PDA

View Full Version : [Genel] Türkiye Datası

Vieri
19.Kasım.2003, 13:56
Eski Forumdan bir alıntı

Bunlari sormak için burasi dogru yermi bilmiorum ama yine de bu kadar geldik sormayip ciksam komik kacar herhalde

Diyecegim şu ki:
Burasi CM nin türkiye için resmi internet sitesi oldugundan şu sizin yaptıgınız data_update'lerini sormak istiorum. Yada şöyle diim. sizin SI'e verdiğiniz data_updateler onlar tarafından kaydedilip CM ye ekleniyomu.
Eger öyleyse bence işinizi hiç iyi yapmamışsınız demektir. CM 01-02 ve CM4 arasında oyuncu mevki ve özellikleri acısından hemen hiç fark yok. Cok sıkıntı vereni Türkiye de o kadar cok free oyuncu var ki onnarın bir kısmı eminim ki kulüp bulmus veya bırakmıstır. Bu arada niye hicbiriniz (mod lardan biri) SI ın resmi sitesine girip msg yazmıosunuz. yunanistan head research elemanı yazılar yazıyo. ( Bu biraz anlamsız bi fikirdi ama sizleri de orda görmek güzel olur demek istiyorum . Çünkü orda hiç türk yok gibi).

Soru su ki;
- Siz research yapıp, bulgularınızı SI'a yolluyo musunuz?
- Eger evetse kaç kişi bu araştırma işi için calısıyor?
- CM 03-04 için Turkiye data sını güncellediniz mi (evet biliorum editor var ama ben sizin kadar altlig arastırması yapamam)?
- Ilk sorunun cevabı evetse daha önceki CM lerde CM01-02, CM4 de sizin yaptıınız Türkiye data güncellemeleri mi kayıtlıydı?

Bu sorular daha önce soruldu mu bilmiorum. Gercekten merak ettiim sorulardı. Umarım resmi (modlardan) bi cevap alabilirim.

Yukardakiler canınınızı sıktıysa kusura bakmayın. Sadece düşündüklerimi ve gördüklerimi anlatmaya çalıstım.

Yaptıgınız işlerde kolay gelsin. Cevaplar için şimdiden teşekkürler

Titan
25.Kasım.2003, 04:06
Eeeeeeeeeeeeee ? Bu soruların cevabı ne ? (f)

muratoguk
15.Ocak.2004, 14:17
cm 01/02 surumunun enson kadrolarını ındıremedım suankı kadrolarlar birlikte
bu yamayı nasıl ındırebilirim yardımcı olursanız sevınırım bende olan enson surum cm 01/02 3968 zipli dosya daha yenisi varmış bulamdım lütfen yardımcı olun çalışmalarınızda başarılar dilerim

_MaGi_
09.Şubat.2004, 14:27
(d) iyi site ama ne bilim türkoyuncuların da olması lazım bence oyuncu arsivinde

_MaGi_
09.Şubat.2004, 14:28
(d) oyuncu arsivinde turk oyuncular olsun bence daha iyi olur

recepural
10.Şubat.2004, 21:49
kayıtlarda mevcut oyuncular var zaten

gerilla
22.Mayıs.2004, 17:34
Hakket yaw bu oyuncuları kim takip ediyo? Ya da kim ''bu adam gelecek vaadediyor'' diyo. Neden 3 büyük takımın gözlemcileri bu adamları almıyo yada en az 2-3 sene bekliyo. Neden bir önceki versiyonda gelecek vaadeden oyuncular bi sonraki versiyonda siliyo? Degerlendirmenin kriterleri ne? Türkiyede bulunan binlerce adamı teker teker izleyip istatıstık mı tutuyorsunuz?