PDA

View Full Version : [Mersin İdman Yurdu] Sezer

Cengo
30.Nisan.2005, 16:56
Emre Belözoğlu'nun küçüklüğü sanki.Çok hızlı ver seri.Çok teknik,çok iyi bir şekilde dribbling yapıyor, birden hızlanıyor.Mükemmel teknik paslar atıyor.Mükemmel bir geleceği var.

Ayrıca Ali Öztürk ile U19 Milli Takımı yıldızı, Kerim Zengin de var.Fenerbahçe'den kiralık gitmiş oldu Kerim Zengin.Sivas'ta da Can Arat var, İngiliz tipi stoper ve mükemmel bir geleceği var.Şu an çok rahat 1.Ligde oynar.Uzun boylu,hızlı bir stoper.Çok kilolu değil.G.Antep'teki Bekir'e verilen önemin Can'a da verilmesi gerekir basın tarafından..

capriceman
14.Haziran.2005, 02:24
Fenerbahçeli olmasıda etken tabi, dimi? :mrgreen:

sca
14.Haziran.2005, 17:43
mersin idman yurdu'nda böyle bir oyuncu bulamadım? :?:

capriceman
15.Haziran.2005, 23:33
Fenerbahçeden kiralık gitti.

Cengo
08.Temmuz.2005, 22:54
Fenerbahçeli olmasıda etken tabi, dimi? :mrgreen:

Sezer sözleşmeli futbolcusu M.İdman Yurdu'nun, bonservisi Mersin'de.Ben Mersinliyim arkadaşım.Ben Sezer olarak biliyorum ama TFF'de Sezar olarak geçiyor galiba :/

Ne yani bir oyuncunun Fenerbahçeli olması kötü mü, aksine sezon sonu herkes ne demek istediğimi anladı.Boşuna konuşmadım.Bu oyuncular Fenerbahçe altyapısından A Takım'a çıktı.

Can Arat Milli Takım ile harikalar yarattı.Olcan Milli Takım'ın yıldızı oldu.Kerim ve Gürhan'ı farketti herkes.

Gözlem yeteneğime çok güvenirim..

RoCCo_42
27.Ekim.2005, 17:43
Bahsettiginiz adam SEZAR yada SEZER kimse bende bulamadım bi mahsuru yoksa Soyadinida yazsaniz iyi olur.

Bugün belki GS ye karsi oynarda canlı olarak görebiliriz.

Cengo
02.Kasım.2005, 23:04
Bahsettiginiz adam SEZAR yada SEZER kimse bende bulamadım bi mahsuru yoksa Soyadinida yazsaniz iyi olur.

Bugün belki GS ye karsi oynarda canlı olarak görebiliriz.

İlk yarıda sakatlanıp çıkmış sanırım.(İkinci yarıyı izledim)

Ayrıca Ulaç da bayağı iyi bir oyuncudur, sağ bek.Yalnız Süper Lig potansiyeli göremiyorum tabii ki.

alieren7
20.Aralık.2005, 20:11
ben biliyorum onu evet sezer mi sezar mı çok tartışması olmuştu. biz de de oynamıştı(manisaspor). ama bana sezar deyin diyordu. soyadı güner olabilir. menajerde aydınsporda galiba.

_DenizeruS_
24.Aralık.2005, 12:11
soyismide alabilir miyim (d)