PDA

View Full Version : Transfer yapamıyorum

nirvana35
16.Eylül.2006, 23:55
arkadaşlar ben hiç oyuncu satamıom örneğin herhangi bir oyuncu mesela hasan kabze satmak istiyorum satılık listesine koydum, maçlarda oynatmıyorum ,ve sonunda oyuncu klüpten ayrılmak istiyor ama herhangi bir teklif geldiğinde hiç biyere gitmiyor benden büyük klüpler olsa bile

sasanargiz
16.Eylül.2006, 23:57
paraya bakar sonuçta bu bir teknik sorun değil adam gitmiyorsa gitmiyordur :) Reseale On Free(Serbest Bırak) seçeneğine bas , defolup gitsin :D ...

nirvana35
17.Eylül.2006, 01:18
yok ya adam dio ki yakın gelecekte klüpten ayrılmayı umuyor dio,ilk onbirde oynamak için başka klübe gidebileceğini düşünüo dio ama adam bi türlü dier takımların tekliflerini kabul etmio eğer bu bi teknik sorun deilse o zaman oyun için kocaman bi saçmalık ve anti gerçekçilik

çaalar
17.Eylül.2006, 01:24
ya para konusunda anlaşamıyordur

_DEFOE_
17.Eylül.2006, 03:12
birader adamı kulüplere bi önersene bide öle dene... ama dedikleri gibi ilk önce verilen para önemli. ama senden büyük klübe gitmemesi gerçekten saçma.

dnz498
17.Eylül.2006, 10:54
ama senden büyük klübe gitmemesi gerçekten saçma.
Hiç saçma değil profesyonel anlayış içerisinde (Örnek Sergen, A.Dursun Şekersporda)
Oyuncudan kurtulmaya gelince sürekli cezalandır elemanı ve transfer durumundan konumunu ihtiyaç olmayan oyuncuya getir, kadro dışı bırak o zaman tıpış tıpış gidecektir emin ol diğer kulübün önerdiği maaşa falan bakmaz yalnız gittikten sonra senden kurtulduğu için bayram ettiğini ilan edecek bilgin olsun

eser3131
17.Eylül.2006, 12:12
Sözleşmeyi İptal Et - Gitsin İnşaatta Çalışsın Deyy.z :D

kovboy_18
17.Eylül.2006, 12:28
sürekli ceza ver arkadaşım o zaman gider:)

nirvana35
17.Eylül.2006, 14:27
teşekkürler beyler sağolun

sivaslizoro
19.Eylül.2006, 17:13
mutu termion yani sözleşmeyi karşılıklı fesh et olmadımı 0 euroya tüm klüplere öner odamı olmadı o zaman 18 yaş altı ligine gönder o büyük olduğu için o ligde oynayamaz ve eriyip gider :)

nirvana35
21.Eylül.2006, 21:48
iii hoşta oyuncuyu cezalandırmakta o kadar kolay deil ki örneğin gereksiz yere uyarı werdim bi oyuncuya we kadro dışı bıraktım takım çok formda olmasına rağmen 6 da 6 galibiyet beni kovdular oyuncuları cezalandırmaktanda tırsıom artık walla..

orcun_duman_7
21.Eylül.2006, 22:01
puauahua abi harbi fenaa olmuş hee:) acımasız olmayın beyler bende prof futbolcuyumm yanii insaflı antrenorler olun ayıp oluoo.:)

ALEN_34
22.Eylül.2006, 13:51
bendede haiz meselesi var adama ne yaptıysam gitmiyo istersem karşılıklı fes edeyim kabul etmiyo tam biriyle anlaşıyo aha gitti diyom parayı kabul etmiyo bence biraz oynatmayı dene pirim yapsın rahatlıkla satarsın ben öyle yapıyom artık

BaDDucK17
22.Eylül.2006, 21:46
ya arkadaş modunuda klübün ihtiyacı yok de öle yolla gitsin ya o zaman gider gitmiorsanda bilki kulübe yürekten bağlıdır adam:D