PDA

View Full Version : yanan batarya!

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 01:23
bizzat az önce kendi başıma gelen bir olayı anlatıp sizlerden fikirlerinizi alacağım.gece ailecek parka gitmiştik.saat 23,30 civarında eve döndük.daha 5 dk. bile geçmeden kardeşim burnuna yanık kokusu geldiğini söyledi,birlikte aramaya başladık.kokunun yoğunlaştığı yer kardeşimin dolabıydı.çekmeceyi açtığımızda cep telefonu bataryasının yanmaya başladığını gördük.hemen lavaboya götürüp söndürdük.Gerçekten Allah korudu,çünkü bataryanın yanmaya başladığı yerde yani dolabın çekmecesinde hep yanabilecek şeyler vardı,defter,kağıt vs.ve belki biz eve 10dk. daha geç gelmiş olsak ev yanıyor olacaktı.
telefonun markası nokia 61 00,bataryanın markası MOON.
sanırım batarya üzerindeki sarı noktaların bir kolyeyle teması yüzünden oldu bu çünkü yanında sadece bir kolye vardı demirden.ve bataryayı elime aldığımda çok sıcaktı.ilk kez başıma böyle bir olay geldi ve paylaşmak istedim.uyarmak istedim.

Krusty
27.Ağustos.2006, 01:26
Bu olayı ben haberlerde izlemiştim. Sebep olarak; telefonun uzun süre şarjda kalması ve bataryanın sahteliğinden olduğu söyleniyor. Bu arada geçmiş olsun; farkına varmışsınız Allahtan..

SaRPeR1903
27.Ağustos.2006, 01:36
bi kere çin malı telefon bataryası patlamış 14 yaşındaki bi kızın elleri kopmuştu :(

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 02:10
Bu olayı ben haberlerde izlemiştim. Sebep olarak; telefonun uzun süre şarjda kalması ve bataryanın sahteliğinden olduğu söyleniyor. Bu arada geçmiş olsun; farkına varmışsınız Allahtan..
zaten işin ilginçliğide burada can.uzun süredir orada boş bir şekilde duruyor batarya ve elektrikle hiçbir ilgisi yok.bugün öğlen o kolyeyi koymuş,artık bilimsel izahı nedir bilmiyorum ama metal kısım tam bataryanın sarı metal bölümü varya 3-4 dişli bölüm oraya denkgelmiş.ve olan oldu sonra.

NOT_ALONE
27.Ağustos.2006, 03:28
sizin evde olağan üste birşey oluyor siz evi okutun

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 04:16
ne kadar ciddiyetsiz bir adamsın sen ya :mad:
gece gece insanın sinirlerini zıplatmaya birebir adamlara kıl oluyorum :mad:

NOT_ALONE
27.Ağustos.2006, 04:33
sölediğin şey saçmada ondan ciddiyetsizlik yapıyorum neymiş batarya patlamış durup dururken kullanmadığın batarya nie patlasın. kullanmıyosun 3-4 dişli nasıl yanyana geliyor. o zman geliyosa acayip birşey var kardeşim.

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 04:41
sölediğin şey saçmada ondan ciddiyetsizlik yapıyorum neymiş batarya patlamış durup dururken kullanmadığın batarya nie patlasın. kullanmıyosun 3-4 dişli nasıl yanyana geliyor. o zman geliyosa acayip birşey var kardeşim.
söyledikleri saçma olan bir adam var oda sensin.laflarına ve üslubuna dikkat et,laf isteme zorla :mad:
daha dün gelip burda tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma,burada herkes benim ciddiyetimi bilir.bi defa dişli yanyana gelmiyor,nerenle okuyosun bilmiyorum ama normalde görmek için kullanılan organını denersen ve kafatası içindeki yumuşak maddeyide işin içine dahil edersen,anlayacaksın.biraz gayret et.
ben eli boş bir adam değilim uydurma yazılar yazacak,birilerini uyardımsen alırsın veya almazsın o senin bileceğin iş.ama laflarına dikkat et!

NOT_ALONE
27.Ağustos.2006, 04:44
vaybeeeeeeeeeeeee adam fıkra gibi konuşmuş helal olsun .yermi anadolu çocugu hadi bakalım

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 04:49
vaybeeeeeeeeeeeee adam fıkra gibi konuşmuş helal olsun .yermi anadolu çocugu hadi bakalım
yesede yemesede;)
konuyu saptırma yeter!

