PDA

View Full Version : psv kalecisi chat te

11
30.Mayıs.2005, 15:15
ya ben bir yere bu konu ile ilgili bir konu başlığı açmıştım ama bulamadım,neyse artık.
işte psv kalecisi gomes den ilginç yorumlar.

Dries(psv4ever):dudek in final maçında penaltı atışları sırasında neler yaptığını gördün mü?sen de böyle yapmayı düşünüyormusun?
Heurelho Gomes:o taktiği kullanacağımı sanmam çünkü her kalecinin kendine has taktiği vardır.mesela benimki daha çok dida nınkine benziyor.atıcıya konsantre olur ve nereye atacağını tahmin etmeye çalışırım.

PSV-Maarten:taraftarlar jalalalala gomes diye bağırırken neler hissettiğini tarif edebilirmisin?
Heurelho Gomes:onlar benim ismimi söylerken çok gururlanıyorum ve bu benim performansımı aşırı arttırıyor.

gomesfan1:hollanda kültürüne alışman zor oldu mu?
Heurelho Gomes:ilk bir kaç ay gerçekten çok zor oldu.çünkü farklı bir dil ve brezilyada kinden çok farklı bir hava ile karşı karşıyaydım.fakat psv taraftarları sahadaki oyuncularına o kadar fantastik tezahürat yapıyor ki bugünlerde eindhoven da kendimi evde gibi hissediyorum.

Benny:ingiltereye gelmeyi düşünüyormusun?
Heurelho Gomes:ingiltere avrupa ligleri arasındaki en büyük lig ve kesinlikle bir güğn orada oynamayı isterim.futbolda çok güçlü gelenekleri olan fantastik kulüpleri var.

bepa:Guus Hiddink sence dünyanın en iyi teknik adamlarından birisi mi?
Heurelho Gomes:Guus Hiddink fantastik bir koç.güney korede yaptıklarını biliyordum fakat onun futbolu ne kadar bildiğini gördükçe hayretler içerisinde kalıyorum.adam yönetimi konusunda mükemmel,kuşkusuz dünyanın en iyi taktik dehalarından birisi.

Mau:seni saymazsak şimdiye kadar ki en iyi brezilyalı kaleci kim?
Heurelho Gomes:bence dida.çünkü bir brezilyalı kaleci ilk defa avrupanın büyük bir takımında ilk 11de oynuyor.

psv the best with gomes:en iyi kurtarışın hangisiydi?
Heurelho Gomes:lyon ile çeyrek final ikinci maçında.sidney govou yüzüme o kadar yakındı ki o kurtarışı yaptım ve bir üst tura çıktık.

LuisPedroCat:hala geliştirmen gereken yeteneklerin olduğunu düşünüyormusun?
Heurelho Gomes:ayak vuruşumu daha iyi yapabilirim fakat avrupadaki ile brezilyadaki stiller arasındaki fark çok önemli.mesela hollanda da oyuncular kaleciyi sürekli kullanıyor fakat brezilya da kaleci sadece topu uzaklaştırmak için kullanılır.

John Barnes' dribble:sana maçdan önce şans getirdiğine inandığın bir batıl inancın var mı?
Heurelho Gomes:batıl inançlarım yoktur.tanrıya her maçdan önce bana güç vermesi ve en iyimi göstermesi için yardım etmesini isterim,maçı kazanalım diye dua etmem.

Dida:gelecek sezon için ne bekliyorsun?
Heurelho Gomes:liverpool gösterdi ki sadece güçlü kadrosu olan takım kazanamaz.sıkı çalışma ve kaliteli kombinasyonlar işe herşey başarılabilir.seneye şampiyonlar ligini kazanmayı çok isterim.

gomesfan1:boş vakitlerinde ne yaparsın?
Heurelho Gomes:genelde internette olurum,müzik dinlemeyi ve aksiyon filmleri izlemeyi çok severim.

güzel sohbet olmuş.ben uyuya kaldığım için kaçırdım. :mrgreen:

Thierry Henry
03.Haziran.2005, 15:50
harbiden güzel bir sohbet olmuş (b)

comandante
03.Haziran.2005, 17:07
gomesfan1:boş vakitlerinde ne yaparsın?
Heurelho Gomes:genelde internette olurum,müzik dinlemeyi ve aksiyon filmleri izlemeyi çok severim.

güzel sohbet olmuş.ben uyuya kaldığım için kaçırdım.

bizim siteyi biliomudur yaw:)

capriceman
09.Haziran.2005, 21:09
FM'de oynuyordur bu :mrgreen:

MonsterOfTheLake
10.Haziran.2005, 20:25
Enteresan.

miray
22.Haziran.2005, 01:41
türkcemi konusmus???? :?:

11
22.Haziran.2005, 02:37
türkcemi konusmus???? :?:

ehehehe.yok canım daha neler. :mrgreen: www.uefa.com da sohbet etmişdi.ben de türkçeye çevirdim.

miray
22.Haziran.2005, 13:53
ee ben nerden biliyim onu yani (ı)

umutcanerkut
20.Aralık.2005, 00:32
türkçe mi konuşmu zuhahaahaha (ı) (ı) (ı) (ı)