PDA

View Full Version : Seni Seviyorum..

Eray Dengiz
21.Ağustos.2006, 01:02
Geçti gitti tövbe..

Buyrun aşk acılarınızı yazın :)

Ilhan
23.Ağustos.2006, 11:25
Türk filmi tadında olmuş.
ben eski kız arkadaşlarımla kavgalı ayrıldığımdan yolda görsem selam vermem.
böyle şeylerde en iyisi hayırlı olanı denir.

KaPaLı
23.Ağustos.2006, 11:29
Yavv bende Böyle birşey yoqq unuttum onu Belkide şu anda birini ölesiye sevmemden olabilir...Ama o ankarada ben aydındaydım vee sınavda ankara beklerken olmadıı Şu andaa Çok üzgünn vee bendee çünkü en alt tercihim geldi :mad:

Ilhan
23.Ağustos.2006, 12:08
Yavv bende Böyle birşey yoqq unuttum onu Belkide şu anda birini ölesiye sevmemden olabilir...Ama o ankarada ben aydındaydım vee sınavda ankara beklerken olmadıı Şu andaa Çok üzgünn vee bendee çünkü en alt tercihim geldi :mad:

konuyla alakası yok ama nereyi kazandın?

geçmiş olsun..:(

comandante
23.Ağustos.2006, 12:53
12 yıl önce dedemleri ziyarete köye gitmiştik...dedemin uzaktan bi akrabası da vardı.5 yaşında bi de kızları vardı...annem kızın başını okşadı ve gelinim olasın dedi...2 yıl sonra tekrar köye gittik ve aynı kişiler...bu sefer onun annesi beni sevdi ve kızıma alim mi seni dedi.küçüklük işte ağlayıp kaçtım...yıllar geçti aradan.o kızla 2 yıldan fazla süredir birlikteyim:) canım aşkım benim...

acıya gelince olma mı yaaa...6.sınıfta bi kıza deli gibi aşıktım.kız beni evine çağırmıştı oynarız diye...gittim tabi...penceredeydi.beni gördü.açsana kapıyı dedim.yok dedi demet bizde başka zaman gel...o gün bitti o kız benim için.lisede aynı okuldaydık.lise sonda bana teklif etti.o kada oturmuş ki o olay içime şuursuzca şu cevabı verdim "demet gitti mi"...o da anladı biraz sonra...yok dedim çıktığım var...iyi bozuldu...aaah ahh eski günler...paso aşık oluyodum be=)

Oghuse
25.Ağustos.2006, 01:07
acıya gelince olma mı yaaa...6.sınıfta bi kıza deli gibi aşıktım.kız beni evine çağırmıştı oynarız diye...gittim tabi...penceredeydi.beni gördü.açsana kapıyı dedim.yok dedi demet bizde başka zaman gel...o gün bitti o kız benim için.lisede aynı okuldaydık.lise sonda bana teklif etti.o kada oturmuş ki o olay içime şuursuzca şu cevabı verdim "demet gitti mi"...o da anladı biraz sonra...yok dedim çıktığım var...iyi bozuldu...aaah ahh eski günler...paso aşık oluyodum be=)
abi lafı cuk oturtmuşsun demetyok mu?

pessy
25.Ağustos.2006, 01:13
güldüm ya demet yokmu:D

bende aşk acısı çekiyorum ya bu günler ilk defa bir kız beni reddetti:(

SefaReis66
25.Ağustos.2006, 01:13
afedersin ama bu demet erkek mi :D

Mc.Speedy
25.Ağustos.2006, 02:21
Karşıma Aşk Acısı Çektircek Bir Kız Çıkmadı yada Ben Takmadım No Comment :)
Başımda Var Bir Tane ama...

senderson
25.Ağustos.2006, 20:09
Birde burda haykırayım.Yağmur seni seviyorum.Ama asıl sorun bu sözleri ona haykıramamam:D:D

spreew
28.Ağustos.2006, 21:33
işin zormuş kardeş bu dakkadan sonra senin için sabır diliim ben Allah'tan!!

BaD BoY
28.Ağustos.2006, 22:25
bende hiç acı olmuyo çünkü hep üzülen taraf karsı taraf oluyo ne zaman bi yere gitcem (yeni okul yeni sınıf vs) biri çıkma teklifi eder bende kabul etmem :D :D :D :D

celepao
02.Eylül.2006, 00:08
seni seviyorm falan diyip beni kandırdı 3-4 ay sonra baska biriyle cıkmaya baslıorm dedi bende seni allah a havale ediorm dedim ve bu olaydan yaklasık 6 ay sonra bana seni sevdigimi anladım dedi bende onu seviorm ama kabul edersem hersey eskisi gibi olur saclarıma aklar düstü uyku düzenim bozuldu günde 3 pakete çıktık yeni yeni azalttım sigarayı
ilk defa feci sekilde aglayacak oldum onun yüzünden acaip doluyo gözlerim durup dururken ben hic aglamamis bir adam olarak söylüyorm
insana hak ettigi degeri veren kız böyle yapmaz!

bluepaw
02.Eylül.2006, 00:27
Herşeyden yakın kankama aşık oldum ama o arakdaş kalalım dedi... Büyük acı..

cureshot
02.Eylül.2006, 00:30

aynen çok kötü

nekop
02.Eylül.2006, 01:55
dün ayrıldık ama üzüntülü degilim beni bırakanın arkasından üzülemem ne demiş teoman ''nokta koyuldu bitti en güzel hikayem...'' :)

