PDA

View Full Version : FM'deki korner taktikleri hile midir, değil midir?..

frenzzy
15.Eylül.2006, 21:42
arkadaslar bir iki koner taktikli paketlere baktım...enteresan pozisyonlarda goller oluyor..dunyada boyle goller yok bi taktik paketinde oyuncular kornerde kale içine dolusuyor ceza sahası yayındada biri bekliyor ona pas geliyor vuruyor gol...boyle bir diziliş dunyada yok dolayısıyla boyle bir golde..bunlar hileye girmezmi benim fikrim hiledir..sizler n diyorsunuz...

MeMo
15.Eylül.2006, 21:45
tam olarak hile sayıllmaz tamam gerçekte böyle bi şeyin olması imkansız ama sen dalgana bak böyle küçük bişeyi hileden sayma

frenzzy
15.Eylül.2006, 21:49
kucuk mu:)bazıları 120 nin ustunde gol atiyor bu taktikle..dunya gol rekoru kırıyolar..neden burada o golerin ss leri var..neden cok bişimiş gibi anlatılıyor kucukse...

MeMo
15.Eylül.2006, 21:50
o anlamda demedim bu oyunda istersen çook büyük hileler yapılır o hilelerin yanında küçük çaktın :D

frenzzy
15.Eylül.2006, 21:53
caktım:)sen hile değil diyorsun yani...saygı duymak lazım:)

Kuvvetmira
15.Eylül.2006, 22:00
Hile & Oyun hatası,Çünkü önlem alınamıo.. oyuncu komutlarında yay da bekle die bi özellik yok ve gerçekte olması imkansız

frenzzy
15.Eylül.2006, 22:03
hadi yayda beklemeyi gectimde...kalenin önünde bi ben eksiğim:)herkes oraya toplanıyor:)

master_ozzy
15.Eylül.2006, 22:48
ya bunu tartısmanın geregi yok artik dostum hile oldugunu dusunen kullanmasin bu konu yuzunden ztn bircok arkadas gereksiz tartisti artik bu konu icin ayri ayri konu acmaya gerek yok

gabazurda
15.Eylül.2006, 23:11
bu futbolda olabilir ama diğer oyuncuların yaptıgı (yani rakip defans oyuncularını itelemek) foul olur, olmasa da o kadar kisi arasında gol olmaz bana sorarsanız hile değil , önlem alınabilir. korner taktiğinde vuran oyuncuya adam markajı yaparsınız olur biter.

RoCCo_42
15.Eylül.2006, 23:14
Hilenin KRALI arkadaslar bu tartısmak bile yersiz.

SeT
16.Eylül.2006, 00:20
Hiledir o hile...

MeMo
16.Eylül.2006, 11:18
Hile & Oyun hatası,Çünkü önlem alınamıo.. oyuncu komutlarında yay da bekle die bi özellik yok ve gerçekte olması imkansız
oyun hatası işte bu doğru

Kara_Kartal1903
16.Eylül.2006, 12:02
Bence direk hile var o taktikte.Kullandım ordan biliyorum.

mc_eagle
16.Eylül.2006, 13:13
hile değil engellemenin yolu var onu bütn oyunculara adam al dersen öle sana bir tehklike oluşturmaz gool olmuyo

fatihbaz
17.Eylül.2006, 02:55
ben sezon boyu kornerden en fazla 5 gol atıyorum :) dolayısıyla hiç görmedim ama sanırım oyunun hatalarından birisidir .....

rekliox
17.Eylül.2006, 13:19
ark lar dediginiz taktik 4-4-2 master da war ve bu korner taktiginde yayda bekleyen oyuncu ailton du bende we adam kornerler sayesinde her macta en az 1 gol atıyodu ama tabii bu korner taktigi yuzunden zaman zaman kontradan gol yedigimde oldu bence hile deildir...

dj_romantic
17.Eylül.2006, 13:24
kardeşim frenzzy bu hileyi nerden buldun ya trabzon sporda adriano henry beckham andriy schenvko seedorf lampart olmasına ramen ligde ortadan gol atma 2 bi türlü ortadan golatamıyom sölede biz de bakalım gl atalım :)

MaTRaKaN
17.Eylül.2006, 13:26
hiledir tabikide

Sekopej
17.Eylül.2006, 13:32
Ben hiç kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyorum. Kullanan arkadaşlara saygım var ama bana havadan kazanılmış gol gibi geliyor. Kornerden ben de gol atıyorum tabi ki ama bu şekilde ve bu kadar çok değil.

Ayrıca bizim turnuvalarda bu taktik hile olarak geçtiği için kullanılması yasak...

jackrai
17.Eylül.2006, 14:22
ben hile olduğunu düşünmüyorum,özellikle bilgisayara karşı oynarken.Çünkü oyunun bilgisayara sağladığı o kadar çok avantaj var ki,hanginize sorsam kesinlikle bir kaç şey sayarsınız.Hem yapılabilecek hileleri düşünürsek bunun hile olmadığı anlaşılır.Ben cm3te oyunu iyi oynamadığım dönemlerde maç öncesi rakip takımın başına geçer maçta kalecisini ileri koyardım.Alın size hile.Bu taktikle çok gol attığımız doğru ama oyunda bunu yapmadığımız zaman da durantoplardan az gol attığımız gerçek.Düşünün Fenerbahçenin duran toplardan ne kadar gol kazandığını.Hanginiz oyunda normal kornerlerle bu avantajı sağladı?

the_dunker
17.Eylül.2006, 14:27
"oyunun hatasını iyi kullanmak" bence

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 14:34
ya biri bana şu korner taktiğinin linkini verebilirmi?!

Bordo61Mavi
17.Eylül.2006, 17:10
master ozzy taktigini kullan yeter

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 17:10
ya aldım bu korner taktiğini ama 10 maçtır kornerden BİR gol bile atamadım:(

mgokalparslan
17.Eylül.2006, 17:17
"oyunun hatasını iyi kullanmak" bence
bence de öyle