PDA

View Full Version : BarceloGS 06/07 Seasons FM Update V3

Scocco
03.Eylül.2006, 02:20
Football Manager 2006 - BarceloGS 06/07 Seasons FM Update V3

Merhaba Arkadaşlar. Birçoğunuzun beğendiği kendim uğraşarak ve birtakım öneli yerlerden yardım alarak yaptığım yamanın son versiyonu olan 3.
versiyonunu yayınlıyor. 2. versiyondaki birçok hata düzeltilmiştir.

İşte 3. versiyondaki önemli değişiklikler:

1. 1 Eylül 2006 tarihine kadar;

- Dünyada ve Türkiye'de gerçekleşen oyuncu transferleri eklendi.

- Dünyada ve Türkiye'deki teknik direktör değişikliklerin güncel hali aktarıldı.

2. Birçok Türk ve yabancı genç yetenek ilave edildi.

3. Liglerin ve kupaların birçoğunda son şampiyonlar aktarıldı.

4. Tüm uluslararası organizasyonlara(kupa,ligler) orijinal isimleri verildi. (İdda Lig B, Serie A TIM)

5. Türk vatandaşlığına geçen oyuncular düzenlendi.(Ayman Abdelaziz, Mert Nobre, Mehmet Aurelio)

6. 2. Lig A ve B kategorisindeki düşen ve çıkan takımlar düzenlendi.

7. Türkiye'deki birçok oyuncunu özelliklerinde gerçeğe uygun şekilde düzenlemeler yapıldı.

8. Serie A'daki son durum güncellendi.

9. 3 büyüklerin(FB,GS,BJK) sevdiği ve sevmediği kişiler düzenlendi.

10. Türkiye ve Dünyadaki birçok kulübün başkanı ve yöneticileri düzenlendi. (Ramon Calderon, Nuri Albayrak vb.)

11. Dünyadaki birçok takımın finansal durumu gerçeğe uygun şekilde düzenlendi.

12. Huge Veritabanındaki daha önce oyuncularının bazıları Large veritabanında görülür hale geldi.

13- Daha çok antrenör bulmanız için antrenör sayısı arttırıldı.

14- 06/07 sezonunda Avrupa Kupalarına katılan tüm takımlar güncellendi.

Ve birçok küçük değişiklik yapıldı.....

Not: Daha önce 2. versiyonunu yüklediğiniz db dosyasının içindeki dosyaları SİLİN. Çünkü herhangi bir hata oluşmasın. Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.

Rar şifrelidir... Rar şifresi: turksportal

LİNK

http://www.turksportal.net/tsi/v2/cm/dosyalar/?tsi=indir&id=28456

fenerbahce_1907
03.Eylül.2006, 14:26
oh be cıktı en sonunda

Burak Duran
03.Eylül.2006, 14:27
arkadaşlar online olan yöneticilere ulaşrsanız daha çabuk çıkar sürekli takipte olamıyoruz haliyle... hayırlı olsun :D

uAburak89
03.Eylül.2006, 14:28
Budur baba ellerine sağlık ;;)

solidfb
03.Eylül.2006, 14:29
BarceloGS,

Çok sağol.

Tüm emeklerin için teşekkür ederim.Hemen indiriyorum....

ercücan
03.Eylül.2006, 14:30
eyw. kardeşim ellerine sağlık...

Adr1ano
03.Eylül.2006, 14:35
aynen Barça saolasn Ellerine sağlıq

tosunpasa
03.Eylül.2006, 14:36
eline sağlık paylaşımın için teşekkürler ;;)

Bilo1907
03.Eylül.2006, 14:37
Sağolasın. Emeğe saygı...

berk_ay
03.Eylül.2006, 14:38
hocam emeklerin için saol 3 versiyon çıkarmak update fln zor gerçekten...saolasın...başarılar

Azer
03.Eylül.2006, 14:40
saoalasın tüm emeklerin için.emeğine sağlık

sissoko
03.Eylül.2006, 14:46
emeğine sağlık çok sağol

madden
03.Eylül.2006, 14:48
ya bende bişi hazırlamıştım sen yapmıcam deyince ama bu çıktıgına göre artık onaylanmasada olur....

senin gibi bir üstad yama yapmıs indirmek ve tebrik etmek düşer çok saol

FmMomo
03.Eylül.2006, 14:49
sagolasin...kesinlikle güzel olacak...bize ancak tesekkür etmek düser...

the imam
03.Eylül.2006, 15:09
ohh be en sonunda

Bilo1907
03.Eylül.2006, 15:11
gs yi gene abartmışın arkadaşım. inamotoyu bile geldi diye guçlendirmişsin.130 155 di sen 140 a 155 yapmışın. Böyle olmaz ama...

the imam
03.Eylül.2006, 15:12
eline sağlık kardeş

Scocco
03.Eylül.2006, 15:13
gs yi gene abartmışın arkadaşım. inamotoyu bile geldi diye guçlendirmişsin.130 155 di sen 140 a 155 yapmışın. Böyle olmaz ama...

Versiyon 2yle versiyon 3 arasında bir kıyaslama yap bakayım. Abartılan dğerler düşürüldü. Beğenmyorsan sil. Sana göre yapmadım yamayı.

ms1907
03.Eylül.2006, 15:16
indirmeyi şu an için düşünmüyorum ama gerçekten byk bi iş yapmışsın snn de diğer güncelleme yapan arkadaşlarında ellerinize sağlık......

Bigturk
03.Eylül.2006, 15:18
egline sagilk, cok guzel

zodijackyl
03.Eylül.2006, 15:24
su update i rapidshare dısında bi yolla indirmemiz için bi sey yapılabilir mi eger yapılırsa cok ii olur simdiden tesekkurler barcelgs senidetebrik ederim yaptıın bişi butun herkesi makina basına kitliyo.

sissoko
03.Eylül.2006, 15:32
bunu kurabilmek için 2. vers kurulu olması gerekior mu?

Scocco
03.Eylül.2006, 15:33
bunu kurabilmek için 2. vers kurulu olması gerekior mu?

Gerekmiyor

r_a_z_o_r
03.Eylül.2006, 15:36
Ekstradan medya falan ekledinmi takımların web siteleri vs.

sissoko
03.Eylül.2006, 15:43
Daha önce 2. versiyonunu yüklediğiniz db dosyasının içindeki dosyaları SİLİN. Çünkü herhangi bir hata oluşmasın. Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.
bende 2.version yok bi de rarın içinde db yok barcelgs .... var onu belirtilen yere gönderiyorum olmuyo 6.03 de var yardım ederseniz sevinirim

Scocco
03.Eylül.2006, 15:46
Daha önce 2. versiyonunu yüklediğiniz db dosyasının içindeki dosyaları SİLİN. Çünkü herhangi bir hata oluşmasın. Rarın içindeki dbyi oyunun kurulu olduğu \Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db içine atın. Bu güncellemenin doğru çalışması için oyunun 6.03'e update edilmesi gerekmektedir.
bende 2.version yok bi de rarın içinde db yok barcelgs .... var onu belirtilen yere gönderiyorum olmuyo 6.03 de var yardım ederseniz sevinirim

Rarın içindeki dosyaları senin oyunun kayıtlı olduğu db içine at. Db içindeki tüm dosyaları sil rarın içindeki dosyaları at.

sildim zaten.limonata yı bile yükseltmişin.

Galatasaray düşmanı olduğundan hiç şüphem yok. Tsrafsız olmayı bilmiyorsan birşey demiyorum Aurelio gibi her açılıında transfer listesinde oyuncuyu adam yaptık yine sen ve senin gibilerine yaranamıyoz.

sissoko
03.Eylül.2006, 16:03
ya çok soruyorum kusura bakma ama yine olmadı onları sildiğim zaman veritabanı yüklenemiyor deip masaüstüne gelior yeni oyun açarken. başka bi önerin var mı?

Scocco
03.Eylül.2006, 16:06
ya çok soruyorum kusura bakma ama yine olmadı onları sildiğim zaman veritabanı yüklenemiyor deip masaüstüne gelior yeni oyun açarken. başka bi önerin var mı?

