PDA

View Full Version : 1000 euro

gookhan
27.Ağustos.2006, 22:35
Berlin, 'reklam amaçlı' basılan 1000 euroluk banknotu çalan Türk'ü konuşuyor. Çünkü piyasadaki en büyük banknot, 500 euro!

ŞENOL ÇALABAKAN Frankfurt

Almanya'nın Berlin kentinde yaşayan Barış K. adlı bir Türk gencinin tedavüldeki paralar konusundaki bilgisizliği, adının 'Berlin'in en aptal hırsızı'na çıkmasına neden oldu. Federal Ekonomi Bakanlığı'nın önündeki park yerinde bulunan Vokswagen Sharan model bir araçta bırakılan 1000 euroyu görünce dayanamayan 22 yaşındaki K, aracın camını kırarak parayı çalıp kaçmaya başladı. Ancak bu sırada arabasına doğru ilerlemekte olan araç sahibi Frank B. ve çevredekiler hırsızın peşine düşünce, Berlin sokaklarında nefes nefese bir kovalamaca başladı.Kovalamaca sırasında sahte banknotu yere atan genç, daha sonra yakalanarak polise teslim edildi.

Çıplak kadın motifli
Reklam amaçlı üretilen ve üzerinde çıplak kadın motifleri bulunan sahte banknotun bulunduğunu, hırsızın da tutuklandığını belirten polis sözcüsü "Herhalde en büyük banknotun 500 euro olduğunu bilmiyordu" açıklamasını yaptı. Alman basını da Barış K'nın yaptığı acemice hırsızlığı 'Berlin'in en aptal soyguncusu' başlıklarıyla okurlarına duyurdu.

alintidir

aslinda konunun basligi salak turk idi fakat bole sacma bisiyi yapan bir kisi icin o mubarek turk kelimesi onune salak kelimesini getirmeyi uygun bulmadim

demis ya sair guleriz aglancak halimize..

hp-fm-gs
27.Ağustos.2006, 22:38
demis ya sair guleriz aglancak halimize..
Haklısın abi.Aynen....

SYLaR
27.Ağustos.2006, 22:57
Allahım yarabbim böyleleride var

Asi ÇocUk_16
28.Ağustos.2006, 19:32
kabullenmek lazım napcan :D:D

senderson
28.Ağustos.2006, 21:58
1 euro da çalarlar 1000 euro da olmasada:D

Universal
28.Ağustos.2006, 21:59
Biz gene tarihe geçmeye başladık helal olsun. ;)

Jeust
29.Ağustos.2006, 12:22
Her yerde adımız çıkmış.1-2 serseri adımızı kirletiyor.

Murderer26
02.Eylül.2006, 18:53
kazatede okumuştum en salak hırsız başlıklı idi

kripteks
02.Eylül.2006, 19:25
gerçektende öleee ama şimdi burada bişiy war demekki almanlar paraaları bile öğretemiyor... böle bir eğitim sistemleri var.... suçu hemen barışa atmaya gerek yokkk

ibo
03.Eylül.2006, 02:38
:D:D ya harbi bu adam da en slaak hırsız yanii. madem hırsızlık y**pçan paraları bi tanı kardeşim önce :D

GuineveRe
04.Eylül.2006, 17:26
muhahaha :D