PDA

View Full Version : gemiş geçmiş en iyi fm kadrosu(fenerbahce ıcın 100. yıl)

erdemerok
17.Ağustos.2006, 23:47
herkese selam
oyunu tekrar acıp fenerbahcenın 100 yılına sahane transferler yapmak ıstedım
once yaklasık 50 oyuncuyu al sat yaptım paramı 150 trılyona cıkardım
mıllı takımla dunya kupası fenerbahce ıle lıg kupa sampyonlar lıgı kazanarak ünümü world wıde yaptım 100 yıl baslarken yıne 30 kadar oyuncu sattım en ıyı fıyata sınan kaloglu appıah ve gokdenızı ( toplam 55 trılyn) satıp paramı ıyce kuvetledırdım

hedefım crıstıano ronaldo defoe fılandı
ılk once juan ı 33 trılyona aldım

ama ansızın ınterde adrıano ve realde robıno klupte maas tan sorun cıkarıp bana gelebılecek oyuncular lıstsıne gırınce takımları bunları satıs lıstesıne koymasıyla atladım adeta:)
robınho 24 ay vadelı 73 trılyona
adrıano 40 pesın 100 tr 24 ay vadelı 140 trılyona ( sonrakı satıstan % 50 kosulu ıle) aldım

anelkayı 140 trılyon pesın paraya ıntere sattım:)
ve pabloyu 45 trılyon artı sonrakı satıstan % 50 ıle aldım

kadrom su:
polat keser---volkan babacan---rustu recber--
hamıt altıntop---onder turacı--ayhan devran
fabıano--barbaros barut
juan ---servet
pablo--umıt ozat-ugur ucar
okan koc---yasın karaca
ıbrahım akın--kemal aslan---
yıldıray basturk---sezer ozturk
emre belozoglu----alex---
robınho---azar karadas--ozgurcan
adrııano---marcıo nobre---cafercan

edıtten nobre aurelıo turk yapmıstım.zelenkayıda manısaya baska herhangı bır deısıklık yok.
:s_fenerbahce: 100 yıl kadrosu budur. 100 yılda daha ıyısı yapan varmı sımdıden tebrıkler varsa

crazy_engin88
17.Ağustos.2006, 23:50
editörder yapmısın adamları türk adicilik tapmadan oynasaydın:D

mahoo
17.Ağustos.2006, 23:53
hmmmmmmmmm..

erdemerok
18.Ağustos.2006, 00:02
ee ben ne dedım nobre ve aurelıo turk yaptım dedım zaten yukarda ?
ama yınede yabancı boslugum var yıne yıldız alcam seneye para kazanıyım:)

umutumut67
18.Ağustos.2006, 01:01
güzel işler yapmışsın...

AndersonCosta
18.Ağustos.2006, 01:10
Ya arkadaslar bu editor ne ya bilmiyorum .Yardım edin bende bi göz atayım suraya .Siz ordan oyunu istediginiz gibi yapiyosunuz.Yardımcı olursanız sevinirim

barcelos
18.Ağustos.2006, 01:22
anelkayı o paraya nasıl sattın şaşırdım walla.o kadar hayatta etmez isterse senede 100 gol atsın

leoki
18.Ağustos.2006, 01:31
sebastian frey, volkan babacan, fevzi elmas
hamit altıntop,ugur ucar,alpay,öztürk güngör,ramazan tunç,ömer gündostu,ergün penbe,mehmet koyuncu,
yasin karaça,hasan şaş,david pizarro,leo messi,altan aksoy,mülayim erdem,sabankay oguz,irfan basaran
hasan kabze,özcan özgürcan,fatih tekke,fernando torres,adriano

iste bolee(vv)

erdemerok
18.Ağustos.2006, 01:31
ya bak oyucu satmak tamamen pıyasa kızdırma ısı bı oyuncu 6 tr degerınde ıken ona 4 takım teklıf ettır 8 trılyona hemen real barca vs atlıo 20 trılyona bende pıaysa kzıstırmayı ıyı yapıorum once ben 110 a satsam ıyı dıodum 120 den acınca hemen atladı 140 ı soledım kabul edınce 25 trılyonluk adam oldu 140:)
ama samp lıg gol kralı fılandı adam hakkını yemeyelım sımdı:)
nadson mesela 12 trılyondu 5 ealmıstım adamı 10.5 trılyıona zorla saatım nıe lıgde 14 gol ama avrupada 2 gol hep yedekten gırsede adamlar samp lıgde oynamay daha cok bakıo sanırım
mesela samır nasrıye tam 40 takım teklıfle pıaysayı kızstırmıstım:) barcaya 22 trılyona sattım

