PDA

View Full Version : Football manager bolumunde konu açamıyorum!!!

Murderer26
31.Ağustos.2006, 00:54
Beyler 2 gundur konu açamıyorum administor fln yazıyor konu açılmıyor???

S-B-Z
31.Ağustos.2006, 01:21
bölüm mod onaylidir,o yüzden açamıyorsundur.modlar uygun olmayam konuları elemek için bu sistemi kullanıyor bazı bölümlerde.onaylanırsa konu açılır.

VoLkaN BaROs
31.Ağustos.2006, 03:37
Football Managerde 2006 / 2005 ve araştırma bölümlerinde konu açmak serbest ancak bunların dışında kalan bölümlerde konu onayı bulunuyor...

leave_992
01.Eylül.2006, 22:13
sohbette felanda mı konu onayı bulunuyor....eğer öyle ise ben hiç arkadaşın dediği gibi olayla karşılaşmadım

S-B-Z
02.Eylül.2006, 01:52
hepsinde değil sadece bazı bölümlerde!

Cengo
02.Eylül.2006, 02:39
sohbette felanda mı konu onayı bulunuyor....eğer öyle ise ben hiç arkadaşın dediği gibi olayla karşılaşmadım

Sohbet bölümü adı üzerinde sohbet amaçlıdır, sohbet etmek konu karışıklığı ve gereksiz konular oluşturmaz.Eğer yanlış bir konu,cevap var ise gerektiğinde uyarı veya cezaları verilir.

Bu ve bu tür sistemler kullanıcıların daha iyi bir paylaşım yapabilmeleri, daha fazla yarar sağlayabilmeleri içindir.Kullanıcıların zararına olabilecek bir sistemin kullanılması düşünülemez zaten.

Murderer26
02.Eylül.2006, 18:44
ok cok saolun

leave_992
08.Eylül.2006, 20:33
Sohbet bölümü adı üzerinde sohbet amaçlıdır, sohbet etmek konu karışıklığı ve gereksiz konular oluşturmaz.Eğer yanlış bir konu,cevap var ise gerektiğinde uyarı veya cezaları verilir.

Bu ve bu tür sistemler kullanıcıların daha iyi bir paylaşım yapabilmeleri, daha fazla yarar sağlayabilmeleri içindir.Kullanıcıların zararına olabilecek bir sistemin kullanılması düşünülemez zaten.
ben zaten eleştiri maksadında sormadım:)....sadece sohbet ve diğer katagorilerde de mi böle diye sordum?

ToRoSKaPLaNı
11.Eylül.2006, 23:19
ben bir konum görünmedi diye 10 defa yazmıştım :D öylemi oluyomuş neyse adminlerden özür diliyorum