PDA

View Full Version : bizden bahsettiler harhalde :D

CeNTeR_TR
14.Eylül.2006, 15:14
dün akşam real madrid ile lyon arasında oynanan maçta lyonda hepimizin fm den de bildiği ve belkide hepimizin transfer ettiği birisi vardı kim kallstrom yanılmıyosam maçın 70 ila 75 dakikaları arasında bı pozisyon kacırdıktan sonra spiker oyuncuyu bizim oyundan bi olayla anlattı kim kallstrom için footbol manager oyunları oynuyanlar iyi bilir dedi ve ekledi tüm oyun içinde en çok transfer edilen oyuncu olarak biliniyormus ah bide bilseler onalrı bizim kesfettiğimizi :D :D :D aimar robinho tevez maschreano kallstrom suan aklıma gelen bunlar :D :D :D

cengizvarts
14.Eylül.2006, 15:24
kardeş iyi yakalamışsın tbrk valla

tonifan30s
14.Eylül.2006, 16:43
walla ha ertuğrul hocama söliimde carlos magnoyu alsın:D

ibo
14.Eylül.2006, 16:44
evet dün akşam maçı izlerken bende duydum. FM den bahsetmiş olması çok güzel :)

SYLaR
14.Eylül.2006, 16:45
Dünyadaki fmcilerin en fazla aldığı oyuncu.Ben Fm 2005 de çok alırdım ama FM2006 da daha oynamadım
Ayrıca konu mevcuttur arkadaşlar: http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=21193

Cyzio
14.Eylül.2006, 17:01
aslında bunu cafe futbol ada yazabilirdin ama neyse spikerin fm den bahsetmiş olması çok güzel bu oyunun gerçekçiliğini gösterio:Dne oyunmuş bu fm bea:D:D

Mc.Speedy
14.Eylül.2006, 17:01
Real Madrid - Lyon Maçında Ertem Şener'in FM Hakkında Söylediklerini ve Kim Kallstrom Hakkında Söylediklerini Sitemizin Yöneticilerinden "iori" Aydın Abi
Sağlamıştır , Bilgiyi Sigames Forumlarından Bulup Eklemiştir , Kendisi Star'da Avrupa İşleri Araştırmanı Olarak Görev Yapıyor ;)

nekop
14.Eylül.2006, 17:25
artık fm bi oyun olaktan cıktı o bir alışkanlık haline geldi yemek yemek gibi :)

Sekopej
14.Eylül.2006, 17:41
Öncelikle Aydın'a teşekkür edelim,sonrasında da Ertem Şener'e. CM 01-02 de Mark Kerr ile beraber her oyuna girdiğimde aldığım 2 isimden biriydi.

Ayrıca yine Aydın'a söylemek lazım Telegol'de de Adnan Aybaba da 2 kelime bişeyler söylesin fm hakkında...:D

leave_992
14.Eylül.2006, 19:44
Real Madrid - Lyon Maçında Ertem Şener'in FM Hakkında Söylediklerini ve Kim Kallstrom Hakkında Söylediklerini Sitemizin Yöneticilerinden "iori" Aydın Abi
Sağlamıştır , Bilgiyi Sigames Forumlarından Bulup Eklemiştir , Kendisi Star'da Avrupa İşleri Araştırmanı Olarak Görev Yapıyor ;)
aydın abiye sonsuz teşekkrüler...sayesinde fm dahada tanındı:p :)

Universal
14.Eylül.2006, 21:15
Melih Şendil Snek TV'de yayınlanan bir programda bahsetmişti biz Spikerler yabancı oyuncuların nasıl oynadıklarını anlamak için PES ve Football Manager gibi oyunlar oynuyoruz dedi çünkü gerçek değerlerine o kadar yakın oldukları için...

k.j.huntelaar
14.Eylül.2006, 23:48
Evet fm geçti arada.Çok duygulandım.:(:( :):):)

Oghuse
15.Eylül.2006, 12:47
fm demedi ama menajerlik oyunları dedi yani genel bir tanımlama yaptı

ibo
15.Eylül.2006, 17:53
fm demedi ama menajerlik oyunları dedi yani genel bir tanımlama yaptı

genel bir şey demedi football manager oyunlarında dedi...

Oghuse
15.Eylül.2006, 18:00
ama futbol menajerlik oyunlarında dedi yani sadece Fm yok bunun içinde anlatmak istediğim o

yavuuzzzz
15.Eylül.2006, 18:17
evet kulaklarımla duydum ilk defa televizyonlrda bizden bahsedildi dedim kendi kendime ama kalström fm 2006 da pek iyi değil gibi geldi bana

Aydin
15.Eylül.2006, 22:32
evet kulaklarımla duydum ilk defa televizyonlrda bizden bahsedildi dedim kendi kendime ama kalström fm 2006 da pek iyi değil gibi geldi bana
cm 01/02 de kallstrom oyunun en çok alınan oyuncuları sıralamasında ilk 5 in içerisindeydi. sigames forumlarında yapılan ankette vardı vakt-i zamanında.