NOT_ALONE
02.Eylül.2006, 02:58
yeni bir başlangıç yaptım tarihe geri dönmeye hiç niyetim öleni öldüğü yerde gömerim. benim hayatımda bu şekil işte

SYLaR
02.Eylül.2006, 04:34
Ah ah hayatımda bi sefer aşık oldum.Ben lise 1 deydim kız lise 2 deydi.Kızla ilk başlarda kankiydik.Hatta bana kız bile ayarlamışdı:D.Sonra içimde bi patlama oldu.Her gün servise erkenden gder onun yanına oturabilmek için uğraşıyordum.Onu görebilmek için hafta sonları dershanesine gidiyodum.Ona aşık olmuştum.Ve hayatımda ilk defa bir kızla konuşamaz oldum.Normalde her kızla rahatlıkla konuşan ben onunla bir türlü konuşamıyordum.
Tarih 16,11,2000 onun doğum günü.Artık kızda anlamışdı onu sevdiğimi.Ben ona "Seni seviyorum" diyemedim.O geldi ve bana "Beni sevdiğini biliyorum dedi".İşte film burrdan sonra koptu.Neslihan bana"Ben seni kardeşim olarak görüyorum"dedi.İşte o an dünya başıma yıkıldı.Kız bana dost kalalım dedi.Ben ilk başlara konuşmuyordum kız benle konuşmaya çalışıyordu.Sonra kızla tekrar konuşmaya başladım.ama kızın hareketlerinde bir tuhaflık wardı.Her zaman beni çağırıyodu yanına.Haftasonu dershane çıkışlarında gel beni al gezeriz falan diyodu.Kızla çıkmıyorduk ama çıkan kişilerden farkımız yoktu.Hep beraberdik.Çok güzel gidiyordu.Onların sınıfında benim bir arkadaşım wardı adı ebru.Ebruya söyledim olayları.O da bana"Neslihan da seni sevmezse bunları yapmazdı dedi" hay dinlemez olaydım ebruyu.Verdi bana gazı bende gittim Neslihana çıkma teklif ettim kızda hayır dedi iki gün sonra başkasıyla çıkmaya başladı
Onu uzun yılar görmedim.Aradan 6 sene geçti.Okullar bittikten sonra memlekete gittiğimde onu gördüm caddede karşı kaldırımdan geçiyodu.Onu görür görmez kalbim öyle bi atmaya başladıki sanki 6 yıl önceki gibi.Burdanda anladımki aşklar hiç bir zaman unutulmaz
Belki 10 yı sonra onu gördüğümde kalbim küt küt atar

barahir
02.Eylül.2006, 16:42
ah ulan ah keşke bende tatile gitmesydim orada bi rus kıza aşık oldum ii mi ayrılırken baya üzüldüm benden biraz büyüktü ama olsun
Uluslararası takılıyoruz galiba:D:D international:D:D

tonifan30s
02.Eylül.2006, 18:52
e biraz öle oldu ama kız manyaktı yahuuu

Universal
02.Eylül.2006, 21:46
Benim durum biraz karışık geçen yıl dershaneye başladım kız sınıfa girince direk dikkatimi çekti durmadan kesmeye başladım sohbet etmeye ondan sonra kızın sevgilisi olunca ilgilenmeye bıraktım sonra dershane kapanıyor dediler ve şok oldum çünkü kızı göremiyecektim ne kadar şanslıyım ki bu sene gittiğim başka dershanede kızla gene aynı sınıfa düştüm ama bu sefer sevgilisinden ayrılmış eğer öss olmasaydı ayarlamaya çalışacaktım şu an aramızda iki sorun var biri öss diğeri ise maddi durum. :)

nekop
02.Eylül.2006, 21:53
ah ulan ah keşke bende tatile gitmesydim orada bi rus kıza aşık oldum ii mi ayrılırken baya üzüldüm benden biraz büyüktü ama olsun
kız şimdi iyi kalpli falandır o yüzden aşık olmuşsundur sen nede olsa rus :D

Aydin
04.Eylül.2006, 03:26
kız durumlarında eğer çok sıkışırsanız şu özlü sözleri hatırlayın:

- sadakat aşktan önce gelir. (ki ben bunu yaşadım)
- bir kişiye hakettiği değerden fazlasını verirsen ya o kişiyi ya da kendini kaybedersin (ki ben bunu yaşadım)
- gidene gider (ki ben bunu yaşadım)

mahoo
04.Eylül.2006, 13:21

- sadakat aşktan önce gelir. (ki ben bunu yaşadım)
- bir kişiye hakettiği değerden fazlasını verirsen ya o kişiyi ya da kendini kaybedersin (ki ben bunu yaşadım)
- gidene gider (ki ben bunu yaşadım)
sözler baya avutucu:) hep bu kankalar demek erkekler sevdiği kıza ilkden kanka olarak yaklaşıo ve sorasında reddedilio(bnm de başıma geldi)

Eray Dengiz
20.Eylül.2006, 19:03

yaşadım, tecrübe edindim.. kendimi kaybettim.. ne kadar doğru bir söz.. hala kaybetmekte devam ediyorum..

