PDA

View Full Version : Yüz paketleri hakkında

Jesus_FB
07.Eylül.2006, 16:20
arkadaşlar hazırladığınız yamaları lütfen kararlaştırdıpımız kriterlere uygun şekilde yapınız özellikle screenshot ebatlarını gereğinden fazla büyük yapıyorsunuz lütfen bunlara dikkat edelim

Bu bölümlerimizde sadece dosya paylaşımı yapılacak, soru veya sorunlarınızla ilgili ayrı bir forum kullanılacaktır.

Çalışmalarını yayınlamak isteyen üyelerimiz bu bölümünde çalışmasına ait detaylı bilgilerle ilgili konusunu açacak, bölüm yöneticimizin onayı için konu beklemeye alınacak, bölüm yöneticilerimiz bu dosyayı sitemize ekledikten sonra konuya onay verip forumlarımızda yorum alması için üyelere açık hale getirecek. Bu şekilde bölümümüz düzenli kalcak; üyeler ve ziyaretçiler dosyalarınıza daha kolay ulaşabilecekler.

Çalışmalarınızın sitemizde yayınlanabilmesi için aşağıdaki kriterlere uygun olması gerekmektedir:

Yayınlayacağınız çalışma kesinlikle "alıntı" şeklinde olmamalıdır
Çalışmanızı yayınlarken ekran görüntüsü koymak zorundaınız.
Küçük resim harici normal resmini koyacaksanız 470*600 px den büyük olmamalıdır.
Ekran görüntüleri açıkca mesaj üzerinde görünebilmeli, ayrıca bir link ile verilmemelidir.
Geniş içerikli çalışmalarınızda detaylı bilgi vermelisiniz
Çalışmanıza yapacağınız yardımlar ancak açtığınız başlık üzerinden olabilir. Kendi sitenizin linkini vererek buradan yardımcı olabilirim tarzında yazılar bulundurmamalısınız
Çalışmalarınızın içerisinde site isminiz geçebilir, ancak sitemize üye olun tarzında yazılar bulunamaz

hp-fm-gs
08.Eylül.2006, 11:40
Haklısınız.Yaptığım bir facepack gereğinden büyüktü.Yayınlanmamış.Hemen düzeltiyorum....

Jesus_FB
10.Eylül.2006, 20:28
ARKADAŞLAR BUGÜNDEN SONRA BELİRTTİĞİMİZ KRİTERLERE UYMADIĞINIZ TAKTİRDE YAPTIĞINIZ HİÇ BİR ÇALIŞMA YAYINLANMAYACKATIR LÜTFEN AMA LÜTFEN SCREENSHOT BOYUTLARINI EN FAZLA 470*600 px YAPIN AKSİ TAKTİRDE YAMALARINIZ ONAYLANMAYACAKTIR

gabazurda
18.Eylül.2006, 18:15
ya 500*500 yaptım besiktasınkini nie kitlendi yaw

nekop
18.Eylül.2006, 22:07
en fazla 470 diyor sen 500 yapmışsın gayet normal kilitlenmesi...

Cyzio
19.Eylül.2006, 15:08
ya 500*500 yaptım besiktasınkini nie kitlendi yaw
500*500 çok büyük yaw daha küçük yap

paceywitter
22.Ekim.2006, 04:51
bencede dikkate almak lazım arkadaşlar...

Jesus_FB
22.Ekim.2006, 04:52
bencede dikkate almak lazım arkadaşlar...

evet sende dikkate al 640*480 koyamazsın foruma :D

prethorian2
28.Ekim.2006, 16:13
facepackleri indirdim kurucam fakat savegames uzerinde bi etkisi varmı acil cewap bekliorm arkadaslar?

Sekopej
28.Ekim.2006, 17:14
Saveli oyunlarında kullanabilirsin herhangi bir sorun olmaz....

leventhocaaa
09.Kasım.2006, 11:44
türk ligi zipinden cıkmıyo?zip bozuk ayrıca,download olayını değiştirirseniz sevinirim,ne italya ligini indirebildim,nede süperligi calıştırabildim.download olayını ve süperlig resimlerini bir an önce cözerseniz,allah sizden razı olsun derim,ellerinize sağlık şimdiden

alf1789
24.Ocak.2007, 15:25
arkadaslar face pack calısmalarımızı forumda nasıl yayınlıyoruz :confused: bildigim kadarıyla rapıdshare yoluyla ama rapidshare ye nasıl upload edecegim:confused: yardımcı olursanız sevinirim:p

leondogus
02.Temmuz.2007, 15:31
ya birde konuyla alakası olmaya bilir ama.sound patch diye bir program vardı 4 büyüklerin tezahuratları vasardı içinde.link ölmüştü bir türlü düzeltilmedi kaldırmışlar herhalde.bir daha olur mu acaba sound patch
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca başka bir konuda maçı oynarken ytucarlak gözüküyor adamlar acaba onu değiştirilebilecek mi acaba