bıde cok para kazanmak ıcın benden tavsıye daıma 5 yabancı ıle oynayın 1 ını sureklı al sat yapın:) yabancıdan 2 transferde kazanıcagınızı yerlıden 10 da kazanıosunuz

saatıgım adamlar arasından en umulmazı ıse umut guzelsesı 6 trılyona saatım suan bjk de 8 trılyon oldu bu adama dıkat edın fb altyapıda...

anadolu184
18.Ağustos.2006, 01:33
iii kadro kurmussun ama anelka yı o paraya hemde pesin satman daha güzel nasıl basardın helal olsun inter e de dökmüs parayı walla:D...

erdemerok
18.Ağustos.2006, 01:34
leokı yıldız yanı world wıde sayısı aynı ama contınentallerde ve natıonallerde fark cok tabı bunda fb butcesının payıda var ve ben ılk senemınm sonunda yaptım bu kardoyu

ben gs lıolsam ugur yıldırımı kesın alırım sız nıe almıosunuz asıorum penaltı frıkık leblebı gıbı atıo adam koy sag kanat yada forvet dene bence ucuzda hem

ınter anelkadan 2 gun sonrada tevezı 51 trılyona aldı e adrıano gıdınce kuyruk tutustu cunku fans lar cıldırdı takımın favorı personel satılmasına:)

candeger
18.Ağustos.2006, 03:37
yaa inter o parayı anelkaya veririmi hiç sen adrianoyu editörden aldım desene bi kere ilk sezon adriano hayatta klüble ters düşmüyoo sanada hayatta gelmez birde editörden para ayarlamalar olmuş sanki sahtekarlığın lüzumu yok boş muhabbet yapmayalım lütfen

erdemerok
18.Ağustos.2006, 03:50
bak canım kımse burda ben bu kadroyu kurdum dıyınce madalya yada para odulu vermıolar yasın kac aklın kac bılmıorum ama terbıyen 0 larda sahtekar demeden bellı
edıtorden parayla oynucaksam nıe oyun oynıyım
yda acayıp guzel bı ıs oldugunu dusunup nıe buraya yazıyım cunku pek sık yazmıorum

yada ugur yıldırımı cok ıstememe rgman nıe favorı cluba fenerı eklemıorum madem hıle var?

yaptıgım tek hıle burdakı herkesın yaptıgı hıledır:
dunya kupası macından once kaydedıp en degerlı oyuncum sakatlandıgı takdırde yada penaltılarla elenırsem yenıden oynamak

ha sen yaparsın yapamazsın aklın yetmez sansın tutmaz o baska

yukarda bır arkadas daha bunu benzer bır kadro gosterdı oyunu 10 senedır oynayanlar bılır
kıımısıde fenere burak yılmazı zafer bıryolu alıp oynamaya kalkar

sen ıstedıgını sole hıle var edıt var vs ben ne yaptıgımı bılıorum burayada bunun yapılabılır oldugunu gostermek dıer arkadaslarda denesın zevk alsın amacıyla yazdım

sen ve senın gbııler emzık emerken ben maclara gıdıp bagrıodum evdede trt den ıkıncı lıgı ızleyıp futbolcu takıp edıodum
sımdı ıngıltere ıspanya ızledıgfım gıbı.
ılla hıle dıosan yukardakılerı adım adım yap
adrıano olmazda torres olur
robınho olmazda defoe olur
pablo olmazda lucıo olurama aynı kalıte adam ıllakı olur

fb den zevk almak ıstıyenler abuk subuk trasfer yerıne aurelıo nobre turk yapıp bu sekıl oynasınlar zevklı oluo dedım
yukardada gelmıs gecmıs enıyı kadrom dedım ve sordum
DAHA IYISINI YAPAN VARMI?_
demekkı daha ıyısıde olabılr dıebılıoruz

sımdı saldır klavyene kukre ısteıdgın kadar ben bılıosam gercegı sen yada kım olursa olsun ınanan ekıme ınanmayan ****** kadar:):):)

Eray Dengiz
18.Ağustos.2006, 05:44
bak canım kımse burda ben bu kadroyu kurdum dıyınce madalya yada para odulu vermıolar yasın kac aklın kac bılmıorum ama terbıyen 0 larda sahtekar demeden bellı
yda acayıp guzel bı ıs oldugunu dusunup nıe buraya yazıyım cunku pek sık yazmıorum

yada ugur yıldırımı cok ıstememe rgman nıe favorı cluba fenerı eklemıorum madem hıle var?

dunya kupası macından once kaydedıp en degerlı oyuncum sakatlandıgı takdırde yada penaltılarla elenırsem yenıden oynamak

yukarda bır arkadas daha bunu benzer bır kadro gosterdı oyunu 10 senedır oynayanlar bılır

sen ıstedıgını sole hıle var edıt var vs ben ne yaptıgımı bılıorum burayada bunun yapılabılır oldugunu gostermek dıer arkadaslarda denesın zevk alsın amacıyla yazdım

sen ve senın gbııler emzık emerken ben maclara gıdıp bagrıodum evdede trt den ıkıncı lıgı ızleyıp futbolcu takıp edıodum

fb den zevk almak ıstıyenler abuk subuk trasfer yerıne aurelıo nobre turk yapıp bu sekıl oynasınlar zevklı oluo dedım

sımdı saldır klavyene kukre ısteıdgın kadar ben bılıosam gercegı sen yada kım olursa olsun ınanan ekıme ınanmayan ****** kadar:):):)

Kimse birbirine hakaret etmeden doğru düzgün tartışıp konuşsun lütfen.
Oyuna gelince. Kaç yılındasın acaba? İlk sene mi? Birde bu olayı ss'ler ile aydınlatırsan arkadaşlara yardım olmuş olursun.

SaRPeR1903
18.Ağustos.2006, 06:54
bende ilk senemde kayseriye ronaldoyu aldım 60 oyuncu sattım ronaldo gidince 57 temizlikçioynadı onları da sattım sonra kayseri şehrini sattım benimle kafa bulmaya çalışan o kafayı bi daha bulamaz ;) :D

Ilhan
18.Ağustos.2006, 09:02
iyi iş becermişsin dostum ama bence biraz gercek dışı

tonifan30s
18.Ağustos.2006, 10:21
anelkayı nasıl sattın o paraya yahu??

KaPaLı
18.Ağustos.2006, 10:40
Helal olsun dostum Kadron iyimiş ama Defans sola bi adam daha al Fabianodan başka ;)

eser3131
18.Ağustos.2006, 12:15

**** Ne Sıfatla Gelmiş Forumdakilere Dikleniyon HA :mad: - Gitmiş Herif Resmen Hile Yapmış Bide Burda Kafa Tutuyo - Türk Yapmış Aurelloyu - Koysana O zaman Bi SS Göreyim Kadronu - Gelip Burda Sağa Sola Kafa Tutma (zz) (/3)

Ilhan
18.Ağustos.2006, 12:18
bu şekilde tartısmalara girmek yanlıs kimse kimsenin fm bilgisini yermemeli

parayla fm bilgisinin ve de imanın kimde oldugu belli olmaz...:)

erdemerok
18.Ağustos.2006, 14:28
ss ısteyenler ıllada gorcem dıyenler ss hazırda var ama yayına koyamıorum msn adresımı yazdım ısteyen ekler yollarım bakar?
fabıanodan baska solda barbaros barut varda? ya fabıano cok ıyı kımse pek takmıo ama adamın ozellıklerını 3 senedeır degısmedıler adam gelecegın roberto carlos olarak cıkmıstı pıyasaya hala o ozellıklerde

maxwell dede olmasa roberto carlostan sonra banko mıllı takımda onlar var dıee anca 16 17 kez dostluk maclarında forma gıyıyo 32 sıne kadar

malık fathı gelse fena olmaz tabı

bu arada erdal kkılıcaslan denen genc oyuncu nasıl oldu bımem ama antepte okadar alman forvt arasından alman mıllı takıımına cıktı oyunda sasırtıcıydı!!!