PDA

View Full Version : Milli takımda yabancı?

ooJnq
15.Eylül.2006, 05:58
arkadaşlar ben ispanya milli takımını çalıştırıyorum ve mokoena yı milli takıma çağırıp ispanyol yaptım. sizin de yaptıgınız böyle şeyler war mı terim gibi :P

bide c takımda arjantin asıllı bi oyuncum war 15 yaşında tabi 2. vatandaşlığı ispanyol. adam bi hafta arjantin 20A ya ertesi hafta ispanya 20A ya çağrıldı. ne zmn hangisinde oynuyo belli deil canı nerde isterse onda pynuyo bu olay çok acaibime gitti :D

bi adam 2 milli takımda nası oynuyo anlamadım wallah billah

ultraslanerdem
15.Eylül.2006, 11:46
bende youla yı türk milli takımına çağırmıştım

KaPaLı
15.Eylül.2006, 12:05
Ben aurelioyu aldım haliylee tabi bideee italyaya Brezilyalı bi adam almıştım

kalem
15.Eylül.2006, 12:38
yaa nasıl alınıo çağırılıo yabancı bi bilen

rustem goldberg
15.Eylül.2006, 13:01
ufak atta civcivler yesin youla bikere milli takımının formasını giymiş.nasıl oluyorda turk milli takımına gelio??????????

Hugo
15.Eylül.2006, 13:41

uydur uydur belki biri inanır

kadir inanır :n:

zaper
15.Eylül.2006, 13:43
doğru söylemeye davet ediyorum arkadaşlar insanları yanlış bilgilendirmeyeli.

Mirza
15.Eylül.2006, 18:57
(: dedektif olcek adamsiniz be :p

the_dunker
15.Eylül.2006, 19:41

bir oyuncu iki A MİLLİ takımda birden oynamayaz... u20(ümit) milli takımlarında öyle bir kural yok

ms1907
15.Eylül.2006, 20:17
ısaac'i aldım milli takıma çok ii oldu:D..

BuriBurhan
15.Eylül.2006, 20:26
hehe tabi arkadaşlar ben de ronaldinho yu türkiye ye aldım

ooJnq
15.Eylül.2006, 21:16
hehe tabi arkadaşlar ben de ronaldinho yu türkiye ye aldım

sende fazla atmışın be kardeşim :D

yaa nasıl alınıo çağırılıo yabancı bi bilen

adam o ülkenin watandaşı olduktan sonra eğer kendi milli formasını giymediyse çağırabiliyosun özel bişey yapmana gerek yok

emir_fb94
17.Eylül.2006, 08:38
ya böölede sıkılmaz hani biraz ufak olsa yutcaz yuh yani :d

Burak270588
17.Eylül.2006, 17:00
bende deivid ve delgadoyu turk yaptım ama saf fatih terim cagırmıyo milli takıma

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 17:03
arkadaşlar ben ispanya milli takımını çalıştırıyorum ve mokoena yı milli takıma çağırıp ispanyol yaptım. sizin de yaptıgınız böyle şeyler war mı terim gibi :P

bide c takımda arjantin asıllı bi oyuncum war 15 yaşında tabi 2. vatandaşlığı ispanyol. adam bi hafta arjantin 20A ya ertesi hafta ispanya 20A ya çağrıldı. ne zmn hangisinde oynuyo belli deil canı nerde isterse onda pynuyo bu olay çok acaibime gitti :D

ümit milli takım için sınırlama yok mesela azar karadas ümit milli olarak türkde oynar norveç de ama a milli oldumu değiştirme şansı yok

dj_romantic
17.Eylül.2006, 19:42
SİZ BUNLARI ALDINI BENDE BUNLARI SAYMAK İSTESEM BİTMEZ RESİM
http://anilayvaz1853.sitemynet.com/mynet_resimlerim/re.jpg

yavuuzzzz
17.Eylül.2006, 20:27
süper bişeymiş ozaman ronaldinho ile anlaşalım bir hafta türk milli bir hafta brezilya milli de oynasın ne süper olur ama yaw

çerkez
17.Eylül.2006, 21:42
jaba'yı aldım milli takıma iyi de oynadı..

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 21:45
Ohh Walla Dj Romantİc Yap Edİtorden Hepsİnİ TÜrk Sonra Koy Mİllİ Takima İİ Walla Ne Dİyİm Ayakta AlkiŞliyorum...LÜTFEN İŞİN CIVIĞI ÇIKMASIN... HERKES DOĞRULARI YAZSINN... SENİN YAPTIĞIN DÜPEDÜZ HİLE BAK H-İ-L-E!

erdemerok
17.Eylül.2006, 21:45
benım mıllı takımın yarısı yabancı :)

ugur yıldırım
keser polat
yıldıray
hamıt
halıl
serhat

bır cogu alman asıllı:)
ıspanya ıtalya mexıco bırcok brezılyualıyı kendı mıllı takımında oynatıo bende

Ribery 28
17.Eylül.2006, 22:13
bende kerlon'ı yapmıştım ispanyaya

Lim10
17.Eylül.2006, 22:41
Evet arkadaşlar Nistelrooy, Nesta, Ferdinand, Buffon, Torres, Messi, Adriano yu TÜRK milli takımında oynattım:p :D :D :D :D .Şaka bi yana hatırladığım kadarıyla Nobre, Aurelio yu oynatmıştım.Bide konuyu açan arkadaşın dediği her iki takımdada oynuyo olayı garibime gitti:confused: .Bildiğim kadarıyl böle bişey mümün değil.Çünkü bi ülkenin milli formasını giyen bi oyuncu(hangi takımı olursa olsun) diğer uyruğunun yada herneyse bi şekilde başka bi milli takımın formasını giymesi mümkün değil.Buna bir örnek Bulgaristan da CSKA Sofia da oynayan Tiago Silva.Brezilya 20 yaş altı milli takım formasını giydiği için Bulgaristan milli takımında oynayamadı;)

sivaslizoro
18.Eylül.2006, 21:20
ona bakarsanız bende arjantin milli takımının banko forwet oyuncusuyum :)