PDA

View Full Version : yorumsuz....

SYLaR
25.Ağustos.2006, 23:31
Biraz önce msni açtığımda bi kaç kişinin beni msne eklediğini gördüm.
Bunlardan biri online dı başladık konuşmaya ben msnimi nerden buldun falan dedim.Bu ilk başta söylememekte inat etti ben araştırdım türksportal dan biri çıktı.eleman 2003 de kayıt olmuş ve hiç mesaj yazmamış biri beni msnine eklemiş.ben kimsin niye ekledim diye söylenmeye başladım.En sonunda ağzındaki baklayı çıkardı.benim adım AŞKIN bunu sitede bir kaç yerde belirttim.Aşkın ismi bildiğiniz gibi unisex bir isim.Yani hem herkek,hem kadın ismi.Ben erkeğim.Ben ismimi bi seferinde "bayanlar futbol ligi"başlığı altında yayınlamıştım.Bu dallama(kusura bakmayın beni sinir etti) da benim artık ordaki mesajımımı görmüş ne beni listesine eklemiş.Arkadaş burada msnimizi yayınlarak kötümü yaptık.Yine benim erkek olduğumu çoğunuz biliyonuz.Ama bilmeyen bazı dallamalar ve abazalar"aha lan kız bulduk diye atlıyorlar".Benim durumum bu iken ben sitenin bayan üyelerinin haline way ki ne way.Onları kaç kişi rahatsız ediyorddur şimdi.Sitenin bayan üyelerine allah kolaylıuk versin ve benim kanımca msnlerini profillerinde göstermesinler.
Bide bundan sonra siteden msn adresimi alacak arkadaşların bana özel mesaj yoluyla belirtmesini istiyorumÇünkü artık tanımadığım herkesi direk engelleyecem de ondsn

senderson
26.Ağustos.2006, 00:20
yeni nesil(sanki ben farklı nesilim:D)biraz fazla a.azan olmaya başladı.Yakında sitenin açıklaması arkadaş ve partner arama sitesi olur:D:D

S-B-Z
26.Ağustos.2006, 00:44
sherry sıra bende o zaman,
bayanlar ligi bölümünde sıkça yazanlardan biride benim :D:D:D

nekop
26.Ağustos.2006, 01:01
allahtan orada mesajım yok :D

scolari12111
26.Ağustos.2006, 03:03
alllaah korumuş bu zmana kadar:D

physicist87
26.Ağustos.2006, 03:13
Ya pardon Aşkın ismini ben sormuştum bayanlar ligi bölümünde:D ama benim adımı da gördüler,eklemediler şu ana kadar,bence senin adı görüp eklememiştir, sen denk gelmişsindir, o an yani sallamıştır bi msnyi;lütfen bölümümüzün adını boşuna çıkarmayın yahu:D:D:D Bence de msn adreslerini saklayalım,şimdiye kadar bi rahatsızlığım olmadı ama böyle giderse olacağa benziyor...

SYLaR
26.Ağustos.2006, 03:26
Senin dırek msn adreı gozukmuyo senın profıle gırecende oradan e postaya tıkladığın zaman gozukuyor.Benım profıle gırınce dırek gozukuyo mallarda eklemıs ıste
Senın bolumunu hıç kotulermıyız:D:D:
Gelecek senenın en ıyı bolumu olacak:D:D:D
bıde benım bırden fazla msn adresım war Sıteye vermıs oldugum msn adresı benım sadece dostlarım arkadaslarım ıcın kullandıgım msn adresı.Yanı onemlı zatlar ıcın verdigim msn adresi.Yoksa dıger msnlerde oluyo.eleman sallıyo tutarsa tutar.
Zaten bu basıma gelen ılk olay degıl bu gıdısle ismimi degıstırecegım:D:D:D

comandante
26.Ağustos.2006, 13:55
engelle sil kardeş.en basit yöntem=)

ibo
26.Ağustos.2006, 13:59
allah yardımcın olsun kardeş :) işin zorr :)

ÇocuksuMavi
26.Ağustos.2006, 14:29
ne zoru ya engelleyip silecek yücelin dediği gibi : )

No ProßLem's.

KaPaLı
26.Ağustos.2006, 14:34
ohoo dostum sen bitek onlardan rahatsız oluosannnn beni hergün 4-5 kişi eklio :D sana bir yöntem söyliim nickinde çiçek böcek gül kalp vs vs vs olanları sil :D Birşey diyecem şimdi olmck :D genelde adresi onlar dağıtıo :D vee ben hack sitelerinde Görevliyim eklio ne oldu diorum şu adresi bu adresi al en sonunda istek parça almıorum diorum yani ben ne yapiim :D

SYLaR
26.Ağustos.2006, 14:39
Bende sildim hatta elemanın msninide aldım.merak etmeyin.Benim burda belirtmek istediğim millet kız düşürmek için artık nerelere girmiş.eskiden bir laf vardı"Silah icat oldu mertlik bozuldu".Onun şu zamanki versiyonu bence"İnternet icat oldu mertlik bozuldu"

KaPaLı
26.Ağustos.2006, 14:41
Yaa abazalar neee anlıolarr hiç anlamıorum bir sürü kız ekleyerek benim listemde en fazla 6-7 kız vardırr onlarda hep yakın arkadaşlarım zaten diğer türlü eklemem Çünkü ihtiyacım yoq snçta böyle birşeye ama iştee sana gelen elemana bunu anlatamazsın

SYLaR
26.Ağustos.2006, 14:41
o da cezasını buldu zaten msni gitti:D

KaPaLı
26.Ağustos.2006, 14:46
iyi yapmışsın dostum ;)

Asi ÇocUk_16
28.Ağustos.2006, 13:51
kasma bosuna beya engelle sil gitsin :D:D

spreew
28.Ağustos.2006, 21:48
benim adımda sercan bazı salaklar bu ismi ''SEVCAN'' veya ''SELCAN'' ismi ile karıştırıp beni kız zannediyorlar ve başlıolar sulanmaya tabi böle öküzleri kafaya almakda ayrı bir zevk !!! :D

Jeust
29.Ağustos.2006, 12:25
Kardeşim kafanı sıkma 1-2 psikopat için engelle gitsin. :D

KaPaLı
29.Ağustos.2006, 12:27
Yaa Kafayı yicemm listem Dolduu vee artık beni ekleyenleri göremiorum onlar beni görüo :eek:

leave_992
29.Ağustos.2006, 13:12
allah tan oraya yazmıorum....yoksa kazaya kurban gidebilirim:D:D:D....bence de bayan arkadaşlar msn lerini gizlesin....
Not:Bende erkeğim:D

KaPaLı
29.Ağustos.2006, 13:14
yaa adam beni eklemiş nerden ekledin diorum Mehmet Aurelionun adresini arıodum senin adresi ekledim dio Şimdi Blocked yiyecek :D