Db'yi sildiysen içine o rardan çıkan BarceloGS dosyasının içinde birçok dosya var onların hepsini DB içine at. BarceloGs klasörünü değil

canaliaa
03.Eylül.2006, 16:15
tşkürler indiriyorum şimdi inş abartı yoktur zaten editörden düzeltirim

ercücan
03.Eylül.2006, 16:19
Db'yi sildiysen içine o rardan çıkan BarceloGS dosyasının içinde birçok dosya var onların hepsini DB içine at. BarceloGs klasörünü değil
ya da barcelogs dosyasının adını db yapıp data ya atsın...

atlantis_fb
03.Eylül.2006, 16:20
eline sağlık emeklerin için sağol ;)

sissoko
03.Eylül.2006, 16:23
ya yine aynı hata verdi oyunu silip tekrar kurucam inşallah düzelir başka yol da kalmadı galiba

Burak Duran
03.Eylül.2006, 16:24
Sitemize eklenmiştir... Ayrıca gereksiz tartışmalar çıkarmayın

_Behlul_
03.Eylül.2006, 16:26
kardes bunda türkiye super cup warmı

_Behlul_

_Behlul_

Scocco
03.Eylül.2006, 16:30

Bu yetki SİGAMES'e ait.

_Behlul_
03.Eylül.2006, 17:07
ama editorden turnuvadan yeni bir turnuva yap desek olmaz mı nese ben bi ugrasayım hadi eline emegine sağlık yamayı çok begendim kardes ellerin dert gormesin çok uğraşmışına benziyo ;)

Scocco
03.Eylül.2006, 17:12
Turnuva yaratmak Editörde aktif değil. Aktif olsada belli bir komut oluşturmak gerektiriyo. Onun için Sigames'in çıkartacağı FM 2007'de görmek daha mümkün olur.

Ilhan
03.Eylül.2006, 17:14
lo_gs rapid linki koyarmısın belirtilen sayfadaki rapidshare linki çalışmıyor da

aykut_gencfb
03.Eylül.2006, 17:17
emeğine sağlık yapmışın yine yapacağını çok saol.....peki buda scoutla uyumlumu?

_Behlul_
03.Eylül.2006, 17:17
yo gayet ii çalışıyor bende

aykut_gencfb
03.Eylül.2006, 17:38
barcelo db'nin içine sadece Inc gidior onunda içinde bişe yoq rarda hepsi gözüküor ama attımğımda sadece içi boş Inc dosyası gözüküor....

Burak Duran
03.Eylül.2006, 17:41
rapid linki düzeltilmiştir

aykut_gencfb
03.Eylül.2006, 17:43
rapid linki düzeltilmiştir

benim sorunumla bir ilgisi warmı?
db'nin içine sadece Inc gidior onunda içinde bişe yoq rarda hepsi gözüküor ama attımğımda sadece içi boş Inc dosyası gözüküor....

Hugo
03.Eylül.2006, 17:47
sağol barcelogs

bu arada İnamoto ya Limonata diyenler kendi davul , zurna , kezban yengelerine baksınlar

o ş.... çetnik selamı yaparsa , takımdan atılmazsa da Bu fener in ayıbı olur!

çünkü Nouma bir hareket yaptı diye yerden yere vurdular !'

neyse barcelom ben bu kartalspor kariyerimi noktalamış bulunuyorum ve senin update kullanacağım

benden tavsiye db dosyasını bir yere yedekleyin;)

ben oyunu açınca tevez e yükleniom ama man utd arsnl filan elimden kapıo :D
sonra normal db ye dönüom

.........................

Scocco
03.Eylül.2006, 17:50
benim sorunumla bir ilgisi warmı?
db'nin içine sadece Inc gidior onunda içinde bişe yoq rarda hepsi gözüküor ama attımğımda sadece içi boş Inc dosyası gözüküor....

İlk defa böyle birşeyi duyuyorum. Sen rarı bir yere çıkart ordaki dosyaları dbnin içine at.

aykut_gencfb
03.Eylül.2006, 17:52
İlk defa böyle birşeyi duyuyorum. Sen rarı bir yere çıkart ordaki dosyaları dbnin içine at.

aynı şey oluor tümden çıkartayım diom Inc klasörü we içinde all die bi klasör ama boş...tek tek atayım diom olmuor

tamam gerek kalmadı hallettim saol yine scoutla uyumlu deilmi?

Bilo1907
03.Eylül.2006, 17:55
sağol barcelogs

bu arada İnamoto ya Limonata diyenler kendi davul , zurna , kezban yengelerine baksınlar

neyse barcelom ben bu kartalspor kariyerimi noktalamış bulunuyorum ve senin update kullanacağım

Siz ilk önce kendi oyuncunuza bakın.İliç bu hareketi yıllardır yapıyor. Biz adam aldık akıllarına geldi. Bu arada kezban diye yazılır kejman diye okunur!!!

Scocco
03.Eylül.2006, 18:01
sağol barcelogs

KArdeş bu sorun benim yamadan kaynaklanmıyor. Sigames'in çıkarttığı 6.03ten olsa gerek. Bİzim tanıdık genç yetenekler bu sezon Avrupa'nın birçok kulübüne transfer oldu. Bu durum da işi biraz zorlaştırıyor.

Signor Joga
03.Eylül.2006, 18:16
saol barceloGS kardeş eline sağlık senin arkandan konuşanlar gördü kimin ne olduğunu ;)

KaPaLı
03.Eylül.2006, 18:19
Evvvettttt işte sen busum dostumm süperrr hemen indiriorm :cool:

Biraz Daha Laflarına Dikkat Et Dostum !

Eray Dengiz
03.Eylül.2006, 18:21
Hayırlı olsun.. Ellerine sağlık

Hugo
03.Eylül.2006, 18:23
matias fernandez villareal e mi gitti?

bu arada yukarıda yazdıklarımdan ötürü özür diliyorum

ben böyleyim işte birden parlar aklıma geleni söylerim

tekrar " özür diliyorum"

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 18:25
Ya tam ben upload edicektim hazırlamıştım.Elektrik gitti.
Editörden henüz çıkmadığım için yaptıklarım da gitmiş oldu.
Sağol bunu çıkardığın için....Ellerine sağlık...

yıldo_23
03.Eylül.2006, 18:37
yeni çıkarmış yamadan dolayı ilk önce tebrik ederim...ellerine sağlık...ama daha önceki versiyonu yüklediğimde galatasaraylı oyuncuların ratinglerini abartılı artırdığını görmüştüm...oyun oynarken galatasarayı yenmek pek mümkün olmuyodu...yeni versiyonunda da duygusal davranıp böyle bişey yapmadığını umuyorum...çünkü bu tip oynamalarla youndan zevk alma derecesini düşürürsün...yeni yamanı indirmedim...bana bu konuda bi garanti verirsen bunuda büyük bir zevkle indiricem...ama geçen versiyonun bunun dışında çok iyiydi bunuda belitmeden edemicem...iyi oyunlar

KaPaLı
03.Eylül.2006, 18:40
Dostum adını db diye değiştirmeye gerek varmı yoqsa direk atıımmı içine ?

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 18:42
Değiştirmelisin...
Ben öyle biliyorum kardeş...

KaPaLı
03.Eylül.2006, 18:45
Tmm tmm diğer türlü Cannot database diodu snra değiştirdim oldu yeni lige başlıorum Vee 2. ligden bir takımla ama hangisi bilmiorum :eek:

Hugo
03.Eylül.2006, 18:47
Dostum adını db diye değiştirmeye gerek varmı yoqsa direk atıımmı içine ?

iki yol var :

1. BarceloGS_updat_0607.... klasorünün adıını db olarak değiştirin. Daha fmklasoru/data içindeki db klasorünü silin. Ve bu adını sonradan db yaptığımız klasörü oraya koyun

2. İlk önce fmklasoru/data/db içindekileri silin ne var ne yoksa.. daha sonra BarceloGS_updat_0607.... klasorünün içindekileri kopyalayıp orayua yapıştırın ...

aslında ikiside aynı şeymiş gibi duruyor..

Hadi selametle...