IcedEarth
22.Eylül.2006, 23:06
seni seviyorum demek küfretmekten bile daha zor

mgokalparslan
23.Eylül.2006, 00:27
eğer gerçekten seviyorsan aynen öyle
ben de tam aşk çocuğuyum.şu ana kadar 3 kere aradığımı buldum dedim gerçekten bağlandım hiç biri beni kabul etmedi bunu da artık murphy yasalarına bağlıyorum:D
bi kere de çok yakın arkadaşım vardı sırf sizinki gibi böyle arkadaş kalalım olaylarının olacağını bildiğim için etmedim ve hala içimde kaldı
çünkü ben ne olursa olsun bi şey olunca söylerdim ki içimde kalmasın kurtulayım reddetse de hiç değilse söylemiş olurum diye düşündüm
sadece bi kere o da en yakım ark ıma söyleyemedim o da içimde kaldı
belki bi gün söylerim

burrockk
24.Eylül.2006, 02:07

yok abi..cidden zor değil..mesela falanca zaman bişey söyleyecem de..ondan sonra geri dönüşü olmadığını bildiğin için gözün kararıyo resmen..herşeyi bi kenara itiyosun..pat diye söyleyebiliyosun..

Olembe
29.Ekim.2006, 09:53
ben de bir kızı seviyordum.ama o beni sevmiyordu.sanki ben onun peşinden koşuyordum.aşk işte.neyse devam edelim.tam o beni sevmeye başladığında gözüme şimdiki sevdiğim kız çıktı.onunla çıkıyoruz.o beni ben onu seviyorum.

Atakan38
30.Ekim.2006, 23:45
waLLa ben hergun dersanede her ders asık oLuorum :D
ya bendede cok kız oLayLarı oLdu ben akLımda kaLanLarı yazıyım
1 defa reddedıLdım 3 defada tekLıf ettım kabuL edıLdı ama su an tekLıf etmem akLıma geLdıgınde sasırıom nası etmısım die.Demekkı kız guzeL oLunca sewınce edıLıo.

bnm hep kısa surdu ya ıLıskıLerım
ya kızın kankası bana asık oLuodu ya kızın abisi oLuodu :D
uyuz oLuom kızın abisi oLunca gercı bnmde kız kardesım war :D

su anda 3-4 tane konustugum kız war bırısıyLe beraber oLcam Allah'ın ıznıyLe

ayrıca bı konyada bıde aLmanyada war net uzerınden aşk yasadıgım

feLsefemde hep bu laftır :
Bu zamansız gidişin
Umurumda mı sanki
Neler neler yaşadım
Silemez miyim seni

Gerçek aşkı bul ama
Hüzünlerinle yaşa
Ağlarım mı sanmıştın
Ne fark eder ki bana!

OgUzKaGaN
08.Kasım.2006, 19:46
Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

TheTrooper
11.Kasım.2006, 20:14
Benimde kanki var.Ve kız çoooook güzel.Okulun en güzel kızı.....
İçimde sanki onu seviyormuşum gibi bir his var ama ona nasıl söylerim bunu bilemiyeceğim...:(
kolay seni seviyorum diycen:D;)

OgUzKaGaN
11.Kasım.2006, 20:18
Ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

ForCimbom
11.Kasım.2006, 20:54
benden bi yaş büyük bi kız var
ama o gözleri beni bitiren..
çok karmaşık dolambaçlı yansıtıyo davranışlarını hiçbişey anlamıyorum
seviyo mu sevmiyo mu ama kesin bi gerçek var ki ben onu çok seviyorum beni ağlatacak kadar..

OgUzKaGaN
11.Kasım.2006, 21:33
Abicim daha gençsin..... (En azından benden)
Sakin ol.Ne kızlar çıkar karşına...

Eray Dengiz
11.Kasım.2006, 21:51
Açtığım konuya bakıyorumda.. Yaz aşklarıda bir başkadır tabi.. Şimdi onun üstünden neler geçti, neler.. :D

yavuuzzzz
11.Kasım.2006, 22:01

o olay bana da oldu kafamdan aşağı kaynar sular döküldü 3 hafta zaman geçmez olmuştu ne yapacağımı şaşırmıştım şükür bir ara o kız benim peşimde koştu şimdi kızla yine yakın dotum ama bu sefer yüz vermiyom :mad:

OgUzKaGaN
11.Kasım.2006, 22:09
o olay bana da oldu kafamdan aşağı kaynar sular döküldü 3 hafta zaman geçmez olmuştu ne yapacağımı şaşırmıştım şükür bir ara o kız benim peşimde koştu şimdi kızla yine yakın dotum ama bu sefer yüz vermiyom :mad:

Vallaha bu herhalde Türk milletinde ırsi..:D

GsDoruk
01.Ocak.2007, 19:56
eski okulumdaaan çıktığım kızı gördümm ayrılma nedenimiz sevgillilerr günüündee hadiee almamam :) bana pardon filan dedi ama o kızdan hayır gelmezz diee red ettim çatlsın diedee iğrenç bir kızın hep yanındaa dolştım nasıl yapmışımm?:)

azizuzu
02.Ocak.2007, 23:52
sabah akşam günde 50 tane msj geliyordu ço üzgünüm affet seni unutmam imkansız die. kac dedim insanlık bende kalsın bayram bayram küs olmayalım kutlayalım gelen cevap allah belanı versin oldu.. bırak arkadas ben o unutulmaz lafını sen bi tanesin lafını her ağız acılışında duydumm. bu dünyada insan bigün eninde sonunda ölecegini bile unutup kendini kaybediyo seni mi unutmasın.. işne bak sennn cüzdanın pantolonunu kabartsın anam avradım olsun adım bası ayagına sarılırlar..

