PDA

View Full Version : Size Nasıl Dosya Gönderirim?

gfb_sinan
03.Haziran.2005, 18:16
Merhabalar. Ben 1.07 mb lik backgrounds lar hazırladım..Ayrıca

Her türlü yama yapabilirim fm için.İsterseniz cm nin türkcesini de yapabilirim..

yamada toplam 10 ünlü futbolcunun resimleri varr

size nasıl gönderirim..ayrıca yama yapabilirim?sitede görev alabilir miyim? :?:

Genghis_Khan
03.Haziran.2005, 20:58
[email protected] adresine gönderebilirsin

ChaosTurka
18.Temmuz.2005, 18:21
arkadaşında dediği gibi FM nin kodlamalarına girebilirim. böylelikle türkçe fm, yeni grafik tasarımları ve (şu anda antrenmandan nasıl 100% verim alınırkonusunda çalışıyorum)

bu tür basit konularda gerekn tüm desteği verebilirim. ayrıca sanırım en fazla 10MB gönderebiliyorsun (e-mailden). başka nasıl gönderebilirim.
bende destek olmak istiyorum... teşekkürler

edit: ayrıca yazılarımlada destek verebilirm (inceleme, shortlist, makale...) (ama bunları e-maile atarım.

Vieri
18.Temmuz.2005, 18:41
hertürlü dosya çalışmanız için [email protected] ile yani benle iritabata geçiniz. yüklü dosyaları msn yardımıyla alıyoruz sunucuya atıyoruz yayınlıyoruz .. ayrıca her türlü yazı ile bize destek verebilirsiniz. sizin adınızla yayınlarız no problem

ChaosTurka
19.Temmuz.2005, 00:41
hertürlü dosya çalışmanız için [email protected] ile yani benle iritabata geçiniz. yüklü dosyaları msn yardımıyla alıyoruz sunucuya atıyoruz yayınlıyoruz .. ayrıca her türlü yazı ile bize destek verebilirsiniz. sizin adınızla yayınlarız no problem

bu konuda hiç sıkıntınız olmasın elimden geleni yapıcam

isofb1907
03.Ağustos.2005, 00:08
Bende size yardımcı olmak isterim.
ADSL aldık yeni günün 2 saati burdayım.

tolginho
03.Ağustos.2005, 00:43
özellikle büyük ebatlardaki dosyalarınızı megaupload.com sitesi ya da benzeri sistemler yolu ile de yükleyip gönderebilirsiniz.

bende turksportal'ın sunucusunu kiralamadan evvel bu tip yöntemleri tercih ediyordum.