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 18:49
Abi bende yeni oyun açılmıyor.Hata falan da vermiyor.Yani bekliyorum öyle..Çok uzun süre gelmiyor...

kallstrom87
03.Eylül.2006, 18:59
sadece içi boş inc dosyası çıkanlar şifreyi yazarken caps locku kapamayı unutmuş olabilirler

tomodachi
03.Eylül.2006, 19:07
BarceloGS arkadaşım, öncelikle emeğine sağlık
Daha önce kendim için yalnızca Türkiye için biraz db ile uğraşmıştım, ne zor olduğunu iyi bilirim :-)
GS eleştirilerine gelince...
Tamam, değerleri ve özellikleri biraz abartılı olmuş değil. Yüklemeden önce yazılanlaı okudum ve "Adam GS'yi Barça gibi yapmış herhalde!!!" dedim.
V2'yi yükledikten sonra FB ile (sol beke Fabio Santos ve sağ kanada Carlos Magno hariç adam almadan) hazırlık maçında 5-1, ilk yarıda kendi evimde 4-0 GS'yi yendim. Ligde 7. sıradalar.
Bu kadar şikayet etmek niyedir? Yenilmez bir takım değil!!! Sigames Türkiye liginde pekçok hatalar yapmıyor mu???? İstemeyen yüklemez veya DB içerisinden değiştirir. Keyfine kalmış...
Lütfen emeğe saygı... Tekrar ellerine sağlık

Hugo
03.Eylül.2006, 19:10
ya bu Matias Fernandez yine yoooooooooooooooooooooooook

bu arada bizim Okan Buruk u biraz iyi yapmışsın be barcelogs

o kadar iyi olduğunu zannetmiyorum açıkçası

SefaReis66
03.Eylül.2006, 19:29
barcelo emeğine sağlık indirelim bakalım ilkinde bizim oyucuları biraz abartmış olmana rağmen güzel bi yama olmuştu ..
bakalım bu nasıl olmuş ..

Scocco
03.Eylül.2006, 19:32
yeni çıkarmış yamadan dolayı ilk önce tebrik ederim...ellerine sağlık...ama daha önceki versiyonu yüklediğimde galatasaraylı oyuncuların ratinglerini abartılı artırdığını görmüştüm...oyun oynarken galatasarayı yenmek pek mümkün olmuyodu...yeni versiyonunda da duygusal davranıp böyle bişey yapmadığını umuyorum...çünkü bu tip oynamalarla youndan zevk alma derecesini düşürürsün...yeni yamanı indirmedim...bana bu konuda bi garanti verirsen bunuda büyük bir zevkle indiricem...ama geçen versiyonun bunun dışında çok iyiydi bunuda belitmeden edemicem...iyi oyunlar

İndirmeni tavsiye ederim. Abartılı değerleri normale çektim.

Hugo
03.Eylül.2006, 20:01
matias fernandez neden çıkmıyor onu anlamadım

yani matias ı almak için illa şili yi seçip bütün oyuncuları yüklemem mi lazım :mad:

engin_can
03.Eylül.2006, 20:04
BarceloGS baba süper olmustur eminim baba erkan ferin wardı gs nin alt yapısında b.sehir beldiyesine o da kiralık werildi bide cisse 1 yıllık kiralık :D ellerine saglık

Scocco
03.Eylül.2006, 20:04
matias fernandez neden çıkmıyor onu anlamadım

yani matias ı almak için illa şili yi seçip bütün oyuncuları yüklemem mi lazım :mad:

SEnde taktın Matiaz'a. O kadar futbolcu var bu adam olmazsa olmuyor mu?

onur_1270
03.Eylül.2006, 20:22
saol dostum !!!!!1 ihtiyacım vardı

Vale
03.Eylül.2006, 20:26
Emeği geçen herkeze cok teşekkürler umarım beklediğimiz gibidir

Fietra 10
03.Eylül.2006, 20:29
Öncellikle seni tebrik ediyorum kardeşim...ben yama ile biraz oynadım bazı eleştirilerim olacak ama dostça sakın kırılma fln olmasın...ilk olarak ing. seçtim gördüğüm hatalardan bazıları şunlar dirk kuyt liverpool'da yoktu..McCARTY blackburn'de yok en büyük eksikler bunlardı..diğer küçük takımlarda da eksik vardı ama zaten önemli oyuncular sayılmazdı ama yinnma sede emeğin için çok teşekkür ederim ha bide sakın beğenmedim sanma süper olmuş

MaTRaKaN
03.Eylül.2006, 20:30
süpersin ya

Hugo
03.Eylül.2006, 20:55
SEnde taktın Matiaz'a. O kadar futbolcu var bu adam olmazsa olmuyor mu?

Evet taktım çünkü hem ucuz hem süper!

ve tam iliç in yerini doldurabilecek adam !

bir de genç daha 18 - 19 yaşlarında

Zizou
03.Eylül.2006, 21:24
emeklerine sağlık kardeşim.

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 21:26
Evet ya.Kuyt falan neden yok....Yani neden aktarılmamış.Ben kendi yaptığımda bunların hepsini yapmıştım ama elktrikler gitti bu yüzden kaydedemedim..
Ama güzel olmuş yine de sağol....

Scocco
03.Eylül.2006, 21:27
Birkaç saat sonra bazı hata,oyuncu ve transfer eksikliklerin giderildiği telafi yaması çıkacak. Bu topikte rapidshare sunucusunda olacak.

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 21:28
Abi kuyt'u falan hallet ya...:(

Scocco
03.Eylül.2006, 21:29
Abi kuyt'u falan hallet ya...:(

Kuyt haricinde 20ye yakın transfer eksiği var. Halledilecek

hp-fm-gs
03.Eylül.2006, 21:49
Ok.Kardeş halledersen iyi olur.Full 2007 bir oyun olur...;;)

Signor Joga
03.Eylül.2006, 21:51
abi bu telafi yaması 30mb fln mı olcak gene yoksa ben indirmedm dahada eğer o yine böle büyük ollcaksa ve buna gerek kalmıcaksa sadece onu indireyim

Fietra 10
03.Eylül.2006, 22:14
kardeş şu sanogo diye bi adam var hamburgda yeni transfer oldu adam gerçekte süper ama oyunda berbat yapmışlar hatta db boyutu normal olduğu zaman bile çıkmıyo umarım onuda halledersin

gencmaster
03.Eylül.2006, 22:15
Arkadaşlar ben bu yamayı yükledim ama yükledikten sonra oyun türkçe açılmadı nedeni ne acaba.!Cevabınızı bekliyorum.!

Scocco
03.Eylül.2006, 22:28
Arkadaşlarlar telafi yamasını şu an upload ediyorum. 2 saat sonra hazır olacaktır.

KaPaLı
03.Eylül.2006, 22:30
Arkadaşlarlar telafi yamasını şu an upload ediyorum. 2 saat sonra hazır olacaktır.

Yapma bee dostum yaa oyunda coşmuştum neyse artık transferlerde olmasın :p 2. Ligdeyim nede olsa :D

fenerbahce_1907
03.Eylül.2006, 22:32
telafi yaması bunu etkiliyomu

KaPaLı
03.Eylül.2006, 22:34
Dostum Saveli Oyunda Değiştiremezsin yeni oyun yapman lazım ;)

fenerbahce_1907
03.Eylül.2006, 22:36
daha yeni baslamıstım zaten önemli deil

KaPaLı
03.Eylül.2006, 22:37
Bende yeni başladım ama bayaa Transfer yapmıştım :eek:

fenerbahce_1907
03.Eylül.2006, 23:22
hadi kardes ne zaman cıkcak telafi yaması ya adam gibi bi fm oynayamıyom 2 haftadır

Scocco
03.Eylül.2006, 23:24
1 saat sonra çıkar.

fenerbahce_1907
03.Eylül.2006, 23:28
bu arada gravesenide celtice koydunmu

Signor Joga
03.Eylül.2006, 23:33
ya bu telafi yaması yine 30mb fln mı olacak dostum

Azer
03.Eylül.2006, 23:38

yuh abi ne diyim.bi galatasarylı olarak versiyon 2 de en çok abartı diyen bendim ama artık bunada demeyin abartı diye bu takım şampiyon ya.ne olmasını bekliyosunuz.ardaya bak abartmışmı azmı yapmış anlarsın.daha ne yapcak adam anlamdım gitti.

Shani
03.Eylül.2006, 23:45
"İddia Lig A" değil "Türk Telekom Lig A" olması gerekmiyor mu?

Azer
03.Eylül.2006, 23:48
iddaa lig a doğrudur

Scocco
03.Eylül.2006, 23:50
iddaa lig a doğrudur

Federesyonda tanımlanan Türkiye'deki Futbol Organizasyonları:
Turkcell Super Lig
Turk Telekom Lig A
İddaa Lig B
Fortis Türkiye Kupası

Bu kurallar aynen oyuna aktarılmıştır.

Shani
03.Eylül.2006, 23:50
D Spor'da yayınlanan maçlarda "Türk Telekom Lig A" logosu var?

Scocco
03.Eylül.2006, 23:52
Tamam da böyle bir hata yamada yok. Sen herhalde yanlış görmüşsün.

kovboy_18
03.Eylül.2006, 23:53
çok sağol arkadaşım bunu bekliyoduk

Shani
03.Eylül.2006, 23:54
"İddia Lig A" yazıyordu özellikle dikkat ettim..

Azer
03.Eylül.2006, 23:54
Federesyonda tanımlanan Türkiye'deki Futbol Organizasyonları:
Turkcell Super Lig
Turk Telekom Lig A
İddaa Lig B
Fortis Türkiye Kupası

Bu kurallar aynen oyuna aktarılmıştır.

evet pardon iddaa lig b olucaktı;;)

yoo lig a yazmıyor.sende bir sorun vardır.tekrar kontrol et

Scocco
04.Eylül.2006, 00:00
"İddia Lig A" yazıyordu özellikle dikkat ettim..

istersen bak:
http://img171.imageshack.us/img171/7732/fdh7.th.jpg (http://img171.imageshack.us/my.php?image=fdh7.jpg)

Böyle olmadık şeylerle uğraştırmayın.

Azer
04.Eylül.2006, 00:07
beyler yeter artık.yama müthiş.ufak kusurlar elbette olabilir.kimseye zorla oynatılmıyor.idare edin.adama teşekkür etceğine sürekli bişeyler bulan var.asıl olmayan bu.

Shani
04.Eylül.2006, 00:10
http://img327.imageshack.us/img327/7743/liggs4.th.jpg (http://img327.imageshack.us/my.php?image=liggs4.jpg)

sadece senin yaptıgın uptade yüklü..
küçük bile olsa hata hatadır..göze batıyor sonuçta..
ama editörden düzeltilebilecek birşey..

Azer
04.Eylül.2006, 00:12
birader herkeste düzgün sende hata veriyorsa o zaman kontrol etmesi gereken sensin.ben küçük olan şeye hata demedim.elbette hatalar var ama bunu makine yada 100 kişi yapmıyor.1 kişi yaptı.bu yüzden hatalar olması normal

Scocco
04.Eylül.2006, 00:13
Kardeşim fazla uzatma başka bir yerden update indirmişsin onun kusurudur.
Ya da daha önce kendi yapmışsın hem bu lig adlarının editörle alakası yok.

Şu an telafi yaması için anlaşılabilir şekilde pm atın. Linkini sizlere veriyim. (Link Turksportal.net dosyalar bölümüne eklenene kadar)

Azer
04.Eylül.2006, 00:46
kimsenin atcağı yok

Vale
04.Eylül.2006, 01:26
Yanlız ben bişeyi anlamadım fenerbahçeyle ben herkeze 7 atıyorum hadi inegöldü mersindi anladımda bayernede 7 attım başka bi erkanas die takımada 7 attım ve hiç transferim yok bi tek gökdeniz var o kadar ben anlamadım ya :d

canaliaa
04.Eylül.2006, 01:31
şimdi başlıcam inş çok tşkürler hangi takımı seçsem acaba:D:D:D:

hp-fm-gs
04.Eylül.2006, 02:10
Abi bende oyuna girmiyor.Atıyor hemen.Yeni oyun diyorum.gerekli yerler yüklenince oyundan atıyor sorgusuz sualsiz...:(:(

fenerbahce_1907
04.Eylül.2006, 02:12
düzeltmişin telafi yamasında ama bikac hata var hala gravesen celticde olcak mesela

Sekopej
04.Eylül.2006, 02:16
Ben sadece TR açtım Fenerbahçe ile başladım, gördüğüm ilk hata belki önemsemedin belki unuttun bilmiyorum ama FB antrenörleri hala eski antrenörler. Başantrenör Koch...

Bunları da yeni versiyonda düzeltirsin umarım...:)

Ayrıca teşekkür ederim gerçekten zor iş bu update...

ICEMAN
04.Eylül.2006, 03:03
hocam benim oyun 6.0 direk bunu kursam sorun olurmu acaba?

fenerbahce_1907
04.Eylül.2006, 03:20
olmaz kardes 6.0.3 lazım

ICEMAN
04.Eylül.2006, 03:24
yapma yaa peki direk 6.0 ın üstüne 6.0.3 kursak sorun yaşarmıyız?

fenerbahce_1907
04.Eylül.2006, 03:27
bişey olmaz o zaman

ICEMAN
04.Eylül.2006, 03:31
tamam o zaman saol dostum bi sorunum olursa rahatsız ederim tekrar....

Azer
04.Eylül.2006, 09:35
düzeltilmiş hali cıktımı

Degerferos
04.Eylül.2006, 10:25
bu düzeltilmiş hali çıktımı.cıktıysa nerden indircez

ercücan
04.Eylül.2006, 10:50
harbiden çıktı mı telafi yaması????

Scocco
04.Eylül.2006, 11:02
Ben sadece TR açtım Fenerbahçe ile başladım, gördüğüm ilk hata belki önemsemedin belki unuttun bilmiyorum ama FB antrenörleri hala eski antrenörler. Başantrenör Koch...

Bunları da yeni versiyonda düzeltirsin umarım...:)

Ayrıca teşekkür ederim gerçekten zor iş bu update...

Sadece Fenerbahçe değil birçok kulübün yardımcı antrenötleri doğru değil. Çıkan çoğu yamada ise bu durum aynı. Yardımcı antrenörler hakkında bilgi alacağım alacağım bir site olsaydı mutlaka ayarlardım.

Yetkililere yeni telafi yamasının linkini verdim daha önce ama daha henüz eklenmemiş.

Azer
04.Eylül.2006, 11:04
barcelo kardeşim telafi yaması nedir.cıktımı

Scocco
04.Eylül.2006, 11:11
20 ye yakın transfer yapıldı. Brezilya ligindeki kulüplerin tanınmışlığı ile ilgili düzenlemeler yapıldı. UEFA Süper Kupa'sı gerçek rengi ayarlandı. Birkaç oyuna yabancı medya kuruluşu eklendi.Bİrkaç oyuncunun mevki hatası düzeltildi.

Azer
04.Eylül.2006, 11:14
o zaman onuda bekleyeleimde tam olsun.saolasın açoklama için

KaPaLı
04.Eylül.2006, 11:54
Bekleyelim yav :D 1 sezon biter o zamana kadar herhalde :D snra yeniden başlarız :D

barcelos
04.Eylül.2006, 12:04
çıktı mı telafi yaması????

barcelos
04.Eylül.2006, 12:05
çıktı mı telafi yaması????

Scocco
04.Eylül.2006, 12:22
Hurmet arkadaş sana özelden link atmıştım. Şu rapdishare linkini yenileyebilirmisin:D

uAburak89
04.Eylül.2006, 12:29
BarceloGS kardeş telafi yamanın link i de burda mı olucak ?

19_SeRDiNÇ_05
04.Eylül.2006, 12:36
abi linkte bir sorun var indiremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Scocco
04.Eylül.2006, 12:57
Arkadaşlar telafi yaması çıkmıştır. Dosyayı sunduğum bu bölümden indirebilirsiniz.

uAburak89
04.Eylül.2006, 13:00
Hocam link nerde ?

