiyo offff ya ne zaman turksportal sunucusuna geçecek

yıldo_23
03.Ağustos.2006, 21:48
valla kardeş bende senle aynı durumdayım kafayı yiyecem şimdi:-(

Scocco
03.Ağustos.2006, 21:51
Arkadaslar yeni bir siteye upload edeceğim. Biraz sabır...

yıldo_23
03.Ağustos.2006, 21:56
bugün olurmu diye sorsam???

GeNç KaRTaL
03.Ağustos.2006, 21:56
işine karışmak gibi olmasın ama rapid share olursa iyi olur yani sorun çıkmaz

apaydin2148
03.Ağustos.2006, 21:58
Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...

Scocco
03.Ağustos.2006, 22:21
Öncelikle çalışman için tebrik ederim, ancak bir konuda seni uyarmam gereken birşey var. Kullandığın update ismi tescilldir. Şuan adını kullanmak istemediğim sitemizin daha önce 2 versiyon halinde yayınlayıp binlercede insanın indirdiği updatenin adı 'super update' olarak capriceman tarafından Malatya 3.noterinde tasdiklenmiştir.

Karışıklıkların olmaması artı yasal hakkımızda olan bir ismin sizler tarafından kullanılmaması için lütfen updatenizin adını değiştiriniz. Aksi takdirde TSİ yönetimi ile bu konuda en kısa sürede letişime geçmek zorunda kalacağız...

Teşekkürler...

bu yamanın tam adı super update değildir. Tam adı" super update06/07 version1 veya 2 By_BarceloGS" dir. Bu yama bu isimlerin biraraya girmesiyle oluşturulmuştur. Eğer böyle birşeyin yasal bir hakkı varsa şaşırırım doğrusu. Parayla satılan birşey değil.

Söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Şöyle: super update adında birçok yama çıkartılmıştır. Hepsi belli bir isim ve belli bir numarayla çıkarmış. Tamam o isimle başka biryerde izinsiz yayınlarsan yasal değildir. Ama "super update" kısmının illa geçmemesi mi gerekiyor?

Vieri
03.Ağustos.2006, 22:29
sunucularımızda yerini almıştır.
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28429

isim hakkıyla alakalı bir sorun mu söz konusu tam anlayamadım

GeNç KaRTaL
03.Ağustos.2006, 22:31
işte bunu bekliyodum

Scocco
03.Ağustos.2006, 22:34
Arkadaşlar indirdiğiniz updatede v2 yazacak unutmayın. Yanlışlıkla diğer sunucuda version1i indirmeyin.

Vieri
03.Ağustos.2006, 22:36
yok sorun olacağını sanmıyorum, ben düzelttim arkadaşlar sunucudaki dosyaları.. 2 Farklı sunucumuzdada yer verdik çalışmaya ;)

topikanist
03.Ağustos.2006, 22:40
arkadaşlar ben zambrottanın barçada olmadığını yazdım bunda hataları yüzüne vurmak değil yinede ellerine sağlık güzel olmuş sadece eksikleri dile getirmek istedim ama heralde biraz yanlış anlaşıldım öyleyse özür dilerim.ama yinede ellerine sağlık

apaydin2148
03.Ağustos.2006, 22:41
isim hakkıyla alakalı bir sorun mu söz konusu tam anlayamadım

Tam olarak şöyle diyeyim Mustafa, daha önce baya büyük ekiple 2 büyük update yaptık, bizim Batuhanda son v2 çalışmasının adını tescilletti, bundan böyle o isimle klasikleştirelim diye updateleri. Şimdi yapılan updatede aynı isim geçiyor, size zahmet bu konuya bakabilirseniz sevinirim. B,rkaç gün sonra yasal hakkımız olan yamayı çıkarınca karışıklıklar olacak. İlgin için şimdiden Teşekkür ettim Mustafa ;)

Scocco
03.Ağustos.2006, 22:45
arkadaşlar ben zambrottanın barçada olmadığını yazdım bunda hataları yüzüne vurmak değil yinede ellerine sağlık güzel olmuş sadece eksikleri dile getirmek istedim ama heralde biraz yanlış anlaşıldım öyleyse özür
dilerim.ama yinede ellerine sağlık

kardeşim bir tek zambrottayı unutmuşuz. Transfer sezonu kapandığından 3.(son) versiyonu çıkardığımız zaman hem kontrol edeceğiz hem de ekleyeceğiz. Zambrotta o kadar önemli mi ki? :)

Tam olarak şöyle diyeyim Mustafa, daha önce baya büyük ekiple 2 büyük update yaptık, bizim Batuhanda son v2 çalışmasının adını tescilletti, bundan böyle o isimle klasikleştirelim diye updateleri. Şimdi yapılan updatede aynı isim geçiyor, size zahmet bu konuya bakabilirseniz sevinirim. B,rkaç gün sonra yasal hakkımız olan yamayı çıkarınca karışıklıklar olacak. İlgin için şimdiden Teşekkür ettim Mustafa ;)

kardeşim bu sizin isim tescilinden hiç haberim yok. Şimdi bir arkadaş söyledi ondan öğredim. Daha önce de o siteyi hiç görmedim. Yani bunda kasıt yok. Super yerine BArceloGs Update geçer o zaman.

apaydin2148
03.Ağustos.2006, 22:48
kardeşim bir tek zambrottayı unutmuşuz. Transfer sezonu kapandığından 3.(son) versiyonu çıkardığımız zaman hem kontrol edeceğiz hem de ekleyeceğiz. Zambrotta o kadar önemli mi ki? :)

kardeşim bu sizin isim tescilinden hiç haberim yok. Şimdi bir arkadaş söyledi ondan öğredim. Daha önce de o siteyi hiç görmedim. Yani bunda kasıt yok. Super yerine BArceloGs Update geçer o zaman.

Dostum yaptığımız uyarıyı hala dikkate almış değil, başka şeylerden bahsediyorsun. Super Update kısmını oradan silermisin?

Vieri
03.Ağustos.2006, 22:48
Yani football manager super update isminimi tescilletti ?

Scocco
03.Ağustos.2006, 22:53
Dostum yaptığımız uyarıyı hala dikkate almış değil, başka şeylerden bahsediyorsun. Super Update kısmını oradan silermisin?

sen beni anlamıyorsun ya da anlama sorunun var.. Tescil hakkı diye tutturmuşun. Ben bu sitede bir yetkili değilim. Gİt yetkilerle konuş. Onlar başlığı düzeltirler.

Vieri
03.Ağustos.2006, 23:26
ya sadece super update kelimesinin tescil edilmesi gibi şey olacağını düşünmüyorum yani barceloGS Super Update yapılır ismi o zaman.. Veya toptan BarceloGs yapılır

KaLe
03.Ağustos.2006, 23:33
inmiyor sayfa goruntulenmıyor baska yerden lınk verebılırmısnız ? acilll

Scocco
03.Ağustos.2006, 23:36
inmiyor sayfa goruntulenmıyor baska yerden lınk verebılırmısnız ? acilll

arkadaşım belki yoğunluk vardır. Sen en iyisi biraz bekle ya da sonra gir. O zaman rahat indirirsin.

KaLe
03.Ağustos.2006, 23:37
arkadaşım belki yoğunluk vardır. Sen en iyisi biraz bekle ya da sonra gir. O zaman rahat indirirsin.
ya cafye yenılıklerı ındırıyorum ındırıp gıtcem ewıme acıl ındırmem lazım baska bı lınk ayarlarmısın lutfen

off yardım etcek yokmu sayfa goruntulenmıyor baska lınk pls

yokmu baska lınk yardım eden yokmu ?

daha ne kadar beklemem lazım sayfa goruntulenmıyor

Burak Duran
03.Ağustos.2006, 23:47
2 sunucu var plazma webde sorun var ama sadece Turksportal çalışıyor

KaLe
03.Ağustos.2006, 23:48
2 sunucu var plazma webde sorun var ama sadece Turksportal çalışıyor
indiremiyorum sorun ne zaman geccek

arkadaslar msnden yardım edebılırmısnız [email protected]

Burak Duran
03.Ağustos.2006, 23:56
arkadaşım biri çalışıyor sunucuların

KaLe
03.Ağustos.2006, 23:58
www.hemenpaylas.com adlı sıteden dagıtabılırmısnız ? off kafalı yıcem sorun devam edıyor ...

arkadaşım biri çalışıyor sunucuların
indir dediginde sayfa acılmıyor sayfa goruntulenmıyor herseyı ındırıyor bu yamada sayfa goruntulenmıyor

Burak Duran
04.Ağustos.2006, 00:03
http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=download&l=793&i=TSID9DWN300700368

semih_usta
04.Ağustos.2006, 00:03
abi benim sorduğum soruyada cevap verirsen sevinicem..

Scocco
04.Ağustos.2006, 00:07
sezonlar ayarlanmıyor mu mesela 06-07 sezonundan baslasa ?? 05-06 nın yerine

:D:D:D böyle birşey imkansızdır.

mikail
04.Ağustos.2006, 00:08
Bende İndiremiyorum indir e tıklıyorum sayfa acılmıyor bile
yardımcı olursanız : [email protected]

Vieri
04.Ağustos.2006, 00:08
düzeltildi

VoLkaN BaROs
04.Ağustos.2006, 00:09
Abdullah siz böyle bir şey yapamazsınız. Yaptığınız işlem eser kategorisine girmiyor, oyunun var olan datalarında oynama yapıyorsunuz. Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.

Buna verdiğiniz ismi de noter'den yada Türk Patent Enstitüsü'nden tescil ettiremezsiniz zira böyle bir yasal hakkınız yok. Ayrıca bu var olan lisans hakları belli bir oyunun editlenmesi sadece, lisanslayamazsınız bunu...

Noterden ismi onaylatsanız bile (ki bunu hiçbir noter yapmaz) bunun hiçbir hukuki değeri yoktur...

Teşekkürler...

nekop
04.Ağustos.2006, 01:00
barcelo arkadasım bayaa bi araştırdım dedigim gibi cıktı ıfuk bayraktarla ufukhan bayraktar aynı oyuncular gecen sezonun ilk yarısı sebata kiralandı ikinci yarı trabzonspora geri döndü....

Scocco
04.Ağustos.2006, 01:11
barcelo arkadasım bayaa bi araştırdım dedigim gibi cıktı ıfuk bayraktarla ufukhan bayraktar aynı oyuncular gecen sezonun ilk yarısı sebata kiralandı ikinci yarı trabzonspora geri döndü....

tamam arkadaşım . 3. versiyonda(transfer bitiş tarihinde çıkacak) mutlak düzeltilecektir.

Düzeltilecek hatalar:(Güncel)
Zambrotta Barça'da
Ufuk Bayraktar silinecek.
Djokaj Ankara'ya kiralanacak

cengoo76
04.Ağustos.2006, 03:23
abi okadar hatayıda gir editörden sen düzelt zor bişey degil zaten ben öyle yaptım...

Ben bu yamayı indirdikten sonra editör giriyor ama uygulama hatası veriyor..nasıl düzeltebilirim ???

peker_553
04.Ağustos.2006, 11:49
yav yardım etsenizde bu inmiyo tıklıyo m linke sayfa görüntülenemiyo

Cyzio
04.Ağustos.2006, 12:02
bende inio kontrol et bi daha

peker_553
04.Ağustos.2006, 12:07
yav sen bana rapid adresini versene ne olur

ee hadi ama rapidli dosyayı vermeyecekmesiniz

apaydin2148
04.Ağustos.2006, 13:45
Abdullah siz böyle bir şey yapamazsınız. Yaptığınız işlem eser kategorisine girmiyor, oyunun var olan datalarında oynama yapıyorsunuz. Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.

Buna verdiğiniz ismi de noter'den yada Türk Patent Enstitüsü'nden tescil ettiremezsiniz zira böyle bir yasal hakkınız yok. Ayrıca bu var olan lisans hakları belli bir oyunun editlenmesi sadece, lisanslayamazsınız bunu...

Noterden ismi onaylatsanız bile (ki bunu hiçbir noter yapmaz) bunun hiçbir hukuki değeri yoktur...

emin misin Volkan Abi?

Fikir ve Sanat eserleri koruma kanunu madde 6:

Madde 6 - Diğer bir eserden istifade suretiyle vücuda getirilipte bu esere
nispetle müstakil olmıyan ve aşağıda başlıcaları yazılı fikir ve sanat mahsul-
leri işlenmedir:
1. Tercümeler;
2. Roman, hikaye, şiir ve tiyatro piyesi gibi eserlerden birinin bu sayılan
nevilerden bir başkasına çevrilmesi;
3. Musiki, güzel sanatlar, ilim ve edebiyat eserlerinin filim haline sokul-
ması veya filime alınmaya ve radyo ve televizyon ile yayıma müsait bir şekle
sokulması;
4. Musiki aranjman ve tertipleri;
5. Güzel sanat eserlerinin bir şekilden diğer şekillere sokulması;
6. Bir eser sahibinin bütün veya aynı cinsten olan eserlerinin külliyat ha-
line konulması;
7. Belli bir maksada göre ve hususi bir plan dahilinde seçme ve toplama
eserler tertibi;
8. Henüz yayımlanmamış olan bir eserin ilmi araştırma ve çalışma neticesinde
yayımlanmaya elverişli hale getirilmesi (İlmi bir araştırma ve çalışma mahsulü
olmayan alelade transkripsiyonlarla faksimileler bundan müstesnadır.);
9. Başkasına ait bir eserin izah veya şerhi yahut kısaltılması.
10. (Ek: 7/6/1995 - 4110/3 md.) Bir bilgisayar programının uyarlanması,
düzenlenmesi veya herhangi bir değişim yapılması;

11. (EK: 7/6/1995 - 4110/3 md.) Belli bir maksada göre ve hususi bir
plan dahilinde verilerin ve materyallerin seçilip derlenmesi sonucu ortaya
çıkan veri tabanları (Ancak, burada sağlanan koruma, veri tabanı içinde
bulunan verilere materyalin korunması için genişletilemez).
İşliyenin hususiyetini taşıyan işlenmeler, bu kanuna göre eser sayılır.
Ç) Alenileşmiş ve yayımlanmış eserler:

Ayrıca sigames adına hiçbir işlem yapamazsınız. Bunu yapmanız durumunda sigames sizi dava eder.

