PDA

View Full Version : neden 500 den fazla mesajım birden bire silindi

Nedvedmania
17.Ağustos.2006, 14:52
benim mesaj sayım bi aralar 3000 i geçmişti ama şimdi 2500 lerde niye birden bire böyle oldu

+

bide rütbemden 2 yıldız azaldı

Ilhan
17.Ağustos.2006, 14:56
çok ilginç bir durum bir süre sonra açıklarlar dostum herhalde

ibo
17.Ağustos.2006, 15:57
iyide mesaj sayına neden takıyosun ki bu kadara kadar. varsın 1500 tane mesajın silinsin ne farkeder. haa dersen ki "ben mesaj saymı arttırmak için yazıyorum" o zmaan bişey ddiyemem. Bırakta 5000 tane başkasına yararsız mesajın olacağına 10 tane birilerine faydalı olacağın mesajın olsun bence daha iyi. ( yanlış anlama sana gereksiz yazıyorsun demiyorum sadece mesaj sayısının öneminin olmadığını anlatmaya çalışıyorum...)

bluepaw
17.Ağustos.2006, 16:04
bence de şu forumlardaki mesaj sayıs rep işi çok saçma. Sonuçta burası bir paylaşım yeri...

takılmamalı mesaj sayısnını üzerine bu kadar

Vieri
17.Ağustos.2006, 16:11
kaldırcaz bu mesaj sayısı ve rep olayını

yalnız arkadaşın bahsettiği olay ilginç böyle yüklü mesaj silmedik bir araştıralım 500 mesaj az bir rakam değil.. buradamesaj sayısı değil varolan mesajlardan mı kayıp var bakalım

ibo
17.Ağustos.2006, 16:18
kaldırcaz bu mesaj sayısı ve rep olayını

yalnız arkadaşın bahsettiği olay ilginç böyle yüklü mesaj silmedik bir araştıralım 500 mesaj az bir rakam değil.. buradamesaj sayısı değil varolan mesajlardan mı kayıp var bakalım

valla inşallah kaldırırsıız bazı arkadaşlar çok fazla takılıp kalıyor bu mesaj sayısına. kaldırın da onlarında kafası rahatlasın bu konuda....

Nedvedmania
17.Ağustos.2006, 18:33
iyide mesaj sayına neden takıyosun ki bu kadara kadar. varsın 1500 tane mesajın silinsin ne farkeder. haa dersen ki "ben mesaj saymı arttırmak için yazıyorum" o zmaan bişey ddiyemem. Bırakta 5000 tane başkasına yararsız mesajın olacağına 10 tane birilerine faydalı olacağın mesajın olsun bence daha iyi. ( yanlış anlama sana gereksiz yazıyorsun demiyorum sadece mesaj sayısının öneminin olmadığını anlatmaya çalışıyorum...)biliyodum birisinin böyle bişey yazıcağını siz beni bilmiyomusunuz ben mesaj sayımı arttırmak içinmi mesaj atıyorum sizce

burda önemli olan silinen mesaj sayısının 500 den fazla olması ben 10 15 mesaja takmam zaten belki sitede sorun vardır diye yazdım;)

S-B-Z
18.Ağustos.2006, 20:44
nedved haklı bu durum benim başımada çok geliyor mesela dünden bugüne 20 mesajım gitmiş.sayı önemli değil ama kendimizce yardım ettiğimiz oluyor,fikrimizi söylediğimiz oluyor ve beni bilen arkadaşlar hiçbirzaman boşa mesaj yazmadığımıda bilir.
benim takıldığım nokta şu sadece mesaj sayım eksilip yazdıklarım duruyorsa mesele yok,ama yazdıklarımda siliniyorsaki hepsini hatırlamıyorum yazdıklarımın bu yüzden kontrol edemem,o zaman bu büyük bir hatadır.paylaşım kaybolmuyorsa mesaj eksilirse eksilsin.

Etkisiz_Eleman
19.Ağustos.2006, 00:24
çöp kutusundaki konular silindiyse ve siiznde msjınız varsa ordan bir azalma olabilir..

SaRPeR1903
19.Ağustos.2006, 01:19
benim de dün 30 mesajım silindi ama ne önemi var ki mesaj sayısına göre para vermiyorlar ;)

ama tabi paylaşımlarla silindiyse kötü ;)
bazı arkadaşlar çok önyargıyla yaklaşmış konuya kınıyorum onları...

S-B-Z
19.Ağustos.2006, 01:27
evet önyargılı olmamak lazım heleki eski üyeler için bu dahada önemli,şahsen ben nedvedin boşa mesaj yazdığını görmedim daha önce.

Krusty
19.Ağustos.2006, 01:40
Valla Nedvedmania'nın hiç 3000'i geçtiğini görmedim ve o rütbeler herkesin değişti. Kısacası rütbelerde değişiklik oldu. ;)

eGowiCh
19.Ağustos.2006, 02:20
Bence mesaj sayısı kaldırılmamalı, önemli bir olay bence. En azından üyenin aktif olup olmadığı, yeni olup olmadığı anlaşılıyor.

Krusty
19.Ağustos.2006, 02:34
Bence mesaj sayısı kaldırılmamalı, önemli bir olay bence. En azından üyenin aktif olup olmadığı, yeni olup olmadığı anlaşılıyor.
Evet Egemen haklısın. Mesaj sayısı kalkarsa, bazı aktif üyeler kaybedilebilir. Az çok tahmin edebiliyorum.. ;) Hem nerede görülmüş ''mesaj sayısız forum'' .. :) :)

muhtar15
19.Ağustos.2006, 03:19
Evet Egemen haklısın. Mesaj sayısı kalkarsa, bazı aktif üyeler kaybedilebilir. Az çok tahmin edebiliyorum.. ;) Hem nerede görülmüş ''mesaj sayısız forum'' .. :) :)
haklısın;;)

VoLkaN BaROs
19.Ağustos.2006, 08:38
Arkadaşlar giden mesajlarınızın çoğu forumdaki kişisel tartışma mesajlarınız oluyor. (illa sizin olduğunuz bir olay olması gerekmiyor, uyardığınız mesajlarla birlikte sizin mesajınızda siliniyor ki olay uzayıp gitmesin) Bunlara forum üzerinden izin verilmediği için siliniyorlar...

Açıkcası mesaj sayısının kaldırılması taraftarı değilim, zaten mesaj sayısını yükseltmek için mesaj atanlara yaptırımlarımız var. ben bunun için yeni bir ceza sistemi düşünüyorum. Mesaj sayısını arttırmak için yazanlar tespit edildiğinde vs belli oranda sayıları düşürülebilir...

Nedved rütbendeki yıldız olayına da gelince bu 1 ay önce değişti yeni görüyorsun sanıyorum :)
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=14678

Del Piero_10
19.Ağustos.2006, 13:18
arkadaş tatildeolduğu sırada bu düşüş gerçekleşti
bu yüzden haberi yoktur

Nedvedmania
19.Ağustos.2006, 15:27
arkadaş tatildeolduğu sırada bu düşüş gerçekleşti
bu yüzden haberi yoktur
bende tam bunu yazıcaktım

bu arada açıklaman için saol Volkan Abi

EreN
19.Ağustos.2006, 17:09
Mesaj sayımı bilmiyorum.Mesaj sayısını ve Rep'i önemsemiyorum.Paylaşıma bakar geçerim gerekirse Postumu atarım.Kaldırılırsa sevinirim çünkü söz meclisten dışarı Post kasma çabasında olan üyelerden nefret ediyorum

fatih öksüz
20.Eylül.2006, 17:31
Yapmayin Beyler Bazi ArkadaŞlar Sirf Mİllete Hava Atmak Gereksİz Mesajlar Atmaya BaŞladi Kaldirilirsa Bunun ÖnÜne GeÇİlmİŞ Olur

Murderer26
25.Eylül.2006, 01:02
mesaj sayısı kalkarsa burada adam kalmaya bilir benim görüşüm

NOT_ALONE
25.Eylül.2006, 12:49
bence çok saçma bi konuşma yeni geldiyse geldi paylaşımlarını yapsın yeter okdar önemlimi yeni olması yeni olunca ezik mi oluyo?yoksa dışlıyomusunuz?

bence çok saçma bi konuşma yeni geldiyse geldi paylaşımlarını yapsın yeter okdar önemlimi yeni olması yeni olunca ezik mi oluyo?yoksa dışlıyomusunuz?o kdar önemli değil msj sayısı

ultraslanerdem
28.Eylül.2006, 11:17
Haklısın NOT ALONE