PDA

View Full Version : en fazla 50 karakter

Nedvedmania
06.Eylül.2006, 10:45
bugün imzamı düzenliyim dedim bide bahtım en fazla 50 karakter kullana bilirsiniz diyo ya 50 karakter çoook çoook az:eek: benim en son kullandığım imzada 500 karakter vardır

bari 150 ye çıkarın pazarlık yapalım :)

bu bi hatamı yoksa böyle olsunmu istediniz:confused:

KaPaLı
06.Eylül.2006, 10:48
Aynen yaa 50 karaktere birşey yazlmaz ama bazılarının İmzası çok büyük buna kısıtlama getirseniz daha iyi

Vieri
06.Eylül.2006, 10:55
çok istismar edildiği için bu şekilde karar alınmıştır.

Forumun düzeni çok bozuldu ve bunun ilk sebebi imzalardı. Tüm üyelerin imzaları sıfırlanmıştır.

meddah
06.Eylül.2006, 12:25
İmza mı yazıyorsunuz CV mi anlamdım ki..
Yok büyük olacak, yok renkli olacak..

eGowiCh
06.Eylül.2006, 20:33
Selam.

Neden imzada 50 karakter sınırlaması var?

Neden imzaya resim ekleme yasağı var?

Neden avatarı sadece galeriden ekleme var, neden bilgisayarımızdan veya başka bir linkten avatar ekleyemiyoruz?

Bu 3 şey, tüm popüler forumlarda serbestken, neden TSI'de yasak?

İmzadaki 50 karakter sınırlaması bence normal, ama özellikle avatar olayı ve imzaya resim ekleme yasağı (belli ebatlarda olmak kaydıyla tabi ki) olmamalıdır.

TR.CaPTaiN
06.Eylül.2006, 20:38
Özelliklede avatar konusu galerideki avatarların cogu gereksiz ve eski(filmler v.b)

dick
06.Eylül.2006, 20:40
Bence bu imza sınırlaması pek iyi olmadı.

Tamam bir sınırlama yapılabilir ama 50 karakter çok az.

Mc.Speedy
06.Eylül.2006, 20:40
Selam.

Neden avatarı sadece galeriden ekleme var, neden bilgisayarımızdan veya başka bir linkten avatar ekleyemiyoruz?

İmzadaki 50 karakter sınırlaması bence normal, ama özellikle avatar olayı ve imzaya resim ekleme yasağı (belli ebatlarda olmak kaydıyla tabi ki) olmamalıdır.
1) İmzalar Öyle Bir Boyutta Kullanılıyorduki Mesajlar Okunamıycak Vaziyete Geliyordu Neresi Mesaj ve Neresi imza olduğu beli olmuyordu ve gereksiz küfür içerikli mesajlarda , linklerde gitmiş oldu..
2) 1.Seçenekde Yazılarla Öyle olursa Resimlerle nasıl öyle olur düşünemiyorum..
boyut sınırlandırılarak olabilir ama şu an için gerek duymuyoruz..
3) Üye Sayımız Fazla Olduğu için Yüklenen Avartarlar Database'e işleniyor yazılıyor ve Site açılırken konulardan konulara geçiş yaparken , gezerken vs.. yavaşlığa neden oluyor , bu nedenle belirli avartarlar var ;)...

Eray Dengiz
06.Eylül.2006, 20:43
Yasak olduğunu kim söyledi?

Çünkü önüne gelen imzalarını öyle bir dolduruyor ki, kimse sınır tanımadan saçma sapan şeyler ekleyince forumun düzeni bozuluyor, mesajlar okunmuyor..

Yukarıda dediğim gibi düzen denilen bir olay var. Normal bir forum değil ki.. Millet haber okuyunca oynayan, zıplayan resimler görmek zorunda değil.. Abartıya aşırı kaçarlar..

Avatar ekleme olayı yakında gelecektir elbet.. Geçmiş zamanda açıklama yapılmıştı. Bunun için ayrı hosta geçilecekti..

S-B-Z
06.Eylül.2006, 21:20
şahsen bende imzayı fazlaca dolduranlardan biriyim.ama bi bakıma databse yazılması ve bu şekilde sorun oluşturması engellenmek istendiği için kaldırılmışsa buna saygı duyarım.imzada resimde benim için pek önemli değil.
ama gerçekten avatar konusunda çok büyük eksiklik var ve avatarlar bir an önce yenilenmeli.

Krusty
06.Eylül.2006, 22:25
Bunlar yasak değil; hepsi bir sınırlama.. Çünkü forum düzeni daha çok bozuluyor dediklerin uygulanmazsa.. Avatar sorunu zaten geçici..

Aydin
06.Eylül.2006, 22:36
sadelik iyidir.

Universal
06.Eylül.2006, 22:53
Aslında imzadaki resimler foruma renk katar ama bir yandanda interneti yavaş olanlar için sayfanın geç açılmasına neden olur bü yüzden bence olmaması iyi ama 50 karakter gerçekten az aslında benim imzan 50 karakteri geçmiyor ama kalın yapacam renk verecem yazının üstüne link koyacam diye imzam 50 karakteri geçmiş olarak gösteriyor.

tonifan30s
06.Eylül.2006, 23:13
ya abi bence imzada resim belli boyutta olmalı ve aşmamalı avatarda öle olmalı

EreN
06.Eylül.2006, 23:24
Dİğer Populer forumların hepsinde varmış :)
ee bizim bi farkımız olsun.
ne demişler
Farkımız Tarzımı Biz Turksportallıyız :D

meddah
07.Eylül.2006, 06:11
Selam.
Aleyküm selam..

Herşeyin olduğu gibi imza olayının da zamanla cılkı çıktı..
Örneğin, adamın mesajı iki kelime, imzası 15 satır. Ayriyeten alacalı bulacalı.. İmza nerde, mesaj nerde; sen nerdesin, ben nerdeyim?

Forumu yavaşlatırmış diye rivayetler zaten yeterince muhtelif. İlaveten fanatiklik ve ebat sorunları da var..

Bu avatar ara ara serbest bırakılır dikkat ettiyseniz. Sonra birden şıp diye kesilir. Acaba niye kesilir?
Küfüründen tutun, fanatikliğin envai çeşidine kadar her türlü avatar eklenmeye başlıyor bir müddet sonra, tıpkı imza gibi.. 70.000 üye içinde ara ki bulasın, bul ki düzeltesin.

Efenim kaygımız popüler olmak değil, kaliteli olmak olsa gerektir..

Bence hepsi normal.. Takılmayın böyle şeylere, önemli olan fikirdir, muhabbettir, paylaşımdır, şudur budur..
1.000 mesajla anlatamadığınız şeyi bi resimli imzayla hiç anlatamazsınız..

e_mali
07.Eylül.2006, 11:10
Baska soze ne hacet...

Konuyu bu cevaptan baskası kitleyemizdi sanarım. :)