NOT_ALONE
27.Ağustos.2006, 04:52
eyw tamam dır

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 04:56
bendende tamamdır...

SefaReis66
27.Ağustos.2006, 05:21
herif daha 14 yaşında kullandığı kelimelere bak ..
biraz saygılı ol birader tanımadığın insanlarla nasıl böle konuşabiliyosun ..
abi sana da geçmiş olsun allahtan farketmişiniz verilmiş sadakanız varmış (genelde böle derler) ;;)

NOT_ALONE
27.Ağustos.2006, 05:26
hayırdır birader kim 14 yaşında biz sadece takıldık birbirimize o kadar tabikide geçmiş olsun verilmiş sadakası varmış.sen nie satışıyosunki biz aramızda hallettik sorunu

SefaReis66
27.Ağustos.2006, 05:37
bana öle iş mi koyuyosun falan mahalle ağızıyla konuşma insanın sinirini bozma akıllı ol biraz gece gece siteden atılcaz gereksiz bi insan yüzünden
halletiysen sorun yok ama bundan sonra sorun çıkarma halletmene gerek kalmasın herkes anlayışlı olmayabilir ;;)

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 15:10
abi sana da geçmiş olsun allahtan farketmişiniz verilmiş sadakanız varmış (genelde böle derler) ;;)
sağolasın gerçekten öyle,verilmiş sadakamız varmış.

barahir
27.Ağustos.2006, 15:30
geçmiş olsun walla. ucuz yırtmışın

S-B-Z
27.Ağustos.2006, 20:32
geçmiş olsun walla. ucuz yırtmışın
sağolasın kardeşim.

Mc.Speedy
27.Ağustos.2006, 21:50
Beyler Konuyu Saptırmayın Sonuçta Ortada Ucuz Yırtılmış Bir Olay Var Allah Korusun şampiyon Arkadaşımızın Evi yansa , Ailesinden Birine Allah Korusun Bişey Olsa Nolacak ? Sakin Olun Söylüyceklerinizi Söyleyin..
Sampiyon sanada Geçmiş olsun ucuz Yırtmışın...

stuns_cenk
27.Ağustos.2006, 23:32
arkadasım ben sana inanmıyorum!bence sen bu hikayeyi baska siteden gördün ve kendine göre uyarlayıp buraya koydun!ayıp ayıp sana hiç yakısmıo böle hareketler!bide üye olacaksın!:(:(:(:(:(

S-B-Z
28.Ağustos.2006, 00:18
arkadasım ben sana inanmıyorum!bence sen bu hikayeyi baska siteden gördün ve kendine göre uyarlayıp buraya koydun!ayıp ayıp sana hiç yakısmıo böle hareketler!bide üye olacaksın!:(:(:(:(:(
ya arkadaşım.neden böyle birşeyi uydurma gereği hissediyim.veya başka sitedeki bir olayı buraya aktarayım.başımıza bir olay geldi yazıyoruz bazı kendini bilmezlerle uğraşıyoruz.inanmayabilirsin ama arkadan yazdığın ayıp ayıp sana yakışmıyor gibi lafları sana iade ediyorum ne yapacağını sen daha iyi bilirsin.
inanıp inanmamakta serbestsin ama edep sınırlarını aşma.edepsizlik etme!
başka bir siteden alıp yayınladın diyorsun madem bu iddiayı ispatlamayan şerefsizdir!hodri meydan.insanları yalancılıkla suçlama burda.

Nedvedmania
28.Ağustos.2006, 00:30
ne alakası var buolağan üstü değilki

sıcaktan 14 yaşındaki bi kızın elinde patlamıştı
ben canlı olarakda gördüm sıcaktan boyu 4-5 katı boyunca şişmişti ve patlamak üzereydi;;)

S-B-Z
28.Ağustos.2006, 00:48
ne alakası var buolağan üstü değilki

sıcaktan 14 yaşındaki bi kızın elinde patlamıştı
ben canlı olarakda gördüm sıcaktan boyu 4-5 katı boyunca şişmişti ve patlamak üzereydi;;)
ya işte üstteki mesaja baksana adam daha ömründe bişey görmemiş demekki,
yok yalan söylüyosun,yok bilmemne,
sanki uzaya gidip geldik diyoruz.konuyu açma amacım başkalarınında bu tip şeylere dikkat etmesi içindi,ama bu tip insanlarda var.insan dedim bak yine :D

