PDA

View Full Version : Potansiyel Öğrenme ?..

alexander souza
10.Eylül.2006, 19:57
Arkadaşlar, oyuncu listelerine baktığımda karşıma potansiyeli 135 den yüksek veya 150 den yüksek gibi tabirler çıkıyor.. Ben nasıl öğrenebilirim bir oyuncunun potansiyelini? Mesela oyuncu önerilen listelere baktığımda özellikler kötü gözküyo ama potansiyeli yüksek denildiği için çok çabuk gelşşiyor.. Potansiyeli nasıl öğrenebilirim ?:( Yardımcı olursanız çok sevinirim ...:o

M.Scofield
10.Eylül.2006, 19:59
fm scoutdan

alexander souza
10.Eylül.2006, 20:05
Fm scout ne oluyor ?? biraz daha açıklarmısın? oyun içindeki scoutlar mı ?

ms1907
10.Eylül.2006, 20:08
fm scout bi program forumu arasan nasıl kullanıldığını bulursun indirip yüklemen lazım

alexander souza
10.Eylül.2006, 20:10
eyvallah arkadaşlar aramya geçiyorum ...

programı buldum kullanıyorum, fakat bişey daha sorcam:) şimdi potantiel ability mi daha önemli yoksa ability mi? yoksa her ikiside mi önemli ? birde mesela kaçın üstündeki oyuncu çok iyidir ? ...

deadlausfb1907
10.Eylül.2006, 22:05

programı buldum kullanıyorum, fakat bişey daha sorcam:) şimdi potantiel ability mi daha önemli yoksa ability mi? yoksa her ikiside mi önemli ? birde mesela kaçın üstündeki oyuncu çok iyidir ? ...
takımına göre değişir o..kendi takımındaki elemanların abilitysine bak onlara yakın abilitylerde oyuncu al...yada daha fazla olanları al...ability şu an ki yetenek...potansiyel ability ise oyuncunun gelebileceği son nokta....

ferdi_temel_gs
11.Eylül.2006, 02:27
bence sen oyuncuyu FM Scout bırak o sana nasıl bır sey olacagını gosterır.

EL-Hadji
14.Eylül.2006, 17:58
Arkadaşlar, oyuncu listelerine baktığımda karşıma potansiyeli 135 den yüksek veya 150 den yüksek gibi tabirler çıkıyor.. Ben nasıl öğrenebilirim bir oyuncunun potansiyelini? Mesela oyuncu önerilen listelere baktığımda özellikler kötü gözküyo ama potansiyeli yüksek denildiği için çok çabuk gelşşiyor.. Potansiyeli nasıl öğrenebilirim ?:( Yardımcı olursanız çok sevinirim ...:o

Merhaba Arkadaşlar;
Current Ability Şimdiki Yeteneğidir
Potential Ability Olabilecek En Yüksek Yetenektir
Oyuncu Yaşını Almış Bir oyuncu ise Current Ability Önemlidir

Önder HOCA
18.Eylül.2006, 14:31
peke current ability potansiyelinden buuk se noluo, oyuncu ozellıklerı dusuomu bı sure sonra

yavuuzzzz
18.Eylül.2006, 15:57
www.turksportal.net ten bulur yüklersin ondan sonra oyununu FM Scout tan oyununu loadlayıp search tan oyuncuyu aratıp özellikleri dahil potansiyel değerini verir;;)

istanbul1453
18.Eylül.2006, 18:04

Şöyle söyeliyeyim ilk önce gelen current ability si 110 en az olmasına dikkat et ve potansiyel ability ise en az 150 olması sana hemen hemen her akımda yetecektir...Ama ben potansyelini en az 160 currenini 130 140 olmadan bakmam...Aslında diğerleride güzel ama tercihim böyle...

ibrahimovic R
18.Eylül.2006, 18:10
peke current ability potansiyelinden buuk se noluo, oyuncu ozellıklerı dusuomu bı sure sonra şu anki yeteneği potansiyel(en son olabilecek yetenek)den büyük olamazzz imkansız arkadaşımm

Önder HOCA
19.Eylül.2006, 17:21
şu anki yeteneği potansiyel(en son olabilecek yetenek)den büyük olamazzz imkansız arkadaşımm

bılemıcem edıtorde takılırken bı ara ole bı kac oyuncula karsılastım

Fearless_asa
19.Eylül.2006, 17:50
arkadaslar bu dedikleriniz nerde yazıyo oyuncunun bunu bi ss ile gosterirseniz sevinirim

Önder HOCA
19.Eylül.2006, 19:36
arkadaslar bu dedikleriniz nerde yazıyo oyuncunun bunu bi ss ile gosterirseniz sevinirim
oyunda hıc bı yerde yazmaz ya edıtor de yazar yada scout ta