PDA

View Full Version : [Süper Lig] Dear FM Scouts!

alieren7
06.Mayıs.2005, 17:01
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba diyorum.
CM 01-02 den beri bu siteyi takip ediyorum ama foruma katılmamıltım hiç. Genelde İngilterede'ki futbol forumlarına katılıyorum. Benim buraya gelmemin ilk amacı, FM oyununda Türk futbolcular arasında inanılmaz bir dengesizlik ve de ilgisizlik war. En üst düzey oyuncular dışında nerdeyse bütün oyuncuların potential ve current abilities aynı. Hiç bi update yok. Bu da oyunun Türkiye Ligi bölümünü çok sıkıcı olmasına sebeb oluyor. Mesela bizim Manisaspor da Güngör var adam biz de ilk 11 de oynayamıyor. Oyunda 1 sene içinde mutlaka Galatasaray veya Trabzonspor a gidiyor 1.5 Milyon pound'a.
Ben kendimin eger Scout görevi verilmesi halinde çok iyi bi şekilde takımları ayarlayabilecegime inanıyorum.Özellikle A Kategorisi oyuncuları olabilir. Kendi kendime zaten update ler yapıyorum. Ve oyunda oyuncuların hangi özellikleri ile daha iyi oynadıını hepsini çok iyi kavradım artık. Bu konuda cevap bekliyorum.
Saygılar ve başarılar.

alieren7
11.Mayıs.2005, 18:38
Cevap yazma nezaketinde bulunmayacakmısınız?

from_edi
12.Mayıs.2005, 22:08
yetkili biri yazar herhalde cwp.....görmemişleDİR..

alieren7
12.Mayıs.2005, 23:31
belki de görmek istememiştir.
neyse ben de SI Games e email atarım.
Zaten FM 2006'da oyuncu olarak ben de olacagım.

apaydin2148
13.Mayıs.2005, 11:36
[email protected]
adersine mail atman gerekiyor cevabını en kısa sürede alabilirsin böylece

VoLkaN BaROs
14.Mayıs.2005, 03:09

Belkide aynı sorunun daha önce sorulmuş olmasından ve cevabının verilmesinden kaynaklanıyordur...

Merhaba

Eleştirin için öncelikle teşekkür ederiz. Bu sezonki kadro güncellemeleri ve yeni katılan yabancı transferler + ek detaylar Sigames'e bildirilmiştir. Ne yazıkki biz ne kadar titiz davransakta karşı tarafta bazı sorunlar yaşanmakta. Bilgiler gönderildiğinde, Sigames tarafından derlenip oyuna aktarılmakta.

Türkiye ligleri araştırması için çok titiz davranan ekibimiz ne kadar uğraşsada bazı problemler yaşanmakta. CM4 03/04 de Daum'un asistan menajer olması veya Galatasaray deplasman formalarının yeşil gibi çıkması gibi daha da ekleyebileceğimiz bir çok hata ne yazıkki bizden kaynaklanmamakta.

Fakat seninde gözlemlediğin ve rahatsız olduğun noktalar için tekrar kontrollerimi yaparak elimizden geleni yapacağız.

Teşekkürler.

tolginho
14.Mayıs.2005, 10:56
Türker Tozar, araştırma için bir süredir Trabzon bölgesinde konakladığından forumlarımıza göz atma şansını pek bulamıyor. Önerilerinizi bizzat Türker'e ulaştıracağım.

alieren7
17.Mayıs.2005, 20:26

Belkide aynı sorunun daha önce sorulmuş olmasından ve cevabının verilmesinden kaynaklanıyordur...

Merhaba

Eleştirin için öncelikle teşekkür ederiz. Bu sezonki kadro güncellemeleri ve yeni katılan yabancı transferler + ek detaylar Sigames'e bildirilmiştir. Ne yazıkki biz ne kadar titiz davransakta karşı tarafta bazı sorunlar yaşanmakta. Bilgiler gönderildiğinde, Sigames tarafından derlenip oyuna aktarılmakta.

Türkiye ligleri araştırması için çok titiz davranan ekibimiz ne kadar uğraşsada bazı problemler yaşanmakta. CM4 03/04 de Daum'un asistan menajer olması veya Galatasaray deplasman formalarının yeşil gibi çıkması gibi daha da ekleyebileceğimiz bir çok hata ne yazıkki bizden kaynaklanmamakta.

Fakat seninde gözlemlediğin ve rahatsız olduğun noktalar için tekrar kontrollerimi yaparak elimizden geleni yapacağız.

Teşekkürler.

Cevap için teşekkürler.
FM 2006 için bilgiler gönderildi biliyorum ama o bilgiler 1-2 ay sonra tekrar güncellenmesi için geri gönderilmesi gerekiyor SI Games tarafından. Ben Süper Lig dört büyükler dışındaki takımlar ve A kategorisi takımları araştırabilirim. Hatta Vestel Manisaspor şimdiki durumundan çok farklı bi konumda. Hatta semi-professional.Ben Manisalı oldugum icin Manisaspor u da yapabilirm.Zaten İngiltere'de her klübü bi kişi araştırıyor. Bizim burda nasıl oluyor tam bilgim yok. Gerçekten Championship Manager 01-02 çok gerçekçiydi Türkiye Ligi için ama futbolcular hala o zamanki durumunda.

Vieri
17.Mayıs.2005, 23:16
Merhaba,

Araştırma isteğin için teşekkürler. [email protected] mail adresine vestel manisa spor ile ilgili araştırma isteğini iletirsen seviniriz. İnşallah bizimde ilerleyen tarihlerde her takıma bir araştırmacı hayellerimiz gerçekleşir.

Bir çok basın yayınında yer almamız ve gelin bize yardım edin dememize rağmen koskoca karadeniz bölgesinden birtane bile araştırmacı çıkmadı.

alieren7
27.Mayıs.2005, 20:27
ayın 17sinde attım hala cwp gelmedi Vierim ya

apaydin2148
27.Mayıs.2005, 21:32
o zaman özeline bir bak istersen.

Barut
20.Haziran.2005, 01:56
[quote="Vieri"]İnşallah bizimde ilerleyen tarihlerde her takıma bir araştırmacı hayellerimiz gerçekleşir.
[quote]

tabi baba yaa emret yeterki. Ben Galatasaray'ı araştırayım. :mrgreen: Bak mesela Necati diye çok yetenekli bi adam var hem ortasahada hem sağ kanatta hemde forvette oynar çok yönlü bi adam.. (ı) :mrgreen: Araştırmalarım sürecek :D