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 00:59
ya işte üstteki mesaja baksana adam daha ömründe bişey görmemiş demekki,
yok yalan söylüyosun,yok bilmemne,
sanki uzaya gidip geldik diyoruz.konuyu açma amacım başkalarınında bu tip şeylere dikkat etmesi içindi,ama bu tip insanlarda var.insan dedim bak yine :D

ya arkadasım ben bu konunun aynısının tıpkısını bi baska sitede gördüm!sen bence bunu gördün hemen atlayıp bu konu türksportalda ii iş yapar diye kaptın ve biraz kendine göre ayarladın!ama ben yemEm bana yutturamassın!ayrıca ben edepsiz deilim veya sana edepsiz falan da demedim sadece sunu söylüyorum :mad: :mad: :mad: YARASI OLAN GOCUNUR:mad: :mad: :mad:

S-B-Z
28.Ağustos.2006, 01:06
ya arkadasım ben bu konunun aynısının tıpkısını bi baska sitede gördüm!sen bence bunu gördün hemen atlayıp bu konu türksportalda ii iş yapar diye kaptın ve biraz kendine göre ayarladın!ama ben yemEm bana yutturamassın!ayrıca ben edepsiz deilim veya sana edepsiz falan da demedim sadece sunu söylüyorum :mad: :mad: :mad: YARASI OLAN GOCUNUR:mad: :mad: :mad:
kes artık yav,uzatıp durma.
bi olay illa bi kişininmi başına gelir,ne yalan borcum var uğraşıp yazacam buraya.
türksportalda iyi iş yapar demişim.sanki bana para veriyorlar burda.konuştuğun laflara bak.uzatıp durma,inanmıyorsan inanma ama insanları yalancılıkla suçlama.
gördüysen yayınlarsın aynısını,iddiam hala geçerli.yayınlamazsanda bu iddiayı kabullenmiş olursun.

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 01:16
kes artık yav,uzatıp durma.
bi olay illa bi kişininmi başına gelir,ne yalan borcum var uğraşıp yazacam buraya.
türksportalda iyi iş yapar demişim.sanki bana para veriyorlar burda.konuştuğun laflara bak.uzatıp durma,inanmıyorsan inanma ama insanları yalancılıkla suçlama.
gördüysen yayınlarsın aynısını,iddiam hala geçerli.yayınlamazsanda bu iddiayı kabullenmiş olursun.

arkadasım sanada hatalarını söylemeye gelmiyo ben kendimce seni eleştirdim ama sen bana cok sert cıktın!bana ve diğer arkadaslara ayıp ettin!ve seni kınıyorum!ben seni ilk elestirince sen bana sert cıktın ben bunun altın da bi yalan bi hile ararım!senin bu konuyu bi yerden alıntı yapıp ve biraz üzerinde kendine göre oynadıgını ben ve bütün üyeler bilio onun için lafı fazla uzatmıyorum!ayrıca ben o konuyu ilk bi sitede gördüğümde cok etkilenmiştim ve hafızamda kalmıs!ama sitesi bir türlü aklıma gelmiyo!arastırmadayım en kısa zamanda bulacagım!sen hiç merak etme! bakalım o zaman bana hakaret edebilecekmisin? :mad: :mad: :mad: HODRİ MEYDAN!:mad: :mad: :mad:

S-B-Z
28.Ağustos.2006, 01:19
arkadasım sanada hatalarını söylemeye gelmiyo ben kendimce seni eleştirdim ama sen bana cok sert cıktın!bana ve diğer arkadaslara ayıp ettin!ve seni kınıyorum!ben seni ilk elestirince sen bana sert cıktın ben bunun altın da bi yalan bi hile ararım!senin bu konuyu bi yerden alıntı yapıp ve biraz üzerinde kendine göre oynadıgını ben ve bütün üyeler bilio onun için lafı fazla uzatmıyorum!ayrıca ben o konuyu ilk bi sitede gördüğümde cok etkilenmiştim ve hafızamda kalmıs!ama sitesi bir türlü aklıma gelmiyo!arastırmadayım en kısa zamanda bulacagım!sen hiç merak etme! bakalım o zaman bana hakaret edebilecekmisin? :mad: :mad: :mad: HODRİ MEYDAN!:mad: :mad: :mad:
artık sana cevap vermiyorum,anlayacak kapasitede değilsin.
bulda gel öyle görüşelim.
ayrıca genelleme yapma ben ve bütün üyeler biliyor diye.senin neyi bilip bilmediğinden bile haberin yok.

