PDA

View Full Version : Uyarı Ve Ceza Hakkında Sitem!!!

gezenti
02.Eylül.2006, 22:32
ya ben siyasi kimliğimi fazla gösterdim diye %5 ceza aldım.ama şimdi bakıyorum imzalarda che ismi her yerde var.topiclerde var ama onlara birşey yok bize gelince ceza bu nasıl adalet.
sonra nicklere gelelim.yücelin nicki comandante kendisininde açıkladığı gibi bu che ile özdeşleşmiştir.başka bir nicke bakınca comandantenin comanı ve che gu veranın chesi alınıp comanCHE diye nick var.işte bunlar gerçek propagandadır ama ben yapınca bu hemen görülüyor.öm ile bildirmek istedim ama öm gönderirken hata oluşuyor habire o yüzden başlık açmak zorunda kaldım.kusura bakmayıp ve değerlendirmeye alırsanız çok sevinirim...

Vieri
02.Eylül.2006, 22:40
# A5 - Dini veya siyasi kimliğinizi radikal derecede kullanarak mesaj yazamazsınız.

Aldığın uyarı sebebi budur. Yazdığın mesaj forum kurallarımıza aykırıdır.

Bahsettiğin nickleri kullanan üyelerde forumda herhangi bir siyasi propoganda içeren mesaj gönderdikleri taktirde aynı işlemi uygularız ve bundan çekinmeyiz.

Tüm üyelerimiz forumda tavırlarında, forum kurallarına uymakta lütfen daha uygun biçimde bulunsun. Rahatsızlığınızı üye mesajı altındaki http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif buttonu basarak bizlere iletin.

VoLkaN BaROs
03.Eylül.2006, 06:56
Ek olarak, verilen ceza değil bir daha yapmamanız için bir uyarıdır.

ya ben siyasi kimliğimi fazla gösterdim diye %5 ceza aldım