PDA

View Full Version : 2006 FM Fransızca

AYKxxx
30.Ağustos.2006, 19:02
Merhaba,
İsviçre'den satın alınmış orjinal bir fm2006 cd'si yüklediğimde dil seçenekleri fransızca,italyanca ve ispanyolca ile sınırlı olarak oyun açıldı.İngilizce olarak oynayabilmem için yapabileceğim bir yöntem var mı?
Teşekkürler

r_a_z_o_r
30.Ağustos.2006, 19:24
İngilizce dil dosyası atarsan olur.

Krusty
30.Ağustos.2006, 19:24
Merhaba,
İsviçre'den satın alınmış orjinal bir fm2006 cd'si yüklediğimde dil seçenekleri fransızca,italyanca ve ispanyolca ile sınırlı olarak oyun açıldı.İngilizce olarak oynayabilmem için yapabileceğim bir yöntem var mı?
Teşekkürler
Türkçe oynamak istemez misin ..? :)

AYKxxx
30.Ağustos.2006, 19:49
Selam,
Acemi bir kullanıcıyım,rahatsızda etmek istemem anladığım kadarıyla ing dil dosyasını sanırım data/language içine yerleştirmem gerekiyor,doğru mu acaba?Ve bu dosyayı nereden bulabilirim.Teşekkür ederim.
Türkçe'de iyi olur ama nasıl yapılır bilmiyorum.

Nasıl alabilirim ingilizce dil dosyasını ve nereden bulabilirim?
İlginize teşekkürler

bu arada yanıt yazıyorum ancak forumda göremiyorum malesef

ingilizce dil dosyasını nerden bulur ve nasıl yükleyebilirim?Türkçe içinde aynı şeyi sorabilirmiyim.Teşekkürler

tonifan30s
30.Ağustos.2006, 20:18
kardeş siteden türkçe yama indir kendi kuruluyo zaten

Jeust
30.Ağustos.2006, 21:20
Merhaba,
Teşekkürler
Arkadaşım çok şansız olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.Türkçe yamamızıda sitemizden temin edebilirsin.