PDA

View Full Version : Saçma sapan mesajlar..!

Steven_Gerrard
15.Mayıs.2005, 23:31
özellikle fm bölümünde bi kac arkadas sırf msj sayıları artsın die her konuya smile secip gönderio ama bakıosun simdi burda ne war gülücek die ama bisi anlamıosun cünkü laf olsun die atmış o mesajı.. hatta bazıları 5-10 tane smile secio we ne demek istio onuda anlamıosun örn: :mrgreen: (f) (d) (c) (a) (i) (l) (g) (m) bu ne arkadas yaw?? lütfen artık moderatörler uyumasın bu işe bi el atsın.. 15 günde 400 msj yazıosun tmm yazda bari mantıklı bisiler yaz.. yani sırf yazmak icin yazma..! (f)

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:16
adı üstünde forum!!..

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:18
Sergio, kimden bahsediorsun die sormussun ama biraz önce silmişsin.. nie sildin anlamadım ama soruna cwp weriyim........ isim werip ortamı germek istemiorum herkes kendini bilio..! ben sadece moderatörleri eleştirdim..

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:20
bunlardan biri benim KAbul ediyorum (b) ama adı üstünde forum ya istediğini paylaşıcaksın...ama hepten bütün smilileride koymuorum mesajlarıma :mrgreen: :mrgreen:

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:21
adı üstünde forum!!..

forumun kelime anlamı saçma sapan msj yazma yeri mi..? (f)

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:22
ayrıca ben sölicemi söledim..yarası olan gocunur..ki gocunuyor zaten..........

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:24
adı üstünde forum!!..

sen sadece saçma sapan yerleri gömüşsün heralde...

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:27
ayrıca ben sölicemi söledim..yarası olan gocunur..ki gocunuyor zaten..........iyi o zaman smilileri kaldıralım..bütün sorun smililerdeyse..eğer kaldırmazsanız ben istediğim zaman smilileri kullanırım..

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:32
adı üstünde forum!!..

sen sadece saçma sapan yerleri gömüşsün heralde...

arkadasım daha önceki msj'larında oldugu gibi burdada mantıksızca bişiler yazmışsın.. ben yazılan sacma , boş msj'lardan bahsettim sende adı üstünde forum dedin..yani forum dedigin yer sacma sapan , boş msj'ların yazıldıgı bir yer ztn dedin.. bende sana bi soru sorarak dolaylı yoldan öle olmagıını sölemek istedim ama tabi anlayabilene....... neyse ben senle tartışmak icin acmadım bu konuyu......

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:34
ayrıca ben sölicemi söledim..yarası olan gocunur..ki gocunuyor zaten..........iyi o zaman smilileri kaldıralım..bütün sorun smililerdeyse..eğer kaldırmazsanız ben istediğim zaman smilileri kullanırım..

kullanamazsın işte arkadasım.. bu forumun kuralları we o kuralları uygulatan moderatörleri war..! (f)

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:38
sen asıl saçma sapan mesajlar mı görmek istiosun(herkes bir alttakini tahmin ediyor adlı konuya bak istersen :mrgreen: )

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 00:41
sen asıl saçma sapan mesajlar mı görmek istiosun(herkes bir alttakini tahmin ediyor adlı konuya bak istersen :mrgreen: )

sanırım fm bölümüyle sırf geyik olsun die acılmıs bi bölümün arasında bi fark war dimi arkadasım..?

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 00:44
FM bölümünede geyik lazım geliyo arada (b) (b)

VoLkaN BaROs
16.Mayıs.2005, 01:47
şiit tartışmayıjn yahu, güzel güzel sohbet edin...

Şimdi forumun kelime anlamı dinleyici durumunda olanların da söz alabildikleri belirli bir konu üzerine düzenlenmiş alan/yer/toplantı' dır..

Yani burada açılan bir konu üzerinde o konuya ait tartışmaların yapılması ve bu tartışmaları dışarıdan seyreden birinin istediği zaman buna katılabilmesidir olay...

Tabiki sırf mesaj sayısını yükseltmek için anlamsız ve saçma cevaplar verenler olabilir... bunun ayrımını iyi yapmak lazım, çünkü karşıdaki kişinin cümlesinin anlamlılık düzeyi sana göre değil kendine göre de ölçülebilir.. yani sana göre saçma anlamsız bir cümle olna göre gayet doğru ve anlaşılır olabilir...

Haa ne olur, konulara tartışmaya katılmaz, cevapların arkasına sürekli similerle cevap atar... bir yere kara tamam ama sonrasına modların müdehale etmesi gerekir...

Mesela başıma bir olay gelmişti... tek mesajda yazılabilecek 10 satırlık ve her satırda 5 kelimeleik cümleleri bölmüş birisi, arka arkaya 10 mesaj olarak atmış...

veya yazmış cevabını yollamış... ama altına biri yazmadan düzeltip yeni cümlesini eklemek yerine aradan 2-3 dakka geçmeden bir mesaj bir mesaj daha yollamış...

bu örnekler çoğaltıla bilir böyle....

Ama insanları da sıkmamak gerekir, en azından benim düşüncem bu...

Mos olayına gelince maalesef mod arkadaşlarımı forumla ilgilenirken pek göremiyorum, bu yüzden de sorumluluk hep bizim adminlerin üzerine yığılıyor, bizler düzenlemeye çalışınca da başka konulara ayıracağımız vakti bunlara harcıyoruz...