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 01:26
artık sana cevap vermiyorum,anlayacak kapasitede değilsin.
bulda gel öyle görüşelim.
ayrıca genelleme yapma ben ve bütün üyeler biliyor diye.senin neyi bilip bilmediğinden bile haberin yok.

sana sadece sunu söylüyorum!''NOT_ALONE nin yorumlarını oku oku sonra tekrar oku''sana tek söyleyecegim bu !cünkü sen anlamazdan geliosun benim laflarımı ve sonrada hakaret edip üstünlük saglamaya calısıon!:mad: ama o konuyu bulunca acaba ne yap acağının merak ediyorum!:mad: o zamanda NOT_ALONE ye üstünlük saglarsın artık:D:D:D

VoLkaN BaROs
28.Ağustos.2006, 01:34
Öncelikle Ömer sana geçmiş olsun diyorum, aynı olay geçen sene benim başıma da geldi... Benim olayda baya bi hasar vardı ama cana birşey gelmedi.. Allah da sizi korumuş

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=2120

stuns_cenk, bu tür konuları sallama yada başka yerden alıp kendi olayıymiş gibi diye birşey olmaz, herkesin başına gelebilir. Özellikle Ömer'den bu konuda şüphe etmem. Benim başıma gelen olayda da bir arkadaşımız senin gibi çıkıp imalarda bulunmuştu. Aynı olayın bilmem kimin adında birinin başına geldiğini oradan alıp yazdığıma getirmişti. (ki o hbaer de benimkinin neredeyse aynısıydı, benden önce başına gelmişti) Aynı olayı dalış grubuma da yollamıştım, tabi oradan da dağılmış diğer yahoogrouplara... Başka bir gruptan biri de öylesine saygısız bir şekilde "yalancı" yakıştırmasında buşlunmuştu ki adama olan sinirimden yerimde duramamıştım, neyse...

Onun için verdiğiniz tepkilere dikkat edin, birilerinin canını yakan olaylara "yalan" diyerek girerseniz hiç ummadığınız tepkilerle karşılaşırsınız....

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 01:46
Onun için verdiğiniz tepkilere dikkat edin, birilerinin canını yakan olaylara "yalan" diyerek girerseniz hiç ummadığınız tepkilerle karşılaşırsınız....

tamam ben sitenin kurallarını biliom ama ben ona hakaret edici sözcük kullanmadım ki!sadece onu elestirdim!yani onu artıkda elestirmeyim mi?ben elestirmesem doğruları nasıl görecek!ayrıca ben o konuyu baska bir sitede gördüğümü ve ordan mı alıntı yaptıgını ögrenmek için soru sordugumda onun bana sölemdiği kalmadı!ve artık idda bile sürdü ortaya!ben napayim!:confused: :confused: :confused: ama idda da kararlıyım arastırmadayım bulucam o konuyu:mad:

VoLkaN BaROs
28.Ağustos.2006, 02:00
ben burada site kurallarından bahsetmiyorum, saygı kurallarından bahsediyorum... Başına üzücü bir olay gelmiş, bunu bizimle paylaşarak bizleri uyarmak istemiş ama sizin tepkileriniz anlamsız ve kaba... Hem ne demek "ben elestirmesem doğruları nasıl görecek!" Bu herhengi bir konu değil, kendi başına gelmiş bir olayı anlatıyor. Burda doğru ile yanlışı ayıracak olan sizsiniz, konunun sahibi değil. Özellikle NOT_ALONE isimli üyenin tepkisi, ama sanıyorum Ömer ile çözmüşler sorunu....

Konuyu bulup bulmaman önemli değil, yukardaki mesajımda da belirttiğim gibi benim başıma gelen olayın sanki karbon kopyası bir olay ihlas haber ajansından geçilmişti yaklaşık 1 ay önce... Benim olayımda da İHA gelecekti ama ekip olmadığı için ATV gelmişti ve onun için sadece ATV de yayınlanmıştı... İHA yı bilirsin her yere verir haberi... Zat-ı muhterem aynı olayı okuyunca konuyu başka yönlere çekmişti...

