PDA

View Full Version : Canlı Yayın + Tv gelirleri

cakiroglu41
04.Eylül.2006, 18:42
mrb

Kocaeliporla bütün başarıları aldım ( tabi hilelsiz) yıl 2016 ama süper ligde hala maçlarım canlı verilmiyo deneme olarak fb veya gs yi alıyorumadamların bütün maçlarını tv veriyo bu tabi yıllık tv gelirlerinide etkiliyo... nedenini bilen varmı

ayrıca yeni sezon başlayınca yapılan yamalarda 3. ligten çıkan takımlar 2.lig b ye yansetılmamış mesela gebze şeker spor gibi. bu takıları 2.lig b de olan yaması olan varmı yada adresini verebilirmisiniz...

teşekkürler..

_Behlul_
04.Eylül.2006, 18:48
kardes bilemem ben ligde şampiyon oluyom banada para wermiyolar ztn hiç bütçem artmıyo tv lerden falan para baya gelirmi ki

djmurat
04.Eylül.2006, 19:03
lig sonunda galiba geliyo tv geliri hem finans ta yazar nerden ne kadar gelir olduğu

cakiroglu41
04.Eylül.2006, 19:04
valla inanmazsın belki ama oyun başlangıcı bütce 2 milyon dolar bile değil ama ben şu an bütceyü 170 milyon dolar yaptım . fm scout programı ile oyuncu alıyorum kadrtomda yabancı oyuncu yok en son 30 milyn dolaraintere sağ kanat sattım ... stat 11200 den 25000+ genişletiliyor....

kesinlikle hilesizzzz

intibaH
04.Eylül.2006, 19:09
valla inanmazsın belki ama oyun başlangıcı bütce 2 milyon dolar bile değil ama ben şu an bütceyü 170 milyon dolar yaptım . fm scout programı ile oyuncu alıyorum kadrtomda yabancı oyuncu yok en son 30 milyn dolaraintere sağ kanat sattım ... stat 11200 den 25000+ genişletiliyor....

kesinlikle hilesizzzz

yukardaki msjında hilesiz demişsin burdada fm scout ile oyun alıorum demişsin nası hilesiz :D :D :D (//s)

dnz498
04.Eylül.2006, 19:19
güzel ama cevapsız bir soru daha doğrusu cevabı oyun hatası olan bir soru

Atakan38
04.Eylül.2006, 20:33
sezon sonunda geLıo tw geLırLerı
ama oyunun basında buyuk takımLarın macLarı canLı oLarak her hafta gosterıLecek sekıLde ayarLanmıstır o yuzdn oLabıLır

eser3131
04.Eylül.2006, 20:50
Arkadaşım Öncelikle Sen Tebrik Ediyorum - Herhalde Ligde Üstüste Şampiyonluklar Alıp Avrupada Başarı Yakaladın - Senin Maçlarını Canlı Vermiyolar Çünkü Bu Oyunun Bir Eksikliği - Atakan38 Arkadaşımın Dediği Doğru 4 Büyüklerin Maçları Canlı Verilmek Üzere Ayarlı - Oyunda Böyle Hatalar Bol Say Say Bitmez Fakat Umuyorum Sigames FM2007 de 2006 Daki Gibi Açıklar Vermez - Eksiklerini Giderir Böyle Sorunlar Olmadımmı Oyunun Gerçekçiliği Biraz Daha Artar

yavuuzzzz
04.Eylül.2006, 20:58
arkadaş tv geliri italya ingiltere liginde çoktur ama türk liginde
sen 6. yamasını kullanıyorsan 0 veriyorlar ama yama yüklediysen kazandığın maç başın a140 bin geliyor

Jeust
04.Eylül.2006, 21:44
İngiltere liginde çok veriyorlar.Arkadaşın dediği gibi.

Murderer26
04.Eylül.2006, 23:33
ben bjknin stadını 60 bin kişilik yaptım

istanbul1453
05.Eylül.2006, 02:36
Arkadaşım Öncelikle Sen Tebrik Ediyorum - Herhalde Ligde Üstüste Şampiyonluklar Alıp Avrupada Başarı Yakaladın - Senin Maçlarını Canlı Vermiyolar Çünkü Bu Oyunun Bir Eksikliği - Atakan38 Arkadaşımın Dediği Doğru 4 Büyüklerin Maçları Canlı Verilmek Üzere Ayarlı - Oyunda Böyle Hatalar Bol Say Say Bitmez Fakat Umuyorum Sigames FM2007 de 2006 Daki Gibi Açıklar Vermez - Eksiklerini Giderir Böyle Sorunlar Olmadımmı Oyunun Gerçekçiliği Biraz Daha Artar
BEn hala ümitsizim sallayacaklar Türkiye Ligini diye geliyor bana....İnşallah büyük yanılırım..Amiinnn....:D

Atakan38
05.Eylül.2006, 09:27

saoL eser
inşaLLah bu sene duzeLtıLır bu sene bıraz daha ıLgı cektı turkıye lıgı son şampıonLugumuzdan sonra o yuzden bnm bıraz umudum war

uğuray1907
05.Eylül.2006, 10:52
tv gelirleri gercekten cok dusuk fm de.feneri oynuyorum lig sonunda 2 mil dolar geliyo deli olcam.o 2 mil dolar bi oyuncunun yıllık parası bile degil:Dama italya ya gelince interi almıstım bi gun sene sonu 96 milyon dolar geldi agzım acık kaldı:eek: :eek: :eek: