PDA

View Full Version : Degirmendereli 2006-2007 (Neden en iyi Türkiye Ligleri Update'i)

memocemo
14.Eylül.2006, 15:13
Süper Lig, LigA, ve bazı 2b, 3. Lig transferleri, teknik direktör değişiklikleri ile az sayıda da olsa dünya liglerinden transferler, teknik direktör değişiklikleri, milli takım kadroları değişiklikleri veritabanına aktarıldı. 8 Eylül tarihi itibariyle tff.org'dan 1. transfer dönemi kapsamında Süper Lig, LigA 'daki tüm transferler ve teknik direktör değişiklikleri transfer olma tarihine göre teker teker işlendi.

Ayrıca 2005-2006 sezonu kadroları da şimdiye kadar yapılmamış şekilde güncellenmiştir. Yüzlerce oyuncuya işlenmemiş özellikleri işlenmiş, bazılarının pozisyonları eklenmiş, değiştirilmiş, sevdiği/sevmediği oyuncular, kadrolar, takımlar eklenmiş, tercih ettiği ayak seçenekleri değiştirilmiştir. Emekli olmuş oyuncuların emekli olma tarihi devre arasına ayarlanmış, geçen sezon emekli olanlar ise 1 Temmuz tarhine ayarlanmıştır.

İndirmek için;

http://rapidshare.de/files/32500012/degirmendereli_update_part1.rar

http://rapidshare.de/files/32504333/degirmendereli_update_part2.rar

bu dosyaları indirdikten sonra C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2006\data\db içindeki tüm dosyaları klasörleri siliniz, sildiğiniz yere indirdiğiniz dosyaları yapıştırınız. Ayrıca SIGAMES'in oyun için çıkardığı 6.0.3 adlı güncellemeyi yüklemeden bu dosyaları kullanmayınız, oyunda hatalar meydana gelebilir, oyun çökebilir. Oyunu tekrardan silip, yüklemek zorunda kalırsınız.

Eleştiri ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, istediğiniz takdirde takım ve oyuncu profillerini resim olarak gönderebilirim.

aliugur
14.Eylül.2006, 16:07
Ellerine Sağlık abi :)

rustem goldberg
14.Eylül.2006, 16:13
eline sağlık en kısa zamanda deniyecem..

memocemo
14.Eylül.2006, 16:14
Ellerine Sağlık abi :)

ilk sezonu bitirmeye çalış sen önce :) . çıkaramazsan takımı bozuşuruz bak, kasımpaşa deplasmanına gelemezsin ;)

eline sağlık en kısa zamanda deniyecem..

saolasın ilginiz için

aliugur
14.Eylül.2006, 16:17
ilk sezonu bitirmeye çalış sen önce :) . çıkaramazsan takımı bozuşuruz bak, kasımpaşa deplasmanına gelemezsin ;)

saolasın ilginiz içinKasımpaşa'da Hep Çingene Varmı Gelmiycem:D Bu Arada Ne Zamandan Beri FM Oynuyorum Çıkartırım Tabi:)

memocemo
14.Eylül.2006, 16:19
vbulletin kullanmasını bi öğrensem :D :D

Msjlar için düzenle seçeneğini bulamıyorum. Bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

rectangle
14.Eylül.2006, 19:38
update bolluğu var bu aralar önceden kim çıkaracakda indireceğiz diye beklerdik :)

Cyzio
14.Eylül.2006, 19:44
eline sağlık

memocemo
14.Eylül.2006, 20:08
update bolluğu var bu aralar önceden kim çıkaracakda indireceğiz diye beklerdik :)

teşekkürler ilginiz için.

eline sağlık

çok saolasın hem şehrim. bir de mesajları düzenleyebilme hakkımız aktif olsa daha iyi olacak.

istanbul1453
15.Eylül.2006, 01:25
Nasıl yok yaa ben de yazınca düzenleme butonu var..Yoksa ben mi söylediğini yanlış anladım......

memocemo
15.Eylül.2006, 17:06
Nasıl yok yaa ben de yazınca düzenleme butonu var..Yoksa ben mi söylediğini yanlış anladım......

evet şu anda da düzenle seçeneği yok. iori'ye söyledim, konunun ilk mesajını düzeltti saolsun. sanırım herkeste aynı yetki yok.

Bursaspor
16.Eylül.2006, 16:13
Keşke diğer liglerdeki trasnferleri de yapsaydın

Update güzel olmuş ellerine sağlık

memocemo
22.Eylül.2006, 01:21
Keşke diğer liglerdeki trasnferleri de yapsaydın

Update güzel olmuş ellerine sağlık

saolasın. yeni yapacağım güncellemede yeni transferler 1 sene sonrasında değil oyun açıldığında gerçekleşmiş olacak. şu anda tff.org kaynağından yararlandığım güncellemede süper lig ve 2a bitmiş durumda 2b'yi güncellemekteyim. yakında bitireceğim.

MaTRaKaN
23.Eylül.2006, 17:21
saol kardeş

memocemo
30.Eylül.2006, 18:34
biraz sonra upload edeceğim.

http://rapidshare.de/files/34995150/fm2006.degirmendereli.rar

Yeni güncelleme ile Süper Lig, 2A ve 2B'deki tüm takımların kadroları yenilenmiş, takım tanınmışlıkları, bütçeleri ve seyirci sayıları ayanmıştır.

Alt liglerde bulunan ve boşta olan abartılmış kapasitedeki oyuncuların kabiliyetleri(abilities) azaltılmış, 60'dan fazla oyuncunun emekli olma tarihi 1 Ağustos 2005 olarak ayarlanmıştır.

Süper Lig'de ve 2A'da çoğu oyuncuya basit özellikleri eklenmiş, pozisyonları ile kabiliyetlerinde değişiklikler yapılmıştır. Kabiliyetleri çok düşük olan oyuncularda da iyileştirilmeler yapılmıştır.

Süper Lig'de ve 2A'daki tüm teknik direktörler işlenmiştir.

Bunların yanında çoğu 3. lig takımının oyuncu kadroları bu kısıtlı zamanda büyük ölçüde güncelleştirilmiştir. Ayrıca 2B'den de teknik direktör güncellemeleri yapılmıştır.

Avrupa'dan yeterli olmasa da 70'in üzerinde transfer gerçekleştirilmiştir. Kusura bakmayın daha da yazacaktım fakat ezan okunalı 10 dk oldu. Sorularınız varsa az sonra cevaplayabilirim.

swat28
07.Ekim.2006, 13:58
Arkadaşım linler kırık bi kontrol etsen

memocemo
10.Ekim.2006, 05:53
Arkadaşım linler kırık bi kontrol etsen

uyarın için teşekkürler. Yarın tekrar yüklüyorum rapide.

yeni link http://rapidshare.de/files/36220634/degirmendereli.rar