Scocco
04.Eylül.2006, 13:15
Daha önceden indirdiğiniz Version3ün bulunduğu yerden indiriyorsunuz. Aynı yerden. Link değişti o yüzden.

uAburak89
04.Eylül.2006, 13:16
Hmm oke anladım sağolsın..

baron
04.Eylül.2006, 13:29
arkadaşlar ben yorumları okudum...
barcelogs update işini iyi yapıyor....
ancak okuduğum yorumlarda hata felan diyor...
bu yamada hata felan mı var????

barcelos
04.Eylül.2006, 14:00
walla kimse gs abartılmış demesin saçmalamış olur.önceki yamaya göre bir çok oyuncunun gücü düşürülmüş.walla ben önceki yamaya göre beklemiştim güçleri ama değil.

ellerine emeğine sağlık barceloGS.çook güzel bir çalışma olmuş

19_SeRDiNÇ_05
04.Eylül.2006, 14:13
merak ettim süper kupada var mı GS-BJK

Ilhan
04.Eylül.2006, 14:13
yama cok güzel.
arkadasıma tesekkürler.

orhan ak'ın geliştirilmesi ii olmus.,

ama ferhat öztorun ve mehmet güven cok fazla abartılmıs.

ben oyunu baslattım fener 6 mn euroya mehmet güveni aldı..

ferht cok tecrübesiz gercekte. kademe hatasını cok yapıyor.

gs li genc oyuncular konusunda kardesim biraz duygusal davranmıs herhade,

bir de mehmet topuz u biraz daha ii bit hale getirip aynı zamanda sag kanat yapmak lazım

fatih tekkeyi de düzeltmek lazım

onun dısıda ii olmus dostum

ellerine saglık

Bursaspor
04.Eylül.2006, 16:52
Umarım diğer arkadaşlarımızın updatelerinde eksik olan Anadolu takımlarının transferleri yapılmıştır Bursaspor gibi

GuineveRe
04.Eylül.2006, 17:11
teşekkürler..indiriyoruz bakalım nasılmış

manutd0fb1
04.Eylül.2006, 17:30
allah razı olsun

tesekkurler

supperrrrrrrr

GuineveRe
04.Eylül.2006, 19:26
bu yamada yeni transferler hemen takımda mı yoksa bir sene sonra mı geliyorlar... daha indiremedimde.. elektirkten iptal oldu :(

barcelos
04.Eylül.2006, 21:01
tabiki takımdalar

Scocco
04.Eylül.2006, 21:02
Bu yamada bu sene transfer olan tüm oyuncular şu andaki takımındadır.

Bazı arkadaşlar nedense yamaya art niyetli yaklşıyorlar. Diyolar ben bunu indirmem ben bunu sevmedim öbürünün yaması daha güzel. Belli ki gıcık tutuyorlar ve bunun için tahrik edici sözler kullanıyorlar.Bu tür insanlara karşı birşey sevindiremezsin kendileri de sevilmez zaten.

tonifan30s
04.Eylül.2006, 21:07
sağol kardeş

emircolonel
04.Eylül.2006, 22:59
ellerine sağlık kardes

erkanzengin
05.Eylül.2006, 00:31
Bu yamada bu sene transfer olan tüm oyuncular şu andaki takımındadır.

Bazı arkadaşlar nedense yamaya art niyetli yaklşıyorlar. Diyolar ben bunu indirmem ben bunu sevmedim öbürünün yaması daha güzel. Belli ki gıcık tutuyorlar ve bunun için tahrik edici sözler kullanıyorlar.Bu tür insanlara karşı birşey sevindiremezsin kendileri de sevilmez zaten.

bunu galiba bana kasten söledin ama ben öle bişi demek istemedim..zaten oyuna girip bakmadım başkalarının sölediklerinden çıkardım gs yi abartıınla ilgili..yoksa senin yamanı indircektm zaten..

Azer
05.Eylül.2006, 09:30
bunu galiba bana kasten söledin ama ben öle bişi demek istemedim..zaten oyuna girip bakmadım başkalarının sölediklerinden çıkardım gs yi abartıınla ilgili..yoksa senin yamanı indircektm zaten..

direk önyargı göstermeyelim o zaman.forumun geri kalanına bakarsan 2.yamayla ilgili en cok abartı diyen bendim gs ye.bunu barcelogs kardeşimde biliyor.ama bunda hiç bişey yok.bu takım mahelle takımı değil.şampiyon.gücünün ne olması bekleniyor anlamıyorum.isme göre değil yeteneğe göre.lütfen artık abartı demeyin.arda örneğini bida veriyorum.isterseniz bida bakın arda fazlamı eksikmi.galatasaray normaldir lütfen bu konu uzamansın artık

dogu.kan
05.Eylül.2006, 10:36
vala bende bunu bekliodum saoL eline koluna saglık böle devam ;) (ı)

erkanzengin
05.Eylül.2006, 12:57
direk önyargı göstermeyelim o zaman.forumun geri kalanına bakarsan 2.yamayla ilgili en cok abartı diyen bendim gs ye.bunu barcelogs kardeşimde biliyor.ama bunda hiç bişey yok.bu takım mahelle takımı değil.şampiyon.gücünün ne olması bekleniyor anlamıyorum.isme göre değil yeteneğe göre.lütfen artık abartı demeyin.arda örneğini bida veriyorum.isterseniz bida bakın arda fazlamı eksikmi.galatasaray normaldir lütfen bu konu uzamansın artık

tekrar ediyorum ben zaten fanatik galatasaraylıyım...keşke butun adamlar 4/4 luk olsa ama eğer denildiği gibiyse oyunun zevki kaçar diye bi yamaya karar vermek zorundaydım ve bazı küçük transfer eksiklikleri vardı..neyse ikinizn de updateini denicem iyi olanını kullanırım elinize sağlık..

tiberias
05.Eylül.2006, 13:32
fenerın yenı transferlerı yapıldı mı acaba bu arada forma yenı katıldım herkese slm barca kardesım elıne saglık cok gulzel ıs cıkarmıssın herkes ısını ıcra ederken kendınden bırsey katacak adamda tuttugu takımdan katmıs normal

Scocco
05.Eylül.2006, 13:36
fenerın yenı transferlerı yapıldı mı acaba bu arada forma yenı katıldım herkese slm barca kardesım elıne saglık cok gulzel ıs cıkarmıssın herkes ısını ıcra ederken kendınden bırsey katacak adamda tuttugu takımdan katmıs normal

Evet tüm yeni transferler eklendi kardeş.

aLka
05.Eylül.2006, 13:47
saolasın, biseyi merak ediyorum, sadece ilk mesajı okudum, GS'de ki gençlerin güçleri düzenlemeyi yaptın mı, 2-3 sene sonra ronaldinho gibi oluyolardı hespi =)

Scocco
05.Eylül.2006, 13:50
Onlar içinde düzenleme yapıldı. Gs gençlerinin hepsinin finansal durumu ve özellikleri normale düşürüldü.

tiberias
05.Eylül.2006, 14:23
kardes ben verdıgın lınke tıklayınca ulasamıyorum bır turlu sayfaya lınke bır bakar mısın

Cyzio
05.Eylül.2006, 14:27
bu update de güzel olmuş...

14789
05.Eylül.2006, 14:27
Lİnkte Sorun Var Yardim Edİnnn

teşekkürler güzel çalışma kardeşim

tiberias
05.Eylül.2006, 14:32
kardes bu arada acıkca lınkı yazabılırısın cok sevınırım

14789
05.Eylül.2006, 14:34
Kankİ Rapİdde Kutu İÇİndekİ Şİfreyİ Yazdiktan Sonra Saytfa GÖrÜntÜlenemİyor :(

tmam düzeldi şu anda indiriorum

tiberias
05.Eylül.2006, 14:51
sagolasın kardes lınk calısıyo supersınız walla

vLKn34
05.Eylül.2006, 14:51
3Line saĞLık barceLo kardes..suan iniyo bakaLım nasıL...;;)

ICEMAN
05.Eylül.2006, 15:39
hocam ben bunu yükledim oyunum türkçe idi fakat yükleyince ingilizceye döndü bu konuda ne yapabiliriz?

Scocco
05.Eylül.2006, 15:40
Türkçeyi silip yeniden kurarsan sorun düzelir...

ICEMAN
05.Eylül.2006, 15:56
türkçe yamayı sildim tekrar kurdum yine aynı dil ingilizce....

tamam dostum reset atınca düzeldi türkçe oldu eyw :)

Scocco
05.Eylül.2006, 16:06
Allah Allah ben türkçe yamayı kurduğumda sorun çıkmadı. Ayarlar kısmında dil seçeneklerine bir baksan.

cureshot
05.Eylül.2006, 16:25
kardeş eline koluna sağlık da gökmen yıldıran'ı niye databaseden silmedin anlamadım yine de sağol güzel bi çalışma

BaD BoY
05.Eylül.2006, 18:54
Eline Saglık ama sen demişinki son sampiyonlar oyuna aktarıldı son sampiyonarı oyuna aktartıgın takdirde tarihleride yapman gerek yapmazsan bence oyun çöker bunuda yapmak yıllar gerektirir Bana Göre oyun çökmüstür ama EMEĞE SAYGI

Scocco
05.Eylül.2006, 19:02
Eline Saglık ama sen demişinki son sampiyonlar oyuna aktarıldı son sampiyonarı oyuna aktartıgın takdirde tarihleride yapman gerek yapmazsan bence oyun çöker bunuda yapmak yıllar gerektirir Bana Göre oyun çökmüstür ama EMEĞE SAYGI

Oyun çöktü möktü diye birşey söz konusu değil. 1. versiyonunu çıkardığımda son şampiyonlar neden eklenmedi diye yoğun talep oldu. Hatta birçok ülkenin Football Manager adına çıkan güncellemelerinde son şampiyonlar eklenmiş. Bu konuda senin gibi düşünenlerin sayısı da çok azdır.

Zaten 06/07 adı üzerine çıkan neredeyse tüm yamalarda son şampiyonlar var.

erkanzengin
05.Eylül.2006, 20:46

fm 2007 yi şimdiden oynamak istiyosun galiba ama bunun mümkün olmadığını da kendin bunu söyleyerk belirtiyosun..oyun çöktü diyerek başkalarının yamadan vazgeçmesine neden olman yanlış..son şampion galatasaray yazıldı yani geçen seneki fenerbahçenin şampiyonluğu silindi sanıyorum kimse de bunu pek umursamaz zaten diğer liglerde genellikle eski senenin şampiyonları şampiyon oldu..

ICEMAN
06.Eylül.2006, 00:10
Allah Allah ben türkçe yamayı kurduğumda sorun çıkmadı. Ayarlar kısmında dil seçeneklerine bir baksan.

tamam kardeş reset atınca sorun ortadan kalktı tekrar eline sağlık :)

eleftropoulos
06.Eylül.2006, 00:28
Kardeş Ellerine Sağlık,Çok Saol

canaliaa
06.Eylül.2006, 00:37
bu yamayı attım türkçe fmyi çalıştırdım hata vrdi daha önce vermiyordu

erkanzengin
06.Eylül.2006, 00:43
inanırmısınız bilmiyorum ama az önce 3 gunde 5.formatımı attım bilgisayara çünkü fm işini bi türlü halledemedim..oyun gayet guzel çalışıyor türkçe 6.0.3 fln ama nezaman bu yamayı indiriyorum ya oyun açılmıyo ya yeni oyun kurarken hata veriyo..bi bilgi verebilirmisiniz?

canaliaa
06.Eylül.2006, 00:49
aynen bende de öyle oldu yama oyunun içine ettin vallahi ya napcam bilmiyorum türkçe yamada çalışmıyor

holybat
06.Eylül.2006, 00:54
kardeş emeğine sağlık sağolasın.

sonunda yeni kadrolarla oynıycaz.

sayende

Scocco
06.Eylül.2006, 00:56
inanırmısınız bilmiyorum ama az önce 3 gunde 5.formatımı attım bilgisayara çünkü fm işini bi türlü halledemedim..oyun gayet guzel çalışıyor türkçe 6.0.3 fln ama nezaman bu yamayı indiriyorum ya oyun açılmıyo ya yeni oyun kurarken hata veriyo..bi bilgi verebilirmisiniz?

aynen bende de öyle oldu yama oyunun içine ettin vallahi ya napcam bilmiyorum türkçe yamada çalışmıyo

İkinizinde de aynı hatanın olması bana bir garip geldi. Türkçe güncellemenin yama üzerinde çalışıp çalışmadığını birçok kez test ettimemin olmak içinç Böyle bir sorunla birkaç kişide karşılaşıyorum 1000e yakın kişi indirmesine rağmen. Sorununuz yamayı düzensiz şekilde kurmanız ya da işi pratiğe almamamızdan kaynaklanıyor.

Bu arada Canalia yama oyunun içine ediyosa yamayı kullanmakta niye kararlısın bunu anlayamadım. İkinizde aynı bir tutum içindesiniz.

canaliaa
06.Eylül.2006, 01:02
kararlı değilim içine attım hata verdi sildim geçmedi yani içine etti şimdi de sildim oyunu yine kurcam

nosferatu666
06.Eylül.2006, 11:03
r nasıl indirecegim bunu ben? indirenlerden birisi hemenpaylasa koyamaz mı acaba? rapidshare kadar sorunlu bir site gormedim.

peker_553
06.Eylül.2006, 12:27
yav şifere yanlış turksportal yazıyom olmuyo

erkanzengin
06.Eylül.2006, 12:54
ben halletim daha sonra galiba update den kaynaklanmıyo oyunla ilgili indirdiim diğer dosyalardan dolayı onları indirmicem artık ve bişeyi tavsiye ederim size oyunun gerçek server_db sini yedekleyin öyle bi sorun olnca direk değiştirin sorun kalkıyo

peker_553
06.Eylül.2006, 13:13
yav benim sorumun cevabı nerde cvp yazın

Mintal
06.Eylül.2006, 13:22
İkinci ligin bütün transferleri inşallah yeniden düzenlenmiştir

MiCrop
06.Eylül.2006, 20:11
Arkadaslar ben de bir çok kez database hazırladım.

Bu arkadas ta benim gibi bütün ayrıntılara değinmiş.

Böyle bir database yapmak en az 6 saat sürüyor.

Arkadasım çok güzel yapmış ellerine sağlık.

Database yaparken en önemli olan adaletli olmaktır.

Ben bir fenerbahçeli olarak her zaman kendi takımımın gücünün şimdikinden daha iyi olduğunu bildiğim halde hep adaletli davrandım

Arkadasa teşekkürler.

Scocco
06.Eylül.2006, 20:17
Yamanın bu versiyonunda adaletli olmak için elmiden geleni yapmışımdır. Öyle olduğunuda sanıyorum.

MiCrop
06.Eylül.2006, 21:22
Yamanın bu versiyonunda adaletli olmak için elmiden geleni yapmışımdır. Öyle olduğunuda sanıyorum.

Arkadasım gerçekten de adaletli yapmışsın. Bende buna deyindim zaten.

Yanlış anlaşılmasını istemedim zaten. Ayrıca senin de bildiğin gibi bu tür yamaları yaparken en hassas yer adaleti sağlamak gerçekleri elinden geldiği kadar oyuna aktarmaktır.

Diğer arkadaslarda bu sorun biraz öne cıkıyordu. Ama sende böyle bir problem yok.

Tamamiyle bu konuda hiç bir eksiğin yok. Eline sağlık. Çalışmalarının dewamını bekliyoruz.

turksportal ailesine sevgiler ...

Emurafu
07.Eylül.2006, 02:24
beyler inamoto falan varmı bu arada orduspor transferleri ne oldu

muzob
07.Eylül.2006, 02:45
çok tşkler ama ben bunu nasıl kurcagımı bilmiyorum

Mintal
07.Eylül.2006, 11:54
İkinci Lig transferleri yok yani anlamıyorum neden bu kadar ihmalkar davranıyorsunuz anlamadım bir iş yapıyorsanız tam yapın yarım yamalak bir emek emek değildir.Şimdiden arkadaşlara söyleyeyim İkinci Lig transferlerin çoğu yok

umutlu54
07.Eylül.2006, 12:48
çok güzel olmuş ellerine sağlık kardeş

Scocco
07.Eylül.2006, 12:50
İkinci Lig transferleri yok yani anlamıyorum neden bu kadar ihmalkar davranıyorsunuz anlamadım bir iş yapıyorsanız tam yapın yarım yamalak bir emek emek değildir.Şimdiden arkadaşlara söyleyeyim İkinci Lig transferlerin çoğu yok

Ne yoku internetteki transfer sitelerinden ne bulduysam ekledim. İnkar etme. Saygıyı öğren ilk önce. Sen emeğin ne olduğunu bilmiyorsun. Forumda şu ana kadar beğenilen bir update bu. Laflarına dikkat et.

jacke
07.Eylül.2006, 13:11
emeğine sağlık dostum ama şahsen ben turksportalın resmi 06-07 güncellemesini tercih ediyorum ama onlarda hala çıkartacaklar biraz hızlı olsalar :) sabırsızlık öldürüyo adamı

muzob
07.Eylül.2006, 14:29
bunu nasıl kurcaz ltf cevap

Mintal
07.Eylül.2006, 14:31
Orduspor transferleri yok bir kere gereken önem verilmemiş

Scocco
07.Eylül.2006, 14:36
Orduspor transferleri yok bir kere gereken önem verilmemiş

Bu sana yazacağım son mesaj. Orduspor için yapılmadı bu yama. Eğer bana versiyon 2 için yayınlanan topikte şu transferler eklenmeli diye yardımcı olsaydın mutlak eklerdim. Bu yamayı 10-15 kişi yapmıyor sonuçta ben kendim yapıyorum. Eksiklik ve hata olması normal karşılanıyor.

bunu nasıl kurcaz ltf cevap

İndirdiğin rarı çıkart. Dosyanın ismini "db" olarak değiştir. Sonra "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data" içine kopyalat yapıştır.

BaD BoY
07.Eylül.2006, 14:59
Oyun çöktü möktü diye birşey söz konusu değil. 1. versiyonunu çıkardığımda son şampiyonlar neden eklenmedi diye yoğun talep oldu. Hatta birçok ülkenin Football Manager adına çıkan güncellemelerinde son şampiyonlar eklenmiş. Bu konuda senin gibi düşünenlerin sayısı da çok azdır.

Zaten 06/07 adı üzerine çıkan neredeyse tüm yamalarda son şampiyonlar var.

fm 2007 yi şimdiden oynamak istiyosun galiba ama bunun mümkün olmadığını da kendin bunu söyleyerk belirtiyosun..oyun çöktü diyerek başkalarının yamadan vazgeçmesine neden olman yanlış..son şampion galatasaray yazıldı yani geçen seneki fenerbahçenin şampiyonluğu silindi sanıyorum kimse de bunu pek umursamaz zaten diğer liglerde genellikle eski senenin şampiyonları şampiyon oldu..

1.Ben Kimseye Sogutmaya Çalısmıyom Burası Bi Forum Yani Herkes Kendi Fikrini Verebilir (Kurallar Aykırı Olmuyacak Şekilde)...
2. Adamlar O zaman Geçmişleri Yapmasınlar Bosuna Yer Kaplıo Ve Yoruyorlar Kendilerini.
3. Herkes İstiyebilir Ama Unutmaki 06/07 Sezonunu Hayatta Ve Hayatta Yapamazsınız.
4. Son Sampiyonlugu İstiyeceklerdir Ama Asla Ve Asla 06/07 Sezonu Diyemezsiniz Transferlerle ve Son Sampiyonlarla Olmuyo Bu Tarihlerle Oluyo...
5.Sen Herkes Öle Yaptı Die Sende Yapcan Die Bişey Yok.
6.Yine Sölüyorum EMEĞE SAYGI

NoT:Çöktü Derken Kötü Oldu Anlamında Dedim

NoT: Oyunun Neden Simdi Resmi Yaması Yok Adamlar Tarihleride Yapmak Zorunda Yoksa Eleştiri Gelir...

Scocco
07.Eylül.2006, 15:14
1.Ben Kimseye Sogutmaya Çalısmıyom Burası Bi Forum Yani Herkes Kendi Fikrini Verebilir (Kurallar Aykırı Olmuyacak Şekilde)...
2. Adamlar O zaman Geçmişleri Yapmasınlar Bosuna Yer Kaplıo Ve Yoruyorlar Kendilerini.
3. Herkes İstiyebilir Ama Unutmaki 06/07 Sezonunu Hayatta Ve Hayatta Yapamazsınız.
4. Son Sampiyonlugu İstiyeceklerdir Ama Asla Ve Asla 06/07 Sezonu Diyemezsiniz Transferlerle ve Son Sampiyonlarla Olmuyo Bu Tarihlerle Oluyo...
5.Sen Herkes Öle Yaptı Die Sende Yapcan Die Bişey Yok.
6.Yine Sölüyorum EMEĞE SAYGI

NoT:Çöktü Derken Kötü Oldu Anlamında Dedim

NoT: Oyunun Neden Simdi Resmi Yaması Yok Adamlar Tarihleride Yapmak Zorunda Yoksa Eleştiri Gelir...

Bu yalnızca senin fikrin...

muzob
07.Eylül.2006, 16:43
BarceloGS
teşekkürler ilgilendigin için

joint4ever
07.Eylül.2006, 23:57
Oyunda baslangic yilini degistirme imkani varmi ...Haziran 2005 yerine Haziran 2006 gibi

Scocco
08.Eylül.2006, 00:09
Oyunda baslangic yilini degistirme imkani varmi ...Haziran 2005 yerine Haziran 2006 gibi

Böyle bir imkan olsa Fm serileri sürmez... Yok maalesef

scolari12111
08.Eylül.2006, 04:04
ben bunu indireceğim de turnuvalar da bir sorun çıkar mı benzeri benim grupta olmuştu cassano da.editörler bir açıklama yaparsanız sevineceğim.

ben bunu indireceğim de turnuvalar da bir sorun çıkar mı benzeri benim grupta olmuştu cassano da.editörler bir açıklama yaparsanız sevineceğim.

hayret ya birşey sorduk cvp veren yok editörler ne iş yapıyor?bizi kim bilgilendirecek?lütfen biraz ilgi.

sehzadew
08.Eylül.2006, 15:42
çok teşekkürler_o_

BaD BoY
08.Eylül.2006, 15:59

hayret ya birşey sorduk cvp veren yok editörler ne iş yapıyor?bizi kim bilgilendirecek?lütfen biraz ilgi.
Kardes Biraz Daha Açıklarsan Anlayısda Ben Bişey Anlamadım :confused:

serkang
08.Eylül.2006, 17:49
Eline sağlık. Senin önceki çalışmayı kullanıyordum. Türkiye kupasına 1. lig takımları oynamıyordu. Bu hata neden kaynaklandı bilmiyorum ama umarım artık olmaz. Emeklerinizin için sağolun.

Slim-Shady
08.Eylül.2006, 18:51
emeğine sağlık dostum çok sağol...

scolari12111
08.Eylül.2006, 20:54
diyorum ki önceki turnuvada bir arkadaş 6.03 ün üstüne de update yapmış cassano ban karşı iki takımda oynadı ben de bildirince arkadaş suçsuz olmasına rağmen diskalifiye edildi bunda da böyle bir sorun çıkar mı diye editörlere soruyorum o na göre indirelim.

atiq
08.Eylül.2006, 22:11
ya bunun düzgün çalışması için önce bu update i mi yabmam gerekio TSP 6.0.3 TSL Güncellemesi V2 ????????

pascalelturco
09.Eylül.2006, 03:34
dostum elıne saglık ama tarafsız olmak adına yama vasat kalmıs ...

scolari12111
09.Eylül.2006, 15:27
editörler çalışmıyor herhalde başka birşey olsa anında yazarlar birşey sorduk cvp veren yok.