Ahmet_77
06.Ocak.2007, 19:57
Abicim daha gençsin..... (En azından benden)
Sakin ol.Ne kızlar çıkar karşına...

hocam aşkın yaşı yoqtur!

OgUzKaGaN
06.Ocak.2007, 20:20
hocam aşkın yaşı yoqtur!

Ne-alaka-benim-mesajımla?:)

World Hollow o1
06.Ocak.2007, 22:40
12 yıl önce dedemleri ziyarete köye gitmiştik...dedemin uzaktan bi akrabası da vardı.5 yaşında bi de kızları vardı...annem kızın başını okşadı ve gelinim olasın dedi...2 yıl sonra tekrar köye gittik ve aynı kişiler...bu sefer onun annesi beni sevdi ve kızıma alim mi seni dedi.küçüklük işte ağlayıp kaçtım...yıllar geçti aradan.o kızla 2 yıldan fazla süredir birlikteyim:) canım aşkım benim...

Çok GüzeLmiş..:)

Bende bi KızLa 6 ay Çıkmıştım Çok sevmiştim Ahanda Msn'i Açtı :) OnLa Çok iyi zamanLar geçirdim Gün geLdi ben başka kızı beyendim başkasınLa çıkmaya başLadım ama Kıza Benzemeyeni biLe ona Benzetiyordum Acayib aşık oLdum Sonra tekrar Çıktık sonr 1 hafta çıktıkdan sonra Tamamen AyrıLdık zaten Şimdi Liseye yeni başLadım orada kaLmış kızLardan birisini gördüm Aynı o eski çıktığım :( onu gördüğümde hep ağLamaya İstiyorum yaa :D

ultraslanerdem
19.Ocak.2007, 11:48
Benimde Lisede vardı aşkım.Kızla Haftaiçi hergün birbirimizle bakışırdık okulun en güzel kızıydı.Ama gelin görün ki benim salak kafam 2 yıl boyunca sen kızla bakış kıza bi çıkma teklifi bile etme.Şimdiye ne o kız kaldı nede aşkımız.Ama ne yapayım çok utangacım :( ...

World Hollow o1
19.Ocak.2007, 11:54
Biraz Yüzzüs olsaydın be kardeş sende :) :D

ultraslanerdem
19.Ocak.2007, 11:57
İşte utangaç olmanın en kötü yanlarından biri de bu. Öyle deyincede yüzsüz olunmiyoki.Yaa belki inanmazsınız ama kız gerçektende okulun en güzeliydi.Ben kızı her gördüğümde adeta dilim tutuluyodu yahu. Ama o da benden hoşlanıyodu.Çünkü ona yapılan çıkma tekliflerinin hepsini reddederdi.Bu yüzden 3 sene boyunca kimseyle çıkmadı benim yüzümden.:D

World Hollow o1
19.Ocak.2007, 12:00
Aman ALLAH'ım Bu Bir faciyaa :D Abi 3 sene beee Yuuuuh Sana yaa :( Seni Şiddetle kınıyorum :D

ultraslanerdem
19.Ocak.2007, 12:13
Aynen Bende kendimi kınıyorum :(

TheTrooper
29.Ocak.2007, 17:52
benim aşklar zaten herzaman ünlü olmuştur:Dkızla 2 ay çıktım sonra oks sınaavını bahane ederek ayrıldı sonra gitti başka birini buldu bende ona inat hiç sevmediğim biriyle çıkmaya başladım ama şimdi onuda bıraktım sevdiğimle çıkıyorum:)

Ahmeds
29.Ocak.2007, 18:00
benim aşklar zaten herzaman ünlü olmuştur:Dkızla 2 ay çıktım sonra oks sınaavını bahane ederek ayrıldı sonra gitti başka birini buldu bende ona inat hiç sevmediğim biriyle çıkmaya başladım ama şimdi onuda bıraktım sevdiğimle çıkıyorum:)

ömer anLıyorum seni :n:
oLm bıktım artık senin aşkLarından yetişemiyom Lan :D :n::n::n::n::n:

azizuzu
29.Ocak.2007, 18:00
yaklaşık arkadaşlar 4 ay kadar birlikte oldugum bi kız arkadasım vardı. Afyonda yeşil park var hep orda buluşurduk. bigün işte Afyonda işim çıktı benim bunu tlf actım dedim yeşil park a gelsene oturalım seni özledim. dedi annem izin vermiyo bugün olmaz. iyi peki dedim bende işlerimi gördüm çarsıda da Anıtpark var. dedim şurda bi dondurma yiyim salak salak gelene gecene bakıyım vakit cok. parka girdim arkalara doğru gittim arkadaslar bide ne göriyim bizimki bi herifin elinden tutmuş eğilmişler ikisi de sırıtıyordu pişmiş kelle gibi. Gittim hemen 3 metre uzagındaki masaya tek basıma otrdum baktım olmucak iki masa daha gittim hemen masalr yan yana aramızda bi metre kadar mesafe var. bi kac baktım şöyle beni gördü ama bişey diyemedi. bende bişy demedim. baktı baktı baya. onlar oturdu ben oturdum onlar oturdu ben oturdum. daha sonra tlf una bi msj attım ayrıldım gittim daha sonra. bi daha ne o beni göreee bne de ben onuu. Çok uzun sürmedi valla kendisi istedi 3 gün sonra taktım yerine yenisini.. bizde yedek oyuncu çokk kadro sıkıntısı cekmeyiz :D :D :D :D

TheTrooper
29.Ocak.2007, 18:08
gonuşma lan:Daşk adamıyım olum:Dolum napiim la kızlar kaşınıyo :D

World Hollow o1
29.Ocak.2007, 18:16
Ben Kendimi Manitaci Sanirdim :) Baksaniza Benden hizLiLarida Varmis.:)...

Her zaman Yedekte Tutmak Onemlidir :D Aziz Abi :) Ama senin Gibi cocuku neden birakmis Kiz anLamadim Gitti biraz tahtalari eksikti gaLiba :D

azizuzu
30.Ocak.2007, 15:40
boşver serhat kardeşim cehennemin en diplerine kadar yeri var :D hande yener ablamızın bir lafı vardır hatırlatmadan gecemeyecem '' Firar serbest bende, istemeyen çeker gider '' :D :D :D :D bende de o kural gecerli. isteyeni ebediyete kadar tutarız gitmek isteyene dur demem.. :D

IcedEarth
15.Nisan.2007, 15:44
offf 3,5 aydır yazılmamış, hafif tozlanmış bu konuya geri dönüyorum
bi kızı seviyorum bizim sınıftan. ama bir türlü cesaretimi toplayıp da söyleyemiyorum. üstelik kızın da benim gibi bi durumu var. ikimiz de yalnızız. yakınlaşmaya çalışıyorum ama arkadaşı habire beni uzaklaştırıyor. sizce ne yapmalıyım ?? :(

El Comandante
15.Nisan.2007, 16:00
Git konus yahu,ne utaniyorsun.Bak sonra kiz elden kacar,oturur hay ben kafama... dersin :)

Kizi okul cikisi takip et,tenha bir köseye cek sonra da ona hislerini acikla,ama orada cevap vermesini iste :)

El Barto
15.Nisan.2007, 16:02
offf 3,5 aydır yazılmamış, hafif tozlanmış bu konuya geri dönüyorum
bi kızı seviyorum bizim sınıftan. ama bir türlü cesaretimi toplayıp da söyleyemiyorum. üstelik kızın da benim gibi bi durumu var. ikimiz de yalnızız. yakınlaşmaya çalışıyorum ama arkadaşı habire beni uzaklaştırıyor. sizce ne yapmalıyım ?? :(

Hocam böyle gönül işlerinde bu mevzularda tabiri caizse yırtık olacaksın sonrasında daha çok üzülmemek için dünyanın sonu mu git konuş.

IcedEarth
15.Nisan.2007, 16:13
Git konus yahu,ne utaniyorsun.Bak sonra kiz elden kacar,oturur hay ben kafama... dersin :)

Kizi okul cikisi takip et,tenha bir köseye cek sonra da ona hislerini acikla,ama orada cevap vermesini iste :)
olm öyle yaparsam bağıra bağıra kaçar kız. zaten ürkütücü bi insanım :)

Hocam böyle gönül işlerinde bu mevzularda tabiri caizse yırtık olacaksın sonrasında daha çok üzülmemek için dünyanın sonu mu git konuş.

ya doğru söylüyosunuz da nasıl söyleyeceğimi bilmiorum. bide reddederse ne yapacağım.

El Barto
15.Nisan.2007, 16:14
ya doğru söylüyosunuz da nasıl söyleyeceğimi bilmiorum. bide reddederse ne yapacağım.

Hiçbirşey ne yapacaksın kendi kaybeder ;)

IcedEarth
15.Nisan.2007, 16:17
Hiçbirşey ne yapacaksın kendi kaybeder ;)

ya ne yapacağım derken diyelim kız hayır dedi ben ne diyeceğim

El Barto
15.Nisan.2007, 16:20
oda senin yapına bağlı eğer konuşkan biriysen bir iki espri patlatır bakarsın hafif tebessümler varsa devam ama ben hayır lafını duyduktan sonra yapama yıkılırım diyosan umarım fikrini değiştirebilirim fikrini değiştirmek için elimden geleni yapacağım deyip uzaklaş oradan biraz duygu sömürüsü yani :)

IcedEarth
15.Nisan.2007, 16:22
oda senin yapına bağlı eğer konuşkan biriysen bir iki espri patlatır bakarsın hafif tebessümler varsa devam ama ben hayır lafını duyduktan sonra yapama yıkılırım diyosan umarım fikrini değiştirebilirim fikrini değiştirmek için elimden geleni yapacağım deyip uzaklaş oradan biraz duygu sömürüsü yani :)

çok saol emre abi süper bi insansın allahın izniyle yarın bu işi halletmeye çalışacağım hallettiğim gün sonuçlarını buraya yazarım ;;)

El Barto
15.Nisan.2007, 16:25
çok saol emre abi süper bi insansın allahın izniyle yarın bu işi halletmeye çalışacağım hallettiğim gün sonuçlarını buraya yazarım ;;)

Eyvallah kardeş.İsim neydi senin kusura bakma? :confused:

IcedEarth
15.Nisan.2007, 16:39
Eyvallah kardeş.İsim neydi senin kusura bakma? :confused:

Göktuğ......

