PDA

View Full Version : Menajer Transferi?

Teksasvega16
12.Eylül.2006, 02:18
arkadaşlar biras saçma bi olay ama ben türkiye liginde fenerbahceyi çalıştırıorum süper bi kadrom var ama her turkcell superlig maçına çıktığım zaman hep farkla maç kazanıoru oyunun zevki kalmadıartık diorumki içimden rakip takım atak yapsında gol atsın sıkıldım artık her çıktığım maç 5-0 8-0 11-0 bile biten maç var transfer olmak istiorum avrupaya ama teklif gelmior yardımm

Zizou
12.Eylül.2006, 02:36
sadece tr ligini seçmişsen. başka ligleri seçmediysen teklif gelmez. sadece tr takımlarından gelir.

Teksasvega16
12.Eylül.2006, 02:40
yok abi hollanda ingiltere ispanya italyayı seçtim

lailaman
12.Eylül.2006, 11:11
O zaman " job " bölümünden menejersiz takımlara sen teklif yap. Bu daha garanti olacaktır....

Teksasvega16
12.Eylül.2006, 11:41
tamam saol kardes

ibo
12.Eylül.2006, 12:36
Abi bide itibarın ne durumda onu bilmek lazım.Eğer ulusalsa dışarıdan teklif gelmeyebilir ama kıtsalsa burada bi anormallik vardır.

KaPaLı
12.Eylül.2006, 12:44
Dostum başka lig seçmediysen Başka takımlardan gelmezz vee hizlioglu nun dediği gibi itibar çok önemli

yavuuzzzz
12.Eylül.2006, 13:06
bana liverpooldan juvedeyken bir teklif gelmişti bana 62 milyon transfer parası 2,5 milyonda maaş büyçesi vermişti ama reddetmiştim

k.o.b_28_1907
12.Eylül.2006, 16:01
bana real madrid man utd atlethico bil. teklif geldi ama avp ligleri zor olduğundan kabul etmedim

celalpekcaliska
12.Eylül.2006, 17:16
valla bende ispanyada barçayı yönetirken real madridden teklif geldi ama kadromu bırakmak istemedim o kadroyu hilesiz kolay kolay kuramazdım o nedenle red ettim

istanbul1453
13.Eylül.2006, 12:57
bana real madrid man utd atlethico bil. teklif geldi ama avp ligleri zor olduğundan kabul etmedim
İşte konuyu açana söylüyorum sende burdaki liglerden takım seç ..Ama sende büyük takım seçme kardeşim seç ufak takım kafa tut lige bak o zmana 5-0 nasıl 0-5 oluyor ..Tabi sen bunu değiştireceksin...Türkiyedede git 2. lig B kategorisi ile al bir takım uğraş dur ...O zman zevk verir...

tonifan30s
13.Eylül.2006, 13:02
ewet boşta olan takımlara başvuruda bulun

Amroth61
13.Eylül.2006, 14:14
senin itibarın super dimi o zaman sectigin liglerdeki takımları takip et is bilgilerinden bos olana basvur sansına alırsa sni gidersin

crazysebo
13.Eylül.2006, 16:06
bana gs de 2. sezonumda şampiyonlar liginde chelsea yi yenince ,barca ve arsenal den teklif geldi .arsenalınkini kabul ettim ama şimdi işler çok or wiganı bile zorla yeniyom .arkadaşım sende şampiyonlar liginde isen yada uefada bu maçlarda supriz şekilde farklı bir skor yakalarsan sana teklif gelir (tabi itibarda onemli)

EL-Hadji
14.Eylül.2006, 16:31
Merhaba arkadaşlar;
İtibar en az kıtasal olmalı yatay liglere geçiş yapabilmek için, büyük takımlara geçmek için ise avrupada başarı kesinlikle şart en az final gibi ve biraz da kıdem istiyor bu sizin olgunlaşmanız için de önemli. Oyunda şöle birşeyin olduğunu da hiç bir zaman unutmayın oyun sizin gerçek hayatta kaç senedir oynadığınızı bilmiyor o oyun,içerisinde kaç sezondur oynadığınızı biliyor bunun için rakipler de ona göre sizden çekiniyor ona göre önlem alıyor 4-5 sene sonra sir alex ferguson sizin için övgü de bulunabiliyor, 2. lig a ya da b kategorisinden tkaım alma olayına gelince türkiye için bence çok zayıf bir ihtimal hiç transfer yapamıyorsun bunun yanısıra bütçe çok kısıtlı ve oyuncu dataları girilmediği için bitiriciliği 12 olan oyuncu bile hemen hemen çok az

ealcom
14.Eylül.2006, 18:22
Ben fenerde iken Avrapa'da başarı kazanıp itibarım kıtasal iken hem İnter hem Arsenal'den teklif gelmişti.