PDA

View Full Version : Eskişehirspor

emir cavak
08.Ağustos.2006, 01:16
eskişehirspor ile ilgili görüşleriniz neler:confused:

emir cavak
08.Ağustos.2006, 12:26
eskişehirsporun en önemli kozu şike iddaalarıyla gündeme gelen hakan olgun'dur
eğer sarıyer maçında penaltı kurtarmasaydı biz hala 2.lig b katagorisindeydik.Diğer önemli silahımız mehmet eren'di galatasaray dan kiralık gelmişti kayseri erciyes kaptı

yeni sezonda mücadele edecek kadro:
kaleciler:hakan olgun,gürkan ekren,sinan ören,kayacan
defans:zafer şahin,ulaş meyan,kazım nas,mehmet türkmehmet,turan bilge,eriş özkan,vedat aşkan,bülent bal
orta saha:ishak topçu,serkan rençber,mustafa sevgi,ramazandurdu,mehmet akif tatlı,ferdi yanık,mahmut karıklar
forvet:mehmet al,cafer aydın,çetin güner

eskişehirspor ile ilgili her göreve hazırım;;)

error1965
08.Ağustos.2006, 15:14
emir kardeş ferdi santrafor olarak oynatıldı hep... her ne kadar bize sol açık diye kekledilersede :D
ayrıca kürşat ergün bu kadroya çok fazla şey katacaktır :D

omer26
24.Eylül.2006, 12:56
Eskişehirspor 1-1 Orduspor
Orduspor maçın 50. dk sında 10 kişi kaldı.Bizden de Ulaş dk 82 de atıldı.Maçın genelinde topa hakim olan bizdik.Fakat, bitirici vuruşlarda ileri uç elemanlarımız biraz eksik kaldı.Son 20 dk da Türkiye Kupası maçının yorgunluğu her iki takımda da gözlendi.Futbol seyiri açısından pek zevkli bir maç olduğu söylenemez.Orduspor'la 2 yıl önce yaşananlara inat hiçbir olay çıkmadı.Bu da taraftarımızın büyüklüğünü bir kez daha gösterdi.

Goller:
Dk.33 Sadi (Orduspor)
Dk.34 İshak (Eskişehirspor)

Ben de Eskişehirspor scoutu olmak için bugün başvurdum.Bekleyelim ve görelim bakalım.

EL-Hadji
25.Eylül.2006, 12:43
ishak topçuyu çok beğendim mükemmel 2 şut çıkardı biri gol oldu

emir cavak
12.Ekim.2006, 20:22
ishak iyi bir futbolcu ama hiç olmadık zamanlarda o kadar kötü vuruyorki ama çok hızlı

notformoney
13.Ekim.2006, 06:56
bu sene es es birinci lige çıkamayacaktır (tabi ben eskişehirliyim inş çıkar) ama çıkması intihar olur asansör olup düşerler kadroları müsait değil izmirdeki karşıyaka maçına gittim eskişehir kskden iyi oynadı ama ksk geçen sezonda istediği gibi oynamıyordu yani es esin işi zor bence ilk 6 da bitirsinler onu başarabilirler seneyede takviye yapıp çısınlar benim görüşüm delicaferin yanında iyi bi santrafor olmalı

emir cavak
13.Ekim.2006, 14:48
biz zaten bas bas bağırıdk nolur forvet diye bu iş ferdi, caferle yürümez

zaten goller karşıyaka maçı hariç orta sahadan

eskişehirspor - gençlerbirligi oftas saat:20.00
yer:eskişehir atatürk stadyumu
sizin bu maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

emir cavak
17.Ekim.2006, 19:04
eskişehirspor 0 -2 gençlerbirliği oftaş