Ömer yıllardır bu sitededir ve kendisini iyi tanırız... Bu konuda yalan söylecek veya başkasının olayını kendi olayı gibi anlatacak karakterde değildir.

Sana ve diğerlerine tavsiyem artık bu konu üzerinde fazla yoğunlaşmayın. Herkesin başına gelebilir, siz dersinizi alın yeter...

SaRPeR1903
28.Ağustos.2006, 02:00
tamam ben sitenin kurallarını biliom ama ben ona hakaret edici sözcük kullanmadım ki!sadece onu elestirdim!yani onu artıkda elestirmeyim mi?ben elestirmesem doğruları nasıl görecek!ayrıca ben o konuyu baska bir sitede gördüğümü ve ordan mı alıntı yaptıgını ögrenmek için soru sordugumda onun bana sölemdiği kalmadı!ve artık idda bile sürdü ortaya!ben napayim!:confused: :confused: :confused: ama idda da kararlıyım arastırmadayım bulucam o konuyu:mad:kardeş anlatamadığımız şey şu bu olay herkesin başına gelebilir.Şampiyon bunu bize anlatmakta ne gibi bir kazanç sağlıyabilir ki.Para mı verecekler?reytingi mi artacak şampiyon'un senin yaptığın eleştirmek değil iftira atmaktır :rolleyes:

NEYSE KONUYU BÖLMEYELİM ARTIK...

SYLaR
28.Ağustos.2006, 10:54
Ömer abi öncelikle geçmiş olsun demek isterim.Biraz geç görmüş olsamda.
Sonrada stunt_cenk mi artık nicki neyse ona diyeceklerim war.2000 mesaj yazmış biri site tarafından sevilen biri neden rant olsun diye böyle bir şeyi yapsaın???
ömer abiyi şahsen tanımam ama burdaki yorumlarıyla(Her ne kadar siyasi fikirlerimiz uyuşmasada:D) dürüst ve çok iyi bir abimiz olduğunu gösteriyor.
Lütfen kişilere iftirada bulunmayın...

LaKe
28.Ağustos.2006, 12:48
Geçmiş olsun abi. Gerçekten ucuz atlatmışsınız. Allah korumuş.

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 18:01
Ömer abi öncelikle geçmiş olsun demek isterim.Biraz geç görmüş olsamda.
Sonrada stunt_cenk mi artık nicki neyse ona diyeceklerim war.2000 mesaj yazmış biri site tarafından sevilen biri neden rant olsun diye böyle bir şeyi yapsaın???
ömer abiyi şahsen tanımam ama burdaki yorumlarıyla(Her ne kadar siyasi fikirlerimiz uyuşmasada:D) dürüst ve çok iyi bir abimiz olduğunu gösteriyor.
Lütfen kişilere iftirada bulunmayın...

2000 msj atmak başarımı bende her konuya msj atarım 2000 msj olur önemli olan katkı yapmak yaz;) nasıl dürüstlüğüne falan bişey demiom sadece o kişi eleştiri kaldıramıyo ve agzına geleni söylüo!NOT_ALONE arkadasımızada aynısını yaptı!ben sadece biraz saygılı olmasını öneririm kendisine!ve o konuyu bulucam sonra da ona iki çift sözüm olacak o kişi ye :mad:

Universal
28.Ağustos.2006, 18:20
Geçmiş olsun öncelikle bilgilendirdiğin için sağ ol demekki metal eşyalar sakıncalı bataryaların yanında dikkat edeceğim zaten ben telefonu sadece müsait olduğum ve gündüz vakitleri açarım bu yüzden fazla ısınmaz.

