PDA

View Full Version : Gerceğe uygun taktik nasıl olabilir?

stan
17.Eylül.2006, 21:47
arkadaşlar artık futbol neredeyse chealse ve barcelona gibi büyük kulüplerde dağil bloglar halinde oynanmaya başladı defans güvenliğini asla geri planda bırakmayıp top rakipteyken komplo kapanıp pozisyon fırsatı vermeyip en uctaki adam bile geri gelip top cıkarıyo top kendindeyken tempolu bir şekilde dar aln paslarıyla karşı kaleye gidiyo bizde böyle bir taktik yapazmıyız 3 gündür uğraşıyorum bi sonuç alamadım yardım ederseniz sevinirim

ibrahimovic R
17.Eylül.2006, 21:52
ewet aradığım taktik böyle yani hiç dilse defanstaki hatayı sıfıra indirmek önemli

sasanargiz
17.Eylül.2006, 23:11
Defansta tabiki kişisel hatalar olacaktır ama öyle bir taktik olmalı ki takım oyununda sorun olmamalı...Ben uğraşcam bakalım :) Neticeyi belirtirim ;)...

the_dunker
17.Eylül.2006, 23:24
takım oyunundaki sorun, oyuncuların "team work" ve "work rate" özellikleriylede alakalı...

stan
17.Eylül.2006, 23:27
ben şunu denedim oyuncular arsında pozisyon değiştirerek defanstaki acıklar kapanıyo ama kurguyu kuramıyom

Defansta tabiki kişisel hatalar olacaktır ama öyle bir taktik olmalı ki takım oyununda sorun olmamalı...Ben uğraşcam bakalım :) Neticeyi belirtirim ;)...
neticeyi bekliyorum kolay gelsin

jackrai
18.Eylül.2006, 19:57
oyunda takımların birçoğu bahsettiğin gibi oynuyor.Rakibin taktiğini görme programıyla nasıl bir taktik olduğunu görebilirsin.Daha sonra o taktik üzerinde istediğin oynamaları yapabilirsin.