AfYoK03
21.Nisan.2007, 22:42
Bursa'ya maca gittik p.tesi sabah 8 de Afyon'da olurum dedim.. Şampiyon olamadık o sinirle kutlamaları töreni falan alelacele ektk hemen topukla Afyon'a. Pazar akşam saat 9 gibi Afyon'daydım anamı babamı görmeden direk bizim manitanın eve koştum sürpriz yapcaktım.. Sınıftan kızlardan biini ayarladım dedim dışarı cıkar onu.. İşte böyle böyle bizimki mesaj atmış senle başka zaman görüşrüz işim var başka yere gitcem diye. Kıllandım ben.. Evin karşısındaki bankta bekliyoum üzerimde eşofmanlar yanımda cantam daha eve gitmemişim.. Yarım saat sonra bi tane hödük dikildi apartmanın kapısına çok gecmeden de bizimkisi indi aşağıya.. Sarılıp öpüştüler kolkola uzaklaşıyorlardı.. Hayatımda henüz ogün olduğım kadar şok olamadım . Beynimden vurulmuşuma döndüm nan biz ne niyetle geldik kızın ettiğine bak.. Tepem attı dedim senin de yanındakinin de başlarım böyle işe ikigün salıvermeye gelmiyor.. Koştum yapıştım kolundan dedim ne oluyo lan bu kim.. Eminim o anda o benden daha çok şok olmamıştır.. Aziz!! Sen!! Narıyorsun burda Bursa'da değilmiydin sen ?? Bu cümlereleri kekeleye kekeleye zor çıkartı ağzından.. Neoldu çok şaşırdın falan dedim.. Yanındaki enik ordan karıştı hop mop noluyo gibisinden. Sen karışma nan pez.. dedim önce onu indirdim.. Sonra döndüm ötekisine. ne... yersey ye lan Allah'ından bul yazıklar olsun nankör köpek.. Senin için ben bıçak yedim ölümden döndüm geber git beter ol şerefsiz dedim aldım çantamı yürüdüm.. iki üç ay sindiremedim olayı ama harbiden seviyordum sindirilecek gibi değil.. Dediğim gibi okadar çok seviyordum ki onu koruyacam diye bıcak yedim ayagımdan...

Baya bi kendime gelemedim ama hayatımın düzeni gitmişti sigaralar iki pakete cıktı günde haftasonları sabah ezanlrıyla eve giriyordum sarhoş sarhoş.. Sonra sonra ablam acıdı yürü dedi gidiyoruz o kızı göstereceksin saçını başını yolucam lan hayatını mahvetti biinsan bu kadar mı şerefsiz olur.. Sonra onlar araya girmeden ben kendime ceki düzen verdim hala acısı var bazen görüyorum Afyon'da sokaklarda cafelerde falan.. Her gecen gün daha az yanıyor içim onu farkettim.. Allah kimsenin başına vermesin ihanet felaket koyuyo insana heleki benim yaşadıgım şekilse.. Hayırlısı neyse o olsun...

IcedEarth
23.Nisan.2007, 01:11
geçmiş olsun abi ne diyelim

El Barto
23.Nisan.2007, 01:13
Göktuğ ne oldu senin iş??? ;)

Aşk-ı Şehir
27.Nisan.2007, 21:48
Bursa'ya maca gittik p.tesi sabah 8 de Afyon'da olurum dedim.. Şampiyon olamadık o sinirle kutlamaları töreni falan alelacele ektk hemen topukla Afyon'a. Pazar akşam saat 9 gibi Afyon'daydım anamı babamı görmeden direk bizim manitanın eve koştum sürpriz yapcaktım.. Sınıftan kızlardan biini ayarladım dedim dışarı cıkar onu.. İşte böyle böyle bizimki mesaj atmış senle başka zaman görüşrüz işim var başka yere gitcem diye. Kıllandım ben.. Evin karşısındaki bankta bekliyoum üzerimde eşofmanlar yanımda cantam daha eve gitmemişim.. Yarım saat sonra bi tane hödük dikildi apartmanın kapısına çok gecmeden de bizimkisi indi aşağıya.. Sarılıp öpüştüler kolkola uzaklaşıyorlardı.. Hayatımda henüz ogün olduğım kadar şok olamadım . Beynimden vurulmuşuma döndüm nan biz ne niyetle geldik kızın ettiğine bak.. Tepem attı dedim senin de yanındakinin de başlarım böyle işe ikigün salıvermeye gelmiyor.. Koştum yapıştım kolundan dedim ne oluyo lan bu kim.. Eminim o anda o benden daha çok şok olmamıştır.. Aziz!! Sen!! Narıyorsun burda Bursa'da değilmiydin sen ?? Bu cümlereleri kekeleye kekeleye zor çıkartı ağzından.. Neoldu çok şaşırdın falan dedim.. Yanındaki enik ordan karıştı hop mop noluyo gibisinden. Sen karışma nan pez.. dedim önce onu indirdim.. Sonra döndüm ötekisine. ne... yersey ye lan Allah'ından bul yazıklar olsun nankör köpek.. Senin için ben bıçak yedim ölümden döndüm geber git beter ol şerefsiz dedim aldım çantamı yürüdüm.. iki üç ay sindiremedim olayı ama harbiden seviyordum sindirilecek gibi değil.. Dediğim gibi okadar çok seviyordum ki onu koruyacam diye bıcak yedim ayagımdan...

Baya bi kendime gelemedim ama hayatımın düzeni gitmişti sigaralar iki pakete cıktı günde haftasonları sabah ezanlrıyla eve giriyordum sarhoş sarhoş.. Sonra sonra ablam acıdı yürü dedi gidiyoruz o kızı göstereceksin saçını başını yolucam lan hayatını mahvetti biinsan bu kadar mı şerefsiz olur.. Sonra onlar araya girmeden ben kendime ceki düzen verdim hala acısı var bazen görüyorum Afyon'da sokaklarda cafelerde falan.. Her gecen gün daha az yanıyor içim onu farkettim.. Allah kimsenin başına vermesin ihanet felaket koyuyo insana heleki benim yaşadıgım şekilse.. Hayırlısı neyse o olsun...

arkadaşım varya okurken içim acıdı aldatılmak çok koyar insana ben yaşamdım ama koyuyodur heralde :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ArkadaŞlar Yaniyom Valla Ya!!!!!!! Kizdan Acaİp HoŞlniyom Hatta Delİler Gİbİ AŞiĞim Ama Kizin Bende GÖnlÜ Varmi Bİlmİyorum.. Nasil ÖĞrenebİlİrİm Bende GÖnlÜ Olup OlmadiĞini Bİr Yardim Edİn.....

Bordo61Mavi
30.Nisan.2007, 23:13
arkadaşım varya okurken içim acıdı aldatılmak çok koyar insana ben yaşamdım ama koyuyodur heralde :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ArkadaŞlar Yaniyom Valla Ya!!!!!!! Kizdan Acaİp HoŞlniyom Hatta Delİler Gİbİ AŞiĞim Ama Kizin Bende GÖnlÜ Varmi Bİlmİyorum.. Nasil ÖĞrenebİlİrİm Bende GÖnlÜ Olup OlmadiĞini Bİr Yardim Edİn.....

ben sen olsam beklerim. Simdi ona ne hissetigini soylersen, bide negativ bi cvp alirsan, cok buyuk bi hayal kirikligina ugrarsin.

goosfraba
30.Nisan.2007, 23:44
Aşktan yeni kurtuldum ve uzun bi süre aşık olmayada niyetim yokk..

Aşk-ı Şehir
01.Mayıs.2007, 14:50
ben sen olsam beklerim. Simdi ona ne hissetigini soylersen, bide negativ bi cvp alirsan, cok buyuk bi hayal kirikligina ugrarsin.

zaten öyle yapıyom arkadaşım bekliyom kız çok hoş bakıyo zaten bişeyde söyliyemiyom =t

Nocna Mora
01.Mayıs.2007, 20:23
arkadaşlar benim kız bana baktı bugün offf ne güzel bakıştı o öyle :D

canavar20
04.Mayıs.2007, 14:51
taylan sen delisin valla:D:D

barahir
04.Mayıs.2007, 17:00

Yüzüne tükürmeyi unutmuşsun...

Flawless Victory
11.Mayıs.2007, 00:08
Onu çok seviyorum ama hergün aramızda bir tartışma geçiyor. Bir yandan arkadaşlarım, bir yandan da o beni ihmal ediyorsun diyorlar. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Bu arada kendimi de artık unutmuş durumdayım.

El Barto
11.Mayıs.2007, 00:10
Al bir tane daha mevsimi midir nedir herkeste aynı sorunlar? :(

M.Scofield
11.Mayıs.2007, 00:12
Al bir tane daha mevsimi midir nedir herkeste aynı sorunlar? :(

Malesef:( 888888

El Barto
11.Mayıs.2007, 00:13
Epeyce kalabalıklaşıyoruz vallaha. :(

El Comandante
11.Mayıs.2007, 02:42
Yok sevgili falan! Bitirdim ben 1-1 bucuk ay önce.Kafami dinlemem lazim.:)

barahir
11.Mayıs.2007, 14:09
Yok sevgili falan! Bitirdim ben 1-1 bucuk ay önce.Kafami dinlemem lazim.:)

En iisini yapmışsın.. Bekarlık Sulanlıktır:)

uAburak89
11.Mayıs.2007, 19:38
Bende varım o kalabalık grubun içinde maalesef .. :( Karşılıksız aşk kurbanı bir beden .. :(

Bekq
11.Mayıs.2007, 20:37
aynen benimkide karşılıksız aşk ve enkötüsü sevdiğim kız beni değil en yakın arkadaşım yani dostumu seviyo ama arkadaş beni satmadı bi kıza sağolsun

uAburak89
11.Mayıs.2007, 20:38
Seninki daha da kötüymüş yav ..

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 21:07
Ahhhh ahhhhh....

El Barto
11.Mayıs.2007, 21:26
Ben böyle işin. nedir bu ya bizim çektiğimiz? :mad:

uAburak89
11.Mayıs.2007, 21:32
5 aydır çekiyorum .. Tam da Öss dönemi, hemde dershaneden ... Haftanın en az 4-5 günü görüyorum .. Harbiden ah yani .. :(

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 21:35
Acaba ona söylesem tepkisi ne olur:confused:

M.Scofield
11.Mayıs.2007, 21:35
5 aydır çekiyorum .. Tam da Öss dönemi, hemde dershaneden ... Haftanın en az 4-5 günü görüyorum .. Harbiden ah yani .. :(

tanidigin birimi

uAburak89
11.Mayıs.2007, 21:36
Aynı sınıftayız yav, iyi de bir arkadaşım .. Söyledim zaten ama olmadı işte .. :(

M.Scofield
11.Mayıs.2007, 21:40
Aynı sınıftayız yav, iyi de bir arkadaşım .. Söyledim zaten ama olmadı işte .. :(

hic gormedigin biri olsa bi ihtimal unuturdun belki

uAburak89
11.Mayıs.2007, 21:43
Belki, gördükçe insan daha kötü oluyor ..