S-B-Z
28.Ağustos.2006, 20:04
2000 msj atmak başarımı bende her konuya msj atarım 2000 msj olur önemli olan katkı yapmak yaz;) nasıl dürüstlüğüne falan bişey demiom sadece o kişi eleştiri kaldıramıyo ve agzına geleni söylüo!NOT_ALONE arkadasımızada aynısını yaptı!ben sadece biraz saygılı olmasını öneririm kendisine!ve o konuyu bulucam sonra da ona iki çift sözüm olacak o kişi ye :mad:
sana benden önce diğer üyeler ve direk yönetici volkan cevabı vermiş zaten,bana pek söz kalmamış.ama sadece şunları söylemek istiyorum ve bu konuyuda daha fazla uzatmak istemiyorum.ben her türlü insanla anlaşırım,eski üyeler bilir zaten,sen daha yenisin.o gün ilk olarak NOT_ALONE ile tartıştık ve daha sonra tatlıya bağladık işi,buradaki mesaj hallettikten sonra yazıldı,bu meseleyi özel mesajla görüşerek hallettik.yani ben sert çıktımda o alttan aldı gibi bir durum yok.ardından bortecine nickli üyeyle bir tartışmamız oldu başka bir konuda ve en sonunda sen çıkıp ortaya bana yalan söylüyorsun ithamında bulundun.ilk olarak kabahati kendinde aramıyosun ben hatırlatayım sana.benim başıma böyle bir olay geldi ve biraz geç kalsam eve belkide evim yanıp kül olacaktı,bende hemen burada bir konu açıp,hem üyeleri uyarmak,hemde bu bataryayı üreten firmayı duyurmak için böyle bir konu açtım.ve çok sinirliydim.üyelerle tartışma bir yandan,böyle bir olayın başıma gelmesi bir yandan.
sen bu olaya inanmayabilirsin,ben sadece olayı yazdım zaten,illaki herkes inansında demedim.inanan inanır,inanmayan inanmaz beni ilgilendirmez bu.
sen gelipte kardeş sanki ben bunu başka bir sitede gördüm,gerçekten başına geldimi alıntımı yaptın desen heralde benim tepkim bu olmazdı!ama sen direk yalan söylüyorsun,ayıp,hiç yakıştıramadım gibi ifadeler kullandın.bu düpedüz insana yalancı demektir ve ağır bir ithamdır.kaldıki biz seninle tanışmıyoruz bile.
aynı olay senin başına gelse ve bende sana desemki;utanmıyomusun yalan söylemeye,inan bana senin tepkinde aynı olurdu.
sen düzgünce eleştirsen bizde bu şekilde cevap vermeyiz heralde.herneyse bu sitede daha öncede yaşandı bunlar,ben yorum yapmak istemiyorum belki bir gün senin başınada başka bir olay gelir ve aynı tepkiyi görürsün,o zaman anlarsın beni.
böyle bir olaydan sonra sen bana yalancı dersen,bende sana gereken cevabı veririm.bunuda hesap etmeliydin.çünkü buda benim eleştirine (diyosun ya) karşı cevap hakkım.

stuns_cenk
28.Ağustos.2006, 21:52
sana benden önce diğer üyeler ve direk yönetici volkan cevabı vermiş zaten,bana pek söz kalmamış.ama sadece şunları söylemek istiyorum ve bu konuyuda daha fazla uzatmak istemiyorum.ben her türlü insanla anlaşırım,eski üyeler bilir zaten,sen daha yenisin.o gün ilk olarak NOT_ALONE ile tartıştık ve daha sonra tatlıya bağladık işi,buradaki mesaj hallettikten sonra yazıldı,bu meseleyi özel mesajla görüşerek hallettik.yani ben sert çıktımda o alttan aldı gibi bir durum yok.ardından bortecine nickli üyeyle bir tartışmamız oldu başka bir konuda ve en sonunda sen çıkıp ortaya bana yalan söylüyorsun ithamında bulundun.ilk olarak kabahati kendinde aramıyosun ben hatırlatayım sana.benim başıma böyle bir olay geldi ve biraz geç kalsam eve belkide evim yanıp kül olacaktı,bende hemen burada bir konu açıp,hem üyeleri uyarmak,hemde bu bataryayı üreten firmayı duyurmak için böyle bir konu açtım.ve çok sinirliydim.üyelerle tartışma bir yandan,böyle bir olayın başıma gelmesi bir yandan.
sen bu olaya inanmayabilirsin,ben sadece olayı yazdım zaten,illaki herkes inansında demedim.inanan inanır,inanmayan inanmaz beni ilgilendirmez bu.
sen gelipte kardeş sanki ben bunu başka bir sitede gördüm,gerçekten başına geldimi alıntımı yaptın desen heralde benim tepkim bu olmazdı!ama sen direk yalan söylüyorsun,ayıp,hiç yakıştıramadım gibi ifadeler kullandın.bu düpedüz insana yalancı demektir ve ağır bir ithamdır.kaldıki biz seninle tanışmıyoruz bile.
aynı olay senin başına gelse ve bende sana desemki;utanmıyomusun yalan söylemeye,inan bana senin tepkinde aynı olurdu.
sen düzgünce eleştirsen bizde bu şekilde cevap vermeyiz heralde.herneyse bu sitede daha öncede yaşandı bunlar,ben yorum yapmak istemiyorum belki bir gün senin başınada başka bir olay gelir ve aynı tepkiyi görürsün,o zaman anlarsın beni.
böyle bir olaydan sonra sen bana yalancı dersen,bende sana gereken cevabı veririm.bunuda hesap etmeliydin.çünkü buda benim eleştirine (diyosun ya) karşı cevap hakkım.

