PDA

View Full Version : FM2006 Grafik Bölümündeki Mesajlarımızı Düzeltebilelim !

Krusty
09.Ağustos.2006, 23:08
FM2006 Grafik Bölümündeki Mesajlarımızı Düzeltebilelim !
Yöneticiler,FM2006 Grafik bölümündeki kendi mesajlarımızı düzeltemiyoruz. Oysaki kendi adıma o bölümde düzelteceğim çok şey oluyor ve Mod'a söylemekte bir yere kadar artık.. Lütfen bu duruma çare bulalım ve o alanda bulunan kendi mesajlarımızı düzeltelim.;)

VoLkaN BaROs
10.Ağustos.2006, 19:27
Yeni link yazmaz veya var olan olan linki değiştirmezseniz düzenleme izni veririm.

eGowiCh
10.Ağustos.2006, 19:31
Bence de düzeltilmesi iyi olur. Mesela ben bir face pack yaptım ve 2. versiyonunu yayınlayacağım. Yeni bir başlık açmak hoş olmaz 2. versiyon için. İlk versiyon üzerinde düzenlenirse iyi olur ;)

Burak Duran
10.Ağustos.2006, 19:40
yeni versiyon yapınca o bölüm sorumluların ulaşırsan onlar hem server a koyarlar hem senin için editlerler konunu

Universal
10.Ağustos.2006, 19:48
Ben dosyaları hemenpaylasa yüklüyorum bilerek kaç kez indirildiğini öğrenmek için bence koyduğumuz hemenpaylas linkleri kalsa olabilirmi veya sizin sitedeböyle bir özellik varmı kaç kez indirildiğini gösteren.

Burak Duran
10.Ağustos.2006, 19:51
var tabiki mesela senin yaptığın bursa face pack Hit : 29

barahir
10.Ağustos.2006, 19:52
yeni versiyon yapınca o bölüm sorumluların ulaşırsan onlar hem server a koyarlar hem senin için editlerler konunu
evet bak çok güzel
mesela ben yaptığım yamanın adını düzeltcem.

Krusty
10.Ağustos.2006, 22:10
Ben sadece bazı şeyler eklemek istiyorum çalışmalarıma. Mesela arzalı olan bir linki kaldırıp, düzelttiğim linki koyacağım ama bu hiç de kolay olmuyor. Hiçbir sorumluyu bulamıyorum ve bekledikçe bekliyorum.. Aynı şekilde bazı çalışmalarıma yeni şeylerde eklemek istiyorum fakat ben bunu kendim yapamıyorum. Düzenlemesi zor oluyor. Mümkünse o alanlarda düzenleme iznimin açık olmasını istiyorum ..?

VoLkaN BaROs
11.Ağustos.2006, 00:06
Ben sadece bazı şeyler eklemek istiyorum çalışmalarıma. Mesela arzalı olan bir linki kaldırıp, düzelttiğim linki koyacağım ama bu hiç de kolay olmuyor. Hiçbir sorumluyu bulamıyorum ve bekledikçe bekliyorum.. Aynı şekilde bazı çalışmalarıma yeni şeylerde eklemek istiyorum fakat ben bunu kendim yapamıyorum. Düzenlemesi zor oluyor. Mümkünse o alanlarda düzenleme iznimin açık olmasını istiyorum ..?
Nasıl link düzenliyeceksin?

Arkadaşlar anlamıyorsunuz sanırım, orası sitedeki dosyalar alanının forum üzerinden takibidir, foruma eklenen dosyanız siteye de eklenir ve link sitenin linki ile değiştirilir.

Siz bu linki değiştiremezsiniz, değiştirdiğiniz takdirde grafik alanları kurala uymayanlara kapatılır...

Ayrıca "Hiçbir sorumluyu bulamıyorum ve bekledikçe bekliyorum.." amacını oldukça aşan bir cümle... Hangi yöneticimize öm attında sana yardımcı olmadı? Herşeyi geçtim bana attın mı öm? Hayır, o zaman lütfen hiçbir yöneticiye ulaşamıyorum deme, her yöneticimiz makul sınırlar içerisinde üyelere yardımcı olur. Ayrıca herkes çok iyi bilir ki teknik olamayan her konuya öm ile yardım ederim, cevapsız bırakmam...

Bakın arkadaşlar ben açarım oradaki mesaj düzenlemesini ama mesajılarınızı kurallara aykırı şekilde editlerseniz ona göre uyarı alırsınız ve bu bölümlere bir daha giremezsiniz. Bunda baştan anlaşalım...

Krusty
11.Ağustos.2006, 00:14
Ben link düzenleyeceğim derken, yaptığım çalışmanın linklerini kastetmedim. Ben config oluşturmak için, fm XML programının linkini verdim fakat program bozukmuş. Bende hatayı düzelttim ve yeni linki koyacağım. Demek istediğim bu. Dosyaların linklerini değiştircem demiyorum.

VoLkaN BaROs
11.Ağustos.2006, 00:18
:)

Hala anlamıyorsun beni, verdiğin o linkler siteye eklenip tek bir sayfa linki yazılıyor konuna. Çıkardığın yamadaki hataları düzenlemek için yöneticiye ihtiyacın olacak, zira yöneticiler dosyandaki o bölümü senin verdiğinle değiştirecek ftp ile server'a tekrar atacak...

Bu arada bu konuya niye bu kadar takılıyorsunuz, yakında yeni siteye geçileck ve yeni sitede dosya hesabınız olacak. Dilediğiniz gibi dosya ekleyip kaldırabileceksiniz...

Krusty
11.Ağustos.2006, 01:12
Sende beni anlamadın galiba Volkan Abi ?

Benim link yapmış olduğum bir pakette geçmiyor, bir yerde geçiyor.

Artık config yaratacaksınız. Bunun için elimde küçük bir program var, programı burdan (http://rapidshare.de/files/28709497/fmXML.rar.html) indirebilirsiniz.

Ben böyle şeyler için örnek verdim..

Universal
11.Ağustos.2006, 03:05
var tabiki mesela senin yaptığın bursa face pack Hit : 29
İyi baya indiren olmuş bu kadar kişi indirmez sanmıştım. :D

peşimist
11.Ağustos.2006, 12:49
YYaa bencede DZeltebilelim