El Barto
11.Mayıs.2007, 21:43
Unutmak??

Unutmak imkansızdır ya.....

uAburak89
11.Mayıs.2007, 21:45
İmkansız demeyelim de, zor tabiki .. Ama acın azalır kesinlikle ..

Eray Dengiz
11.Mayıs.2007, 21:48
Unutmak??

Unutmak imkansızdır ya.....

unutmak imkansızdır doğru..

unutmak sadece başkasını onun kadar seversen belki unutursun..

ayrıca birini devamlı görürsen unutmak imkansız bir hal alır..

goosfraba
11.Mayıs.2007, 21:49
Allah kolaylık versin Burak kardeşim ve diğerlerine:(Aynı durum bende de var

uAburak89
11.Mayıs.2007, 21:56
Sağolasın .. Hayatımın en önemli döneminde, yapılır mı bu bana ya .. :(

GeNç KaRTaL
11.Mayıs.2007, 21:57
Abi ben en iyisi hiç söylemeyeyim reddedilince ben o acıyı kaldıramam..

uAburak89
11.Mayıs.2007, 22:00
Çok kötü oluyor insan, ama bir yandan da içinde kaldıkça daha da kötü oluyorsun .. Nereye kadar dayanabilirsin ki ?

Sustukların büyür içinde ...

the_imam912
11.Mayıs.2007, 22:01
Aşk için daha küçük sayılırım.Güzel bir kız çıksın karşıma ufaktan başlıycam:zuhaha

Eray Dengiz
11.Mayıs.2007, 22:09
Çok kötü oluyor insan, ama bir yandan da içinde kaldıkça daha da kötü oluyorsun .. Nereye kadar dayanabilirsin ki ?

Sustukların büyür içinde ...

dayanabildiğin yere kadar gider.. ne kadar vazgeçsende bir gün bi bakarsın hala seviyosun..

hayatımda gördüğüm en kötü hastalk aşktır.. ve malesef bunun ilacıda yok.. çekecesin elin mahkum.. bknz ben =)

El Barto
11.Mayıs.2007, 22:10
Mevsimi heralde ya cidden :(

RaSenGan
11.Mayıs.2007, 22:12
Offffff Offfffff bir sevgilim bile yok :(

Eray Dengiz
11.Mayıs.2007, 22:13
Mevsimi heralde ya cidden :(

aşk sezonu

aralık-haziran arasıdır..

ondan sonrası için hayırlı işler diyelim..

Bekq
11.Mayıs.2007, 22:15
Sağolasın .. Hayatımın en önemli döneminde, yapılır mı bu bana ya .. :(

siz öss ye kaç kere giriyorsunuz biz oks ye bikere peki bana yapılır mı?:( :( hemde arkadaşımla ama arkadaş yüz vermedi//peki ya çıksaydı o zaman en yakın arkdaşım ı kaybedicem hemde kız arkadaşımla çıkıcak

El Barto
11.Mayıs.2007, 22:15
Good bye my Lover... :(

the_imam912
11.Mayıs.2007, 22:18
Offffff Offfffff bir sevgilim bile yok :(

Üzülme Aygün.Benimde yok.Büyüyünce olur.

Eray Dengiz
11.Mayıs.2007, 22:39
siz öss ye kaç kere giriyorsunuz biz oks ye bikere peki bana yapılır mı?:( :( hemde arkadaşımla ama arkadaş yüz vermedi//peki ya çıksaydı o zaman en yakın arkdaşım ı kaybedicem hemde kız arkadaşımla çıkıcak

oks ile öss farklı.. öss hayatın, oks boş işler sınavı..

anaokulu- ilköğretim- orta okul - lise - oks - yds - öss hiç farketmiyo kimseye acımıyo bu aşk..

Bekq
12.Mayıs.2007, 12:48
oks ile öss farklı.. öss hayatın, oks boş işler sınavı..

anaokulu- ilköğretim- orta okul - lise - oks - yds - öss hiç farketmiyo kimseye acımıyo bu aşk..

aslında haklısın aşkın yaşı yoktur

TR.CaPTaiN
12.Mayıs.2007, 13:02
Felsefe basit giden gider :)

Aşk-ı Şehir
12.Mayıs.2007, 14:16
abi bu nedir yav aşıklar sitesi olmuşuz hepimiz ben kızlan msnde paso görüşüyom ama vakit bulup bi konuşamıyoz aşk meşk konularıyla ilgili..

geçen çarşamba günü baya bir sohbet ettik bana nerde oturduğumu felan sordu telefonumu istedi nerede oturduğunu tarif etti en sonunda öpücük yolladı ve çıktı sizce bu nedir? ben bi anlam veremedim veren olursa sevinirim....

Flawless Victory
16.Mayıs.2007, 23:07
Arkadaşlar imzama bakın!

İşte benim aşk anlayışım...

Şimdi böyle bir aşk yaşıyorum.

Varonil
16.Mayıs.2007, 23:10
Olayı çok iyi açıklamışsın Emrah Abi,%100 Katılıyorum ;;)

RaSenGan
18.Mayıs.2007, 00:02
Aşk dünyanın en tatlı mutluluğuyla en derin acısından yaratılmıştır..;;)

Flawless Victory
19.Mayıs.2007, 15:07
Sevgilim! Sana ne kadar sevdiğimi anlatmak için seni yalnız bulamıyorum, bulunca da kendimi asla bulamıyorum...