:eek: :eek: :eek: arkadasım bende bu mesajından sonra bide ben kendi mesajlarıma bakayım
ve hata kimde die mesajlarımı okudum!ve sana hak verdim kardesim!evet ben böle bi üzücü bi olayda böle hakaretlerle dolu mesajlar yazdıgıma inanamıyorum!gercektende ben bu sözleri nasıl söledim sana ya!:(bu sözlerimi sana sölememde özel yasantımında katkısı var!sonra sana patladım ve sende biraz alttan almayınca(dogru olanda bu)bende daha cok kızdım ve daha agır mesajlar atmısım!gercekten senden ve bu olayla ilgisi olna bütün üyelerden çok özür diliyorum!ve beni affet diyorum!gecmiş olsun arkadasım!BARIŞTIK MI ?:D:D:D:D:D

S-B-Z
29.Ağustos.2006, 01:35
:eek: :eek: :eek: arkadasım bende bu mesajından sonra bide ben kendi mesajlarıma bakayım
ve hata kimde die mesajlarımı okudum!ve sana hak verdim kardesim!evet ben böle bi üzücü bi olayda böle hakaretlerle dolu mesajlar yazdıgıma inanamıyorum!gercektende ben bu sözleri nasıl söledim sana ya!:(bu sözlerimi sana sölememde özel yasantımında katkısı var!sonra sana patladım ve sende biraz alttan almayınca(dogru olanda bu)bende daha cok kızdım ve daha agır mesajlar atmısım!gercekten senden ve bu olayla ilgisi olna bütün üyelerden çok özür diliyorum!ve beni affet diyorum!gecmiş olsun arkadasım!BARIŞTIK MI ?:D:D:D:D:D
bazen sakin kafayla düşünüp karar vermek en iyisi ama ikimizde bunu yapmadık maalesef.hatanı anlamışsın zaten bana birşey demek düşmez.bende seni kırdıysam özür dilerim.
barıştık :D:D:D

Nedvedmania
29.Ağustos.2006, 13:02
hehehe adamlar bağırdı çağırdı birden bire barıştı :D

neyse konuya dönsek iyi olur artık

stuns_cenk
29.Ağustos.2006, 17:19
bazen sakin kafayla düşünüp karar vermek en iyisi ama ikimizde bunu yapmadık maalesef.hatanı anlamışsın zaten bana birşey demek düşmez.bende seni kırdıysam özür dilerim.
barıştık :D:D:D

kardesim:''seni sevdim gönülden'' , ''ikimiz bir fidanın güller acan dalıyız'' , ''seni ben ellerin olsun diye mi sevdim'' , ''seninle bir dakika mutlandirıyor beni'' , ''haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki resmimize'' bunlar senin için lütfen kabul et özürü dileğimin bir parcası bunlar seni çok seviyorum!:D:D:D:D:Dsen beni deil bir karıncayı bile kırmazsın kardesim!bütün hatalar benim lütfen seni kırdıysam cok cok özür dilerim kardesim benim canımın içi :D:D:D:D:D

SefaReis66
29.Ağustos.2006, 17:28
kardesim:''seni sevdim gönülden'' , ''ikimiz bir fidanın güller acan dalıyız'' , ''seni ben ellerin olsun diye mi sevdim'' , ''seninle bir dakika mutlandirıyor beni'' , ''haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki resmimize'' bunlar senin için lütfen kabul et özürü dileğimin bir parcası bunlar seni çok seviyorum!:D:D:D:D:Dsen beni deil bir karıncayı bile kırmazsın kardesim!bütün hatalar benim lütfen seni kırdıysam cok cok özür dilerim kardesim benim canımın içi :D:D:D:D:D
bu herif iyi değil :D
cenk kendine gel nan :D

NOT_ALONE
29.Ağustos.2006, 17:53
bu çocukta birşey var allah allah çözemedim

ibo
29.Ağustos.2006, 18:35
geçmiş olsun ömer abi... Allah korumuş valla...

