PDA

View Full Version : Neyse kapandı konu..

capriceman
02.Mayıs.2005, 04:02
...

11
02.Mayıs.2005, 08:57
olur öyle şeyler,sıkma canını.kızlar aşar bu olaylar.beni de 2001 de biri bırakmışdı o yüzden.bu ne be bööle sadece yazı var saatlerce buna bakıyorsun ama bana 2 saat bakmıyorsun dedi.ben de heee öyle dedim.kaçtı. (z)

ToFy
02.Mayıs.2005, 10:42
hay allah (22)

Skilledmask
02.Mayıs.2005, 19:03
hah arkadaşlar kendinizi bu kadar kaptırmayın !!! Cm yüzünden hastaneye kaldırılan adam biliyorum ben hatta bir kere gazetenin birinde çıkmıştı amerikada bi adam ölmüş bu oyunu oynarken 2 gün boyunca nerdeyse kıpırdamamışsonra bilgisayarın başında ölü bulmuşlar herifi ekranda da CM açık (b) dikkat birazz... :mrgreen:

capriceman
02.Mayıs.2005, 20:17
Ya ben nerden biliyim böyle olacak komedi ya..O ölen adamı bende duymuştum bu arada (d)

ToFy
02.Mayıs.2005, 20:57
bu erkekleri anlamıorum :roll:

Genghis_Khan
02.Mayıs.2005, 21:20
arkadaşlar bu işi abartmayalım o kadar. gerçek hayattan bizi koparmasın bu oyun

Vieri
02.Mayıs.2005, 21:25
hah arkadaşlar kendinizi bu kadar kaptırmayın !!! Cm yüzünden hastaneye kaldırılan adam biliyorum ben hatta bir kere gazetenin birinde çıkmıştı amerikada bi adam ölmüş bu oyunu oynarken 2 gün boyunca nerdeyse kıpırdamamışsonra bilgisayarın başında ölü bulmuşlar herifi ekranda da CM açık (b) dikkat birazz... :mrgreen:

o CM değil Counter strike die bir oyun

hem ben evlenirsem evimden eksik olmaz bu oyun ama eşimide ihmal etmem

ToFy
02.Mayıs.2005, 22:43
aahahahah ben bunu biyerden hatırlıom :mrgreen:

kaptanonder
03.Mayıs.2005, 02:03
ben olsan kızı terzih ederdim tamam oyun süper yapmıslar ama kız arkadasın seni anladığı kadar oyun seni anlamaz bence oyun vakit geçirmek için kız ise bir ömür geçirmek için tabiki oyunu seçenlere saygımız var ama ben kızı terçih ederdim (b)

capriceman
03.Mayıs.2005, 03:35
...

kaptanonder
03.Mayıs.2005, 04:38
lostchild_1453 arkadasım dinle
1- kızlar herzaman erkeklerin başkabişeyle ilgilenmesini beyenmez hep kendisi ile ilgielnmesini bekler (f) kız milleti
2-tam tersi düsün kendini onun yerine koy koymasanda olur çünkü kızlar bir sebeb bulur yine üste olmayı basarırlar nedense bende de var birtane :mrgreen:
3-abimde öyle diyodu bir karıs suda boğuldu evlendi abim benden fazla oynuyordu 9 saat ben ise 5 saat oynuyordum şimdi ise 12 saat bilgisayar bana kaldı ve (g) Allah'ıma dua ediyorum (ı) evlenince hersey değisiyormus bunu kenara yaz sonra aklına gelirse bakarsın beni hatırlarsın :mrgreen: (d)

Skilledmask
03.Mayıs.2005, 10:00
o CM değil Counter strike die bir oyun

yanlış hatırlıyo olabilirim ama cm diye biliyodum hem ha CM ha CS altı üstü ne farkederki (d)

capriceman
03.Mayıs.2005, 16:34
...

kaptanonder
03.Mayıs.2005, 19:23
malesef öyle oluyor ona göre evlen derim ben bekarım ama mutluyum bilgisayarıma kımse karısmıyor (a)

KSKManiac
03.Mayıs.2005, 19:47
lostchild en iisi sen evlenme teklif et k1za :D

capriceman
03.Mayıs.2005, 22:04
Oy komik ya :mrgreen:

11
04.Mayıs.2005, 12:55
aman ha dikkat.bekarlık sultanlıkdır.

Vieri
04.Mayıs.2005, 14:53
yada şöyle düşünün siz evleniyorsunuz evegeliyorsunuz eşiniz bütün gün sims oynuyor ve kalmıyor PC başından napardınız :mrgreen:

ToFy
04.Mayıs.2005, 17:00
lostchild_1453 arkadasım dinle
1- kızlar herzaman erkeklerin başkabişeyle ilgilenmesini beyenmez hep kendisi ile ilgielnmesini bekler (f) kız milleti
2-tam tersi düsün kendini onun yerine koy koymasanda olur çünkü kızlar bir sebeb bulur yine üste olmayı basarırlar nedense bende de var birtane :mrgreen:
3-abimde öyle diyodu bir karıs suda boğuldu evlendi abim benden fazla oynuyordu 9 saat ben ise 5 saat oynuyordum şimdi ise 12 saat bilgisayar bana kaldı ve (g) Allah'ıma dua ediyorum (ı) evlenince hersey değisiyormus bunu kenara yaz sonra aklına gelirse bakarsın beni hatırlarsın :mrgreen: (d)

öhö öhö kızlar yok die atıp tutmain (l)
1-kıslar erkek milletinin başka bişeyle ilgilenmesinden değil tamamen başka bir noktaya odaklanmasından hoşlanmaslar
2-buna siz mecbur ediosunus :mrgreen:
3-ben öle bir pc oyununa bağlı yaşayan bir eş istemem ne o ölee (f)
"hayattım bi gelirmisin?"
"gelemem oyun oynuom"
"defoooll" (f)

:mrgreen: :mrgreen:

PhotoGrapher
04.Mayıs.2005, 18:24
yada şöyle düşünün siz evleniyorsunuz evegeliyorsunuz eşiniz bütün gün sims oynuyor ve kalmıyor PC başından napardınız :mrgreen:

Kendime hemen yeni bi pc alırım ondan sonra msn aracılığıyla haberleşiriz...

Vieri
05.Mayıs.2005, 21:12
sonra dersiniz birbirinize aynı yerdemi buluşuyoruz karnım acıktı falan :mrgreen:

Steven_Gerrard
05.Mayıs.2005, 21:48
sonra dersiniz birbirinize aynı yerdemi buluşuyoruz karnım acıktı falan :mrgreen:

(ı)

PhotoGrapher
05.Mayıs.2005, 21:54

Hatta kavga edeceğimiz zaman multiplayer dan bi oyun açar dövüşürüz. (a)

comandante
06.Mayıs.2005, 21:02
sonra dersiniz birbirinize aynı yerdemi buluşuyoruz karnım acıktı falan

süper (ı)

o adamın başında öldüğü oyunu da ben diablo olarak duymuştum yaaa...ya çok adam çlüyo bu oyunlara kapılarak,yada birileri kulaktan kulağa oynuyo