Sigames'lik bir durum yok ortada biz çalışmamızı tescil ettiriyoruz kanunlara göre aynen sizinde haklı olarak türkçe yamayı tescil ettirdiğiniz gibi

Burak Duran
04.Ağustos.2006, 13:58
o zaman bütün dünyaya dava açmanız lazım arkadaşım çünkü her site süper update diye yama çıkarıyor. allah kolaylık versin

peker_553
04.Ağustos.2006, 14:14
yav ayıptır bir soru sorduk siz ne konuşuyorsunuz bana bu yamanın rapdishare bölümünü dowloand edin linki yazıın

Scocco
04.Ağustos.2006, 14:19
yav ayıptır bir soru sorduk siz ne konuşuyorsunuz bana bu yamanın rapdishare bölümünü dowloand edin linki yazıın

ksura bakma kardeş. İlerleyen saatlerde rapidshare linkini bulabilirsin.

Burak Duran
04.Ağustos.2006, 14:22
kardeşim linkler çalışıyor yani problem yok. öyle emreder gibi bir tavır içinde olma istersen download edin linki yazın şeklinde. linklerde problem yok

peker_553
04.Ağustos.2006, 14:46
yav kusura bakma aceleden öyle oldu herkezden özür diliiyorum.Ha bideben turksportal girişinde sağ taraftaki linkten indirdim o doğru dimi eskisi değil yani

blackblood
04.Ağustos.2006, 14:52
öncelikle yama güzel olmuş eline sağlık arkadaşım türkiye deki şike olaylarını ekledinmi sormak isterim bi malatyalı olarak mesela bizim oyuncular nolacak senkerik ceza alacakmı?

Scocco
04.Ağustos.2006, 15:01
öncelikle yama güzel olmuş eline sağlık arkadaşım türkiye deki şike olaylarını ekledinmi sormak isterim bi malatyalı olarak mesela bizim oyuncular nolacak senkerik ceza alacakmı?

Kardeş kesin birşey yok. Ama ceza verilirse 3.versiyonda ayarlarız.

KaÇaK_1907
04.Ağustos.2006, 16:49
İndirenlerden yorum alabilirmiyiz?

dogu.kan
04.Ağustos.2006, 16:56
emegine saglık kardesim carrusca gs de olsun yeter bana :D tebrik:k: :k:

engin_can
04.Ağustos.2006, 17:31
kardes süper walla bir iki hata dısnda süper onlarda 3. versişyonbda düzelecek kesin olur ;)

apaydin2148
04.Ağustos.2006, 19:40
o zaman bütün dünyaya dava açmanız lazım arkadaşım çünkü her site süper update diye yama çıkarıyor. allah kolaylık versin

....

adam gibi cevap vermeyi öğren.. nerede olduğunu unutma.. edit by vieri

Laz_Asker_61
04.Ağustos.2006, 19:57
ewet süper bir fikir verdin saol ben şimdi çalışmalara başlıyorum bu konu hakkında bütün süper updatelere savaş açıyorum
kardeşim biz burada dünyadan değil türkiyede çıkan yamalardan bahsediyoruz

Burak Duran
04.Ağustos.2006, 20:02
trade mark denilen olay dünya çapı geçerlidir telif hakkıda aynı şekilde oluyor.

Vieri
04.Ağustos.2006, 20:12
niye bu konuyu uzatıyorsunuz ki volkan cevabını verdi. isteyen istediği isimde çıkartır. bununla alakalı bir kural yok. super update tek başına tecil ettirmiş olmanız lazım... o zaman adamın birisi gitsin menager ismini tescil ettirdin.. football manager e dava açsın championship manager e dava açsın.. ahmet super update, mehmet super update kullanılmaz diye bir kayde yok... heh rica edersin update i yapan arkadaştan bak arkadaşım dersin bizim sitemiz bu isimde böyle bir çalışma çıkartıyor.. senin kullandığın isim bunların karışmasına sebebiyet verecektir denir. böyle bir yaklaşım dışında.. yasal yolları karıştırmak ilk etapta bence yanlış.

VoLkaN BaROs
04.Ağustos.2006, 20:14
Sigames'lik bir durum yok ortada biz çalışmamızı tescil ettiriyoruz kanunlara göre aynen sizinde haklı olarak türkçe yamayı tescil ettirdiğiniz gibi
Abdullahcığım, biz Türkçe yamayı tabi ki tescil ettirebiliriz. Biz hem SIGames'in Türkiye Resmi Araştırma Sitesiyiz hem de yaptığımız iş başka bir dilden diğer bir dile tercüme. Tercümeler eser kapsamında değerlendirilir. Ancak sizin yaptığınız yamanın isim hakkı diye bir durum söz konusu olamaz. Notere onaylatmış olsanız dahi bunun hiçbir hukuki değer yoktur.

Kültür ve Turizm Bakanlığının Telif Hakları Genel Müdürlüğüne başvuru yapmanız gerekir. Burası sizin o ismi tescillemenize müseade ederse ondan sonra haklarınızı ararsınız. Ki sizin çalışmanız Fikir ve sanat eserlerini koruma kanununa girmiyor...

Arkadaşın konusunu bu tartışmalarla doldurmayalım lütfen, varsa sorununuz özelden halledin. bundan sonraki tartışma mesajlarını sileceğim...

Cyzio
04.Ağustos.2006, 20:22
yama güzelde 3 oyuncuyu transfer edip 3.versiyonu çıkarmak bana göre ilginç olur bu küçük hataları bi zahmet editörden yapabilirsiniz

Scocco
04.Ağustos.2006, 20:27
yama güzelde 3 oyuncuyu transfer edip 3.versiyonu çıkarmak bana göre ilginç olur bu küçük hataları bi zahmet editörden yapabilirsiniz

Kardeş 3 transfer değil yaklaşık 2 günde 18 transfer olmus. ayrıca 3.versiyon tahmini olarak 1 Eylül'de çıkacak. O tarihe kadar gerçekleşen transferler de eklenecek. Yeni genç yetenekler eklenecek. Bu oyuncular için bir araştırma yapıyoruz.

zodijackyl
04.Ağustos.2006, 22:57
cok tesekkurler yaptıgın update için valla atletico madrid icin fm 2007yi bekleyecektim bu transferleri kim yapar ki diye ama bizim icin bu kadar cok calısıp boyle guzel bi update yapmıssın tebrik ederim.

Eray Dengiz
05.Ağustos.2006, 01:19
Barcelo aklında bulunsun eğer v3 çıkartırsan, Galatasaray ile deplasmanda bir maç yaparken mavi forma ile karşılaştım. (mavi renkler) onu düzeltirsen sevinirim.

v2 için teşekkürler. çok iyi çalışmalar çıkarmışın.

koray_capello
05.Ağustos.2006, 01:54
Ellerine sağlık baya bi uğraşmışsın çok da iyi olmuş.

Ayrıca sanırım 3.versiyonu da belki çıkarabilirim demişsin eğer öyle bir şey yaparsan bazı konularda işine karışmak isterim.Dediğim gibi gayet güzel olmuş ama amaç çok iyi birşey yapmaksa sana yardımcı olabilirim.Henüz P.A ve C.A'lara bakmadım ama futbolcu özellikleri olarak ligimizdeki oyuncuların pek de gerçeği yansıttığını söyleyemiyeceğim.Eğer 3.versiyonu çıkartırsan ve pek tabiki yardım istersen Türkiye ligi için iyi bir yama yapabiliriz.En azından Fm06-07 çıkana kadar idare edebiliriz.

Tekrar eline sağlık..

SefaReis66
05.Ağustos.2006, 03:30
iki hata buldum :D
tottenham ın şampiyonlar liginde olmaması lazım ve bunu sizde görmüşünüzdür galatasaray direk cl ye gidiyo ön eleme oynamadan
bi de liverpool 1. ön eleme den başlıyo geçen sene olduğu gibi

Scocco
05.Ağustos.2006, 10:55
Barcelo aklında bulunsun eğer v3 çıkartırsan, Galatasaray ile deplasmanda bir maç yaparken mavi forma ile karşılaştım. (mavi renkler) onu düzeltirsen sevinirim.

v2 için teşekkürler. çok iyi çalışmalar çıkarmışın.

db/all klasörü içinde teamcolurfix.inc dosyasını gördüğün zaman o dosyayı silmeni tavsiye ederim.

iki hata buldum :D
tottenham ın şampiyonlar liginde olmaması lazım ve bunu sizde görmüşünüzdür galatasaray direk cl ye gidiyo ön eleme oynamadan
bi de liverpool 1. ön eleme den başlıyo geçen sene olduğu gibi

Tottenham Uefa Kupasında. Belki yanlış görmüşündür. Sadece lig sıralamasında uluslararası turnuvalara katılan takımlar düzenlendi. kulüp ve ülkelerin katsayılarıyla oynanmadı. Oynama şansımız olsaydı senin dediğin gibi galatasaray direk girmezdi ve liverpool da 1. ön elemede clye girmezdi. Bu yüzden katsayılarla oynamaya çalışırsak oyunu açtığın zaman hata verir.

dogu.kan
05.Ağustos.2006, 12:37
usta ben bişe sorcam yaw bu kayıtlı oyuna bişe yaparmıki simdi benim devam ettiğim güzel bi oyun var oda güme gitmesin o bakımdan ? öle oluyosa oyundan sıkılınca yüklücem

Scocco
05.Ağustos.2006, 12:49
usta ben bişe sorcam yaw bu kayıtlı oyuna bişe yaparmıki simdi benim devam ettiğim güzel bi oyun var oda güme gitmesin o bakımdan ? öle oluyosa oyundan sıkılınca yüklücem

Kayıtlı oyunlarda çalışmaz. Yeni oyun açman lazım.

dogu.kan
05.Ağustos.2006, 12:57
tekrar başlamam gerektiğini biliom onu değil kayıtlı oyunun acılmasında bi sorun cıkarırmı onu soruom ?

Scocco
05.Ağustos.2006, 13:16
Yok öyle sorun çıkarmaz

niyazi_kurt
05.Ağustos.2006, 15:50
Yav v2 yi çalıştırmak için 1. sinin yüklü olması gerekmiyo de mi?:confused:

SaRPeR1903
05.Ağustos.2006, 16:02
Yav v2 yi çalıştırmak için 1. sinin yüklü olması gerekmiyo de mi?:confused:tabi ki hayır ;)

kaltuntas
05.Ağustos.2006, 19:29
güncelleme çok iyi arkdşım ama bu heinze uyuz oldum. bana ( fb) gol bile attı bu adam ı biraz abartmışsn diğerleri çok tbrk ediyorum dvmını bekliyorum(z).

barcelos
06.Ağustos.2006, 03:10
iyisiyle kötüsüyle ortada bi emek war.gerçekten çook saol.daha indirmedim ama işalla sabah sorun çıkmazsa indirccem.

ellerine sağlık

legendibo
06.Ağustos.2006, 04:41
önemli hata!!!!
eskisehirspor lig A da olmalı ama burda 2 B kategorisinde
bu yanlis düzeltilmeli.....

engin_can
06.Ağustos.2006, 09:45
:D
güncelleme çok iyi arkdşım ama bu heinze uyuz oldum. bana ( fb) gol bile attı bu adam ı biraz abartmışsn diğerleri çok tbrk ediyorum dvmını bekliyorum(z).
anlamadım abartlılımı adam zaten itibarı farkındaysan birazda düşük olmus :D sizde nerden cıkarıyonuz görende 10 milyondolar yaptık zanedecek:D bu arada bütün buldugunuz hataları foruma yazmaya devam edin :D :D

barcelos
06.Ağustos.2006, 12:42
ya biri hemen cvp verebilirmi.oyunda şeker spor yokmu yoksa benmi göremedim

engin_can
06.Ağustos.2006, 13:32
olmazmı sen görememişindir bide arasıra 2.lig b kategrosinden bazı takımlar cıkmıy adana spor örnegin

barcelos
06.Ağustos.2006, 13:37
şimdi oynamaya başladım.yamanın en güzel yanı bence manisa yarı-pro dan profesyonel olmuş.transfer yapamıyordum.çook iyi olmuş.saolasın

Cr7_
06.Ağustos.2006, 15:32
Özellikle yamayı yapan arkadaşa sormak istiorm tabi oynayanlar da warsa beni bilgilendirirlerse sewinirm. daha önceden indirdiim updatelerde özellikle 2. lig A kategorisi hiç ele alınmamştı transferler, yönetimler özellikle transferler acaba bu update bu konuda bize daha yeterli gelir mi henüz indirmedm de o yüzdn soruorm

BaD BoY
06.Ağustos.2006, 16:04
eline saglık

SaRPeR1903
06.Ağustos.2006, 17:36
aurelio nun adı mehmet olarak değiştirildi mi? :D

Azer
06.Ağustos.2006, 19:58
eline sağlık süper olmuş.ama galatasaray barcelona gibi be kardeşim.cok güçlü olmuş

Scocco
06.Ağustos.2006, 20:05
3. versiyonda hatalar düzeltilecek, transferler güncellenecek, eksikler giderilecektir. Tekrar bilginize sunarım.

MARCO
06.Ağustos.2006, 22:20
Ellerine saglık dostum çok iyi olmus ben cok begendım

Azer
06.Ağustos.2006, 23:20
kusura bakma belki söylemişindir ama baktım bulamadım.3.versiyon ne zaman

Scocco
06.Ağustos.2006, 23:51
3. versiyonun çıkış tarihi transfer dönemin sona erdiği zamandır.

SaRPeR1903
07.Ağustos.2006, 00:47
barcelogs bugün update ini indirerek oynama fırsatı buldum gerçekten çok güzel ve düzenli olmuş tebrik ederim ;)

fenerbahce_1907
07.Ağustos.2006, 05:48
mahmut hanefi fenerde deilmi kayserisporda gözüküyor

baron
07.Ağustos.2006, 13:10
oyun içi birkaç resim koysan.....
ilk mesajda....

Cyzio
07.Ağustos.2006, 13:16
oyun içi birkaç resim koysan.....
ilk mesajda....

ss atmaya gerek yokki arkadaş transferleri yapmış bazı hataları düzeltmiş indir gör

apaydin2148
07.Ağustos.2006, 13:33
kardeşim süper bi çalışma olmuş eline sağık teşekkür ederiz abdullah mısın nesin sende kes be adam ne kadar kıskançmışsın hata arıyorum bulrsam söylicem :)

terbiyeli konuş adamı çileden çıkarma

hasanzeyhan
07.Ağustos.2006, 15:20
eline emegine koluna saglık kardes guzel olmus
:)

zambrotta hatasını duzeltmeye gerek bile yok bi o var ondan baska yok zaten oda barcada eksık olsun ne olacak barca sampıyon olamazmı o olmayınca

ALİ_can
07.Ağustos.2006, 16:20
allaaaaaahh süpersin de şimi indiriom merak ettiğim şey juventus ibrahimoviç i satmak konusunda fln çok sorun yapar mı? yani 2. lig klübü ucuza satması gerekir

bide fenerin o dev bütçe lafta kaldı pek bi adam alamadılar çok büyütmeseydin bütçeyi bide türkish lig de başlıcam deneyenlere soruyorum kimi alıyım?(GS LİYİM DE OYUNDA SEVMEDİM YAMA İLE İİ OLMUŞ MU?)

madden
07.Ağustos.2006, 20:07
saol dostum arkandayım

bu arada kıskanclıga gerek yok çok kral çalısma!!!

Aydin
07.Ağustos.2006, 21:24
rahat rahat istersen Super Update olarak da yapabilirsin ismini. Amcam hukukçu olduğundan sordum öğrendim. isim haklarının satın alınması gerek. böyle birşey de mevzubahis olmadığından dolayı istersen bazı arkadaşların "çıkaramazsın bu isimle" demeleri boş muhabbet olmuş oluyor.
ama tavsiye etmiyorum çünkü bu etik değil. bazılarına tam yakışsa da sana yakışmayabilir. bana yakışmayabilir. kısacası salla yani.

SaRPeR1903
07.Ağustos.2006, 21:55
BarceloG galatasaray lı olduğunu belli etmeye mi çalıtın gs li arada 7 trilyon
:D

BarceloGs galatasaray lı olduğunu belli etmeye mi çalıştın gs li arda 7 trilyon

apaydin2148
07.Ağustos.2006, 23:18
rahat rahat istersen Super Update olarak da yapabilirsin ismini. Amcam hukukçu olduğundan sordum öğrendim. isim haklarının satın alınması gerek. böyle birşey de mevzubahis olmadığından dolayı istersen bazı arkadaşların "çıkaramazsın bu isimle" demeleri boş muhabbet olmuş oluyor.
ama tavsiye etmiyorum çünkü bu etik değil. bazılarına tam yakışsa da sana yakışmayabilir. bana yakışmayabilir. kısacası salla yani.

Diğer arkadaşlara cevap verme gereği dahi duymuyorum, benim yorumum ismeydi, yüklemediğim dahi update ile alakalı nasıl yorum yapabilirim. Ancak bir yüe olarak bana karşı saygısız konuşan bu insanlara, bu tür şeylere karşı hiç taviz vermediğini her zaman gördüğüm TSI yönetiminin uyarı vereceğine eminim.

Konuya dönerske abiniz hukukçu olabilir, bizim yaptığımız şey aynen VOLKAN BAROS'un yaptığı şeydir. O nasıl Türkçe yamasını onaylatabiliyorsa, bizim yaptığımız şeyde budur. Bundan dolayıda ilk mesajda kibarca uyarıda bulunmuştuk. Heralde tek taraflı kanun olmaz, Türkçe yamaya olur, updateye olmaz diye.

Ayrıca inanın burada o kadar boş muhabbet dönüyor ki, kullandığınız uslubu tasvip etmiyorum.

Buraya çıkarıp kanunu koyduk, ona bile hayır dediniz. Yamanın sahibi buraya girme gereği duymadığı için olayın tam aslınıda o yazamıyor. Ancak bu şekilde tavurlar hiç hoş değil.

Silent Island
07.Ağustos.2006, 23:50
barcelogs iyi güzel emek harcamşsın ama gs'liliğini çok belli etmişsin.Heinz ile Alex'i karşılaştırıyorum.özellikleri çok yakın.İnanılacak gibi değil.Alex'in 2 sezonda neler yaptığı belli.Heinz'a ise gitmesi için kulüp bulunamıyor.Ayrıca Volkan Babacan ve Ali Melih'İn özellikleri gerçekten iyiydi.Ama çoğu kez forumda en iyi türk kaleci olarak geçen volkan babacan senin update'in ile şenol karagöl'den bile berbat bir kaleci olmuş.gs'nin gençleri gerçekten süperdi.ama senin sayende süper değil abartı olmuş.yine de ellerine sağlık uğraşmışsın yapmışsın.umarım v3'de düzeltirsin bunları.

Scocco
08.Ağustos.2006, 00:02
siilent island adlı arkadaşım şunu belirtmek isterimki Heinz daha önceden zaten yüksetti özellikleri. Bunu şöyle ayarlarım. Zihinsel özellikleri ve uyumluluk derecesi düşürülür. Galatasaray'ın gençleri ise bazıları evet kabul ediyotrum gereğinden yüksek olmuş, ayarlanır.

Aydin
08.Ağustos.2006, 00:19
Volkan abi önceki mesajlarında aradaki farktan bahsetmişti. tekrar yazmama gerek duymuyorum.

Ancak bu şekilde tavurlar hiç hoş değil.

Teşekkür ediyorum fikrin için..

eGowiCh
08.Ağustos.2006, 03:48
Bana da çok saçma geldi isim konusu. "Super Update" ismi nasıl tescil ediliyor? Hadi çalışma, yama her neyse tescil edilir de, İngilizce olan bu isim nasıl tescil edilmiş onu anlayamadım. Arkadaş senin yamanı çalsa emeğini çalmış deriz, böyle bir şey de yok. İsmini de çalmamış, hoş bu isim çok orjinal bir isim de değil. Yani "Super Update" herkesin kullanabileceği bir isim bence. Sen çıkıp "Abdullah Update" yapsan anlarım ama "Super Update" klasik bir terimdir. Anlam veremedim.

VoLkaN BaROs
08.Ağustos.2006, 03:59
Abdullahcığım ya biz aynı dili konuşmuyoruz yada aynı dili konuştuğumuz halde anlaşma sıkıntısı çekiyoruz.

Ben sana diyorum ki, sizin yaptığınız olay tescile girer. tescil işini noter yapamaz. Notere onaylatmış olsanız dahi bunun hukuki bir zeminde değeri yoktur, hiçbir hak iddia edemezsiniz. Hak idda etmeniz için Kültür ve Turizm Bakanlığının Telif Hakları Genel Müdürlüğüne başvuru yapmanız gerekir. Burası sizin o ismi tescillemenize müseade ederse ondan sonra haklarınızı ararsınız.

Ama sen hala notere onaylattık, isterseniz belgeleri gösteririm diyorsun. benim dediğim onaylatıp onaylatmanız değil o senin verdiğin kanun tarafından korunanların listesine girebilmeniz için notere değil Kültür ve Turizm bakanlığına başvurmanız gerekir...

Bizim yaptığımız iş bu, biz tescil ettik, Türkçe FM in Türkiyedeki hak sahibi kanunen biziz, ama sizin bu kanuni ehliyete sahip olabilmeniz için bizim gibi Kültür ve Turizm Bakanlığının Telif Hakları Genel Müdürlüğüne başvuru yapmanız ve tescil etmeniz gerekir...

Biz kanun bilmez veya kanunu kendimize göre yorumlayan kişiler değiliz, siz anlamak istemiyorsunuz. Size düzgünce bu işin nasıl yapılacağını anlatıyoruz ama bir türlü anlamak istemiyorsunuz...

Sizi öcü gibi görmüyoruz ama siz biz davasına girdiniz. Kanuna kitaba karşı geldiğimizi bile söyler oldunuz. Asıl ben senin şu yaptıklarını tasvip etmiyorum. Beni sağlıklı bir şekilde bir dinlesen aslında ne demek istediğimi anlayacaksın ama öylesine dolduruluyorsun ki bize karşı şaşıyorum şu mesajlarına. Ben sitemde bana veya yöneticilerime karşı saygısızlık yapılmasına asla izin vermem vermemişimdir de. Bunu yönetici arkadaşlarım üyeye karşı da yapsalar ona da izin vermem. Tartıştığın yönetimize gerekli uyarıları zaten yapıyorum. Buradaki mesajını (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=16820&page=5#67) da düzenledim aynı gün içinde, maksadımız tartışma çıkarmak değil ama siz bunu anlamıyorsunuz. Ve bu konuyu artık kapatın.

Bu aşamadan sonra dilersen arkadaşı mahkemeye vermek için avukata gidebilirsin...

Diğer arkadaşlara cevap verme gereği dahi duymuyorum, benim yorumum ismeydi, yüklemediğim dahi update ile alakalı nasıl yorum yapabilirim. Ancak bir yüe olarak bana karşı saygısız konuşan bu insanlara, bu tür şeylere karşı hiç taviz vermediğini her zaman gördüğüm TSI yönetiminin uyarı vereceğine eminim.

Konuya dönerske abiniz hukukçu olabilir, bizim yaptığımız şey aynen VOLKAN BAROS'un yaptığı şeydir. O nasıl Türkçe yamasını onaylatabiliyorsa, bizim yaptığımız şeyde budur. Bundan dolayıda ilk mesajda kibarca uyarıda bulunmuştuk. Heralde tek taraflı kanun olmaz, Türkçe yamaya olur, updateye olmaz diye.

Ayrıca inanın burada o kadar boş muhabbet dönüyor ki, kullandığınız uslubu tasvip etmiyorum.

Buraya çıkarıp kanunu koyduk, ona bile hayır dediniz. Yamanın sahibi buraya girme gereği duymadığı için olayın tam aslınıda o yazamıyor. Ancak bu şekilde tavurlar hiç hoş değil.

SaRPeR1903
08.Ağustos.2006, 03:59
siilent island adlı arkadaşım şunu belirtmek isterimki Heinz daha önceden zaten yüksetti özellikleri. Bunu şöyle ayarlarım. Zihinsel özellikleri ve uyumluluk derecesi düşürülür. Galatasaray'ın gençleri ise bazıları evet kabul ediyotrum gereğinden yüksek olmuş, ayarlanır.
hele gençler....fiyatlarını düşür...oyunu sapıtıyorlar hemen barcelona real kapıyo

ya bu arada etimesgut şekersporla neden oyun açılamıyor :(

meddah
08.Ağustos.2006, 08:20
Noter isim, marka, patent vs. tescili yapmaz.

a) Belgelerin tescili yapar
b) İmza, mühür, tarih tescilini yapar
c) Kanunen tescili gereken işlemlerin tescilini yapar
d) Kanuni belgelerin, aslınının yerini tutan kopyalarını yapar
e) Belgeleri diller arasında çevirir
f) Başka bir kuruma verilmemiş hukuki işlemleri yapar
vs..

Bu son maddede geçen ifadeyi duruma uyarlarsak;
Marka tescili ve patent işlemlerini "Türk Patent Enstitüsü" veya bu işle ilgilenen Avukatlık Büroları, yine veya bu alana giren işlemlerde yetki sahibi sair kamu kuruluşları yapar (Son ikisi, ilkine nakil için aracı olarak).
Noterin yaptığı bu tarz bir tescil, geçmiş sayfalarda "yasa" olarak gösterilen "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" nezdinde, olası bir ihtilaf halinde, hukuki merciilerde sadece sözkonusu eserin, belgenin vesairenin içeriği ile ilgili olur, ismi ile ilgili değil.

Örneğin:
Ben "Dingil" isminde bir kitap yazarım ve bunu notere tescil ettiririm. Bu durum "Dingil" isminde bir başkası tarafından benden izin alınmaksızın başka bir kitap yazılmasına engel değildir. Sadece benim "Dingil" isimli kitabımın aynısının başka bir yazar ismiyle yayınlanmasına engeldir.
Ancak, konuyla ilgili, yetkili merciilere başvurup, "Dingil" ismini, markasını tescil ettirirsem (ki vermezler), başka kimse bu ismi aynı kapsamda kullanamaz.

Daha daha açıklayıcı olmak için:
Kafamı sağ tarafa doğru çeviriyorum ve kütüphane rafında yan yana yer alan iki kitabın isimlerini ve yazarlarını aynen buraya yazıyorum;
Bilim Tarihi - Cemal Yıldırım - Remzi Kitabevi
Bilim Tarihi - Prof. Dr. Şafak Ural - Çantay Kitabevi

Yoksa, bu suretle, Aristo'yla İbn-i Sina'yı, rûz-i mahşerde kanlı bıçaklı yapmak bile mümkün ki; apaydin Barcelos'a izin vermemiş, kime ne..?

engin_can1
08.Ağustos.2006, 09:55
bu arada regen oyuncuları azaltmanın bi yolu warsa baya bi aazalt onlar her yıl 300 gecik regen cıkıyo

Azer
08.Ağustos.2006, 13:16
3. versiyonun çıkış tarihi transfer dönemin sona erdiği zamandır.

Desene bu senede üniversiteyi kaybetcem.Tekrar ellerine sağlık

madden
08.Ağustos.2006, 15:03
ee hani lig basladı milanın lazio ve flo nin eksi puanları yok

error1965
08.Ağustos.2006, 15:04
arkadaşım ilk önce seni yapmış olduğun çalışmandan dolayı tebrik eder ve bir fm ci olarak teşekkür ederim...

ama şunu söylemek isterim ki yaptığın bir updateden çok upgrade olmuş :D keşke tarafsız davranabilseydin! bana göre editlediğin current ability ler çok abartılı ve duygusal geldi örnek olarak vermek gerekirse... ümit karan 158, ayhan akman 150(oha), emre asık 145, ergün pembe 146 rakamları bana göre çok uçuk rakamlar! bunun yanında carrusca nın 130 olan ca sını 140 yapman ve rep i üzerindse oynamanda böyle tanınmamış bi oyuncu için fazla değil mi? yani bu ismi bu kadar yakından takip etme şansın olduda mı böyle yaptın... arjantinli gözlemci arkadaşların yapmış olduğu seni tatmin etmedimi? ek olarakta galatasarayın altyapısı şüphesiz Türkiyenin en iyi altyapısı ama buradada biraz abartma var... tamam bu arkadaşlar iyiler ama unutmayalım Türk genç milliler Kanada 2006 ya katılamayacaklar bu da futbol kalitemizi gösterir!anlamadığım bi şeyde hepsinin yeteneklerini tek tek yazmışın. paf takımını bu kadar iyi takip edebiliyosan helal sana!
+ olarak eklemek isterim ki 2. lig a kategorisi tamamıyla baştan savma olmuş. çıkan takımları ligde bile göremedim o derece yani...galatasaraya ayırdığın vakti bu lige ayırabilseydin keşke. bir taraftar olarak böyle bi durumda tarafsız davranman tabiki imkansız ama sana tavsiyen bırak oyunun kendi oyuncu yetenekleri yerinde kalsın...tavsiyem sana sadece transferleri ve diğer şeyleri ayarlaman böylece daha gerçekçi bi oyun elde edersin!umarım eleştirilerimi ciddiye alırsın!
( not: 4 büyükler denilen hiç bir takımın taraftarı değilim ve bir fm hayranı olarak en iyisini isterim ;)!)

berk42
08.Ağustos.2006, 15:49
kardeş bjkyi biraz güçlü yap bari gsyi yapmışında bjkyide yap eline sağlık

zodijackyl
08.Ağustos.2006, 16:57
update i yapan arkadası bu kadar sert elestrirken bir taraftan da o olmasa bu transferlerle oynama zevkine en erken aralıkta eriseceginizi dusunmelisiniz!

ALİ_can
08.Ağustos.2006, 17:01
barcelogs naptın ya.zlatan ın özellikleri düşürmüşsün.benim için en önemlisi buydu.mümkünse 3. versiyonda özelliklerini oyunun ilk yapıldığı haline getirir misin lütfen?

Scocco
08.Ağustos.2006, 17:29
barcelogs naptın ya.zlatan ın özellikleri düşürmüşsün.benim için en önemlisi buydu.mümkünse 3. versiyonda özelliklerini oyunun ilk yapıldığı haline getirir misin lütfen?
ne Zlatan özelliği düşürmek mi? dokunmadım bile Zlatan'a. Belki senin db uçmuştur. Sonunda bıktıracaksınız. Bir oyuncu için yaptığın şeye bak.

arkadaşım ilk önce seni yapmış olduğun çalışmandan dolayı tebrik eder ve bir fm ci olarak teşekkür ederim...

ama şunu söylemek isterim ki yaptığın bir updateden çok upgrade olmuş :D keşke tarafsız davranabilseydin! bana göre editlediğin current ability ler çok abartılı ve duygusal geldi örnek olarak vermek gerekirse... ümit karan 158, ayhan akman 150(oha), emre asık 145, ergün pembe 146 rakamları bana göre çok uçuk rakamlar! bunun yanında carrusca nın 130 olan ca sını 140 yapman ve rep i üzerindse oynamanda böyle tanınmamış bi oyuncu için fazla değil mi? yani bu ismi bu kadar yakından takip etme şansın olduda mı böyle yaptın... arjantinli gözlemci arkadaşların yapmış olduğu seni tatmin etmedimi? ek olarakta galatasarayın altyapısı şüphesiz Türkiyenin en iyi altyapısı ama buradada biraz abartma var... tamam bu arkadaşlar iyiler ama unutmayalım Türk genç milliler Kanada 2006 ya katılamayacaklar bu da futbol kalitemizi gösterir!anlamadığım bi şeyde hepsinin yeteneklerini tek tek yazmışın. paf takımını bu kadar iyi takip edebiliyosan helal sana!
+ olarak eklemek isterim ki 2. lig a kategorisi tamamıyla baştan savma olmuş. çıkan takımları ligde bile göremedim o derece yani...galatasaraya ayırdığın vakti bu lige ayırabilseydin keşke. bir taraftar olarak böyle bi durumda tarafsız davranman tabiki imkansız ama sana tavsiyen bırak oyunun kendi oyuncu yetenekleri yerinde kalsın...tavsiyem sana sadece transferleri ve diğer şeyleri ayarlaman böylece daha gerçekçi bi oyun elde edersin!umarım eleştirilerimi ciddiye alırsın!
( not: 4 büyükler denilen hiç bir takımın taraftarı değilim ve bir fm hayranı olarak en iyisini isterim ;)!)

Bir ölçüde katılıyorum hataların büyük bir kısmı bu yönde.şu an 3. versiyon için ön düzenlemeleri yapıyorum. Senin şu anda bu yazdıklarının çoğu telafi edilmiştir.

Not: Bazı eleştirenlerin eleştiri yapmayı bilmeden tehdite yaklaşır bir tutum sergilemelerine anlam veremiyorum. 1 oyuncu için kıyameti koparanlar bile var. Şunu düzelt şunu yap gibi sözleri hiç dikkate almam onu söyliyim. Bu konuda biraz kibar olun. Sözüm buraya mesaj atan bir ya da birkaç arkadaşadır.

Apaydin diye bir arkadaş da sana mesajım var git açtığı topice bak diye pm atmış.ş. Zaten o mesaj konunun ana bütünlüğünü bozdu. Sebep: isim karışıklığı(bahane olabilir) Sonunda çok sağolsunlar Vieri , Volkan Baros ve diğer site yöneticilerin araya girmesiyle kendisinin artık bu konuda ders aldığını düşünüyorum.

madden
08.Ağustos.2006, 20:16
tekrar = florentina,lazio ve milanın eksi puanları neden yok diyorum??

Burak Duran
08.Ağustos.2006, 20:21
benim bildiğim - puan verilmiyor editörde

Scocco
08.Ağustos.2006, 20:56
tekrar = florentina,lazio ve milanın eksi puanları neden yok diyorum??

Ayarlanabilseydi ayarlanırdı.

apaydin2148
09.Ağustos.2006, 00:19
Merhaba Volkan Abi:

önce şu tasdik olayına değiniyim sonra bazı şeyler daha yazacağım:

ilk mesajımı hatırlatıyım size:

Teşekkürler...
Bu mesajda çalışmamızı Malatya 3.noterine tasdiklettirdiğimizi söylemiştik.Az önce Burak'ı telefonla aradım sordum kardeş ettirdin mi ettirmedin mi diye evet dedi.Burak'a sonsuza kadar güvenirim kardeşim gibi olmuştur kendisi.Buraya kadar birşey yok.Ama bende bir hukukçuya sordum siz sadece sizin çalışmanızı kendi verdiğiniz isimle tescil ettirmişsiniz eğer birisi sizin çalışmanızı çalıp yayınlarsa yasal hakkınız var dedi.Bu durumda ismi tescil ettirmemiş oluyormuşuz.1.mesajımda da herhangi bir tescil olayından bahsetmemişim tasdik olayından bahsetmişim ama sonraki mesajlarımda "tescil" kelimesini kullanmışım kelime hatalı kabul ediyorum ve yanlış anlamadan dolayı özür diliyorum.Olaya objektif bakınca hata yaptığımı anladım.Ama notere tasdik olayı kesinlikle vardır ben bu tasdik olayını tescil olayıyla karıştırarak yazılarımı ona göre yazmışım.

Neyse diğer konuya geçelim:

Sizi öcü gibi görmüyoruz ama siz biz davasına girdiniz. Kanuna kitaba karşı geldiğimizi bile söyler oldunuz. Asıl ben senin şu yaptıklarını tasvip etmiyorum. Beni sağlıklı bir şekilde bir dinlesen aslında ne demek istediğimi anlayacaksın ama öylesine dolduruluyorsun ki bize karşı şaşıyorum şu mesajlarına. Ben sitemde bana veya yöneticilerime karşı saygısızlık yapılmasına asla izin vermem vermemişimdir de. Bunu yönetici arkadaşlarım üyeye karşı da yapsalar ona da izin vermem. Tartıştığın yönetimize gerekli uyarıları zaten yapıyorum. Buradaki mesajını da düzenledim aynı gün içinde, maksadımız tartışma çıkarmak değil ama siz bunu anlamıyorsunuz. Ve bu konuyu artık kapatın.

Kimseyle siz biz kavgasına girmedim ben.Bu sitenin 3 admini çok iyi tanır beni kimseye haksızlık yapmam,yapamam ama bana karşı haksızlık yapıldığını sezersem sessiz kalmam bunu çok iyi biliyorsunuz.2 kere tartıştık yanılmıyorsam birincisi Loca Skin mevzusuydu orada bizim read me dosyamız silinmiş tekrar upload yapılmış ve linki konmuş ve kuraldan dem vurulmuş.Kurallar read me dosyasının silinip tekrar upload edilmesini söylemiyor.Meddah arkadaşımızla bu konu hakkında konuştuk arkadaşımız hatasını bir nevi kabul etti diyebilirim.Arkadaşımız kendisinin "eğlendiğini" söyledi bunu yaparken ve bende eğer bizim sitemiz üzerinden eğlenirsen tepkimizi uygun bir dille dile getiririz dedim ve arkadaşımız tamam dedi.Burada benim bir hatam yok sanırsam.

Dİğer konu hürmet olayıdır açık konuşurum isim veririm konuşurken bunuda çok iyi biliyorsunuz.Arkadaşımızın bize hitap ederken kullandığı dil resmen küfürden daha beterdir.

çok komik bir arkadaşsın sen nereden geldiğin belli bizim yaptığımız türkçe dosyanın d sini yapamayıp sitelerinde türkleri yapancı gösteren ve bununla övünenlerden mi geldin ? uyduruktan dediğin water skini yurt dışından selman arkadaşımıza sorup sitelerinde yayınlamak isteyen siteler var. Yazık kendini tatmin etmek için yazmışsın bence sen dön kendi sitene orda admin mod takılın

burada arkadaşımız olayı direk bizim üzerimize yıkıyor ve çok değişik ithamlarda bulunuyor yapmadığımız şeylerde bizi suçlu göstermek yani haksızlığa uğramak benim için kabul edilemezdi.tartışmada bunu üzerine başladı zaten buda 2. tartışmadır bu konuda da kesinlikle haklı olduğumuz açık.

Hurmet arkadaşımızla MSN'de de konuştuk bana karşı nasıl şartlandıysa artık bilmiyorum benimle hiç muhatap olmadan direk olarak saldırıya geçti ben gayet sakin bir şekilde yazarken konuşma metinleri sizde mevcut zaten.Eğer ki benim sitedeki yazılarımı okusaydı ve beni,beni tanıyanlara sorsaydı nasıl bir insanla muhatap olduğunu anlar,konuşmalarında ona göre bir edep içinde olur,yargısız infaz yapmazdı.Hala diyorum eğer arkadaşımız hata yaptığını bana özel emsajla atarsa özürde istemiyorum sonuna kadar arkadaşımdır hala.

Gelelim beni tam anlamıyla çileden çıkaran dün geceki olaya.ben hurmet arkadaşımız gayet uygun ve esprili bir dille bunu düşündüğümüzü anlatıyorum:

bu dahiyane fikrin için seni tebrik ediyorum arkadaşım

bu mesajım gayet itici bir dille editleniyor ve altına şu not düşülüyor:

adam gibi cevap vermeyi öğren.. nerede olduğunu unutma.. edit by vieri

burada benim yaptığım bir hatayı gösterir misiniz?

tamam bunu geçtim bana karşı yapılan büyük bir hakaret es geçiliyor aynı gün siteye 10 tane moderatörün girmesine rağmen ben özel mesaj atınca siliniyor altına uyarı düşülmeden ve ilgilşi kişiye herhangi bir ceza verilmeden açıkçası bu davranış benim çok moralimi bozdu ve beni aşırı sinirlendirdi haksızlığa uğradığım için.

Şİmdi siz biz olayına gelelim:

bizim niyetimiz bellidir oyunu daha zevkli hale getirmek için çalışma yapmak bunuda zaten 7 ay gibi bir süre içerisinde gösterdik.dosyalarımızı Dünya üzerinde 100.000'e yakın kişi indirdi ve serverımızda bulunan 100 dosyanında 90'ı bizim çalışmalırımız herhangi bir çalıntı yok eğer derdimiz en tepede biz olalım diğerleri çöksün olsaydı çalar çırpardık ki birçok site bizim dosyalarımızla beslendi bu süre boyunca bunada ses etmedik amaçlar ortak dedik fikrimizin çalınmasına da ses etmedik.

Niyetim kötü olsaydı siteyi kurduğumuz ilk 2 gün içinde burada Super moderatördüm.bu siteye çok büyük zararlar verebilirdim.mesela tüm adminleri banlayıp konuların hepsini silebilir forumu çökertebilirdim ama bu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü onu düşünecek kadar şerefden yoksun bir insan değilim bunu çok iyi biliyorsunuz (buda aklıma acaba ne kadar kötü olabilirim diye kendi kendime sorarken geldi onun için örnek verdim.)Bu davranışın tam tersi olarak ben hala TSI'daki forum düzenini sağlamakla,siteye makale yazmakla meşguldüm tüm iyi niyetimle

Ama ben bunları yaparken hiçbir destek görmedim buradaki adminlerden Volkan abi seninle konuştuk dedin ki başka sitesi olanlar burada görev alamaz tamam dedik ses etmedik ki haklıydın zaten ama arkasından beni hemen engelledin MSN'den.konuşabilirdik neyin ne olduğunu amacımın ne olduğunu,site benim büyük hayalimdi içimde artniyet yoktu çok iyi biliyorsun

buradan görebilirsin bu siteyi ne zaman açmaya karar verdiğimi:

http://forum.pclabs.gen.tr/index.php?showtopic=60085&pid=825530007&st=0&#entry825530007

ama ben çok iyi bir tepki beklerken tam tersi birşeyle karşılaştım herkese bizi öcü gibi gösterdiniz lütfen bunu inkar etmeyin sanki yaptığımız ayıp birşeydi kendi emeğimizle birşeyler yapmak istiyorduk millete yararlı olalım diyorduk bunun için hareket alanımızın geniş olacağı biryere ihtiyacımız vardı ve bunu yaptık.Başarılıda olduğumuzu düşünüyorum.

Bir diğer meseleye geçelim:

benim dolduruluşa getirildiğimi söylüyorsun bunu nerden çıkarıyorsun anlamış değilim 21 yaşındayım neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt edebilecek durumdayım beni kimse kullanamaz bunu anlaman gerekli olduğunu düşünüyorum.

Şu ana kadar kimseye karşı saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum size hala "abi" diye hitap ediyorum bunuda eklemek istedim

daha da başka bu konu hakkında yazmak istemiyorum muhattaplarım MSN adresimi bilirle konuşmak istedikleri varsa buyursunlar.Eğer isterseniz başka iletişim yolu için gerekli bilgileride verebilirim.

edit:yukarıdaki yazımda çarpıtılan olay yoktur

snbarca
09.Ağustos.2006, 00:52
eline sağlık

Aydin
09.Ağustos.2006, 12:13
burada benim yaptığım bir hatayı gösterir misiniz?

bence sen aslında yaptığın hatayı çok iyi biliyorsun. ve mesajın editlendiği için masumane olarak "ne var bunda" diye örnek veriyorsun. hatırlarsan o mesajın sonuna bir smile koymuştun. hurmet'i rencide edici bir smile'dı. o smile'ı kullandıktan sonra bir melek gibi bunları yazmana şaşırdım doğrusu.

edit:yukarıdaki yazımda çarpıtılan olay yoktur

çarpıttığın yer zaten yukarıda gösterdiğim yer.

ayrıca bundan sonra konu ile alakasız yazılan bütün mesajları sileceğim. bir derdiniz varsa bunu yöneticilere anlatırsınız özel mesaj yoluyla veya diğer yollarla.

ALİ_can
09.Ağustos.2006, 12:18
[QUOTE=BarceloGS][B]
ne Zlatan özelliği düşürmek mi? dokunmadım bile Zlatan'a. Belki senin db uçmuştur. Sonunda bıktıracaksınız. Bir oyuncu için yaptığın şeye bak.

yok aga eline sağlıkta benim için bu oyunda zlatan çok önemli nerdeyse onun için bu yamayı indirdim ama özellikleri düşmüş görünce öle dedim kızma:(

VoLkaN BaROs
09.Ağustos.2006, 16:21
Niyetim kötü olsaydı siteyi kurduğumuz ilk 2 gün içinde burada Super moderatördüm.bu siteye çok büyük zararlar verebilirdim.mesela tüm adminleri banlayıp konuların hepsini silebilir forumu çökertebilirdim ama bu aklımın ucundan bile geçmedi çünkü onu düşünecek kadar şerefden yoksun bir insan değilim bunu çok iyi biliyorsunuz (buda aklıma acaba ne kadar kötü olabilirim diye kendi kendime sorarken geldi onun için örnek verdim.)Bu davranışın tam tersi olarak ben hala TSI'daki forum düzenini sağlamakla,siteye makale yazmakla meşguldüm tüm iyi niyetimle

Ama ben bunları yaparken hiçbir destek görmedim buradaki adminlerden Volkan abi seninle konuştuk dedin ki başka sitesi olanlar burada görev alamaz tamam dedik ses etmedik ki haklıydın zaten ama arkasından beni hemen engelledin MSN'den.konuşabilirdik neyin ne olduğunu amacımın ne olduğunu,site benim büyük hayalimdi içimde artniyet yoktu çok iyi biliyorsun

Şu ana kadar kimseye karşı saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum size hala "abi" diye hitap ediyorum bunuda eklemek istedim
Yazık ki şu yazdıklarını okudum, gerçi biz forumumuzun her zaman yedeğini alırız, öyle bir hainlikte olan hainliği yapana olur..

Şu forumda seni herkesten çok seven ve destek olan bendim, hem yöneticiliğinde hem de ayrıldıktan sonra. Yönetici iken her türlü sorununa koşmadım mı? her türlü yardımda bulunmadım mı? Seni mod yapan da bendim, sup mod yapan da... Git sor bakalım şuanki yöneticilere, yönetici ofisinde sizinle ilgili her mesajımda "ben Abdullahı severim, saygılı iyi niyetli birisi" diye hep sana destek verdim mi vermedim mi, ama şu son yaptıklarınla benim hem sevgimi sarstın hem güvenimi...

Dilersen artık "abi" de demiyebilirsin...

Bu işleri bu kadar basit sandığınıza göre gidip arkadaşı mahkemeye vermek için avukata başvurabilirsin. Eğer dava açılırsa lütfen forumun Öneri Eleştiri bölümüne ve buraya mahkeme dosyasının numarasını ve diğer bilgileri yazarsın biz de haksız çıkarız...

Bu konu burada kapanmıştır, bir daha bu konuyla ilgili yazmamanı rica ediyorum yazan kim olursa olsun mesajları silinecektir....

backstreetboy30
09.Ağustos.2006, 18:48
bir sey soracagım arkadaslar bu dosya zipden cıkarken hata veriyor yardımınızı bekliyorum....????????

SaRPeR1903
09.Ağustos.2006, 18:56
bir sey soracagım arkadaslar bu dosya zipden cıkarken hata veriyor yardımınızı bekliyorum....????????büyük küçük harf fark ediyor turksportal mı yazıyorsun

backstreetboy30
09.Ağustos.2006, 19:36
hayır sifreyi demiyorum sifre tamam yama cıkarken hata veriyor vinace de volume le ilgili bir hata yazıyordu win rar da keza öyle hata var cıksa bile tamamı cıkmıyor cıkınca yamanın tam boyutu ne kadar... olacak?????????????????????******

uA_izmirli
10.Ağustos.2006, 01:05
ellerine sağlık ellerin dert görmesin tuttuğun altın olsun

mclaren_18
10.Ağustos.2006, 11:43
yamayı ultraslan.com hazırlasaydı herhalde gençlerin güçleri ve değerleri bu kadar yüksek olmazdı.
Yinede emeğe saygı

sakarya37
10.Ağustos.2006, 12:02
yaw arkadaşım bu yamayı yapmışın eline sağlık ama oyun zevki kalmamış galatasarayı çok güçlü yapmışsın lütfen adaletli yama yaparsak daha iyi olur bence:s_fenerbahce: :s_galatasaray:

Scocco
10.Ağustos.2006, 13:03
yaw arkadaşım bu yamayı yapmışın eline sağlık ama oyun zevki kalmamış galatasarayı çok güçlü yapmışsın lütfen adaletli yama yaparsak daha iyi olur bence:s_fenerbahce: :s_galatasaray:

kardeşim tamam Galatasaray gençleri abartılmıştır. 3. versiyonda düzeltilecek hatta ön çalışmalarında düzeltildi. Fenerbahçe'den de aynı şekilde düzenlemeler yapıldı.

rectangle
10.Ağustos.2006, 13:40
dün Arda'nın oyununu görünce arkadaşa biraz da olsun hak vermeye başladım hakikaten Galatasaray'ın gençlerinde iş var fakat bunu fazla abartmakta biraz abes kaçar

JunkChorn
10.Ağustos.2006, 13:58
ellerine saglık saol kardes...

kemal_soylu
11.Ağustos.2006, 14:34
kardeşim dehşet olmuş yafff ellerine saglık..!arada bi yap böle =)

barcelos
12.Ağustos.2006, 00:24
ya bişey socam bi ... fernandez mi ne war dı adını unuttum.özellikleri süperdi herkezin önderdiği.yamayı yükleyince onu bulamıyorum böyle bişeye denk gelen oldumu yoksa

Scocco
12.Ağustos.2006, 00:59
ya bişey socam bi ... fernandez mi ne war dı adını unuttum.özellikleri süperdi herkezin önderdiği.yamayı yükleyince onu bulamıyorum böyle bişeye denk gelen oldumu yoksa

arkadaş oyuncu ispanyol mu? İspanyolsa var "Alejandro Sanchez fernadez" değilse uyruğunu belirt yardimcı oliyim.

..JoaQuiN..
12.Ağustos.2006, 01:14
Karde$im süper oLmu$.. eLine emegine Saglık..SaoLasın..

Matias Fernandez mi ?

S-B-Z
12.Ağustos.2006, 01:21
dostum bişey soracam 6,03 olmadan yapınca ne oluyor açılmıyormu veya hatamı veriyor?
6,03 olması lazım demişsin o açıdan.

Scocco
12.Ağustos.2006, 11:22
dostum bişey soracam 6,03 olmadan yapınca ne oluyor açılmıyormu veya hatamı veriyor?
6,03 olması lazım demişsin o açıdan.

6.03 yüklü olmazsa oyun açıldığında genelde tipik "accary" hatası verir.

ataman5
12.Ağustos.2006, 17:20
valla beşiktaşıma bi batuhan kazandırmışın kardeş eyww gzel yama gs nin gençleride iiyi yaa brzck kısabilirsin ama özelliklerini

Archilles_TR
13.Ağustos.2006, 16:06
mevkii hatası var 2. versiyon çıkardın yine de Türkiye Ligi'ni düzeltememişsin
Nuri Şahin dm yapmışsın
daha bir çok hata var
doğru dürüst bişey yapmaya çalış yapıyorsun o kadar merakla bekliyoruz bişeye benzemiyor

_kenan_
13.Ağustos.2006, 16:27
dostum yamayı indirecem saol da 6,03 de neyin nesi ben de vamı yok mu bilmiyorum nerden bulabilirim....

biraz acele olursa sevinirim dostum saol....

Scocco
13.Ağustos.2006, 16:28
mevkii hatası var 2. versiyon çıkardın yine de Türkiye Ligi'ni düzeltememişsin
Nuri Şahin dm yapmışsın
daha bir çok hata var
doğru dürüst bişey yapmaya çalış yapıyorsun o kadar merakla bekliyoruz bişeye benzemiyor

Kardeşim sana birşey beğendirmeye çalışırsak indirenlerin yüzde 90sını yamayı beğenmez. Nuri Sahin zeten DM oynuyor. Bu konuda kimsenin itirazı olmaz. Sen bu konuda sorun çıkartıyorsan o zaman kendin yap. Ben çoğu mevki hatasını 6.03 üzerinden düzelttiysemde demekki otunda daha çok hata varmış.

_kenan_
13.Ağustos.2006, 16:31
dostum yamayı indirecem saol da 6,03 de neyin nesi ben de vamı yok mu bilmiyorum nerden bulabilirim....

--------------------------------------------------------------------------------

Scocco
13.Ağustos.2006, 16:31

6,03
datalı: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28357

datasız: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28401

datasızı indirsende olur.

_kenan_
13.Ağustos.2006, 16:32
saol dostum harikasın....

tamam ama ne farkı var bu yamanın çalışması için hangisini indirecem...saol...

Scocco
13.Ağustos.2006, 16:39
saol dostum harikasın....

tamam ama ne farkı var bu yamanın çalışması için hangisini indirecem...saol...

Farketmez ikisindede çalışır.

_kenan_
13.Ağustos.2006, 16:42
saol dostum sana zahmet bunun kurulumunu anlatırmısın datalıyı indiriom da sonra hata olmasın....saol

vede dostum bu başka yamalar la çalışırmı yani :::resim yaması,skin,tr yama filan gibi...saol

dostukm verdiğin linkte 03.08.2006 yazmıoda 01.08.2006 yazıo neden hangisi 2 gün 2 gündür...saol...indiriom ha ...

Archilles_TR
13.Ağustos.2006, 17:46
Kardeşim sana birşey beğendirmeye çalışırsak indirenlerin yüzde 90sını yamayı beğenmez. Nuri Sahin zeten DM oynuyor. Bu konuda kimsenin itirazı olmaz. Sen bu konuda sorun çıkartıyorsan o zaman kendin yap. Ben çoğu mevki hatasını 6.03 üzerinden düzelttiysemde demekki otunda daha çok hata varmış.
Nuri Şahin gerçekte amc oynuyor doğrusu bu

Scocco
13.Ağustos.2006, 17:50
saol dostum sana zahmet bunun kurulumunu anlatırmısın datalıyı indiriom da sonra hata olmasın....saol

vede dostum bu başka yamalar la çalışırmı yani :::resim yaması,skin,tr yama filan gibi...saol

dostukm verdiğin linkte 03.08.2006 yazmıoda 01.08.2006 yazıo neden hangisi 2 gün 2 gündür...saol...indiriom ha ...

Türkçe yama ve skinlerde sorun çıkarmaz. İndirdiğin zaman v2 yazacak rarda onu indirirsin.

sanalkardes
13.Ağustos.2006, 18:40
sağol kardeş

Lucas Neill
13.Ağustos.2006, 19:38
teşekkürler emeğine sağlık

ozzy_casanova
14.Ağustos.2006, 16:34
dostum eline sağlık ama bence arda daha da iyi olabilirdi son 2 maçına bakılınca ama bence abartma var ama galatasarayda diil bence anelka çok abartılmış anelka öyle bi oyuncu diil yeni versiyonda dikkat edersen bi de arda sol taraftada sağ da da oynayabiliyor ayarlarsın neyse ama süper olmuş emeğine sağlık teşekkürler!!!

Eren91
14.Ağustos.2006, 19:23
çok yavaş inio yaw

barcelos
14.Ağustos.2006, 20:38
Karde$im süper oLmu$.. eLine emegine Saglık..SaoLasın..

Matias Fernandez mi ?

ewt o .şili li

C.R.7
14.Ağustos.2006, 20:42
dostum bende hata war oyunu her iletlettigimde oyunu oto savelior ve tayland parasina çevirior ücretleri... yardimci olursan sewinirm..
yama için teşekkürler..

Scocco
14.Ağustos.2006, 22:28
dostum bende hata war oyunu her iletlettigimde oyunu oto savelior ve tayland parasina çevirior ücretleri... yardimci olursan sewinirm..
yama için teşekkürler..

Bu hata yamadan kaynaklanmıyor. Senin oyun ayarlarını kontrol etmen lazım.

selim41
14.Ağustos.2006, 22:50
ya kardes walla bende bisi anlamadım datasızı indirsemde olurmu**??

C.R.7
14.Ağustos.2006, 23:39
Bu hata yamadan kaynaklanmıyor. Senin oyun ayarlarını kontrol etmen lazım.

tmm dostum auto save every day yapmiş kendi kendine:D
Dil sorununuda başka patch indirerek hallettim saoLasin..

emreözdoğan
15.Ağustos.2006, 13:00
öncelikle herkese saygılar selamlar. ben forumunuza yeni üye oldum. sayfaları dolaşırke gözüme çarptı. fm 2006'nın yeni versiyonunu indirmek istedim. download diyorum kullanıcı adımı ve şifremi soruyo. giriyorum ama kabul etmiyo. sonucunda da download yapamıyorum. bu kadar güzel bi çalışmayı download edemedim çok üzgünüm. neden kullanıcı adım ve şifrem kabul edilmiyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Silent Island
15.Ağustos.2006, 17:18
forumdan ayrı bir üyelik istiyor orası dostum.şu anki üyeliğin sadece turksportal forumlarına olan üyeliğindir.bir de turksportal üyesi olman gerek.ana sayfada bir yerlerde vardır üyelik yeri. ;;)

Eren91
15.Ağustos.2006, 22:26
bende hiç bişe olmadı deişen...aurelio filan türk filan olmadılar

emreözdoğan
15.Ağustos.2006, 23:26
forumdan ayrı bir üyelik istiyor orası dostum.şu anki üyeliğin sadece turksportal forumlarına olan üyeliğindir.bir de turksportal üyesi olman gerek.ana sayfada bir yerlerde vardır üyelik yeri. ;;)
eyvallah kardeş saolasın. indiriyorum şimdi. bakıyorumda çok güzel bişeymiş sanırım. herkes öyle diyor. yapanların ellerine sağlık. tekrar teşekkürler

SaRPeR1903
15.Ağustos.2006, 23:27
bende hiç bişe olmadı deişen...aurelio filan türk filan olmadılardatanın içine atıp hepsine evet i seçtinmi ?

bu arada etimesgut şekerspor'da Beşiktaşın yedek kalecisi volkan ünlü var oysa o hala beşiktaş da ;)

emreözdoğan
15.Ağustos.2006, 23:40
ben oyunu indirdim. oyunu yüklediğim klasöre fm2006 data'nın içine attım bu yamayı. orda bi winrar dosyası oluşmuş. şimdi ne yapmam gerekiyor? başka bişeylerde yapacak mıyım yoksa direk oyuna girsem bu yama yüklenmiş olur mu?

herşeyi hallettim ama tek bi sorunum kaldı. bu yeni versiyonun çalışması için oyunu 6.03'e update etmemiz gerekiyormuş. bunu nasıl yapçaz? bilgi verirseniz sevinirim

Scocco
16.Ağustos.2006, 11:53
ben oyunu indirdim. oyunu yüklediğim klasöre fm2006 data'nın içine attım bu yamayı. orda bi winrar dosyası oluşmuş. şimdi ne yapmam gerekiyor? başka bişeylerde yapacak mıyım yoksa direk oyuna girsem bu yama yüklenmiş olur mu?

herşeyi hallettim ama tek bi sorunum kaldı. bu yeni versiyonun çalışması için oyunu 6.03'e update etmemiz gerekiyormuş. bunu nasıl yapçaz? bilgi verirseniz sevinirim

6.03 versiyonu:
datalı: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28357

datasız: http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28401

Bunların hehangi birisini indirsende olur. Datasızı daha az yer kaplıyor. Datalısı daha fazla. Keyfine göre saç

emreözdoğan
16.Ağustos.2006, 12:19
teşekkürler. peki ikisinin arasında herhangi bi fark var mı? hangisini yüklesem daha iyi olur? bide yüklediğim ama çalışmayan rar dosyasını siliyim mi? bide ben dün oyuna girdim. versiyon 6.0 yazıyodu. sonra yeni oyun dedim ama hata verdi. yeni oyunu başlatamadı. kurulumu yapmadı. şimdi bu yükleyeceğim şeyde böyle bi sorun olmaz dimi?

Cyzio
16.Ağustos.2006, 12:22
konunun ilk sayfasında yazıo versiyon 6.03 olmalı sende.Sonra indirdiğin db ile 6.03 ün db sini değiştirecen;) db dosyasıyla değiştireceksin

emreözdoğan
16.Ağustos.2006, 14:30
çok teşekkür ederim. şimdi herşey oldu. oyun süper olmuş vallaa. eminimki v3 dahada güzel olacaktır. ellerinize emeğinize sağlık

bu arada bende 2 tane hata buldum. birincisi ist. belediyespor'un menajeri abdullah avcı yerine arif erdem yapılmış. abdullah avcı'da baş antrenör yapılmış. ikinciside uğur inceman ön libero (dm) değil, ofansif orta saha (amc) oyuncusudur. ayrıca yine manisaspor'da borbicone defans yapılmış. borbicone ön liberoda (dm) oynayan bi oyuncu. bu hatalarda v3'te düzeltilir sanırım.

koko626
16.Ağustos.2006, 18:07
hayır sifreyi demiyorum sifre tamam yama cıkarken hata veriyor vinace de volume le ilgili bir hata yazıyordu win rar da keza öyle hata var cıksa bile tamamı cıkmıyor cıkınca yamanın tam boyutu ne kadar... olacak?????????????????????******
aynı sorun bendede var arkadaşlar..rardan çıkarırken hata veriyor..yardımcı olursanız sevinirim..

Foo
16.Ağustos.2006, 18:36
oncelikle yama icin bir $eyler soyliyim.
yama unofficial bir patch olarak zaten super; adam para beklemiyor; ama yine de oturup kasmi$sa onun elinden opulur ba$ka bir $ey yapilmaz.
tabii ki cok kastirirsaniz bir iki ufak hata bulunabilir; hatta daha da buyuk hatalar bulunabilir; ama tum bunlara ragmen cok te$ekkurler arkada$a.
haricinde yamayi indirip kurdum fakat henuz kastirmadim oyunu; biraz daha inceleyeyim yorumlarimi yazarim.

engin_can
17.Ağustos.2006, 17:33
abi cisse 1 yıllık kiralık onuda düzelt ve arda onunda sol kanadınıda ekle unutma artı carrusca matias delgado nun teknikleri biraz daha yükseltilmei anelkanın teknikleri düşürülmeli biraz itibarı falan appiahın ki yükseltilmeli riberyden ortak payı ekle gs olarak yani geliri olsun yani msn ac ben gerisini söylerim

Eren91
17.Ağustos.2006, 18:32
hepsine ewet deidm ama yine bişe olmadı???

Furky
17.Ağustos.2006, 19:31
Öncelikle ellerine sağlık... bende kendim oynamak için yaptım bişeyler ama saatlerimi aldı onun ıcın bılırım nekadar zor oldugunu .... geneler olarak beğenilmiş ama 1 eylulumu beklesem ne ?

SaRPeR1903
17.Ağustos.2006, 19:36
hepsine ewet deidm ama yine bişe olmadı???yeni oyun açtın mı eski oyunlarda geçerli olmuyor ;)

Scocco
17.Ağustos.2006, 23:43
3. versiyonla ilgili ilk ekran görüntüleri:
http://img176.imageshack.us/img176/7972/44io0.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=44io0.jpg)
http://img179.imageshack.us/img179/8559/tttj9.th.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=tttj9.jpg)
http://img167.imageshack.us/img167/7383/33in1.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=33in1.jpg)

Krusty
17.Ağustos.2006, 23:46
3. versiyonla ilgili ilk ekran görüntüleri:
http://img176.imageshack.us/img176/7972/44io0.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=44io0.jpg)
http://img179.imageshack.us/img179/8559/tttj9.th.jpg (http://img179.imageshack.us/my.php?image=tttj9.jpg)
http://img167.imageshack.us/img167/7383/33in1.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=33in1.jpg)

Mert Nobre güzel olmuş :n:

Scocco
18.Ağustos.2006, 14:47
abi cisse 1 yıllık kiralık onuda düzelt ve arda onunda sol kanadınıda ekle unutma artı carrusca matias delgado nun teknikleri biraz daha yükseltilmei anelkanın teknikleri düşürülmeli biraz itibarı falan appiahın ki yükseltilmeli riberyden ortak payı ekle gs olarak yani geliri olsun yani msn ac ben gerisini söylerim

Cisse oyunda 2007ye kadar kiralık olmak zorunda. Carrusca ve Delgado'nun tekniksel özellikleri zaten normal şekilde ayarlanmış. Abartırsam pek uymaz. Galatasaray updatenin 1. ve 2. versiyonunda Ribery'den yüzde 50 paya alacak. Co-ownership uygulaması söz konusu olamaz.

Signor Joga
18.Ağustos.2006, 23:26
ya bu v3 ne zmn çıkar dostum v2 harikaydıda...:)

Scocco
18.Ağustos.2006, 23:57
3. verisyon 1 Eylül'de çıkacak.

tahsinkoroglu
19.Ağustos.2006, 01:26
1 Eylül biraz geç olacak
ya hakkaten v2 süper ama insan bunu görünce v3 ile de umutlanıyor...
Bi de herkesin ortak ricasıdır Galatasaray'da ısrarlı davranmasanız iyi olur diye düşünüyorum...

Önemli:
Bu yeni updatelerde en ufak liglere kadar güncelleme yapılıyor mu?
Örneğin Amerika MLS Ligi veya Arjantin Ligi tümden güncelleniyomu ?
Sadece Türkiye Liginde Sınırlı olmamalı...

SaRPeR1903
19.Ağustos.2006, 01:27
inşallah gençlerin özellik ve fiyatlarını düşürmüssündür.Gerçekle uzaktan yakından alakası yok Gs'nin gençlerinin ;)

1 eylül e 10 gün var abartma istersen transferler kesinleşmiş olacak

uğuray1907
19.Ağustos.2006, 20:21
ya bisey sorucam ben bunu indirmek istiyorumda bu yama version 6.0.2 icin demi. yoksa 6.0.3 icinmi onu merak ediyorum...ha bide bu yama sadece orjinal cd ler icin mi yoksa korsanlar icinde oluyomu?????

madden
19.Ağustos.2006, 21:48
harika bi update ben update die buna derim abi bekliyoruz

baya bi update indirdim ama hepsinde ayrı hatalar vardı

sıfır hata yahu

bravooooo

Eren91
20.Ağustos.2006, 01:02
hmmm ben oynadığım oyuna devam ediyordum ondandır :)

uğuray1907
20.Ağustos.2006, 12:37
ya bisey sorucam ben bunu indirmek istiyorumda bu yama version 6.0.2 icin demi. yoksa 6.0.3 icinmi onu merak ediyorum...ha bide bu yama sadece orjinal cd ler icin mi yoksa korsanlar icinde oluyomu?????

soruma cevap arıyoruuuuuuuuummmmmmm(/1)

SaRPeR1903
20.Ağustos.2006, 12:57
soruma cevap arıyoruuuuuuuuummmmmmm(/1)6.0.3 için iki kere yazmana gerek yok

uğuray1907
20.Ağustos.2006, 15:40
tmm saolun...

Kaan Souza
20.Ağustos.2006, 20:16
1 eylulu beklıımmı ındırıımmı..na***agıımı sasırdım...

tahsinkoroglu
21.Ağustos.2006, 15:24
Bu yeni updatelerde en ufak liglere kadar güncelleme yapılıyor mu?
Örneğin Amerika MLS Ligi veya Arjantin Ligi tümden güncelleniyomu ?
Sadece Türkiye Liginde Sınırlı olmamalı...

kral_67
23.Ağustos.2006, 11:54
çok güzel bir yama v3 ü bekliyoruz saolun...

super_menager
26.Ağustos.2006, 15:04
Mateja Kezman Ve Deivid De souza'yı FENERBAHÇE'YE Alırsan sevinirim.

Ya benim bi sorunum var. Bi oyuncuyu soruşturuyorum ya da teklif yapıyorum milan, chelsea, villareal gibi kulüpler peşine düşüyo. Cruz Azul takımında cezar delgado die bi forvet var. Adama 3MN önerdim. Pattt!!! villareal 8.5MN Olympiakos 8MN İnter7MN Teklif yaptı.Ve bi çok kulüp izlemeye aldı. Sonra hırs yapıt aldım ama buna bi çare lazım.

Azer
28.Ağustos.2006, 13:24
3. verisyon 1 Eylül'de çıkacak.

Abi çıkarda gözünü sevim şu oyuncu güçlerini abartma.Mesela gs li ferhatı roberto carlos yapma.bende gs liyim ama tarafsız olmak zorundayız.alt yapı çok güçlü gs nin fakat bırak zamanla gelişsinler.baştan hepsini süper yapmak olmaz.yinede ayın 1 ini bekliorum büyük bi sabırla

KaPaLı
28.Ağustos.2006, 13:25
Abi çıkarda gözünü sevim şu oyuncu güçlerini abartma.Mesela gs li ferhatı roberto carlos yapma.bende gs liyim ama tarafsız olmak zorundayız.alt yapı çok güçlü gs nin fakat bırak zamanla gelişsinler.baştan hepsini süper yapmak olmaz.yinede ayın 1 ini bekliorum büyük bi sabırla,

bencee Gençler zamanlaa Gelişio dostum

Azer
28.Ağustos.2006, 13:26
inşallah gençlerin özellik ve fiyatlarını düşürmüssündür.Gerçekle uzaktan yakından alakası yok Gs'nin gençlerinin ;)

1 eylül e 10 gün var abartma istersen transferler kesinleşmiş olacak

patron sadece gs nin gençlerinin fiyatları değil.bütün takımların oyuncularının fiyatları uçuk.trabzonlu umut bulut 7 trilyon.su fiyatlar ve güçler dengelenmeli

,

bencee Gençler zamanlaa Gelişio dostum

bi bak istersen futbulculara daha nasıl gelişcekler.oyunun başında koy hepsini takıma şampiyonlar ligini alırlar.ki bu sadece benim düşüncem değil tüm forumun düşümcesi.genel olarak oyuncu fiyatları uçuk ve gs nin gençleri abartı

super_menager
28.Ağustos.2006, 14:49
Gerçekten gençler uçuk olmuş..
Beşiktaşın en pahalısı Gökhan Güleç biraz saçma değil mi?

Çok fazla regen olması iyi olmuyo. Sayılaını biraz azaltmak lazım. (/1)

canaliaa
28.Ağustos.2006, 14:50
galatasarayı çok abartmasan sevinirim öncekinde uçmuş gs inş bu sefer öle olmaz

Azer
28.Ağustos.2006, 16:32
Gerçekten gençler uçuk olmuş..
Beşiktaşın en pahalısı Gökhan Güleç biraz saçma değil mi?

Çok fazla regen olması iyi olmuyo. Sayılaını biraz azaltmak lazım. (/1)

Evet gökhan güleçi bi kenara bırak galatasaraylı oğuz 5 trilyon trabzonlu umut 10 trilyon.en fazla 1 er trilyon olur

yeteer
28.Ağustos.2006, 17:29
ss de ailton bjk daydı onu free ye alsan daa ii olur

Azer
29.Ağustos.2006, 13:07
ss de ailton bjk daydı onu free ye alsan daa ii olur

Ailton free değilki.Beşiktaş oynatmıo.yollamaya çalışıyor

barcelos
29.Ağustos.2006, 19:29
büyük sabırsızlıkla bekliyorum.daha yeni oyun açtım ama olsun değer walla.

bide bişey belirtmek isterim.bu son yaptığın yamada şekersporu seçemiyordum.bu düzeltilirsen iyi olur.kariyer için uygun bir takım da

bulut14551
29.Ağustos.2006, 19:46
Ailton free değilki.Beşiktaş oynatmıo.yollamaya çalışıyor

AİLTON BEŞİKTAŞ DAN GİDELİ GÜNLER geçti

Signor Joga
30.Ağustos.2006, 11:01
Mateja Kezman Ve Deivid De souza'yı FENERBAHÇE'YE Alırsan sevinirim.

Ya benim bi sorunum var. Bi oyuncuyu soruşturuyorum ya da teklif yapıyorum milan, chelsea, villareal gibi kulüpler peşine düşüyo. Cruz Azul takımında cezar delgado die bi forvet var. Adama 3MN önerdim. Pattt!!! villareal 8.5MN Olympiakos 8MN İnter7MN Teklif yaptı.Ve bi çok kulüp izlemeye aldı. Sonra hırs yapıt aldım ama buna bi çare lazım.

abisi senin o cruz azulda cesar delgado diye bi adam war dediğin şuanda dünyanın en büyük kulüplerinin gözlemi altında olan bir oyuncu ;)

sanalkardes
30.Ağustos.2006, 11:38
kardeş süper olmuş ellerine sağlık

super_menager
30.Ağustos.2006, 16:35
abisi senin o cruz azulda cesar delgado diye bi adam war dediğin şuanda dünyanın en büyük kulüplerinin gözlemi altında olan bir oyuncu ;)
O sadece bir örnekti. Başka oyuncularda da öyle oluyo.
Mesela tarih: 20 Ağustos! Ferddy Adu ya hiç teklif falan yok. Teklif yaptım. Ama alamadım, niye; Çünkü Milan devreye girdi ve aldı.:(

Azer
30.Ağustos.2006, 18:38
O sadece bir örnekti. Başka oyuncularda da öyle oluyo.
Mesela tarih: 20 Ağustos! Ferddy Adu ya hiç teklif falan yok. Teklif yaptım. Ama alamadım, niye; Çünkü Milan devreye girdi ve aldı.:(

Kardeş sen o oyuncuları bitek kendinin izlediğinimi sanıyorsun.Bütün dünya izliyor.adam bakıyor teklif gelmiş kapcaklar hemen o da teklif sunuyor.alcağın adama takma ad ver yada fiyat arttır oyuncuyada maximum verceğin parayı ver tam alcağın gün iptal et.yine teklif sun bu sefer kimse bu oyuncuya teklif götürmez.götürseler bile az sayıda takım olur

dabadiba
30.Ağustos.2006, 20:19
bişey sorcam ömerdinhonun yaptığı update vardı o noldu

super_menager
30.Ağustos.2006, 20:24

Ewet bende göremedim.

super_menager
30.Ağustos.2006, 20:25

Ewet bende göremedim.

canaliaa
30.Ağustos.2006, 20:58
Ewet bende göremedim.

omrdinho başka sitey üye olmuş başka sitelerdede yaması bulunmaması grekiyormuş onun yüzünden yaması çıkarıldı

ICEMAN
30.Ağustos.2006, 21:04
benim oyunun versiyonu 6.03 değil direk bunu kursam sorun çıkarmı yada hata verirmi birde 6.03 yamasını direk kursam birşey olurmu yane araya hiçbir yama kurmadan direk 6.0 ın üstüne 6.03 kursam sorun çıkarmı eline sağlık arkadaşım bu arada :)

Comanche72
30.Ağustos.2006, 21:28
cikmaz herald

solidfb
31.Ağustos.2006, 11:56
Version 3 bugün çıkıyor değil mi?

Heyecanla bekliyorum özellikle Fenerbahçe'nin yeni kadrosuyla oynamak için.....

Pardon bugün 1 Eylül diye düşündüm.

Ama yarın çıkarsa ii olur hakikaten bu update.Yeni transferlerle oynamak iyi olur.

Herkese iyi günler....

canaliaa
31.Ağustos.2006, 14:22
Version 3 bugün çıkıyor değil mi?

Heyecanla bekliyorum özellikle Fenerbahçe'nin yeni kadrosuyla oynamak için.....

Pardon bugün 1 Eylül diye düşündüm.

Ama yarın çıkarsa ii olur hakikaten bu update.Yeni transferlerle oynamak iyi olur.

Herkese iyi günler....

bugün değil yarın

Mazlum07
31.Ağustos.2006, 16:35
hahahahahahaha

tosunpasa
31.Ağustos.2006, 17:57
hahahahahahaha
kardeş gülünecek ne var anlamadım doğrusu?

yyurduseven
31.Ağustos.2006, 18:54
bırak gülsün ilk mesajı adamın.daha çok güler bu gidişle :) Update hoş olmuş.Son versiyonla hatlar da minimuma iner daha iyi olur herhalde. Başarılar...

super_menager
31.Ağustos.2006, 19:25
Yarın çok yığılma olur. Ben ertesi gin yüklüycem. Sabırsızlıkla bekliyorum:)

canaliaa
31.Ağustos.2006, 20:08
yarın 18:00 saatinde bitiyor kaç transfer daha olur belki yarına da yetişmez

solidfb
31.Ağustos.2006, 20:50
Ben de sabırsızlıkla bekliyorum.BU işte emeği geçen herkese teşekkürler....

Azer
31.Ağustos.2006, 21:06
bende sabırsızlanıyorum ama inşallah yine galatasaray barcelona gibi olmazda kimse hayal kırıklığlına uğramaz

canaliaa
31.Ağustos.2006, 21:46
bunu fenerlilere tavsiye etmem arkadaş galatasarayı uçurmuş feneri berbat etmiş

alpcan10
31.Ağustos.2006, 22:06
ya ben bu yamayı yukledım ama yanı oyun diince acılmıo yeniden yukledım oyunu bu seferde turkce olmuo yardım edermısınız?

ya ben bu yamayı yukledım ama yenı oyun diince acılmıo yeniden yukledım oyunu bu seferde turkce olmuo yardım edermısınız?

Hugo
01.Eylül.2006, 10:28
yarın 18:00 saatinde bitiyor kaç transfer daha olur belki yarına da yetişmez

kulüpler transferin 1-2 gün daha uzatılmasını istemişler...

Signor Joga
01.Eylül.2006, 11:25
ewt bugun 1 eylül umarım akşama doğru çıkar yama :)

Azer
01.Eylül.2006, 12:17
bunu fenerlilere tavsiye etmem arkadaş galatasarayı uçurmuş feneri berbat etmiş

Galatasaraylı olarak katılıyorum.Kaç gündür yazıyor herkes ama umarım bu sefer düzgün olur.ama yinede baya uğrasıyor hakkını yemeyelim

canaliaa
01.Eylül.2006, 14:54
transfer dönemi uzamış mı?

Frederick
01.Eylül.2006, 16:19
abi sunun en yenisini yapsana süper olanını!

super_menager
01.Eylül.2006, 17:17
kulüpler transferin 1-2 gün daha uzatılmasını istemişler...
Öyle bişey olacağını sanmıyorum!!!:p

Hugo
01.Eylül.2006, 17:35
Öyle bişey olacağını sanmıyorum!!!:p

biz de bir yerimizden uydurmadık herhalde !

kaynak: zaman gazetesi /spor eki 4. sayfa

abi sunun en yenisini yapsana süper olanını!

sanırım bugün en som versiypnu çıkacak..

Kezmanlı , deivid li , inamoto lu, ricardinho lu

Azer
01.Eylül.2006, 17:38
[QUOTE=C@RLosTeVeZ]biz de bir yerimizden uydurmadık herhalde !

adam uydurdun dememişki.sen sordun o da sanmıyorum dedi.kompleksinmi var hemen yalan sölemiyor moduna giriyorsun.insanlar düzgünce cevaplıyor soruları

Hugo
01.Eylül.2006, 18:28
[QUOTE=C@RLosTeVeZ]biz de bir yerimizden uydurmadık herhalde !

adam uydurdun dememişki.sen sordun o da sanmıyorum dedi.kompleksinmi var hemen yalan sölemiyor moduna giriyorsun.insanlar düzgünce cevaplıyor soruları

tamam ben de sanmıyorsan orda yazıyor dedim
ben haberi verdim uzatılıyor demedim ki?

Kompleksliyim ! Agresifim !

:n: :n: :n:

heyecanlı bekleyiş sürmekte

herkes Barcelo Gs nin işte versiyon 3 diyerek son update yi sunmasını bekliyor...

canaliaa
01.Eylül.2006, 20:23
transfer dönemi bitti güncellemeleri bekliyoruz

Vale
01.Eylül.2006, 20:54
Sabırsızlıkla bekliyoruz ..

Signor Joga
01.Eylül.2006, 21:44
abi hade ya çıkart artık şu updatei transferde kapandıı

Azer
01.Eylül.2006, 21:46
hade yaw.ne zaman cıkcam

hade yaw.ne zaman cıkcam

cıkcak :).beklemekten kaynaklı

Scocco
01.Eylül.2006, 21:59
Ben BarceloGS arkadaşlar. Kusura bakmayın aksilikler ve işlerim çıkınca geç kaldım. Yama konusunda birtakım sorunlar oluştu. Yama yüzde 70 ihtimalle çıkacak. Bilgisayara format atmadan önce birtakım düzenlemeler yapmıştım ama yedeğe aldım. En geç ayın 3ünde çıkma ihtimali var. Dört dörtlük bir yama istiyorsanız biraz sabır edin. Bu durumu anlayışla karşılamanız halinde yamanın çıkma ihtimali daha da artar, fakat tepki vermeniz halinde tersi olur.

Azer
01.Eylül.2006, 22:09
Ben BarceloGS arkadaşlar. Kusura bakmayın aksilikler ve işlerim çıkınca geç kaldım. Yama konusunda birtakım sorunlar oluştu. Yama yüzde 70 ihtimalle çıkacak. Bilgisayara format atmadan önce birtakım düzenlemeler yapmıştım ama yedeğe aldım. En geç ayın 3ünde çıkma ihtimali var. Dört dörtlük bir yama istiyorsanız biraz sabır edin. Bu durumu anlayışla karşılamanız halinde yamanın çıkma ihtimali daha da artar, fakat tepki vermeniz halinde tersi olur.

Kimsenin tepki gösterceği yok merak etme.heyecanla beklediğimizden soruyoruz sürekli.biraz daha dişimizi sıkacaz.ve bi ricam daha oyunda bitakım değişiklikler yapmanı rica ettik.sen forumda yoktun.onlara bi göz atarsan sevinirim.

Scocco
01.Eylül.2006, 22:10
Ok inceledim

Azer
01.Eylül.2006, 22:12
tamam sağol.sakın yanlış anlama herkes cok beğeniyor yaptığın işi ama bu fm tiryakilik olduğundan bitakım isteklerde bulunuyoruz

canaliaa
01.Eylül.2006, 22:18
tamam sağol.sakın yanlış anlama herkes cok beğeniyor yaptığın işi ama bu fm tiryakilik olduğundan bitakım isteklerde bulunuyoruz

ben fenerli olarak o kadar beğenmedim inşallah bu seferki daha adil olur

Azer
01.Eylül.2006, 22:21
Galatasaraylı olarak katılıyorum.Kaç gündür yazıyor herkes ama umarım bu sefer düzgün olur.ama yinede baya uğrasıyor hakkını yemeyelim

dostum ben zaten sana katılmıstım o konuda.galatasaray abartı ve bazı oyuncuların fiyatları uçmuş ama bu yamayı sadece gs ye yorumlayıp kötü demek olmaz.adam tüm dünyayı yapıyor.ama o konuda haklısın.

Scocco
01.Eylül.2006, 22:31
ben fenerli olarak o kadar beğenmedim inşallah bu seferki daha adil olur

Kardeşim bak. 2.versiyonda Türkiye Liginden en güçlü takım Fenerbahçe. Bunu kabul etmen lazım 65 milyon euroluk bütçe, oyuncuların birçoğu eskisinden kötüydü o düzeltildi Stada gelen seyirci arttırıldı. Galatasaray'da bir gençler abartılmış zaten o da düzeltilecek. Stat muhtemeldir dedim o da gerçek çıktı. 50 milyon dolar kulübün borcu var oyunda. Daha ne yapmam gerekir onu anlamadım. Bu seferki versiyonda Fenerbahçe'ye yeni transferleri bütçeyi normal şekilde biraz düşüreceğim.

KaÇaK_1907
01.Eylül.2006, 22:31
Valla denemedim yorum yapmak istemiyorum ama inş. dengeler abartılmaz...

Azer
01.Eylül.2006, 22:35
ya beyler dengeler dediğiniz bi gsnin alt yapısı.tamam abartı ama cok fazlada düşmemeli.gs nin alt yapısını tüm dünya kabul ediyor.orta bi seviye ayarlanmalı zamanla artmalı.tek sorun o ve oyuncu fiyatları.yoksa yamaya bok atmayalım.eleştri farklı bişey yargılamak farklı bişey

Hugo
01.Eylül.2006, 22:49
Barcelo Gs kardeşim o kadar bekledik daha da bekleriz . Güncel ve Daha Güzel FM için Sabredelim beyler.

Bu arada senin işin de zor avrupada ve türkiyede transferler çok hızlı gelişiyor..

Bunları Düzenleyebilmen için de buraya bildiğimiz habberimiz olan son transferleri yazalım derim.

4 büyüklerin transferleri ortada zaten

ben başlıyorum
martins- newcastle
kluivert-psv eindhoven

ze roberto - santos

super_menager
01.Eylül.2006, 22:55
Adanaspor 36 yeni futbolcuyla sözleşme imzalamış.

Azer
01.Eylül.2006, 23:01
Milan Baros- Schalke’

Gronkjaer- Stuttgart

zigic-racing santander andranik teimourian-bolton juanfran-osasuna

pedrettş-auxerre(imza yarin)

carlos tevaz kardeşim iyi düşündün bu transfer yardımını.adam tek başına uğresıyor.biliyordur belki ama yazdık 5-6 tane

dabadiba
01.Eylül.2006, 23:28
beyler bu barceloGS deilki barceloyla msnde konustum o deil işletiyor siiz

Azer
01.Eylül.2006, 23:34
barçags bak ne diyor adam ne diyorsun

valla yama cıksında kim neyse ne beni ilgilendirmez

Scocco
01.Eylül.2006, 23:52
Dadabida saçmalamış. Msnye bile girrmiyorum bu aralar.

Arkadaşlar fm editörde bir sorun çıktı veritabanı açılırken "application serious" hatası verdi. Sorunun düzelmesi biraz güç. Daha önceden pcyi formatlamadan kaynaklanabilir.

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:04
eski nickin nasıl barceloGS ya barceloGS hala kayıtlı sitede yalancılık yapma hem adama bak ya

daha bugün üye olmusun zaten kandırma milleti

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:08
helal olsun valla iyi tespit etmişsin

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:11
cevap versin hadi herkezi kandırmıs burda sonrada dabadiba sacmalıyo eski nickim barceloGS diyo daha bugün üye olmus bizi kandıracağını zannediyor

Scocco
02.Eylül.2006, 00:13
dadabidamısın nesin senin yaşın daha 15 ama doğru söylemeyi daha beceremiyorsun. Sana kim inanır. BarceloGs olduğumu kanıtlarım. O üyeliğimle ilgili olarak şunu söyliyim. Birisi benim şifremi bulup şifre ve mailimi değiştirmiş. Bu konuda yapacağım birşey yok.

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:14
kanıtla o zaman nasıl kanıtlayacan

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:15
cvp sırası dabadiba da :D :D :D

Scocco
02.Eylül.2006, 00:15
İşte kanıt: Volkan Barosla ilgili mesajlarım olmuştu Super update kargaşası çıkmıştı. O gelsin söylesin o zaman seni hiç kimse takmaz. Hadi yoluna...

Azer
02.Eylül.2006, 00:16
kanıtla o zaman nasıl kanıtlayacan

yeni yama cıkarsa kanıt işte.kim olduğu önemlimi.yama cıkcak.cıkmazsada gerceği gelir cıkarır.ülke sorununa cevirmeyin sunu

Scocco
02.Eylül.2006, 00:17
Dadabida senin yaşın kurtarmıyor. Seninle daha fazla polemiğe girmeyeceğim.

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:17
onu arastırpda söleyebilirsin cünkü forumda var zaten öle bi olay baska kanıt sun sen

Azer
02.Eylül.2006, 00:18
ki bu yamayı bastan yapan bellidir baska bi kişi bu yamanın yenisini o isimle yapma hakkına sahip değildir.kişisel bilgiler tutmasa moderetörler izin verirmi vermez

dabadiba
neden polemiğe grmiyosun yoksa BarceloGS deilmisin

canaliaa
madem şu yapacağın updatenin birkaç resmini koyda inanalım

Azer
02.Eylül.2006, 00:20
kaçtımı barçags

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:21
evet kactı aktif deil su anda pacaları tutusunca kacıtor hemen kanıt getiremiyoda

Azer
02.Eylül.2006, 00:22
durun beyler telaş yok.elbet çözülür

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:25
ne cözülsün ya burda milletle yun oynuyo kendi çapında eğleniyo kanıt göster diyincede kacıyo hemen

Azer
02.Eylül.2006, 00:26
Gönderen: : BarceloGS
Tarih : 25 Ağustos 2006 - 14:36:25
Yorum :
Arkadaşlar 3.versiyon yaoğun işlerim dolayısıyla iptal edilmiştir....

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:28
nerden buldun bunu kardes

Azer
02.Eylül.2006, 00:30
gerçek barcelogs yorumlar kısmına yazmış.bakabilirsiniz

dosyanın yorum oku kısmında.

dosyanın yorum oku kısmında

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:33
demekki üçkağıtçı ordan okumuş kendi çapımda eğleneyim diye kandırmaya çalışmış bizi

Azer
02.Eylül.2006, 00:34
valla öyle kardeş.adam çıkmıcak diye söylemiş bideherif gelmiş barçags adıyla milleti kekliyor.dabadiba uyandırdı bizi.nese artık boşa beklemeyelim

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:35
sağol dabadiba

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:36
önemli deilde baska biri cıkarsın o zaman ya

Azer
02.Eylül.2006, 00:37
abi insanların eğlendiği seye bakya.bu kadarmı karaktersiz olur bi adam.valla biri cıkarsın he.

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:40
abi insanların eğlendiği seye bakya.bu kadarmı karaktersiz olur bi adam.valla biri cıkarsın he.

:D :D :D :D :D
ben evde boşum uğraşırımda nasıl çıkaracağımı bilmiyorum nasıl yapacağımı iyice anlatırsanız çıkarırım

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:41
BarceloGS girmiş kardes bişeyler yaz ya

canaliaa
02.Eylül.2006, 00:45
barçags herhalde misafir olarak bakıyo yemiyo girmek

bildiğiniz bi sitede tüm trasferler yazıyosa link verebilir misiniz yapayım bi update

dabadiba
02.Eylül.2006, 00:59
www.tranfermarkt.de

http://www.transfermarkt.de

canaliaa
02.Eylül.2006, 01:06
www.tranfermarkt.de

bu ne yaw bişey anlamadım almanca ingiliz yada türk sitesi liste halinde 1 günde çıkarırım update süper olur

dabadiba
02.Eylül.2006, 01:10
beyler BarcaGS barceloGS'ymiş özür dilerim ondan bu arada yama ne zaman cıkcak belirtirsen memnun oluruz

canaliaa
02.Eylül.2006, 01:13
adama bide üçkağıtçı dedim özür dilerim barçags sen çıkarırsın artık bi update bana gerek kalmaz sen varken

yeteer
02.Eylül.2006, 01:19
ya kardeşler tmm bırakın şimdi özrü filan da eğer kimse bi update yapmıosa barcelogs yada barçags hazır olduu kadarıyla bi yere upload etsin olan eksikleri de hepimiz kendimizce editorden düzeltiriz.. emeğine sağlık kardeş update in gördüüm 5-6 update in arasında en iisi...

dabadiba
02.Eylül.2006, 01:37
beyler BarceloGS ile konustum en gec 4 eylük olmsk üzre bikac gün içinde cıkabilirmiş

Archilles_TR
02.Eylül.2006, 01:46
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=32411
bu linkte tüm Türkiye ligi transferleri var

Scocco
02.Eylül.2006, 10:42
Arkadaşlar yama en geç 4 Eylül'de çıkabilir. Ama bugünde çıkma ihtimali var yarın da çıkma ihtimali var.

Yama üzerinde bazı sorunları halletmem gerektiği için işim uzun sürecek

Vale
02.Eylül.2006, 11:03
Sabırsızlıkla bekliyoruz çalışmalarını

super_menager
02.Eylül.2006, 15:24
Bugün çıksa süper olurdu yaa! Ama neyse canını sağolsun...

Meduna'yı oyundan çıkardın mı? yoksa serbest mi kaldı?

Scocco
02.Eylül.2006, 16:11
Meduna oyundan çıkartıldı.

fenerbahce_1907
02.Eylül.2006, 16:37
bir an önce çıksa artık sabırsızlanıyoruz valla

Signor Joga
02.Eylül.2006, 18:37
barceloGS sen işine devam et hiç polemiklerle uğraşma ;)

super_menager
02.Eylül.2006, 18:50
Yarına kadar biter inşallah!!!