S-B-Z
29.Ağustos.2006, 20:38
geçmiş olsun ömer abi... Allah korumuş valla...
sağol hizlioglu,Allah korudu gerçekten.

Sekopej
29.Ağustos.2006, 20:54
Abi daha yeni gördüm geçmiş olsun. Allahtan zamanında yetişmişsinizde kötü bişeyler olmamış. Tekrar geçmiş olsun....

Nedvedmania
29.Ağustos.2006, 21:12
:n::n::n: kendine gel :n::n::n:

S-B-Z
30.Ağustos.2006, 01:28
Abi daha yeni gördüm geçmiş olsun. Allahtan zamanında yetişmişsinizde kötü bişeyler olmamış. Tekrar geçmiş olsun....
sağol serkan,tamamen tesadüf olark kurtardık esasında.kardeşimi evine bıraktık,biraz oturalım öyle gidin dedi,iyiki oturmamışız.yoksa ortada kalacaktık.

Sekopej
30.Ağustos.2006, 01:45
sağol serkan,tamamen tesadüf olark kurtardık esasında.kardeşimi evine bıraktık,biraz oturalım öyle gidin dedi,iyiki oturmamışız.yoksa ortada kalacaktık.

Abi her işte bir hayır vardır derler. Belki de otrmadınız diye sitem etmiştir ama iyi ki oturmamışsınız bak. Neyse Tekrar geçmiş olsun....

stuns_cenk
30.Ağustos.2006, 16:47
:n::n::n: kendine gel :n::n::n:

KENDİNE GEL KENDİNE DÖNDE BİR BAK HALİNE AYNALARA DÜSMÜŞSÜN KIL OLDUM ABİ!:D:D:D:D:Dşampion cok tessekkür ederim beni affetiğin için!cok saol!sen olmasan ben nasıl olurdum kim bilir?:)

S-B-Z
30.Ağustos.2006, 23:07
KENDİNE GEL KENDİNE DÖNDE BİR BAK HALİNE AYNALARA DÜSMÜŞSÜN KIL OLDUM ABİ!:D:D:D:D:Dşampion cok tessekkür ederim beni affetiğin için!cok saol!sen olmasan ben nasıl olurdum kim bilir?:)
gerçekten kimbilir ????
zaten ne olduysa affettikten sonra oldu ya :D

NOT_ALONE
30.Ağustos.2006, 23:49
abi bu adam türk sanat müzikisinin içinden kopup gelmiş ya çok sever kavurmayla cacıgı

S-B-Z
31.Ağustos.2006, 01:19
konuyu dağıtmayalım arkadaşlar.

stuns_cenk
31.Ağustos.2006, 03:07
sampion biliyorum beni sevmiosun ama ben sana hayranım!ayrıca idolüm sensin sampion!sen beni affetmeseydin ben napardım!nasıl yasardım onun için bu özür mesajını al arkadasım;

Aldıgım her nefes sana yazılı,
Korkarım ki sensiz ömrüm sayılı,
Yüregim tutuklu gönlüm cezalı,
Hasretin kanıma girdi girecek.

(BAŞ HARFLERİNE BAK:))CENK

NOT_ALONE
31.Ağustos.2006, 03:33
arkadaşım tamam iyi güzel müzik bilgin var ama saçmalama lütfen

atlantis_fb
01.Eylül.2006, 02:36
abi daha yeni gördüm gerçekten geçmiş olsun sizede...

ForsakeN
02.Eylül.2006, 14:35
Büyük geçmiş olsun .Verilmiş sadakanız varmış.Böyle konularda duyarlı olmak,yalan damgası vurmamak lazım.Malum herkesin başına gelebilir.

nekop
03.Eylül.2006, 07:01
geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız...