PDA

View Full Version : Beşiktaş'ta kaza ölü ve yaralılar var...

ersinkoc
20.Mayıs.2005, 04:31
Az önce Toga Kaprol ve ben Beşiktaş'ta ofisten çıkıp eve giderken Barbaros Bulvarından aşağı formula1 yapar gibi inen bir kamyonun arkasından bu kaza yapacak dedik. Daha 10 sn geçmeden kamyon önce sol kaldırımlara sonra da diger taraftaki ikbal sucuklarının büfesine girdi. Bir sürü arac teneke yıgınına dönerken içeride çok sayıda insanın oldugu söyleniyor. Kenardaki ağaçlar kırılmış heryer birbirisine girmiş. Biz bir kaç ölü gördük ancak ölü ve yaralı sayısı çok olacak gibi. Aman dikkat diyorum yollar hafif yağıştan kaygan dikkatli olalım.

Hayat kısa birbirimizi üzmeyelim. :roll:

Vieri
20.Mayıs.2005, 04:39
çok kötü ya moralim bozuldu ölenlerin ailelerine allah sabır versin :roll:

ersinkoc
20.Mayıs.2005, 04:42
Vieri 1 dk ile kurtardık bu nasıl bir duygu biliyor musun sen? Taa conradın oradan füze gibi gecti yanımızdan kamyon, tolga kaza yapacak dedi daha der demez önce sola sonra saga carptı oradan da büfeye girip durdu kamyon. Yaa inanamıyorum icim bi hoş oldu

tolginhoyu korudugun için teşekkür ederim Allah'ım (g)

Vieri
20.Mayıs.2005, 04:53
geçmiş olsun (l) o saatte işiniz ne dışarda sizin

ersinkoc
20.Mayıs.2005, 04:56
senin yüzünden gece yarılarına kadar çalışıyoruz. Çekip kurtarmadın bizi gc yk sen anlarsın ne dediğimi :roll:

comandante
20.Mayıs.2005, 11:25
ölenlerim ailelerine başsağlığı dilerim allah sabır versin

deliop yaa abi geçmiş olşsun size de ucuz kurtulmuşsunuz gerçekten

apaydin2148
20.Mayıs.2005, 13:13
bende başsağlığı diliyorum.freni boşalmıştır kamyonun

Seçkinn
21.Mayıs.2005, 02:34
Çok kötü bir durum...Allah sabır ve şifa versin...

Bu lanet trafik kazalarından maalesef kurtulamıyoruz...Herkes biraz daha dikkatli olsun artık yeter...

DeLioP benzer bir durum Ankara'da başıma gelmişti...Galiba seni birazda olsa anlıyorum...Gerçekten o anı unutmak için çok çabalamıştım...Üstelik saniyelerle kurtulduğum olayda Jeep'in sahibi duraklarına park ettirmedikleri için bilerek taksicilerin üzerine sürmüştü...Bir kişi öldü...Adam Jeep'in altına 4 kişi aldı...

Yakalandığını duymuştum umarım sonsuza kadar acı çeker...

Bulut
21.Mayıs.2005, 02:46
geçmiş olsun (l) o saatte işiniz ne dışarda sizin
Hakikaten katılıyorum (b) Ne işiniz vardı o saatte dışarı da sizin :!: (l)
Ama çoook büyük geçmiş olsun !!!

apaydin2148
21.Mayıs.2005, 09:17
haberlerde 1 ölü 5 yaralı olduğunu söyledi dün