PDA

View Full Version : DOST SİTE SCN AÇILDI....

ibo
30.Mayıs.2005, 17:20
arkadaşlar turksportal ın dost sitesi scn açıldı. bu konuyu açma sebebim forumda bazı üyelerin scn ye ne oldu? kapandı mı? açılmayacak mı? gibi soruların yanıt bulması içindir. yöneticilerinde scn nin dost site olduğıu için burada bir sorun bulacağını zannetmiyorum.

www.soccercenter.net
www.soccercenter.net/forum

apaydin2148
30.Mayıs.2005, 18:43
konuyu Cafeye taşıyorum.tutmuşsun Genel konuların içine bunu açmışsın

magicstigvolki
30.Mayıs.2005, 20:25
Hayırlı vede uğurlu olsun ...

Genghis_Khan
30.Mayıs.2005, 22:06
Benim Turksportal.net ile tanışmama vesile olmuşlardı, yeni siteleri hayırlı olsun

19yusuf05
02.Haziran.2005, 00:01
bi sürtüşme yaşamıştık onlarla Turksportal'lın yüzünden ama genede severim o site çok eskidir bilirsiniz fifaturkey

19yusuf05
02.Haziran.2005, 00:07
evet burayada yazıyım denendi onaylandı tam olarak hile sayılmaz ben hile yapmam çünkü ama Türk oyuncuların ateş pahası olması sebebiyle kullanılıyor bu şöyle anlatıyım
arkadaşlar büyük sırrımı açıklıyorum milli takımda oynayan oyuncular için fm de save game editöründe yabancı oyuncuyu Türk yapınca oyunun gerçekçiliğ kalmıyo save gamede de birinci uyruğu oluyo bubakımdan direk Türkiyede oynuyo buyüzden diyelimki ribery türk yapıcan fm sava game editöründe varsa ( zaten sadece yanlışlık ları düzeltmek için yaptığım için kullanırım hile yapmam yani) her neyse ribery fransa milli takımına çağrıldıktan sonra dikkat edin çağrıldıktan sonra uyruğunu Türk yapıyosunuz eğer maçta oynarsa 2. uyruğu Türk oluyo oynamassa 1. uyruğu kalıyo geri 1. uyruğunu fransayapıp bidahaki maçı bekliyosunuz,Hangi milli takımda oynadığı önemli değil 21a vb...

capriceman
02.Haziran.2005, 07:33
evet burayada yazıyım denendi onaylandı tam olarak hile sayılmaz ben hile yapmam çünkü ama Türk oyuncuların ateş pahası olması sebebiyle kullanılıyor bu şöyle anlatıyım
arkadaşlar büyük sırrımı açıklıyorum milli takımda oynayan oyuncular için fm de save game editöründe yabancı oyuncuyu Türk yapınca oyunun gerçekçiliğ kalmıyo save gamede de birinci uyruğu oluyo bubakımdan direk Türkiyede oynuyo buyüzden diyelimki ribery türk yapıcan fm sava game editöründe varsa ( zaten sadece yanlışlık ları düzeltmek için yaptığım için kullanırım hile yapmam yani) her neyse ribery fransa milli takımına çağrıldıktan sonra dikkat edin çağrıldıktan sonra uyruğunu Türk yapıyosunuz eğer maçta oynarsa 2. uyruğu Türk oluyo oynamassa 1. uyruğu kalıyo geri 1. uyruğunu fransayapıp bidahaki maçı bekliyosunuz,Hangi milli takımda oynadığı önemli değil 21a vb...

Arkadaşım bu konu burda nedir?

from_edi
02.Haziran.2005, 09:17
arKAdaş şaşıRdı galibaa...neyse gereken yere taşınıRr...

tolginho
02.Haziran.2005, 15:12
hoşgelmişler (k)

RubenMartin
17.Haziran.2005, 11:19
site bende şu an açılmıyor sizde nasıl???