Eğer ben teknik konulardan (FM) anlarım veya sorulan soruları çözebilirim, forumun düzenini sağlayabilirim diyen arkadaşım varsa bana özelden ulaşsın onunlşa bir konuşalım... bu özellikleri taşıyan arkadaşlarımı mod yapacağım, ayrıca forumdn tanıyor olmam gerekir bu da ayrı bir şart :)

Vieri
16.Mayıs.2005, 12:51
Valla ben takip ediyorum forumda bu kişileri.. hatta bir tane not defterim var userlar ile ilgili tamamen : ) özellikle gördüğümde siliyorum bu sadece smiley post atan ve mesaj sayısını yükseltenleri sonuç olarak sihirli değnek bizim elimizde cız yaparız olur biter. Diğer arkadaşlara kötü örnek ve forumda kirletici olmamak için daha duyarlı olmalarını öneriyorum bu arkadaşlara..

Tabi arada olayları eğlenceye vuran güzel espriler yapan arkadaşlara hiç bir şekilde lafım yok, her zaman ciddi olacağız diye bir kaidede yok. Geyiği gelenek haline getirip sürekli konu dışı saçmalayanlarada göz yumucak yüzümüz yok.

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 13:36
bundan sonra saçma sapan mesaj yazmıyacağıma ve forumu koruyacağıma dair söz veriyorum (b) (b) ..

Bulut
16.Mayıs.2005, 13:38
bundan sonra saçma sapan mesaj yazmıyacağıma ve forumu koruyacağıma dair söz veriyorum (b) (b) ..
Tebrikler kardeşim en doğrusun bu :!: (b)

comandante
16.Mayıs.2005, 20:36
ben itiraf ediyorum ilk üye olduğumdasaçma sapan mesajlar yazdım.daha doğrusu bi kerede yazabileceğim şeyi iki kerede falan yazdım.sonra mesajlarım silindi ve adam gibi bi foruma üye olduğumu anladım...ama açıkca söyleyeyim modlar biraz daha ilgilensin forumla...yoğun adamlar değilde evde oturan adamlar mod olsun.mesela öneri olarak ribery sergio ve fanatik adnanı verebilirim...fanatikadnan zaten çıkmıyo forumdan en azından mod olsun:))

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 20:46
sergioda benden geri kalmıo hani :mrgreen:

Bulut
16.Mayıs.2005, 21:06
sergioda benden geri kalmıo hani :mrgreen:
eeee ne yapayım BEN BU FORUMU VE BU FORUMA YAZMAYI ÇOOOOOK SEVİYORUM :!: (öö) (şş) DUYURULUR (/1)
Ayrıca kardeşlerim ben sizleri de çoooook seviyorum (cc) (şş)
(Bu arada hayırlı olsun fanatik adnan ne yaptın ne ettin sonunda sen de otorite oldun) :mrgreen:

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 21:13
ya beni yanlış anladın..ben forumdan çıkmama hakkında sölemiştim :mrgreen: :mrgreen:

Bulut
16.Mayıs.2005, 21:16
ya beni yanlış anladın..ben forumdan çıkmama hakkında sölemiştim :mrgreen: :mrgreen:
Eeee tamam ben de ona göre fark etti ve mesajımı düzelttim (ı)
Biraz gözün açık olsun fanatikadnan bey kardeşim (l) :mrgreen: (d)

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 21:26
yaw otoritelik gelip geçicidir.önemli olan MUHABBET :mrgreen: :mrgreen:

Bulut
16.Mayıs.2005, 21:50
yaw otoritelik gelip geçicidir.önemli olan MUHABBET :mrgreen: :mrgreen:
olum sen de o kadar şey yazmışım verdiğin cevaba bak :!: :roll: :mrgreen:

Steven_Gerrard
16.Mayıs.2005, 22:03

(v)

fanatikadnan
16.Mayıs.2005, 22:17
:mrgreen: (b)

comandante
16.Mayıs.2005, 22:26
barışa sevinirim...

Bulut
21.Mayıs.2005, 03:32
barışa sevinirim...
Ben de öyle :)
Zaten kim sevinmez ki !!!... :)

capriceman
21.Mayıs.2005, 04:54
Arkadaşlar artık görevlendirildik ve işler daha fazla düzene girecek emin olun.

Bulut
21.Mayıs.2005, 05:16
Zaten eminiz merak etme (ı)

MRe
21.Mayıs.2005, 05:24
burada yemin töreni yapiliyor galiba :P bide itiraf kö$esi olmu$ =)) itiraf kö$esi'ni extra olarak acsammi acaba :P ?

emirduman
21.Mayıs.2005, 14:10
Valla ben takip ediyorum forumda bu kişileri.. hatta bir tane not defterim var userlar ile ilgili tamamen : ) özellikle gördüğümde siliyorum bu sadece smiley post atan ve mesaj sayısını yükseltenleri sonuç olarak sihirli değnek bizim elimizde cız yaparız olur biter.

Abi bu lafına bayıldım..... :mrgreen:

Şimdi mesela buna kızmazsınız inşallah....

apaydin2148
21.Mayıs.2005, 14:59
Valla ben takip ediyorum forumda bu kişileri.. hatta bir tane not defterim var userlar ile ilgili tamamen : ) özellikle gördüğümde siliyorum bu sadece smiley post atan ve mesaj sayısını yükseltenleri sonuç olarak sihirli değnek bizim elimizde cız yaparız olur biter.

Abi bu lafına bayıldım..... :mrgreen:

Şimdi mesela buna kızmazsınız inşallah....

bende yardımmmmmmmm,orta saha söyleyin,sağ kanat yok gibi mesajlara uyuz olmaya başladım :mrgreen:

Vieri
21.Mayıs.2005, 16:31
Özellikle üyelerimizden istediğim sadece smiley yer alan mesajlar atmasınlar. Konularıda dağıtmayalım ve sırf geyik olsun diye yazmayalım tamam geyikte yapın ama alakasız şeylerle konuları dağıtmayın.