PDA

View Full Version : SOYKIRIM İDDALARINA CEVAP

kabus81
08.Mayıs.2005, 14:57
http://www.network54.com/Votelet/29462

tıklatın ve no diyin

Türklere destek verin..
NO diyin..

capriceman
09.Mayıs.2005, 18:18
Genel Konularda da açtık böyle bir topic ve baya bilgi var ilgilenen arkadaşlar oradan da bakabilirler bu konuya...

MRe
10.Mayıs.2005, 03:03
beyleer internet üzerinde Türkiye'yi savununda , hükumet ankete göremi hareket edecek sacmalik..

kabus81
10.Mayıs.2005, 17:38
arkadaş hayatınız pasif yaşamak.
her şeyi hükümetten beklemek anlamsız birazda siz uğraşın
elin oğlu lobi yapıyo buna internette dahil sen kalkmış hALA zart zurt diyosunuz.
herkes taşın altına elini koysun biraz.

MRe
10.Mayıs.2005, 19:13
senin verecegin 1oyla ermeni soy kirimi sorun bulmaz arkada$ sen bunu anla yeter..
amacin yeni yasa cikarmak veya vicdanini rahatlatmaksa ki askere giden bilir vatanii duyguyu ya$amayi o yüzden bo$una internet siteleri kö$elerinde bi oyla ermeni soy kirimini durdurmayi veyahutta öyle bi olayin olu$una bi katkin olacaksa elimi koyarim ta$in altina kimsede bilmez ben yada ba$kasi orada oy kullanmi$ hic farketmez.. sacma buluyorum.. fikirlere saygi duymayida ögren..

PhotoGrapher
10.Mayıs.2005, 19:42
Abi her sene olimpiyat nerde düzenlensin diye internette anket çıkarır(gavurlar!!!)lar.İstanbul Her sene en az %60 oy alır ama bunun yetkili merciler üzerinde etkisi nedir...Kocaman bi ''0'' dır.Bence ermeni sorykırımının yanlışlığını yabancı forumlara girerek yazarak anlatarak açıklamalıyız.Kısacası bu internetteki anketler hiç bir işe yaramıyor...Ama yine de oy atmak da fayda var... (d)

MRe
10.Mayıs.2005, 20:02
o olaylara bende katildim olimpiyat oyunlari anketine kazanmamiza ragmen babayi aldik tabiri caizse.. onun di$inda bunlarin yaptiklari bi i$e yaramaz aksine bizleri kizdirmayi yegleyen bi yapilar war amaca arac olmayalim..

kabus81
14.Mayıs.2005, 00:28
benim yasa çıkarmaya gücüm yetmez.Askerlik demişssin Şemdinlide Dağcı komondoydum merak etme senden iyi bilirim askerliği ve vatan sevgisini
Seni bilmem ama ben günde en az 3 saat nette dolanıyorum.Dolanırken bunu buldum ve burda paylaşmak istedim.Eğer sen o çok kıymetli oyunu TÜRKİYEYE çok görüyorsan o senin sorunun yalvaracak halimiz yok.Kendin vermiycen bari vereceklerin aklını çelme

kaptanonder
14.Mayıs.2005, 01:32
hem burda kimsenin aklını çelemez o kendi düsüncelerini yazdı herkez herseyde özgürdür bende atacaktım ama açılmıyor site (m)

apaydin2148
14.Mayıs.2005, 09:16
oylma bitti zannedersem Türkiye aleyhine sonuçlandı büyük farkla

capriceman
20.Mayıs.2005, 00:43
Arkadaşlar aynı konu güncel konularda da bulunuyor. Teşekkürler...