Scocco
09.Eylül.2006, 15:37
editörler çalışmıyor herhalde başka birşey olsa anında yazarlar birşey sorduk cvp veren yok.
Kardeşim dediğin pek anlaşılmıyor ondan cevap yazılmıyor herhalde. Fm turnuvasından mı bahsediyorsun?

Burak Duran
09.Eylül.2006, 15:40
turnuvada sorun çıkmasını istemiyorsan bizim çıkardığımız yamayı kullanırsan problem olmaz

scolari12111
09.Eylül.2006, 15:56
turnuvada sorun çıkmasını istemiyorsan bizim çıkardığımız yamayı kullanırsan problem olmaz

ilgilenddiğin için sağol da o arkadaşta öyle yapmıştı ama elendi neyse senden lafı aldım indiriyorum birşey olursa senin şahit yaparım:D neyse şimdiden ellerinize sağlık.

ker
09.Eylül.2006, 18:05
ellerine sağlık çok güzel olmuş

tpb1986
10.Eylül.2006, 00:53
galatasaray mübarek dünyanın en iyi takımı olmus neyse artık idare edicez ne yapalım ronaldinhoyu filan getirseydin galatasaraya oyunda yaparsın ancak

Scocco
10.Eylül.2006, 01:06
galatasaray mübarek dünyanın en iyi takımı olmus neyse artık idare edicez ne yapalım ronaldinhoyu filan getirseydin galatasaraya oyunda yaparsın ancak

Abartmaya lüzum yok. Herhalde 2.versiyonla karıştırdın.

canaliaa
10.Eylül.2006, 02:49
bırakın bu yamayı gidin türksportalın resmi yamasını indirin benden tavsiye

Scocco
10.Eylül.2006, 11:19
bırakın bu yamayı gidin türksportalın resmi yamasını indirin benden tavsiye

Canalia sorunlu bir olduğunu biliyorum ama şunu belirtmem gerek bırakın bu yamayı demen benim bu yama için verdiğimim emeği düpe düz hiçe saymışsındır. Tavsiye edebilirsin fakat bırak bunu demen ayıp.

canaliaa
10.Eylül.2006, 11:31
ne sorunlusu?

gabazurda
10.Eylül.2006, 17:58
ne sorunlusu?

barçelo dogru soyluyo 15 sayfayı da okudum eleştiri olmayan 1 tane evbın yoq. emege saygı göster biraz forumu karıstırıosun

Bursaspor
10.Eylül.2006, 18:41
Barcelo Bursaspor kadrosunda Edmar Gees De Souza var mı acaba

Scocco
10.Eylül.2006, 18:56
Barcelo Bursaspor kadrosunda Edmar Gees De Souza var mı acaba
Yok. Edmar Gees De Souza'ı veritabanında bulamadım. Oyuncu hakkında tam bilgiler alabilecek kaynak bulsaydım eklerdim.

Jesus_FB
10.Eylül.2006, 19:42
Yok. Edmar Gees De Souza'ı veritabanında bulamadım. Oyuncu hakkında tam bilgiler alabilecek kaynak bulsaydım eklerdim.

bursaspor kadrosundaki edson de souza değilmiydi hani şu fenerbahçeden kiralık gelen oyuncu

Scocco
10.Eylül.2006, 19:48
bursaspor kadrosundaki edson de souza değilmiydi hani şu fenerbahçeden kiralık gelen oyuncu

Evet Fenerbahçe'den kiralık giden oyuncu. "Edson Edmar Dias De Souza"

Bursaspor
11.Eylül.2006, 01:21
Kimi yerde Edson Edmar Dias De Souza yazıyor kimi yerde Edmar Gees De Souza yazıyor biz Edmar Gees De Souza olarak biliyoruz

V4 oalcak mı Barcelo olacaksa olsun bu Edmar

Scocco
11.Eylül.2006, 01:30
Kimi yerde Edson Edmar Dias De Souza yazıyor kimi yerde Edmar Gees De Souza yazıyor biz Edmar Gees De Souza olarak biliyoruz

V4 oalcak mı Barcelo olacaksa olsun bu Edmar

Version 4'ü çıkartmayacağım. Halletmem gereken birçok iş var. Ayrıca yamaya olan ilginden dolayı teşekkür ediyorum. . Turksportal'ın en kısa sürede çıkaracağı final update'i indirmeni tavsiye ediyorum.

Bursaspor
11.Eylül.2006, 03:26
Sağol teşekkür ederim bize bu update i yaptığın için

Ayrıca final update'i sabırsızlıkla bekliyoruz

fsavgi
11.Eylül.2006, 20:42
çok iyi ama inşallah bozmaz oyunu. Bikeresinde data güncellemesi yapmıştım yeni oyun açamadım bidaha...

aLka
13.Eylül.2006, 02:52
ya arkadaslar dosyalar bölümüne su anda girmiyo ve yamayı yükleyemiyorum.biriniz rapid linkini biliyosa buraya yazabilir mi? acil indirmem lazımda..

rectangle
13.Eylül.2006, 13:30
teşekkür ederim deneyim

dreams_19
16.Eylül.2006, 20:00
Böyle bir yamayı bekliyorduk. Fakat bazı eleştiriler yapmadan geçemiyeceğim.
1) Oyunda bazı oyuncular aşırı abartılmış.Ör:Serdar Kurtuluş
2) Ben şimdilik sadece beşiktaşla oynama fırsatı bulduğum için sadece beşiktaşa göre konuşuyorum.BEşiktaşın finansı çok iyi yapılmış. mesela yıllık en fazla 5.250.000 dolar verbiliyoruz oyunda.Gayet abartılı.
Ama tüm bunların yanında gerçekten muhteşem bir yama. Ayrıca oyuna bir çok türk genç yeteneğin aktarılmış olması türk takımlarıyla oynayan kişilere büyük bir fayda sağlıyor. Emeği geçen herkese teşkkürler...

ibrahimovic R
20.Eylül.2006, 17:43
çok teşekkürler kardeşş

tiberias
21.Eylül.2006, 12:27
arkadaslar ben bu yamayı yukledım ve ıkı sezon bıtırdım.. takımım galatasaraydı ve her ıkı sezondada sampıyon oldum.. kullandıgım taktıkler harekırı taktıgı ve 442 wıngs ıdı gayette guzel sonuclar aldım.. ayrıca 1 tanede uefa sampıyonlugum var.. Galatasaraylıyım ve bu yamayı yapan arkadasta galatasaraylı herhalde.. bızım gencler kullandıgım antreman programıyla dehset gelısımler gosterıyo ornegın ferhat,mehmet guven,oguz sabankay,cem sultan,ozgurcan cafercan vs...bu herhalde yamadan kaynaklanan bırsey bence .. Galatasaray bu yamada bıraz guclu bu bence dogru ama sunuda unutmayın kım bır yama yaparsa yapsın tarafsız olac agına katılmıyorum... illa bır oyuncuyu bır takımı guzle yapar.. ben barcelogs kardesımı yaptıgı bu yamadan dolayı tebrık edıyorum enınde sonunda bır emek ve ozverı var ısteyen ındırır oynar ama emege hakaret edılmesın.. yarın obur gun bır fb bır bjk lı yaparsa yama bence onlarınkınede takım duygusu bulasır...

che_ItaliA
21.Eylül.2006, 13:00
bu yamada güzel fakat italiada eksiklerde var.

ICEMAN
08.Ocak.2007, 00:38
rapidden silinmiş tekrar uploed edersen sevinirim dostum eline sağlık bu arada

centerboys
14.Ocak.2007, 18:38
dosya ölmüş yapında bizde yararlanalım

kaan_ronaldinho
01.Şubat.2007, 00:37
yav kardeşim cok güzel olmuşşta şu linke bi el at yav

elvisss
03.Şubat.2007, 14:17
dostum elerine sağlık yanlzı link ölmüş, kaçırdık malesef tekrar upload etme şansınız varsa çok sevinirim .

bloompy
03.Şubat.2007, 18:28
ellerine sağlık

juninho_14
27.Şubat.2007, 19:26
ya yniden upload edemezmsaniz:(:(

drummer_987
21.Mart.2007, 15:26
link patlamis..

xxtornadoxx
26.Mart.2007, 14:38
upload edin şunu ya