PDA

View Full Version : 3 Oldu Konularım Yayınlanmıyor!!!

gezenti
11.Eylül.2006, 21:56
geçende dünyadan futbola bir başlık açtım yayınlanmadı bu akşamda futbol genel bölümüne bir başlık açtım daha hala onaylanacak modlarımız sanki bu konuda biraz ağır kalıyor...

Cyzio
11.Eylül.2006, 21:57
bizde fm bölümüne konu açtık öğleyin hala beklioz

Vieri
11.Eylül.2006, 21:58
her konuyu yayınlamak zorunda değiliz.

Krusty
11.Eylül.2006, 21:59
Bununla ilgili çok konu açıldı. Sırf eleştirmek için konu açılmasın bence.. Elbet yayınlarlar her ne kadar bekletilsekte. ;)

gezenti
11.Eylül.2006, 22:19
her konuyu yayınlamak zorunda değiliz.
elbetteki her konuyu yayınlamıyacaksınız forumun çöplük olmadığını benden çok iyi bildiğinide biliyorum.ama ikiside ölüm haberiydi laylaylom bir konu değildi yani...

mgungor
11.Eylül.2006, 23:11
İnsan soğuyor..

Jesus_FB
11.Eylül.2006, 23:12
İnsan soğuyor..

neyden sğoyorsunuz arkadaşlar günde 50 tane konu açamayınca mı soğuyorsun?

pessy
11.Eylül.2006, 23:15
bravo:D......

mgungor
11.Eylül.2006, 23:17

Evet haklısın.Bugün 50 konu açamadık diye kahrolduk..

Eray Dengiz
11.Eylül.2006, 23:19
Evet haklısın.Bugün 50 konu açamadık diye kahrolduk..

O zaman niye soğuyosun?

meddah
11.Eylül.2006, 23:31
Açılan konuların yarıdan fazlasından fazlası magazin..
"Alex gol attıktan sonra nereye koşacak" "İngiltere Milli Takımı'nda su şişesi krizi" "Alakaya maydanoz, gel bize bazı bazı".. Örnekler muhtelif..

Açacağınız konunun, forumun selameti açısından taşıdığı değere güveniyorsanız mesele yok..
Copy-paste.. copy-paste.. da bir yere kadar..

mgungor
11.Eylül.2006, 23:36
Açılan konuların yarıdan fazlasından fazlası magazin..
"Alex gol attıktan sonra nereye koşacak" "İngiltere Milli Takımı'nda su şişesi krizi" "Alakaya maydanoz, gel bize bazı bazı".. Örnekler muhtelif..

Açacağınız konunun, forumun selameti açısından taşıdığı değere güveniyorsanız mesele yok..
Copy-paste.. copy-paste.. da bir yere kadar..

Ne zamandır bu haberlerin tarihleri?

meddah
12.Eylül.2006, 00:30
Mod onayı uygulamasına geçilmeden önce..

Universal
12.Eylül.2006, 00:35
Alex gol attıktan sonrayı ben koymuştum ama koyalı tam tamına 2 ay oldu. :) ve nedenini sormuştum gerçekten gereksiz konular bir anlam ifade etmiyor tartışma manası fazla yok aslında böyle konuları C@fe Futbol'a açabiliriz?

TR.CaPTaiN
17.Eylül.2006, 00:09
Bende önemli konular koymustum ama yayınlanmadı
1.Alex'in Fenerbahce'nin Uefa kupasını almasının hayalden ötege gidemeyecegini demesi bunun haberi
2.Zlatan'ın İsvec milli takımını bırakması
Neyse burda yayınlamıs olduk:)

Hugo
17.Eylül.2006, 00:11
mesela ben 1 hafta önce falan bir west ham united face pack yapıp ekledim ama onaylanmadı

ya da hala onay bekliyor :D

GeNç KaRTaL
17.Eylül.2006, 00:14
bence modarın konuyu onaylaması güzel bir olay çünkü sitede konu kirliliği oluyor

VoLkaN BaROs
17.Eylül.2006, 03:23
konularınızın onaylanmasının kesin bir yönü yok arkadaşlar, eğer bölüm kriterlerine uygun bir konu açtıysanız muhakkak onaylanır. Aksi takdirde onaylanmaz ve silinir, bunun için de kimseye "konun onaylanmadı" gibi bir geri dönüş yapmıyoruz. Bilin ki gün içinde onaylanmadıysa artık onaylanmayacaktır, bunu bir çok kere aynı türden konularda açıkladım...